Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 19-03-13, 19:21
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Καλησπερα σας !

Επειδη ειδα οτι οντως σας ενδιαφερει πραγματικα η μεταφυσικη και το αντιληφθηκα, θα το πω και τα εξης και καλη μας σαρακοστη μετα.

Τα ενεργειακα βαμπιρ σας αρπαζουν στην υπερβαση. Οταν βγαινεται για πλακα στην υπερβαση. Ο κακος μεταφυσικος εχει και τον "καθοδηγητη" του, φυσικα. Ο,τι ειναι ο μεταφυσικος, τετοιος ειναι και ο "καθοδηγητης". Δαιμωνας δηλαδη.
Οταν στερευει λοιπον η ενεργεια του μεταφυσικου, βγαινει τσαρκα ο "καθοδηγητης" και μαζευει πληροφοριες. Οπως λοιπον καλα γνωριζει την τεχνη της απεικονισης, δηλαδη να εμφανιζει στο μυαλο μας εικονες και να μας βαζει σε πειρασμους, περιεργειες, ματαιοδοξιες, κτλ. Ετσι λοιπον γνωριζει και την τεχνη της φωτογραφισης. Κραταει επανω του στην εικονα μας, την μεταδιδει στο μυαλο του κακου μεταφυσικου, ο οποιος πεπειραμενος, δια της μεθοδου της υποβολης, κρατωντας την εικονα στο μυαλο του και δουλευοντας σαν να ειχε την φωτογραφια μας μπροστα του, μας βρισκει πολυ ευκολα. Λεει τα λογια που πρεπει να πει και ρουφαει ενεργεια. Ποναει το Ιερο Οστο, ποναει η μεση μας, πονανε τα κοκκαλα, πονανε τα δοντια μας.
Για να μην το παρουμε χαμπαρι και παμε σε κανενα ιερεα η' αρχισουμε να λαμβανουμε μετρα, το κανει πχ 2 φορες τον χρονο, ετσι ωστε να μοιαζει φυσικο. Τι πιο φυσικο απο το πονεσει η μεση μας 2 φορες τον χρονο? Ετσι δεν ειναι? Και στην μανα μου ποναει η μεση της μια δυο φορες τον χρονο. Μονο που η μανα μου δεν βγαινει σε υπερβαση και ποναει η μεση της απο την ηλικια και τις δουλειες του σπιτιου.
Απαξ και ξεκινησατε να βγαινεται σε υπερβαση, η' οπως το λεμε πιο γλυκα στους κυκλους τους καλους της μεταφυσικης, να αιθεροβατητε, θα μαθετε να προσεχετε.
Το κανει λοιπον 2 φορες τον χρονο αλλα δεν εχει μονο εμας. Εχει μαζεψει καμια δεκαρια και δουλευει επανω τους μια στον εναν και μια στον αλλον, για να μην γινει αντιληπτος.

Καπου μεσα στην βολτα μου στο site ειδα μια κοπελα, να απαντα καλοπροεραιτα και με αισθηση προστασιας που βγηκε εντονα και στον γραπτο της λογο, να λεει σε καποιον "Αχ πονεσε το κεφαλι μου μολις το διαβασα αυτο...σταματα οτι μεταφυσικο κανεις..."

Οχι, δεν λειτουργουμε ετσι στην μεταφυσικη. Αλλα με υπομονη και κριτηριο που αγωνιζομαστε να το κανουμε οσο πιο ορθο γινεται.
Οταν ποναει το κεφαλι μας δεν ειναι παντα για κακο.
1)Το κεφαλι μας ποναει οταν εχουμε πνευματικα ανοιγματα, τα μεγαλα δωρα που μας δινονται εξ'ανωθεν.
2) Το κεφαλι μας ποναει οταν εχουμε πλησιασει σε μια καλη πηγη (μια δυνατη προσευχη που δεν ξεραμε παλια) η οποια θα μας δωσει ανοιγμα πνευματικο. Τοτε πλησιαζει καποιος δαιμωνας που σε κανει παλι να ποναει το κεφαλι σου για να νομιζεις οτι δεν ειναι καλο, η' για να σε κουρασει και να σταματησεις να διαβαζεις.
3) Ποναει οταν μετα απο μια μεταφυσικη δουλιτσα, ας ειναι και η πιο μικρη, ας ειναι και προσευχουλα, πεσουμε με τα μουτρα στον υπολογιστη η' σε καμια τεραστιων διαστασεων plasma. Σε αυτα ειμαστε ευαισθητοι και το ξερετε ολοι.
4) Ναι, ειναι και η περιπτωση να ποναει απο αρνητικη ενεργεια.
Αλλα σε αυτην την περιπτωση τι κανουμε? Αν ειναι φιλος μας, εστω μεσω internet, απλα κανουμε μια καλη νοερη προσευχη και τον καθαριζουμε εμεις, οσο μπορουμε.

ΚΡΙΤΗΡΙΟ λοιπον. Να μαθουμε να αναπτυσουμε κριτηριο. ΣΕ ΟΛΑ.

Στην μεταφυσικη δεν υπαρχει αυθορμητισμος, οχι τουλαχιστον στην αρχη και για πολυ πολυ καιρο. Παντα το διπλο-σκεφτομαστε.
Η μεταφυσικη ονομαζεται "ο αορατος πολεμος" και σκοπος μας ειναι να ελευθερωθουμε, να εξελιχθουμε και οχι να μας καταπιει η αβυσσος.

Οσον αφορα το love spell, για να πιασει υπερβατικα, να και μια αλλη ...συμβουλη: θελει χαλαροτητα, οχι δυναμη στο πνευμα σαν κανονικη υπερβαση, θετικες σκεψεις, γλυκες σκεψεις και αμπρα καταμπρα εγινε. Ειναι το πιο ευκολο spell γιατι στρογγυλοκαθεται ανετα στο μεγαλυτερο και γνησιοτερο οχημα της μεταφυσης: love Και παει μονο του. Μια χαρα τον ξερει τον δρομο το οχημα αυτο.

Αν σε αυτο το spell δωσεις μεγαλη δυναμη στο πνευμα, μπουκωνει, δεν βγαινει και απορρεις τι φταιει? Μηπως ο αλλος δεν ειναι καλος δεκτης?? Τι δεν κανω καλα?

Η αγαπη ειναι η μεταφυση, ειναι το μεγαλυτερο και γνησιοτερο οχημα που κανει ολα τα spell τοσο ευκολα και γρηγορα....Δεν κανεις σχεδον τιποτα. Ολα γινονται μονα τους. Ειναι η δυναμη του συμπαντος.

Ψωμι και κρασι και κοιτα να δεις σε τι μεταβαλλεται !!!!!!!!!!!

Σας φιλω !!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρυσαυγη : 19-03-13 στις 19:36
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 19-03-13, 19:39
Viper Ο χρήστης Viper δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2012
Μηνύματα: 356
Προεπιλογή

Αγαπητή μου Χρυσαυγή , δεν μπορώ να γνωρίζω τον χρόνο που δαπάνησες για να εντρυφήσεις , ό,τι θεωρείς και αποκαλείς μεταφυσικό. Ούτε βέβαια τις εμπειρίες που καθόρισαν την στροφή σου στο χώρο αυτό και σε οδήγησαν στα βαθύτερα μονοπάτια της, όπως καταθέτεις στα γραφόμενά σου. Πολύ περισσότερο δε, δεν γνωρίζω την ηλικία σου για να εκτιμήσω την ομολογουμένως βαριά αναλογία μεταφυσικού- ανθρώπινου. Ένα γνωρίζω όμως στα μέχρι τώρα χρόνια μου και στο δηλώνω με βεβαιότητα. Γέροντες του πνευματικού ύψους που αναφέρεις, δεν επιθυμούν ούτε "θιασώτες, ούτε ενορχηστρωτές, ούτε λειτουργούν με τα κοινά μέτρα των λοιπών εξ ημών. Επίσης, η πρόσβαση σε ανάλογα πρόσωπα είναι εξαιρετικά δύσκολη καθώς δεν πραγματοποιούν σόου, αλλά και δεν αναλώνονται στο να ικανοποιούν τις όποιες επιθυμίες όσων τους προσεγγίζουν , καθώς εκ των προτέρων τις γνωρίζουν και τις αποφεύγουν, στο μέτρο που κρίνεται αναγκαίο. Οτιδήποτε άλλο χρήζει προσοχής και ελέγχου..
__________________
Carpe diem...... Τίποτε πιο λίγο. Ούτε μισό βήμα πιο πίσω.
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 19-03-13, 20:06
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Δεν σε αδικω να σκεφτεσαι ετσι. Ειμαι η πρωτη που ειπα πως δεν εμπιστευομαι ανρθωπο στην μεταφυσικη.
Μα εγω δεν εδωσα ουτε συνταγες για κανενα ξορκι, η' καμια ευχη για ξαστρισμα.


Οσον αφορα την προσβαση που λες, την βρισκουμε παλι με αγαπη.

Οταν ακομη και ο πιο αυστηρος Αρχιμανδριτης, αντιληφθει, με τον μοναδικο Θειο τροπο αντιληψης που εχουν, οτι εχουν απεναντι τους εναν ακομη Αμνο, τοτε αυτο που λες δεν υπαρχει πια.

Τοτε υπαρχει μονο ο μεγαλος που αγκαλιαζει τον μικρο με ολη του την στοργη και την προστατευτικη του αυστηροτητα.

Αν εχεις καθισει μαζι τους, αν ανηκεις και στον κυκλο τους, ειναι χαλαροτατοι ανθρωποι, απλοι, που αστειευονται ολη την ωρα. Χαρουμενοι ανθρωποι. Γιατι να μην ειναι? Υπαρχει ανθρωπος που ειναι κοντα στον Θεο και δεν ειναι χαρουμενος και δεν αστειευται?

Αν παρεξηγουν τα μεταφυσικα? Οχι βεβαια.

Δεν υπαρχουν καμαρι μου μεντιουμ που πηγαινουν ακομη και οι ιερεις? Ξερουν ομως σε ποιες/ποιους πηγαινουν. Τις/τους βλεπουν και στα εκκλησιασματα τους, στις μεγαλες γιορτες της Ορθοδοξιας και ξερουν μια χαρα ποιοι ειναι οι σωστοι ενδιαμεσοι και ποιοι οι μεσαζοντες του Σατανα.

Εκεινοι ξερουν να ξεχωριζουν τους γνησιους ενδιαμεσους. Ο απλος κοσμος ομως που δεν ξερει, θα παει σαν στραβος στον Αδη.
Αυτος ειναι ο μονος λογος που η εκκλησια αποτρεπει ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ τον απλο ανρθωπο απο αυτα.
Το να σου εχει δωσει ενα χαρισμα ο Θεος και να το προσφερεις στον κοσμο για βοηθεια και να πορευεσαι (οχι να πλουτιζεις, να εκμεταλευεσαι) με αυτο, ειναι κακο?

Οταν καπιος εχει πλεον φτασει στην πορτα της μεταφυσης και χτυπαει επιμονα με το χερακι του γιατι θελει να μπει, τοτε πλεον δεν εχει επιστροφη. Πρεπει να προχωρησεις.
Δεν μπορεις να πεις σε μεταφυσικο να σταματησει να ειναι. Γιατι δεν μπορει να σταματησει. Εχει ηδη παρει φορα η ψυχη του για ελευθερια.

Να μαθει λοιπον να φυλαγεται.

"δωρεαν λαβετε, δωρεαν δωτε"

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρυσαυγη : 19-03-13 στις 20:08
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 19-03-13, 20:20
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Φιλη Χρυσαυγή τα λες πολύ όμορφα πραγματικά νιώθω λες και γίνεται on line κήρυγμα χωρίς φυσικά να θέλω να σε προσβαλω.. Το θέμα εδώ είναι οτι πραγματικά μοιάζεις για άνθρωπο της εκκλησίας.. Δεν θα ρωτησω ευθέως εαν είσαι όμως πίστεψε με ο λόγος σου και μονο εκεί με οδηγεί. Υ.π το συμπέρασμα αυτό το έβγαλα καθότι κατάλαβα οτι εχεις παρακολουθησει τις διάφορες συζητήσεις μας ανα καιρούς, και ξέρεις τι παιζει με τον καθένα μας επακριβώς..................---------------------------

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anna. : 19-03-13 στις 20:31
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 19-03-13, 20:40
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Παράθεση:
Υπαρχει ανθρωπος που ειναι κοντα στον Θεο και δεν ειναι χαρουμενος και δεν αστειευται?
Ναι, εκείνοι που δεν είναι κοντά σε κανένα Θεό και είναι χαρούμενοι και αστειεύονται!

Παράθεση:
Οσον αφορα το love spell, για να πιασει υπερβατικα, να και μια αλλη ...συμβουλη: θελει χαλαροτητα, οχι δυναμη στο πνευμα σαν κανονικη υπερβαση, θετικες σκεψεις, γλυκες σκεψεις και αμπρα καταμπρα εγινε. Ειναι το πιο ευκολο spell γιατι στρογγυλοκαθεται ανετα στο μεγαλυτερο και γνησιοτερο οχημα της μεταφυσης: love Και παει μονο του. Μια χαρα τον ξερει τον δρομο το οχημα αυτο.

Αν σε αυτο το spell δωσεις μεγαλη δυναμη στο πνευμα, μπουκωνει, δεν βγαινει και απορρεις τι φταιει? Μηπως ο αλλος δεν ειναι καλος δεκτης?? Τι δεν κανω καλα?

Η αγαπη ειναι η μεταφυση, ειναι το μεγαλυτερο και γνησιοτερο οχημα που κανει ολα τα spell τοσο ευκολα και γρηγορα....Δεν κανεις σχεδον τιποτα. Ολα γινονται μονα τους. Ειναι η δυναμη του συμπαντος.
Πραγματικά, είμαι στην φάση της αννας...
Δε ξέρω τι να πω!

Δώσε πόνο...
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vakryle : 19-03-13 στις 20:41
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 19-03-13, 20:46
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vakryle Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι, εκείνοι που δεν είναι κοντά σε κανένα Θεό και είναι χαρούμενοι και αστειεύονται!

Πραγματικά, είμαι στην φάση της αννας...
Δε ξέρω τι να πω!

Δώσε πόνο...
Καλά εγώ κλασικά μονη μου τα λέω μονη μου τα ακουω και ήθελα να φωναξω πριν Vakryle δευρω έξω!!!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 20-03-13, 05:53
Το avatar του χρήστη xtabay
xtabay Ο χρήστης xtabay δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2012
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή

Αγαπητή Χρυσαυγή,

Παρουσιάζεις μια κοσμοθεωρία η οποία μπλέκει τον χριστιανισμό με τον πνευματισμό , την αστρολογία, ξόρκια ερωτικά κτλ . Η ορθόδοξη εκκλησία όμως θεωρεί οτι τέτοιου είδους φαινόμενα είναι πάντα έργο του σατανά και ότι όσοι ασχολούνται και εξασκούν τις προαναφερθείσες μορφές μεταφυσικών δραστηριοτήτων έχουν παραστρατήσει.

Παραθέτω και ένα κείμενο του πρωτοπρεσβύτερου Αντώνιου Αλεβιζόπουλου:

Παράθεση:
Η αστρολογία είναι ασυμβίβαστη με την Χριστιανική πίστη για πολλούς λόγους. Το φρόνημα της αστρολογίας και η ελπίδα που θεμελιώνεται στις κινήσεις των άστρων είναι πράγματα ασυμβίβαστα με το φρόνημα ενός χριστιανού και με την εν Χριστώ ελπίδα...Σύμφωνα με το δόγμα της αστρολογίας, ακόμα και η αγάπη και όλες οι διαπροσωπικές σχέσεις του ανθρώπου υποτάσσονται στις κινήσεις και στους συνδυασμούς των άστρων. Γίνεται δηλαδή φανερό ότι η αστρολογία δε συμβιβάζεται με τη χριστιανική πίστη απορρίπτει την ελευθερία του ανθρώπου αλλά και τη ελευθερία του Θεού να ασκεί τη θεία Του Πρόνοια και να προσφέρει στον άνθρωπο τη Θεία Του χάρη....Οι αστρολόγοι προβάλλουν ως επιχείρημα το ότι οι πρώτοι χριστιανοί χρησιμοποιούσαν τον όρο ΙΧΘΥΣ για να δηλώσουν το Πνεύμα της εποχής των Ιχθύων δηλ. το Χριστό. Σ' αυτό το σημείο αγνοείται το γεγονός ότι εδώ ο όρος ΙΧΘΥΣ, είτε όταν γράφεται, είτε όταν εικονίζεται, δε σημαίνει ζώδιο, αλλά σημαίνει «Ιησούς Χριστός Υιός Θεού Σωτήρ»....Το κέντρο δηλαδή του ενδιαφέροντος του Θεού δεν είναι τα άστρα, αλλά ο άνθρωπος....Η αστρολογία επικαλείται «άλλους θεούς», που κατά την έκφραση της Παλαιάς Διαθήκης είναι «ου Θεοί» η και «δαιμόνια» («οι Θεοί των εθνών δαιμόνια»!). Οι Ολύμπιοι θεοί λ.χ. «βρυκολακιάζουν» με τις προβολές των ιδιοτήτων τους στα άστρα, οι οποίες στη συνέχεια προβάλλονται στους ανθρώπους την ημέρα της γέννησής τους και προσ¬διορίζουν ολόκληρη τη ζωή τους, την προσωπική, την κοινωνική, την οικογενειακή, το χώρο της εργασίας τους και γενικά όλους τους τομείς της ζωής.

Συμπερασματικά λοιπόν αναφέρουμε ότι η αστρολογία, όχι μόνο είναι ασυμβίβαστη με την Χριστιανική πίστη, Αλλά κινείται και στο χώρο του αποκρυφισμού και της ειδωλολατρείας.
Εξήγησε σε παρακαλώ , όταν αναφέρεσαι στον θεό εννοείς τον θεό της ορθοδοξίας , κάποιον άλλο ή τον δικό σου; Τι είδους πνευματικός είναι αυτός ο οποίος δεν στηλιτεύει την ενασχόληση με την αστρολογία και μάλιστα όταν κάνει αγρυπνίες μαζεύονται πριγκηπάτα;
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 20-03-13, 15:09
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Ο πνευματικος μου ειναι ιερομοναχος, Ορθοδοξος Χριστιανος, ειναι εκτος Αθηνας.

Ο καλος Ναος που σας ελεγα που γινονται οι καλες αγρυπνιες ειναι ο Αγιος Νειλος Καλλιπολεως Πειραια, τις τελει ο Αρχιμανδριτης πατερ Αθανασιος. Κανει μια τον μηνα, του Πηδαλιου τις βασικες.
20.45 - 02.00 η ωρα τους.

Ειμαι 38 ετων.

Ολες τις αλλες ερωτησεις που κανετε περι Ιχθυος, κτλ. δεν μπορω να τις απαντησω.
Ο Ορθοδοξος Χριστιανισμος εχει ενα κομματι που ονομαζεται Ορθοδοξος Χριστιανικος Μυστικισμος.

Αυτη ειναι η μονη μεταφυση.

Προσπαθησα να απαντησω τι ειναι Θεος για εμενα. Δεν τα καταφερα. Ο,τι και να πω ειναι λιγο. Οποιο χαρακτηρισμο και να δωσω ειναι λιγος και ασημαντος.

Οτι σας εχω γραψει ειναι αληθινο μεχρι και την τελευταια λεξη.

Ζητησα αδεια για να τα μεταλαμπαδευσω. Μου δωθηκε αμεσως, ομως μονο για αυτα τα συγκεκριμενα και οχι αλλα.
Γιατι δυσκολεψαν οι καιροι και θεωρησα δικαιο να δωθει κατι πιο συγκεκριμενο, πιο ορθο. Και επειδη το χρωστουσα στον εαυτο μου και στην ψυχη μου να το κανω. Καποιο λογο θα εχω. Και εκεινοι τον ξερουν.

Εκεινοι, ποιοι εκεινοι? Φωταγωγους, Οδηγους, Αρχαγγελους, Προστατες, Φυλακες. Πειτε τους οπως θελετε, δεν παρεξηγιουνται οποια λεξη κι αν χρησιμοποιησουμε. Αγιοι Αγιοι Αγιοι και Παναγιοι ειναι.

Γιατι ακριβως οπως αγαπουν εμενα, αγαπουν και εσας. Ουτε γραμμαριο λιγοτερο.

love spell
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 20-03-13, 15:27
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο πνευματικος μου ειναι ιερομοναχος, Ορθοδοξος Χριστιανος, ειναι εκτος Αθηνας.

Ο καλος Ναος που σας ελεγα που γινονται οι καλες αγρυπνιες ειναι ο Αγιος Νειλος Καλλιπολεως Πειραια, τις τελει ο Αρχιμανδριτης πατερ Αθανασιος. Κανει μια τον μηνα, του Πηδαλιου τις βασικες.
20.45 - 02.00 η ωρα τους.

Ειμαι 38 ετων.

Ολες τις αλλες ερωτησεις που κανετε περι Ιχθυος, κτλ. δεν μπορω να τις απαντησω.
Ο Ορθοδοξος Χριστιανισμος εχει ενα κομματι που ονομαζεται Ορθοδοξος Χριστιανικος Μυστικισμος.

Αυτη ειναι η μονη μεταφυση.


Τι εννοεις????? Θα θέλαμε και αλλες πληροφοριες


Προσπαθησα να απαντησω τι ειναι Θεος για εμενα. Δεν τα καταφερα. Ο,τι και να πω ειναι λιγο. Οποιο χαρακτηρισμο και να δωσω ειναι λιγος και ασημαντος.

Οτι σας εχω γραψει ειναι αληθινο μεχρι και την τελευταια λεξη.
Ο.κ δεν διαφωνω

Ζητησα αδεια για να τα μεταλαμπαδευσω. Μου δωθηκε αμεσως, ομως μονο για αυτα τα συγκεκριμενα και οχι αλλα.
Γιατι δυσκολεψαν οι καιροι και θεωρησα δικαιο να δωθει κατι πιο συγκεκριμενο, πιο ορθο. Και επειδη το χρωστουσα στον εαυτο μου και στην ψυχη μου να το κανω. Καποιο λογο θα εχω. Και εκεινοι τον ξερουν.


Για ποιο λογο ? Καλό θα ηταν να ζητουσες άδεια και για τα περαιτέρω....



Εκεινοι, ποιοι εκεινοι? Φωταγωγους, Οδηγους, Αρχαγγελους, Προστατες, Φυλακες. Πειτε τους οπως θελετε, δεν παρεξηγιουνται οποια λεξη κι αν χρησιμοποιησουμε. Αγιοι Αγιοι Αγιοι και Παναγιοι ειναι.

Γιατι ακριβως οπως αγαπουν εμενα, αγαπουν και εσας. Ουτε γραμμαριο λιγοτερο.

love spell
Θα περιμενουμε φιλη.........

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anna. : 20-03-13 στις 15:28
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 20-03-13, 19:27
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Δεν βλέπω κάποια διαφορά με τους Αλιεντολόγους...
Μόνο οι λέξεις αλλάζουν, η ουσία είν' η ίδια!

Παράθεση:
Ο πνευματικος μου ειναι ιερομοναχος, Ορθοδοξος Χριστιανος, ειναι εκτος Αθηνας.

Ο καλος Ναος που σας ελεγα που γινονται οι καλες αγρυπνιες ειναι ο Αγιος Νειλος Καλλιπολεως Πειραια, τις τελει ο Αρχιμανδριτης πατερ Αθανασιος. Κανει μια τον μηνα, του Πηδαλιου τις βασικες.
20.45 - 02.00 η ωρα τους.
Denied!
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.