Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-10-18, 17:21
emerald Ο χρήστης emerald δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-05-2014
Μηνύματα: 20
Question Μάγεια απο την μαμα του αντρα μου

Καλησπέρα, δεν ξερω απο που να ξεκινησω γιατι ειναι πολλα τα θεματα και πολλα τα χρονια που συμβαινουν ολες οι κακοτυχιες. Αλλά θα ξεκινησω απο το τελευταίο που με εκανε κιολας να γραψω εδω. Προσπαθήσαμε με τον αντρα μου να κανουμε παιδακι με εξωσωματικη η οποία απετυχε. Το θέμα της υπογονιμότητας το έχει ο συζυγος. Ο ίδιος δεν ηξερε τιποτα, το εμαθε μαζι με εμενα που αναγκαστηκε να κανει εξετασεις. Ο γιατρος μας ειπε οτι μαλλον οταν ηταν ακομα παιδακι ειχε αρρωστησει με καποια παιδικη ασθένεια τυπου ιλαρά και μαλλον η πεθερα δεν τον προσεξε και του δημιουργηθηκε θεμα με το σπερμα, ( εγω για να ειμαι ειλικρινεις δεν ηξερα οτι μπορει να γινει κατι τετοιο). Το λεμε στην μαμα του οτι ο γιος της δε μπορει να κανει παιδια διοτι εχει σχεδον ανυπρκτο σπερμα και την ρωτησαμε αν θυμοταν αν ειχε αρρωστησει ο αντρας μου οταν ηταν παιδακι και δεν θυμοταν τιποτα, και για να μας πεισει μας εδειξε μεχρι το παιδικο του βιβλιαριο ασθενειας. Για να μην πλατιαζω, απο τοτε που της το ειπαμε αρχισαν τα οραγανα με μενα... Συνεχεια κατι παθαινα, μια ουρολοιμωξη, μια μικροβιο, μια το ενα μια το αλλο κ όλο καθυστερουσε η προσπαθεια της εξωσωματικης μεχρι που την καναμε. αλλα και παλι αναποδιες απο την μερια μου. Μιλησα σε ενα δικο μου προσωπο γιατι εχω αγανακτησει, το οποιο με συστησε σε μια γυναικα η οποια θα μου ελεγε αν μου εχουν κανει μαγεια η οχι. Τελικα ηρθε στο σπιτι μου, βρηκε τα μαγεια μου τα εδειξε και μεσα παιδια δεν μπορειτε να φανταστειτε τι ειχε. Νεκροχωμα, παραμανες, κερινο ομοιομα, καρφια, βρομουσα, νεκροκεφαλη. δεν σας λεω αλλα... και μου ειπε κοπελα μου αυτα στα εχει κανει η πεθερα σου για να σε αρρωστησει και να λεει οτι αυτος ειναι ο λογος που δεν εχει κανει παιδια ακομα ο γιος της μαζι μου. παιδια θα τρελαθω. Πειτε μου τι κανω. συγνωμη για το μεγαλο κεμενο, αλλα εχω τοσα πολλα που μου εχουν συμβει. Ηθελα καπου να πω το πιο προσφατο κομματι της ζωης μου που μου συνεβει.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 28-10-18, 17:51
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Ελληνίδα πεθερά = για σκότωμα (στο 99% των περιπτώσεων)
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-10-18, 23:40
Raxil Ο χρήστης Raxil δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 31-07-2016
Περιοχή: Kapou edo
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Αγαπητή φίλη, αν θεωρήσω ότι όλα αυτά είναι πραγματικότητα, θα έλεγα ότι έπραξες κακώς απευθυνόμενη σε "κάποια ", για να σου λύσει τα μάγια. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι, να απευθυνθείς στον παπά της ενορίας σου ή κάποιον άλλο ιερέα που εμπιστευεσαι, έτσι ώστε να σου πει τι ακριβώς να κάνεις.
Επίσης, υπάρχει η προσευχή του Αγίου Κυπριανού, η οποία διαλύει μάγια και κάθε άλλο κακό.
Μην καταφεύγετε ποτέ σε επιτήδειους.
Το κακό το διαλύεται μόνο με το καλό.
Θεός. Μην εμπιστευεσαι τίποτα άλλο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Raxil : 28-10-18 στις 23:42
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 28-10-18, 23:50
Billl Ο χρήστης Billl δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 06-12-2016
Μηνύματα: 66
Προεπιλογή

Δηλαδή ήρθε η "ειδική" σπίτι σου και βρήκε αυτά που περιγράφεις, τα οποία υποθέτω ήταν όλα μαζί σε κάποια σακούλα ή κουτί. Και ήταν τόσο καλά κρυμμένα μέσα στο σπίτι σου, ώστε εσύ δεν μπορούσες να τα βρεις? Ενώ αυτή ήξερε που να ψάξει?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 29-10-18, 08:29
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Κανενας παπας σε καμια ενορια δεν θα σου λυσει τιποτα. Αντιθετως θα σου δημιουργησει ακομα μεγαλυτερο προβλημα.
__________________
"Η βασική αρετή του πολίτη είναι η δυσπιστία", Ροβεσπιέρος
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 29-10-18, 13:08
emerald Ο χρήστης emerald δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-05-2014
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή

Ευχαριστώ όλους όσοι απαντήσατε στο ποστ μου. Έφερα και Παπά στο σπίτι, μου έκανε ευχέλαιο.. Σταύρωσαμε κ με το λαδάκι του ευχέλαιου την πόρτα του σπιτιού και το προσκεφάλι του κρεβατιού μας. Οι παπάδες λένε όταν βρίσκουμε τέτοια πράγματα να τα πετάμε στη θάλασσα και τίποτα παραπάνω. Μου είπαν μόνο παλιοημερολογητης παπάς μπορεί να κάνει κάτι. Λέτε έκανα άσχημα δηλαδή? Πανω στην απελπισία του ο άνθρωπος κάνει πράγματα που δεν τα καταλαβαίνει ούτε κ ο ίδιος. Πάντως
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 29-10-18, 13:38
emerald Ο χρήστης emerald δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-05-2014
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Billl Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδή ήρθε η "ειδική" σπίτι σου και βρήκε αυτά που περιγράφεις, τα οποία υποθέτω ήταν όλα μαζί σε κάποια σακούλα ή κουτί. Και ήταν τόσο καλά κρυμμένα μέσα στο σπίτι σου, ώστε εσύ δεν μπορούσες να τα βρεις? Ενώ αυτή ήξερε που να ψάξει?
Ήταν κάτω από ένα συρτάρι ντουλάπας το οποίο δεν το βγάζω πολύ συχνά για να το καθαρίσω από κάτω.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 29-10-18, 13:42
emerald Ο χρήστης emerald δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-05-2014
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raxil Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητή φίλη, αν θεωρήσω ότι όλα αυτά είναι πραγματικότητα, θα έλεγα ότι έπραξες κακώς απευθυνόμενη σε "κάποια ", για να σου λύσει τα μάγια. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι, να απευθυνθείς στον παπά της ενορίας σου ή κάποιον άλλο ιερέα που εμπιστευεσαι, έτσι ώστε να σου πει τι ακριβώς να κάνεις.
Επίσης, υπάρχει η προσευχή του Αγίου Κυπριανού, η οποία διαλύει μάγια και κάθε άλλο κακό.
Μην καταφεύγετε ποτέ σε επιτήδειους.
Το κακό το διαλύεται μόνο με το καλό.
Θεός. Μην εμπιστευεσαι τίποτα άλλο.
Συμφωνώ απόλυτα, έφερα παπά στο σπίτι, έκανα και ευχέλαιο. Προσεύχομαι και μέσα από την καρδιά μου. Έχω ένα μικρό βιβλιαράκι του Αγίου Κυπριανού θα το διαβάσω σήμερα .
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 30-10-18, 05:58
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από emerald Εμφάνιση μηνυμάτων
Ήταν κάτω από ένα συρτάρι ντουλάπας το οποίο δεν το βγάζω πολύ συχνά για να το καθαρίσω από κάτω.
Αλλο θελει να πει ο φιλος , και το ιδιο σκεφτηκα κι εγω.

Που ξερεις οτι τα μαγια δεν τα εφερε η "ειδικη" στο σπιτι σου
για να κατηγορησει την πεθερα σου και φυσικα να σε "αρμεξει" ???

Αν σου φερω εναν ταχυδακτυλουργο θα σου βρει μαγια και μεσα στα μαλλια σου χωρις καν να τα εχεις παρει χαμπαρι, πιστευω καταλαβαινεις τωρα τι ρωταμε
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 30-10-18, 08:30
emerald Ο χρήστης emerald δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-05-2014
Μηνύματα: 20
Angry

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Radical Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλλο θελει να πει ο φιλος , και το ιδιο σκεφτηκα κι εγω.

Που ξερεις οτι τα μαγια δεν τα εφερε η "ειδικη" στο σπιτι σου
για να κατηγορησει την πεθερα σου και φυσικα να σε "αρμεξει" ???

Αν σου φερω εναν ταχυδακτυλουργο θα σου βρει μαγια και μεσα στα μαλλια σου χωρις καν να τα εχεις παρει χαμπαρι, πιστευω καταλαβαινεις τωρα τι ρωταμε
Καταλαβαίνω τι λες, νομίζεις εγώ αυτό δεν το σκέφτομαι? Έχω τις αμφιβολίες μου και εγώ απλά πάνω στην απελπισία μου κατέφυγα σε αυτήν την έξοδο. Τι να πω, μπορεί και να με κορόιδεψε... όλο αυτό είναι πολύ πρόσφατο που έχει γίνει.. το άτομο που τα βρήκε δεν ήρθε απλά στο σπίτι να κάτσει και να μου πει ότι τα μαγεια είναι κάτω από το ντουλάπι. Υπνοτιστικε για να τα βρει. Αλλά όπως και να έχει, ξέρω ότι εν έτη 2018 είναι πολύ δύσκολο να πιστέψουμε ότι υπάρχει η μαγεια... και ότι συμβαίνει ... μακάρι μέσα από την καρδιά μου να με κορόιδεψε αυτό το άτομο και να μην είναι αλήθεια όλα αυτά που βρήκε. Σοβαρά μιλάω, προτιμώ απλά να είναι η τύχη μου... πάρα κάποιο άλλο άτομο να μου έκανε τέτοια πράγματα. Δεν το χωράει το μυαλό μου να υπάρχει τέτοιο μίσος στον κόσμο. Μακάρι να είναι ταχυδακτυλουργικά όλα...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.