Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιά 05-08-13, 18:57
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κυριακή Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα καψιματα, δηλαδη τα σημαδια που εμειναν απο αυτα με τον καιρο θα φυγουν. Βαζω και μια αναπλαστικη και ανακαλυψα πως το κολλαγονο σε σπρευ που κανει και για την κατακλιση κανει δουλεια. Αλλα αυτο ειναι δικο μου γιατροσοφι. Αν περιμενα καηκα. απλα σκεφτηκα ποσο πιο χαλια θα γινω? και επραξα


Δεν με καταλαβες, εννοώ πως έφυγαν? ξαφνικά?
αφού έγεινε το περιστατικό με αυτήν την γυναικα?



Επίσης η κεραλοιφη κανει θαύματα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anna. : 05-08-13 στις 19:00
Απάντηση με παράθεση
  #132  
Παλιά 05-08-13, 21:59
Κυριακή Ο χρήστης Κυριακή δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-03-2013
Μηνύματα: 41
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anna. Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν με καταλαβες, εννοώ πως έφυγαν? ξαφνικά?
αφού έγεινε το περιστατικό με αυτήν την γυναικα?



Επίσης η κεραλοιφη κανει θαύματα.
αααα συγγνωμη δεν καταλαβα.... η αληθεια ειναι πως ακομα δεν εχω κανει τσεκαρισμα... δηλαδη απο εκεινη την ημερα δεν εχω δει τον συντροφο μου για να δω αν θα εχω καινουρια.... Εκεινη την ημερα που την συναντησαμε παντως ειχα επιθεση. Το θεμα ειναι πως τουλαχιστον ξερω απο που μου ερχεται.
Απάντηση με παράθεση
  #133  
Παλιά 05-08-13, 22:18
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κυριακή Εμφάνιση μηνυμάτων
αααα συγγνωμη δεν καταλαβα.... η αληθεια ειναι πως ακομα δεν εχω κανει τσεκαρισμα... δηλαδη απο εκεινη την ημερα δεν εχω δει τον συντροφο μου για να δω αν θα εχω καινουρια.... Εκεινη την ημερα που την συναντησαμε παντως ειχα επιθεση. Το θεμα ειναι πως τουλαχιστον ξερω απο που μου ερχεται.



Κυριακή δεν γνωρίζω εαν κάποιος απο δω μέσω p.m σε βοήθησε να πάρεις κατευθύνσεις, και επιδεί γνωρίζω οτι υπαρχουν πολλά άξια άτομα, άλλοι μόνιμοι χρήστες άλλοι όχι που παρακολουθούν όμως, εύχομαι να βρεθεί ο σωστος άνθρωπος εκείνος που θα σου δώσει ( μέσω p.m ) τις κατευθυντηριες δυνάμεις που χρειαζεσαι.
Πιστεύω είσαι μπερδεμένη ακόμα, χρειαζεσαι βοήθεια.
Απάντηση με παράθεση
  #134  
Παλιά 06-08-13, 01:15
panosfromlydian Ο χρήστης panosfromlydian δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-07-2013
Μηνύματα: 212
Προεπιλογή

Γενικα να εχεις τις περιοχες ενυδατωμενες(λαδι απο αβοκαντο,ελαιολαδο,καστορελαιο,γαλβανο και πολλα αλλα) οσο γινεται.

Κοιτα εγω οταν πηγαινα λυκειο και ξαφνικα ανεβηκα τις σκαλες προς τον πανω οροφο,κοιταξα αποτομομα δεξια στον τοιχο κοντα στη βιβλιοθηκη και πριν προλαβω να εστιασω ειδα μια γυναικα χωρις ποδια με ασπρη εμφανιση να με κοιταει ,και ηταν ψηλη.
Ταιριαζει ακριβως στην περιγραφη σου.

Τωρα να σου πω οτι αυτο ηταν δημιουργημα της φαντασιας μου ?Παιζει αλλα ηταν πολυ μεγαλο ρε γαμωτο για να το φτιαξω με το μυαλο μου.

Αρχιζω να υποθετω οτι πριν να εστιασω κατορθωσα να δω στο αιθερικο πεδιο των πραγματων,ειδα καπου περα απο τις 3 διαστασεις.Και συνεβη αυτο που συνεβη.


Γενικα να θυμασαι οτι ειμαστε παιδια του Ηλιου και εχουμε το φως μεσα μας,μια λεπτη φωτεινη ενεργεια που επιβεβαιωνει και η κβαντικη φυσικη .Ειναι αυτο που μας κανει να ειμαστε ζωντανοι.
Φαντασου το σωμα σου να ειναι γεματο απο αυτη τη τρεχουμενη φωτεινη ενεργεια και τιποτα δεν θα σε ξαναενοχλησει.
Απάντηση με παράθεση
  #135  
Παλιά 09-08-13, 18:22
anastasi Ο χρήστης anastasi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-07-2012
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κυριακή Εμφάνιση μηνυμάτων

Πιστευω οτι θα σταματησει. θα δειξει. τουλαχιστον δυναμωνω σιγα σιγα και η υγεια μου παει πολυ καλυτερα.
Το θέμα είναι ήδη πολύ ενδιαφέρον, αλλά θάταν ολοκληρωμένο άν όταν περάσουν τα σημάδια , ανεβάσεις και μια φωτογραφία χωρίς τα σημάδια πλέον.

Παράθεση:
Απο ολη την ιστορια εμαθα να βλεπω τα σημαδια παντως. Και εκει που δεν πιστευα σε μαγια και μεταφυσικα πιστευω ακραδαντα τωρα.
Με αφορμή το περιστατικό, αλλά χωρίς να αναφέρομαι συγκεκριμένα σε αυτό, αλλά γενικά, το να διαπιστώνεται μαγεία και να γινεται προσπάθεια να λυθούν μάγια, με όποιο τρόπο, είναι λίγο αμφιλεγόμενος τρόπος αντιμετώπισης δυσκολιών στη ζωή. Όταν αρχίσει κάποιο επόμενο πρόβλημα (σε μεγαλύτερες ηλικίες συχνότερα), πάλι θα αναζητείται ο εχθρός, , στα επόμενα πάλι, και ούτω καθεξής.
Δύσκολη υπόθεση. Οδηγεί σε απομόνωση, είδος αγοραφοβίας, διάφορες φοβίες και διάφορα ψυχολογικά προβλήματα. Καποιος άλλος τρόπος πλήρως εξατομικευμένος, με την έννοια "μαγεία" να μήν έχει καμία αξία στο μυαλό, ίσως ναταν καλλίτερα.


Παράθεση:
Η αληθεια ειναι πως δεν θα ηθελα να πω πολλα. Οχι δεν βρηκα κατι στο σπιτι μου. Αν και ψαχνω γιατι αυτη δεν λεει κατι. πιστευω πως κατι εχουμε φαει βεβαια και αυτο παλι δικη μου σκεψη ειναι. Η πηρε κατι δικο μας δηλαδη δικο του και δικο μου και εκανε οτι εκανε. μεχρι στιγμης δεν μπορω να ξερω.
...Καποιο παιχνίδι ....(?)



-------------------------------------------
__________________

ειμαστε αντηχεια
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.