Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Ομάδα Gateway > Νέα της Ομάδας

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 18-03-07, 19:01
ane Ο χρήστης ane δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2006
Μηνύματα: 128
Προεπιλογή

Δρομολόγιο γραμμής 503 ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ
Χάρτες Αστικών Συγκοινωνιών (Βόρεια προάστια)(Νότιοι εκτός γηπέδου...)
Πληροφορίες απο το paintballhellas
__________________
ane απο Ανέστης....
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 18-03-07, 19:20
Το avatar του χρήστη akpe
akpe Ο χρήστης akpe δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-10-2003
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή

Χρόνια Πολλά και πολλά συγχαρητήρια στην κοινότητα καί από εμένα!
Με ακόμα περισσότερες πρωτοτυπίες και επιτυχίες

Αν και έχω αποχωρήσει από τον χώρο, προσπαθώ να ενημερώνομαι και να παρακολουθώ τις εξελίξεις όσο πιό συχνά γίνεται

Θα τα πούμε και την Παρασκευή από κοντά, και το Σάββατο ελπίζω από μακριά (στο στόχαστρο )
__________________
If I could only stand and stare in the mirror would I see
One fallen hero with a face like me
And if I scream, could anybody hear me
If I smash the silence, you'll see what fame has done to me

Ιδρυτής/Συντονιστής Ομάδας Proteus
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 20-03-07, 06:58
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Η αντίστροφη μέτρηση άρχισε!!!!!

Σε 4 μέρες από τώρα, το βράδυ της Παρασκευής, ελάτε να διασκεδάσουμε, να χορέψουμε, να πιούμε (με μέτρο, εεεεε;!;!;! ) κ, γενικά, να γιορτάσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τα 5α γενέθλια του metafysiko.gr !!!!!!!

Ραντεβού λοιπόν το βράδυ της Παρασκευής !!!!!!!!!


Υ.Γ: Κ την άλλη μέρα, φυσικά, να μην λείψει κανείς από την μάχη μεταξύ Βορείων κ Νότιων !!!!!
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 20-03-07, 13:11
Το avatar του χρήστη freya
freya Ο χρήστης freya δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2006
Μηνύματα: 238
Post

Παιδάκια...Τελικά την Παρασκευή θα έχετε την ευχαρίστηση της παρουσίας μου στο Box. Θα συνοδεύομαι από τον νέο θεό του πολέμου!!! Φιλάκια σε όλους και ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!
__________________
Death is but a fraction of life...
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 20-03-07, 13:11
Το avatar του χρήστη Kratos
Kratos Ο χρήστης Kratos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή καλησπερα και χρονια πολλα

παιδια χρονια σας πολλα.... να τα εκατοστησετε... Και μαζι με την βόρεια Θεα του έρωτα (freya) θα είμαι και εγώ (Kratos new god of war) τα λεμε εκεί
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 23-03-07, 16:42
Το avatar του χρήστη paul
paul Ο χρήστης paul δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 719
Προεπιλογή

Δυστηχός δεν θα μπορέσω να είμαι αθήνα ούτε σήμερα ούτε αύριο. Θα ήταν υπέροχα μα κόλισα λόγο καιρού στη λήμνο. Να περάσετε καλα όσο περισσότερο μπορείτε. Χρόνια σας και χρόνια μας και χρόνια πολλά σε όλους...
__________________
Memento Mori
«Θυμηθείτε το θάνατο»
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 24-03-07, 13:52
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Παιδιά θέλω να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου σε όσα παιδιά παρευρέθησαν στο πάρτι χτες,ήταν μια μαγική βραδιά για μένα...Ήταν η πρώτη φορά που συναντούσα τα περισσότερα παιδιά και είχαμε αυτή την επαφή,προσπαθούσα τις προηγούμενες μέρες να πλάσω αυτή την εικόνα στο μυαλό μου αλλά η πραγματικότητα ξεπέρασε την φαντασία μου!Είσασταν όλοι σας υπέροχοι,μοναδικοί!

Και για να δικαιολογηθώ που δεν έγραψα από πριν "Χρόνια πολλά" στο μεταφυσικό,το έκανα γιατί πιστεύω ότι δεν έχει νόημα,το μεταφυσικό θα ζει για πάντα όσο υπάρχουμε εμείς,γιατί είναι αυτό που μας ένωσε,και μάλιστα αυτή η ένωση αποδείχτηκε πολύ δυνατή!Το μεταφυσικό λοιπόν έχει μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά όλων μας πιστεύω,όλοι το αγαπούμε και το σεβόμαστε,και θα το διαφυλλάξουμε ως κόρη οφθαλμού από τους βέβηλους!Και πάλι σας ευχαριστώ!
__________________
Chaos is my life - Exploited
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 24-03-07, 14:25
Απέριττος Ο χρήστης Απέριττος δεν είναι συνδεδεμένος
Διεγραμμένο μέλος
 
Εγγραφή: 19-01-2004
Μηνύματα: 521
Cool Ήταν όμορφα!!!

Αγαπητοί φίλοι χαιρετώ...
θα ήθελα να σας μεταφέρω την μεγάλη μου χαρά για το γεγονός ότι εχθές το βράδυ στο όμορφο πάρτυ που στήθηκε, ξανασυνάντησα κάποιους φίλους και γνώρισα καινούριους που τους ήξερα μόνο ως νικνειμ... Μακάρι ο δικτυακός αυτός τόπος να έχει μακροζωϊα και να γιορτάσουμε μαζί και τα δέκα χρόνια του μόνο που δεν ξέρω αν τότε θα με θέλετε ακόμα γιατί θα είμαι αρκετά πιο μεγάλος... Παιδιά χαίρομαι που είμαι κοντά σας και μακάρι να είμαστε όλοι καλά να γιορτάσουμε το επόμενο πάρτυ...
Αντωνία βάλε καλή μου τις φωτό να δω την μουτσούνα μου...
Φιλάκια σε όλους...
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 24-03-07, 18:37
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Η χθεσινή συνάντηση όντως ήταν επιτυχημένη, παρά τις απουσίες που υπήρχαν λόγω καιρικών φαινομένων. Με την Αντωνία επί της υποδοχής, των συστάσεων και των...φωτογραφιών, με τον leo morpheus και τον Lux επί της μουσικής, η βραδιά, τουλάχιστον για τις δύο ώρες που έμεινα, κύλησε με ποτό, τσιγάρο και χαλαρές συζητήσεις. Με την παρουσία τους μας τίμησαν οι Αντωνία, Solon Aimonas, Nocturnal, apansamos, ragnarok, leo morpheus, ane, melian, freya με τον συνοδό της (συγγνώμη, δεν θυμάμαι όνομα!), kane, black planet, Απέριττος, lux μετά της συζύγου του, puck, rbt3r, mika, xontro mpizeli, Βλάχος Χρήστος και οι κύριοι Ιωαννίδης και Βέμπος από το mystery. Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον!

Εκ μέρους της Ομάδας Gateway να σας ευχαριστήσω όλους για τη συμμετοχή σας, εύχομαι να περάσατε καλά και την επομένη που δεν κατάφερα να παραβρίσκομαι, ενώ παράλληλα σας υποσχόμαστε πως στο μέλλον θα διοργανωθούν και άλλες τέτοιες συναντήσεις καθώς και διάφορες άλλες δραστηριότητες.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μιχάλης : 24-03-07 στις 18:50
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 24-03-07, 19:46
ane Ο χρήστης ane δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2006
Μηνύματα: 128
Προεπιλογή

Οι Βόριοι κέρδισαν με διαφορά,αλλα είχαν και απώλειες με διαφορά.
Οι Νότιοι,προτίμησαν να χάσουν πόντους,απο το να χάσουν ανθρώπους.

Δηλαδή οι Βόριοι πιο πολύ σαν καμικαζι παίζανε!!!!
(Μια ομάδα άμυνα,μια επίθεση,και στο κέντρο η σημαία.Οι επιθετικοί παίρνουν την σημαία (10 πόντοι) και την πάνε στην βάση των αντιπαλων (10 πόντοι))
__________________
ane απο Ανέστης....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.