Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #153  
Παλιά 09-07-08, 20:03
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Solon Aimonas Eautou
Ηλία, από το τίποτα δημιουργήθηκε μέσα στο φόρουμ ένα θέμα μεταξύ δύο μελών, τα οποία βρίσκονται στην ίδια πόλη και έχουν ήδη συναντηθεί κατά το παρελθόν. Τ
Νικο απο μεριας μου δε δημιουργηθηκε κανενα θεμα
αν μπορεις βρες ενα μικρο ψεγαδι που να φαινεται οτι τον προσβαλα σε κατι απ οσα εγραψα !

ι πιο απλό από το να βρεθούν και να τα πούνε; Αντιθέτως, έφεραν ένα "πρόβλημα" που και οι δύο υποστηρίζουν ότι δεν έχουν, όμως που δημιούργησε ένα "θέμα" αοριστίας μέσα σε ένα χώρο κάνοντας αρκετά άτομα να πάρουν θέση (ή μάλλον να προσπαθήσουν, μιας και δεν εξήγησε κανένας τι και πως). Αυτό πως σου φαίνεται;
αυτο μου φαινεται ατοπο και ακυρο γιατι ειναι ψεμα και απο μεριας μου δεν ισχυει και στο αποδυκνειω αμεσως !
απεριττος: Καλημέρα.

Θέλω να απευθύνω μια απλή ερώτηση προς όλους τους συντονιστές του φόρουμ και θα ήθελα μια απλή και ξεκάθαρη απάντηση. Έχουν κάποιοι απο εδω μέσα αναλάβει κάποιου είδους σταυροφορία για το φόρουμ; Και αν ναι γιατί και με ποιο σκοπό; Έχει συζητηθεί με διάφορα μέλη κατ' ιδίαν και γίνει φανερό (αλλά δεν θέλουν να αναμειχθούν), ότι κάποιοι εδω με το παραμικρό στηλιτεύονται και τους αποστέλλονται κείμενα επι κειμένων για την "απαράδεκτη" συμπεριφορά τους και κάποιοι άλλοι αλωνίζουν το φόρουμ, ειρωνευόμενοι,δημιουργώντας θέματα εκεί που δεν υπάρχουν κλπ κλπ χωρίς κανείς να τους ενοχλεί. Το αντίθετο μάλιστα φαίνεται να στηρίζονται δια της σιωπής. Τι συμβαίνει απολαμβάνουν κάποιας ιδιότυπης ασυλίας ή είναι κάτι άλλο...;
Μήπως ο ποιητής του φόρουμ θέλει να μας πει κάτι κι εμείς δεν το αντιλαμβανόμεθα;
Ευχαριστώ...

ΒΡΕΣ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ και τοτε θα παραδεχθω πως εχω ΛΑΘΟΣ !

Κανένας δεν σε έβαλε σε κάποιο τσουβάλι, στο οποίο μάλιστα να υπήρχε ήδη ο Γιάννης. Δεν ξέρω γιατί αντιδράς έτσι και πιστεύεις ότι κάποιοι σου φέρονται "κάπως".
ΔΕΝ ειπα πως μου φερεται κανεις ΚΑΠΩΣ ο απεριττος το ειπε διαβασε τη πιο πανω παραθεση που σας ρωταει ..... τους συντονιστες ρωταει εγω ειμαι απλα ενα ζιζανιο !
Εγώ θα μείνω σε αυτό που είπα παραπάνω: ένα θέμα ανάμεσα σε δύο άτομο που κανένας δεν εξηγεί τι είναι ήρθε μέσα στο φόρουμ.
απο εμενα δεν υπαρχει κανενα θεμα με τον απεριττο ουτε προκειται ποτε να υπαρξει παρ ολα οσα ειπε η υπενιχθει για μενα

Κανένας δεν ξέρει και δεν ενδιαφέρεται ιδιαίτερα να μάθει τι είναι αυτό το θέμα, αλλά οι περισότεροι που τοποθετήθηκαν έκαναν ξεκάθαρα ότι προτιμάνε να μείνει ως έχει είτε λύνοντας το μεταξύ σας (εφόσον υπάρχει κάτι) είτε μιλώντας ξεκάθαρα για το τι είναι και το πως μπορούν οι συντονιστές να βοηθήσουν.

Όλα τα άλλα για εμένα είναι "σάλτσα" στην ουσία και χάνουμε το νόημα συζητώντας για αυτά.
συμφωνω οτι ειναι σαλτσα αλλα δεν ειναι δικια μου επιλογη ουτε εριξα κανα σαλτσομπουγελο σε κανεναν !
Αν δεν έχετε όντως πρόβλημα τότε μην μιλάτε σαν να έχετε. Αν έχετε, τότε φροντίστε να το λύσετε δίχως να μπλέξετε τρίτους μέσα.
βρες μου εναν που να εμπλεξα η ας δηλωσει καποιος πως τον εμπλεξα η εστω οτι τον παρακινησα να μπλεξει και θα αναλαβω τις ευθυνες μου

Αν δεν μπορείτε και πιστεύετε ότι οι συντονιστές μπορούν να βοηθήσουν, τότε μιλήστε ξεκάθαρα. Τρία ξεκάθαρα βήματα προς επίλυση του όποιου θέματος, τόσο διακριτά μεταξύ τους που δεν συκώνουν παρεξηγήσεις.
μα εγω μιλαω ξεκαθαρα και με ονοματα απο οτι διαβαζεις μιλαω οσο πιο ξεκαθαρα και πολιτισμενα γινεται !

Άντε λοιπόν, ας μην δημιουργήσουμε θέμα εκεί που δεν υπάρχει.
εννοειται πως εχεις δικιο σε αυτο

Φιλικά,
Νίκος.
τελος τελος δεν εκρινα εγω καποιον στο παρον ζητημα ο απεριττος εκρινε τους συντονιστες και η Λιτσα ζητησε εξηγησεις .....

ετσι ειναι τα πραγμτα στη θεση τους δικαια , οπως εγιναν αλλλα και οπως φαινονται .
just scroll up to see !

φιλικά

@
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com
Απάντηση με παράθεση