Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Πλανήτης Γη Online > Nέα από την Ελλάδα και όλο τον κόσμο

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 12-08-06, 20:01
Το avatar του χρήστη gayteacher
gayteacher Ο χρήστης gayteacher δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-12-2005
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 78
Προεπιλογή

Κύριε χοντρό μπιζέλι εσείς δεν είστε συντονιστής στα νέα από όλον τον κόσμο? Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί διεγράφη προηγούμενο μήνυμα μου(στο οποίο μάλιστα απαντάει και ο χρήστης Συλβέστρος και έτσι χάνεται και το νόημα του διαλόγου ) χωρίς καμία προειδοποίηση. Το μήνυμα μου ήταν χιουμοριστικό και δεν περιείχε κάτι προσβλητικό. Ελπίζω να μην θεωρείτε το αστείο του τσίλοφ π.χ. πιο καλόγουστο...Παρακαλώ για μία εξήγηση για τους λόγους διαγραφής τουλάχιστον...

Φιλικά Gayteacher

(Το μήνυμα αυτό προσπάθησα να το στείλω σε π.μ) αλλά εμφανίσθη αυτό:

Ο χρήστης xontro_mpizeli έχει υπερβεί το όριο συνολικών αποθηκευμένων προσωπικών μηνυμάτων που του αντιστοιχεί και δε μπορεί να λάβει επιπλέον μηνύματα μέχρι να ελευθερώσει χώρο για αποθήκευση.



Μιας και έγινε έτσι πάντως ας ξαναπροσθέσω το διεγαφέν μήνυμα για να κρίνει το κοινό:Έγραψα (στο περίπου γιατί ακριβώς δεν είχα κρατήσει αντίγραφο):


«Aλοίμονο οι μέρες της προφητείας πλησιάζουν. Αν καταστραφούν οι Κυκλάδες και η Μύκονος θα κλαίει όλο το λουγκρο-star system με μαύρο δάκρυ.Πάμε όλες μαζί να οχυρωθούμε στο Pierro’s»



Επειδή σκοπός μου δεν είναι το θέμα "Νοστράδαμος" να γίνει μεσημεριανή ζώνη(για αυτό και προσπάθησα να στειλώ π.μ.) ας ανοιχτεί οff-topic θέμα μαζι με την απαντησή του Μπιζελιού.Αν διαγραφεί όμως πάλι εντέλως το μηνυμά μου αυτό-χωρίς καμία εξήγηση το κυριότερο- παρακαλώ το χοντρό μπιζέλι να με διαγράψει και από χρήστη...

Χοντρό Μπιζέλι : Καταρχή χαλάρωσε φίλε Gayteacher ! Δεν σου έκανα κ κάτι πολύ κακό ! Ένα απλό μήνυμά σου έσβησα που, όπως κ να το κάνουμε, δεν αρμόζει. Συμφωνείς;
Να στο θυμίσω; το παρακάτω είναι:
" Αλοίμονο!Οι ημερομηνίες πλησιάζουν.Αν καταστραφούν οι Κυκλάδες και οι Μύκονος θα κλέει το λουγκρό-starsystem με μαύρο δάκρυ...Πάμε όλες μαζί να οχυροθούμε μπροστά απ το Pierro's. "
Εσύ στη θέση μου τι θα έκανες δλδ;

Τέλος πάντων. Δε νομίζω ότι πρέπει να δώσουμε περισσότερη σημασία στο συγκεκριμένο. Ούτε off-topic χρειάζεται για κάτι τόσο ανούσιο (όπως η διαγραφή ενός τέτοιου μηνύματος) ούτε κ, φυσικά, δεν τίθεται θέμα διαγραφής σου.

Για περαιτέρω διευκρυνήνσεις παρακαλώ στείλε μου π.μ (αυτήν την φορά θα μπορείς να στείλεις κ με συγχωρείς που δεν γινόταν να δεκτώ π.μ πριν)
__________________
Κάθε αλήθεια περνάει από τρία στάδια. Πρώτα γελοιοποιείται. Μετά βρίσκει σφοδρή αντίθεση. Και στο τέλος θεωρείται αυτονόητη.
Άρθουρ Σοπενχάουερ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xontro_mpizeli : 12-08-06 στις 20:49
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 13-08-06, 00:13
Το avatar του χρήστη gayteacher
gayteacher Ο χρήστης gayteacher δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-12-2005
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 78
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice
55. Ο ΓΑΛΟΣ ΗΓΕΤΗΣ CHIREN ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ U.S. ΚΑΝΑΔΩΝ, ΒΡΕΤΑΝΩΝ ΚΑΙ ΡΩΣΩΝ ΑΝΤΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥΣ.
56. ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΗΡΩΙΚΟ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ. ΙΣΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΖΑΚ ΣΙΡΑΚ
Προς τέρψην των Γάλλων και μη αναγνωστών ο συντάκτης της προφητείας
έχει τελικά πιο πολύ χιούμορ απ όλους μας...

Ο Σιράκ σε ρόλο

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice
Ο ΓΑΛΟΣ ΑΥΤΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΡΩΜΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΛΛΟ ΠΑΠΑ.
ΑΠΛΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ VICTOR
Ναπολέοντα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice
ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ
Σβατζενέκερ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice
ΙΣΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΕΣΣΙΑ
Αγ.Ιωάννη (του Προδρόμου)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice
ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟΣ Η ΗΓΕΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΩΣ ΗΓΕΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Εδώ ο Καραμανλής είναι αντιπρόεδρος του Ευρωπαϊκού Λαϊκού κόμματος,ο Παπανδρέου της Σοσιαλιστικούς Διεθνούς και ο Μπους πλανητάρχης αυτό θα μας πειράξει;
__________________
Κάθε αλήθεια περνάει από τρία στάδια. Πρώτα γελοιοποιείται. Μετά βρίσκει σφοδρή αντίθεση. Και στο τέλος θεωρείται αυτονόητη.
Άρθουρ Σοπενχάουερ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gayteacher : 13-08-06 στις 00:15
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.