Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 23-10-11, 00:50
SilverBringer Ο χρήστης SilverBringer δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 22-10-2011
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή Μπορείτε να με βοηθήσετε?

Καλησπέρα με λένε Χρηστο και ειμαι καινουργιος εδω.Σημερα εγινε κατι το οποιο μπορω να πω πως με εβαλε σε διαφορες σκεψεις.Εκανα μια αναζητηση στο google χωρις αποτελεσματα.Γενικοτερα δεν μου εχει ξανασυμβει κατι τετιο.Σημερα το μεσημερι εμαθα για μια σοβαρη επιπλοκη στην εγκυμοσηνη της αδερφης μου που αυτο με διελυσε πραγματικα ψυχολογικα.Βγηκα μια βολτα για ενα τσιγαρο μπας και ηρεμισω.Πηρα τηλεφωνο μια πολυ καλη μου φιλη να ερθει να μιλησουμε και γενικα μπας και ξεχαστω.Εφτασα σε μια μικρη πλατεια κοντα στο σπιτι μου και εκατσα σε ενα απο τα παγκακια.<Να προσθεσω πως ολη την διαρκεια ζητουσα βοηθεια απο τον θεο και επειδη δεν ηταν σιγουρο πως θα ερχοταν η φιλη μου ζητουσα βοηθεια να βρω καποιον να μιλησω να νιωσω καλα>Γενικοτερα δεν περναει πολυς κοσμος απο κει ειναι γενικα ησυχο μερος.Περιμενοντας λοιπον την φιλη μου παω να αναψω ενα τσιγαρο και συνηδιτοποιο πως δεν εχω αναπτηρα.Εμφανιζετε λοιπον ενας γερος γυρω στα 70 και του ζητησα αναπτηρα , μου ειπε πως το τσιγαρο ειναι λαθος μεγαλο γενικα και μου επιασε για ωρα την κουβεντα μεχρι που η φιλη μου ειχε αργισει και αρχισα να υποπτευομαι πως ηταν η βοηθεια που ζητησα απο τον θεο.Εφτασε και η φιλη μου και συζηταγαμε ολοι μαζι.Καποια στιγμη χωρις να με ξερει ουτε να εχει αναφερθει το ονομα μου μου ειπε : 'Xρήστο μπορω να ξερω και να καταλαβαινω πολλα πραγματα' εκει πραγματικα φρικαρα αλλα συνεχισαμε να μιλαμε.Αρχισε να μιλαει για εγκυμωσινη για αμβλωσεις και εγω εκλεγα επειδη ειχα τα δικα μου.Με κοιταξε και μου ειπε πως ειμαι πολυ καλος ανθρωπος με καλη ψυχη.Καπια στιγμη ξαναλεω απο μεσα μου μωρε λες ?
Εκεινη την στιγμη μου λεει 'πιστευεις στην δυναμη του Χριστου ?' πραγματικα σκαλωσα! απαντησα ναι και μου λεει μπραβο να συνεχισεις ετσι.Επρεπε να φυγουμε και μας λεει κατα που πατε? Ευθεια λεμε ωραια λεει ας παμε αφου και εγω εκει παω.Περπαντωντας μεσα στα στενα ρωταγε απο δω πατε λεγαμε ναι ωραια ελεγε και εγω απο κει παω.Φτασαμε μπροστα απο μια εκκλησια και λεει εδω θα σας αφησω εγω πρεπει να φυγω.Του λεει η φιλη μου στην εκκλησια πατε ? Λεει οχι οχι εχω μια αλλη δουλεια.Του λεω σας ευχαριστω πολυ χαρηκα Χρηστος και μου λεει το ξερω κουνοντας το κεφαλι του θετικα.Του λεω πως σας λενε ? Μου λεει Γιωργο.Λεω χαρικα φχαριστω, τιποτα μου λεει παω λεμε ενταξει και περπαταμε 3 βηματα γυρναμε και ειχε εξαφανιστει..
Συγγνωμη για τυχον ορθογραφικα αλλα γενικοτερα δεν ειμαι σε καλη κατασταση οποτε Μπορει καποιος που ισως ξερει να μουυ πει τι ακριβος ηταν αυτος ο ανθρωπος? Μια φιλη που ασχολητε μου ειπε πως ειναι αγγελος η σταλμενος ανθρωπος απο τον θεο..τωρα δεν ξερω..Ευχαριστω για τον χρονο σας , Χρήστος <SilverBringer>
Απάντηση με παράθεση
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:33.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.