Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 20-02-08, 14:46
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από galadriel
Σε προβληματίζει η στάση μου δικαίως τότε. Γιατί πριν την μεταφορά του φόρουμ στην νέα βάση είχα πολύ περισσότερα μηνύματα τα οποία χάθηκαν, και η συμμετοχή μου στις συγκεντρώσεις τότε ήταν υπαρκτή. Δεν είσαι υποχρεωμένος να το γνωρίζεις αυτό. Αυτό που θα έπρεπε τώρα να σε προβληματίσει είναι γιατί αυτή την εικόνα επέλεξαν να περάσουν για μένα και γιατί εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι.

Αν βρίσκεις εμπαθή την επιλογή μου να απέχω στον ενδιάμεσο χρόνο, και να θεωρώ εντελώς άδικο να αποχωρούν την Αντωνία και να ωθουν σε παραίτηση τον Μιχάλη, οκ πάω πάσο..

Φυσικα και δεν ειμαι υποχρεωμενος να τα γνωριζω αυτα και απλα εκρινα απο αυτα που εχω δει.Και βλεπω μια αλλοκοτη συγκρουση με τον Μηνα χωρις να καταλαβαινω τους λογους!

ΗΡΕΜΗΣΤΕ!!! Ειναι απλα ενα forum και μεις το καναμε πεδιο μαχης!Υπαρχουν και πιο σημαντικα πραγματα να συζητησουμε απο αυτα.

Δεν καταλαβαινω γιατι τα εχετε παρει τοσο με τις αποχωρησεις αυτες.Και γω στεναχωρηθηκα,θα ηθελα να ηταν αλλιως τα πραγματα αλλα that's life!!!Τι να κανουμε τωρα...Παντου συμβαινουν αυτα!

Ας παρει θεση η Gateway να τελειωνουμε με αυτο.Κατανταει κουραστικο!
__________________
" WHAT RISES MUST FALL , WHAT HAS FALLEN MAY RISE AGAIN..."
Απάντηση με παράθεση