Θέμα: Μαγισσες
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 23-12-11, 17:46
Pandora 07 Ο χρήστης Pandora 07 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2011
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Καταρχήν ευχαριστώ όλους σας για το γεγονός οτι έχετε μπει στην διαδικασία να εκφράσετε και να μοιραστείτε τις απόψεις σας μαζί μου..

fantasy
Δεν γνωρίζω αν τα μάγια είναι του Σατανα ή όχι και επίσης δεν είμαι και 100% σίγουρη οτι η ιστορία της κ.Μειμαρίδη εκτός από μυθοπλασία θα μπορούσε να είναι κάτι άλλο.Υπάρχουν πολλοί που ισχυρίζονται οτι έχουν κάποια δύναμη την οποια για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω που μπορεί να αποδωθεί αλλά ελάχιστοι εχουν πραγματικά την ικανότητα αυτή.Για αυτό και ρώτησα αν ξέρετε θετικά και αποδεδειγμένα κάτι.

Ελευθέριος Παλιγγινης
Η αλήθεια είναι οτι δεν πιστευα στα μάγια και σε τέτοιες θεωρίες γενικότερα αλλά μου συμβαίνουν πραγματα τα οποια αδυνατώ να εξηγήσω με άλλο τρόπο και σκεφτηκα να στραφώ και στην συγκεκριμένη κατευθυνση για να βρώ (ισως )κάποια λύση.Η ιδέα τώρα της μεταφύσικης σε συνδυασμό με την κβαντική φυσική την οποία έχω μελετήσει αλλά σε ερασιτεχνικό επιπεδο δίνουν μια εξήγηση περισσότερο κοντά στον δικό μου τρόπο σκέψης και στα δικά μου πιστεύω.Ειλικρινά όμως είμαι κάπως μπερδεμένη και δεν δέχομαι απολυτα ούτε αποκλέιω απολυτα τίποτα.

Avatargr
Η αλήθεια είναι οτι εγώ προσωπικά δεν έχω γνωρίσει κάποιο άτομο που να έχει αυτές τις ικανότητες εχω όμως έναν φιλο στην Κομοτηνη που ξέρει κάποιον άνθρωπο που κάνει αυτό το "επαγγελμα" ας το πουμε με εκπληκτικά αποτελέσματα.Το θεμα είναι όμως οτι δεν θέλω να μάθει ο φίλος μου οτιδποτε για την υποθεση.

Καθηρα
Σαφώς και το google έχει άπειρες διευθυνσεις και τηλέφωνα ανθρώπων που ισχυρίζονται οτι κάνουν θαυματα αλλά σχεδόν το 99% αποδεικνύονται απατε'ωνες οποτε για αυτό δεν στραφηκα σε αυτήν την λύση.Δεν ξέρω αν αυτό που επιδρά πάνω μου είναι μαγεια ή οτιδήποτε άλλο ξερω μονο οτι τα τελευταία 12 χρόνια της ζωής μου δυσκολεύομαι να ορθοποδησω και είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος έχει τρομερή αυτοπεποιθηση και αρκετά κοφτερο μυαλό ...για να φτάσω στο σημείο να ζητάω βοήθεια τέτοιου τύπου προφανώς εχω φτάσει στο όριο....

Ελευθεριος Παλιγγινης
Αυτό ήλπιζα και εγώ να μου συστήσει κάποιος κάποιον που ίσως έφερε αποτελέσματα ακόμα και στον ίδιο....
Απάντηση με παράθεση