Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-04-13, 18:11
anastasi Ο χρήστης anastasi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-07-2012
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κυριακή Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω για το χρονο σου και εξηγω:

Η αληθεια ειναι πως ειμαι ανοιχτη σε ολα οχι μονο στη μεταφυσικη. Σημερα για παραδειγμα εκλεισα ραντεβου με νευρολογο. Απλα ειναι λιγο περιεργο ολο αυτο. Εχω σκεφτει οτι Ισως απο το μυαλο μου να γινονται φυσικα. ομως εχω 2 πραγματα που δεν μπορουν να δεσουν.

1)Αν εχω καποιο νευρολογικο προβλημα και οντως βλεπω οραματα πως εξηγουνται τα σημαδια
2)Αν εχω δερματικο προβλημα πως εξηγειται το οραμα
3)Το πιο βασικο πως ειναι δυνατον να γινονται ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ!! αν ηταν αλλη χρονικη στιγμη οκ θα εβρισκα καποια ακρη.

Αβυσσος το μυαλο του ανθρωπου βεβαια.

Δερματικο προβλημα δεν εχω. Με τις εξετασεις αιματος ολα καλα. και τωρα προχοραω οπως ειπαμε.
Υπαρχουν και τα Συνδρομα( ομαδα συμπτωμάτων απο διαφορα συστήματα και ιστούς). Αλλα να μην αναλύσουμε άλλο το ιατρικό κομματι, και εφόσον είσαι στούς γιατρους ο΄κ΄.

Τήν ώρα που γίνεται μια μικροθλάση π.χ. στην ράχη,
Σε εγρηγορση το νιώθουμε σαν καψιμο,
Σε βαθύ ύπνο το νιώθουμε σαν τίποτε,
Στον ύπνο με όνειρα σαν ένα επεισόδιο με κάτι να μας πειράζει την πλάτη. ανάλογα,
και
σε άλλες συνθήκες "άλλης" συνειδητότητας π.χ. στο ξύπνημα σάν κάτι να μας κάνει και να μας καίει, σε κείνο το σημείο....

είναι το ίδιο πράγμα, είναι η μικροθλάση. Η κατάσταση της συνειδησης είναι διαφορετικη.

Άν δεν υπήρχαν τα σωματικά φαινόμενα να σε ταλαιπωρούν, είναι πολύ αξιόλογες εμπειρίες.


-------------------------------------------------
__________________

ειμαστε αντηχεια
  #12  
Παλιά 09-04-13, 16:37
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κυριακή Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα. Ειμαι νέο μελος και χρειαζομαι τη γνωμη σας.
Η ιστορια μου θα είναι λιγο μεγαλη όμως πρεπει να σας δωσω αρκετες λεπτομερειες.

Ξεκινησα μια σχεση πριν από περιπου 8 μηνες. Από την αρχη της σχεσης αυτης ειχα μια αλλοπροσαλη συμπεριφορα. Και εγω η ιδια δεν αναγνωριζα τον εαυτο μου. εκανα τη μια βλακεια πισω από την άλλη. Ειχαμε συνεχεια τσακωμους για πολλους μηνες.

Καποια στιγμη ένα βραδυ ενώ κοιμομουν ενιωσα την λεγομενη υπνικη παλαλυση (μορα) ηξερα τι είναι το ειχα νιωσει και πριν ένα χρονο ετσι το αναγνωρισα προσευχηθηκα και εφυγε. Αυτό συνεχιζοταν κάθε βραδυ όμως ετσι σκεφτηκα πως είναι λογω του στρες που περναω. Ένα βραδυ την ειδα. Εδώ θελω να τονισω ότι ο συντροφος μου εφευγε από το σπιτι στις 2 -3 το πρωι οποτε και εμενα μονη μου. ποτε δεν ειχε συμβει όταν ηταν και εκεινος.
Την ειδα λοιπον ένα βραδυ. Μου κοπηκαν τα ποδια. Δεν μπορουσα να κουνηθω προσπαθησα να ελευθερωθω αλλα ματαια. Την εβλαπα να καθεται πανω μου και να με κραταει από τα χερια. Όταν ελευθερωθηκα εφυγε. Αυτό συνεχιστηκε για πανω από μηνα οσπου ένα πρωι που μπηκα για μπανιο ενιωσα ένα τσουξιμο στην πλατη μου. ειχα μια κοκκινιλα. Δεν εδωσα σημασια. Παλι ειπα λογω στρες. Ενώ εβλεπα το μικρο τερατακι κάθε βραδυ να μου κανει τα ιδια.
Εφερα έναν παπα στο σπιτι και μου εκανε αγιασμο και μου διαβασε μια ευχη του αγ. Κυπριανου. Δεν εγινε τιποτα.

Περναγε ο καιρος με συνεχομενους τσακωμους για τους οποιους εφταιγα εγω και η αλλοπροσαλη συμπεριφορα μου. καποια στιγμη και ενώ ημουν μονη μου τα πραγματα αλλαξαν… εκτος από το μικρο τερατακι ειδα και μια γιγαντια σκια μιας γυναικας περιπου στα δυο μετρα υψος η οποια ηταν χωρις ποδια πανεμορφη φοραγε μια μακρια και φαρδια καπα και εδινε εντολες στο μικρο τι να μου κανει. Ενιωθα τσουξιμο σε ολο μου το σωμα. Όταν απελευθερωθηκα εξαφανιστηκαν και τα δυο όμως εγω ειχα καψιματα στο κορμι μου όπως και σημαδι τυπου πνιγμου στο λαιμο μου. εκεινη την ημερα πηγαμ ε τη μητερα μου στον αγ κυπριανο στη Χασια και από εκει ξεκινησε η ερευνα μου. εμαθα πως προφανως μας εχουν κανει μαγια. Ετσι μας ειπαν ότι μπορει να μας εχουν πεταξει οτιδηποτε στο σπιτι. Ψαξαμε αλλα ματαια. Η μητερα μου με πηγε σε μια κυρια μεγαλης ηλικιας την ιδια ημερα. Όχι μαγισσα όμως. Ολο της το σπιτι ηταν γεματο εικονες. Εκεινη μου ειπε πως προφανως αυτό το εχει κανει καποια γυναικα η οποια θελει τον αντρα μου. συνεχισα να πηγαινω σε παπαδες να εξομολογουμαι νηστεψα κοινωνησα διαβαζω κάθε μερα τεραστιες προσευχες αλλα τιποτε.

Ξεκινησα να βλεπω 3 μεγαλες μορφες σαν την μεγαλη που περιεγραψα ενώ το μικρο δεν ερχοταν πια. Ο συντροφος μου σταματησε να ερχεται στο σπιτι. Παρατηρησαμε πως όταν βρισκομαστε γινεται αυτό. Εάν δεν βρεθουμε δεν εχω ενοχλησεις. Οποτε ξεκινησαμε να πιστευουμε ότι είναι μαγια. Όταν πηγα να ξαναβρω τη γνωστη της μητερας μου εκεινη με κοιταξε τρομαγμενη και μου ειπε πως δεν θελει επαφες μαζι μου και να την αφησω ησυχη. Επιμενοντας εγω καταφεραμε να μιλησουμε σε μια εκκλησια μεσα. Μου ειπε πως για να σταματησει αυτό πρεπει να κοπουν τα δεσμα της σχεσης μου και πως αν δεν εχει παει ακομα στον συντροφο μου είναι εξ αιτιας της προσευχης μου. επισεις μου ειπε πως οσοι με βοηθησαν θα εχουν προβλημα. Ηδη ειχαν και η μητερα μου και η γιαγια μου. η δεν μανα μου ειχε σημαδια και η γιαγια μου η οποια μενει πολλα χιλιομετρα μακρια η οποια με πηγε σε έναν παππουλη ειδε τη μεγαλη μορφη η οποια δεν της εκανε τιποτα. Αυτά σταματησαν όμως.
Ξεκινησα να εχω σημαδια και στο προσωπο. Να τονισω πως τα σημαδια μου είναι σαν να με εχεις καψει. Ξεκινησα να εχω σημαδια και στο προσωπο και μια ημερα εχα και πανω στο βλεφαρο. Από εκεινη την ημερα βλεπω θολα από το ένα ματι.

Πηγα σε δερματολογο και μου ειπε ότι εχω μολυνση. Εγω γελαγα. Εκανα τη θεραπεια αλλα τιποτα φυσικα. Στο μεταξυ όλα πανε στραβα. Ψυχολογια, δουλεια του συντροφου όπως και διαρκεις πονοκεφαλοι.
Ξεκινησα ψυχολογο για την συμπεριφορα μου και δεν αντεξα και εξιστορησα τα γεγονοτα παρ ολο που φοβομουν μη με παρει για τρελλη αφου και εγω η ιδια τον εαυτο μου για σχιζοφρενη τον ειχα. Η ψυχολογος παγωσε μολις της εδειξα τα σημαδια μου. μοπυ ειπε πως εχει μια ακομα περιπτωση. Συναντηθηκα με την άλλη γυναικα ενώ 2 μερες πριν την συναντηση ο συντροφος μου κοιμηθηκε σπιτι και ενώ φανταζομουν ότι αυτό δεν θα ερθει, ηρθε και το ειδα μονο εγω εκανα σαν τρελλη. Εκεινο δεν με πειραξε αιωρηθηκε στο προσωπου του συντροφου μου σε αποσταση αναπνοης και σε εμενα και εφυγε παρα πολύ γρηγορα σε σχεση με άλλες φορες οστοσο πριν φυγει μου χαμογελασε. Εκεινος δεν ειδε τιποτα. Το επομενο βραδυ ηρθε το θεριο μαζι με ένα χειροτερο πλασμα διαβολικο και με σακατεψαν. Ειμαι μια εβδομαδα και δεν μπορω να καλυψω τις πληγες μου.

Η κοπελα λοιπον που προειπα μου ειπε πως της συνεβαιναν τα ιδια και μονο που εκεινη παντρευτηκε και όταν αυτό ερχοταν και ηταν ο αντρας της εκει εκεινο εκανε σημαδια στο 3 μηνων βρεφος της. Ετσι καποια στιγμη χωρισε με τον συντροφο της όμως ακομα και σημερα όταν θα συναντηθουν το βραδυ θα εχει προβληματα. Η γυναικα αυτή σημερα είναι 39-40 χρονων με ένα παιδι στα 10 πανεμορφη αλλα γεματη σημαδια παντου. Δεν μπορεσε να το λυσει. Το θεμα είναι πως μου ειπε πως θα δω κι αλλα και χειροτερα.
Να τονισω πως δεν τα βλεπω στον υπνο μου ειμαι ξυπνια και η ψυχολογια και η δικια μου και του συντροφου μου πιο πατο δεν παει όμως αυτό με βγαζει τρελλη πλεον.

Και θελω να ρωτησω: ειχε κανεις αναλογη εμπειρια? Τι μπορει να είναι? Πως λυνεται?

Ναι, ειναι μαγεια, αλλα πρεπει να εχουμε παντα το μυαλο μας στην θεση του και να σκεφτομαστε καθαρα. Ισως σου ζηταω πολλα, αλλα δεν θελει πανικο.

Εφοσον εμφανιστηκε μαζι με την σχεση σου και οχι πχ 6-7 μηνες μετα, σημαινει οτι η μαγεια προυπηρχε σε εσενα, αφορα το ερωτικο σου κομματι, πχ. "να μην στεριωνεις σχεση" και ενεργοποιηθηκε μολις εκανες σχεση για να εκτελεσει τον σκοπο της, δηλαδη να σου χαλασει την σχεση. Και οχι μονο αυτην την σχεση.
Ομως θα σου πω και το εξης: η σχεση σου ειμαι βεβαιη οτι ειναι μια απλη σχεση και οχι κατι ιδιαιτερο για εσενα. Μια σχεση που γεμιζει ωραια την ζωη σου, αλλα οχι την καρδια σου.
Αν τον αγαπουσες πραγματικα αυτον τον ανθρωπο η' αν ησουν τρελα ερωτευμενη, η μαγεια διαλυεται απο μονης της.
Βεβαια εχει και τον σκοπο να σε σφιγγει τοσο πολυ, που να μην μπορεις να αφαιθεις, να χαλαρωσεις και να αγαπησεις.
Οσον αφορα τα σημαδια που εχεις στο σωμα, ειναι γιατι κατα πασα πιθανοτητα χρησιμοποιουν 'κουκλα', δηλαδη ομοιωμα σου.
Μα για να γινει η 'κουκλα' θελει υλικα, υλικα δικα σου: τριχες απο δικες σου βουρτσες που εχεις στο μπανιο σου, αιμα απο δικες σου σερβιετες απο το μπανιο σου, κτλ. Που σημαινει τι? Οτι το εκανε ατομο που εμπαινε η' και μπαινει σπιτι σου.
Παντα ετσι γινεται. Το κακο για να γινει πρεπει να ειναι κοντα.

Οι ευχες του Αγιου Κυπριανου οι δυαλυουσες τα μαγια ειναι πανισχυρες, αλλα οταν εμεις εχουμε το βασικο υλικο δυνατο που ειναι η Πιστη.

Δεν γινεται να πηγαινεις στον Αγιο, να πηγαινεις και στον δερματολογο, να πηγαινεις και στον ψυχολογο. Μοιραζεις την πιστη σου στα 3 αθελα σου. Κρατα την ενωμενη, δυνατη και πηγαινε μονο στον Αγιο, η' μονο στον ψυχολογο, κτλ.
Να εισαι δυνατη. Δεν θα σε σκοτωσει, απλα σε φοβιζει και σου χαλαει τις σχεσεις. Ε βαλε πεισμα και εσυ και μην φοβασαι.
Τι φοβασαι?
Ξεχνας σε ποιανου το Ονομα εισαι βαπτισμενη? Ξεχνας Ποιανου λαος και ανθρωπος αγαπημενος εισαι?
Σε Αυτον λοιπον να απευθυνθεις, σε Αυτον που σε διαλεξε μεσα στον Λαο Του, σε Αυτον που σε θελησε δικη Του.
Σε Αυτον και στην Μητερα Του. Και να επιμενεις. Να βαλεις δυνατη θεληση και σε αυτο.
Κανε τον Κυριο Αδελφο σου, την Μητερα Του μανα σου, ακουμπα επανω Τους και αφησου.
Θα τα αναλαβουν εκεινοι.
Θα προσευχηθω και εγω για εσενα. Θα περασει συντομα, θα το δεις.





Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρυσαυγη : 09-04-13 στις 16:39
  #13  
Παλιά 09-04-13, 16:44
Το avatar του χρήστη xtabay
xtabay Ο χρήστης xtabay δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2012
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή

Τι της λες της κοπέλας !!! Ελεος επιτέλους !!!!
  #14  
Παλιά 09-04-13, 16:49
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xtabay Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι της λες της κοπέλας !!! Ελεος επιτέλους !!!!
Συνελθε. Συγκεντρωσου τιγρη μου, αυτη την φορα ειναι αλλιως.

Το χουμορ ειναι καλο, αλλα καποιες φορες το να λες "δεν υπαρχει", δεν σημαινει οτι θα εξαφανιστει.
  #15  
Παλιά 09-04-13, 19:45
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι, ειναι μαγεια, αλλα πρεπει να εχουμε παντα το μυαλο μας στην θεση του και να σκεφτομαστε καθαρα. Ισως σου ζηταω πολλα, αλλα δεν θελει πανικο.

Εφοσον εμφανιστηκε μαζι με την σχεση σου και οχι πχ 6-7 μηνες μετα, σημαινει οτι η μαγεια προυπηρχε σε εσενα, αφορα το ερωτικο σου κομματι, πχ. "να μην στεριωνεις σχεση" και ενεργοποιηθηκε μολις εκανες σχεση για να εκτελεσει τον σκοπο της, δηλαδη να σου χαλασει την σχεση. Και οχι μονο αυτην την σχεση.
Ομως θα σου πω και το εξης: η σχεση σου ειμαι βεβαιη οτι ειναι μια απλη σχεση και οχι κατι ιδιαιτερο για εσενα. Μια σχεση που γεμιζει ωραια την ζωη σου, αλλα οχι την καρδια σου.
Αν τον αγαπουσες πραγματικα αυτον τον ανθρωπο η' αν ησουν τρελα ερωτευμενη, η μαγεια διαλυεται απο μονης της.
Βεβαια εχει και τον σκοπο να σε σφιγγει τοσο πολυ, που να μην μπορεις να αφαιθεις, να χαλαρωσεις και να αγαπησεις.
Οσον αφορα τα σημαδια που εχεις στο σωμα, ειναι γιατι κατα πασα πιθανοτητα χρησιμοποιουν 'κουκλα', δηλαδη ομοιωμα σου.
Μα για να γινει η 'κουκλα' θελει υλικα, υλικα δικα σου: τριχες απο δικες σου βουρτσες που εχεις στο μπανιο σου, αιμα απο δικες σου σερβιετες απο το μπανιο σου, κτλ. Που σημαινει τι? Οτι το εκανε ατομο που εμπαινε η' και μπαινει σπιτι σου.
Παντα ετσι γινεται. Το κακο για να γινει πρεπει να ειναι κοντα.

Οι ευχες του Αγιου Κυπριανου οι δυαλυουσες τα μαγια ειναι πανισχυρες, αλλα οταν εμεις εχουμε το βασικο υλικο δυνατο που ειναι η Πιστη.

Δεν γινεται να πηγαινεις στον Αγιο, να πηγαινεις και στον δερματολογο, να πηγαινεις και στον ψυχολογο. Μοιραζεις την πιστη σου στα 3 αθελα σου. Κρατα την ενωμενη, δυνατη και πηγαινε μονο στον Αγιο, η' μονο στον ψυχολογο, κτλ.
Να εισαι δυνατη. Δεν θα σε σκοτωσει, απλα σε φοβιζει και σου χαλαει τις σχεσεις. Ε βαλε πεισμα και εσυ και μην φοβασαι.
Τι φοβασαι?
Ξεχνας σε ποιανου το Ονομα εισαι βαπτισμενη? Ξεχνας Ποιανου λαος και ανθρωπος αγαπημενος εισαι?
Σε Αυτον λοιπον να απευθυνθεις, σε Αυτον που σε διαλεξε μεσα στον Λαο Του, σε Αυτον που σε θελησε δικη Του.
Σε Αυτον και στην Μητερα Του. Και να επιμενεις. Να βαλεις δυνατη θεληση και σε αυτο.
Κανε τον Κυριο Αδελφο σου, την Μητερα Του μανα σου, ακουμπα επανω Τους και αφησου.
Θα τα αναλαβουν εκεινοι.
Θα προσευχηθω και εγω για εσενα. Θα περασει συντομα, θα το δεις.




Η Παναγια η Ελεουσα θα σου το κανει δωρο λιγο καιρο μετα το Πασχα.
Αυτη η Χαρη της θα ενεργησει επανω σου. Ευχαριστησε την προκαταβολικα την Παρασκευη στον Ακαθιστο Υμνο, γιατι θα γινει.
Ιερο Ναο αφιερωμενο σε αυτη την Χαρη της εχει επι της Θησεως στην Καλλιθεα, αν θελησεις να την επισκεφτεις σε συγκεκριμενο Ναο της.

Τις καλες σου συνηθειες κρατα τες για προστασια απο εδω και περα και προσεχε λιγο τις παρεες σου και τις επισκεψεις στο σπιτι σου.

Με τις υγειες σου!

Γεια σου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρυσαυγη : 09-04-13 στις 19:45
  #16  
Παλιά 09-04-13, 19:48
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων

Ξεχνας σε ποιανου το Ονομα εισαι βαπτισμενη?
Ξεχνας Ποιανου λαος και ανθρωπος αγαπημενος εισαι?
Σε Αυτον λοιπον να απευθυνθεις, σε Αυτον που σε διαλεξε μεσα στον Λαο Του, σε Αυτον που σε θελησε δικη Του.
Σε Αυτον και στην Μητερα Του. Και να επιμενεις.
Να βαλεις δυνατη θεληση και σε αυτο.
Κανε τον Κυριο Αδελφο σου, την Μητερα Του μανα σου, ακουμπα επανω Τους και αφησου.
Θα τα αναλαβουν εκεινοι.
Θα προσευχηθω και εγω για εσενα. Θα περασει συντομα, θα το δεις.

Είναι βαπτισμένη στο όνομα ενός αγνώστου Θεού.
Είναι λαός του εαυτού της και άνθρωπος του υπόλοιπου κοινωνικού συνόλου.
Θα απευθυνθεί στον εαυτό της για να βρει την απάντηση μόνη της και αυτό γιατί το διάλεξε η ίδια, γιατί είναι δική της.
Σε αυτήν και μόνο. Και θα επιμένει.
Θα βάλει δυνατή θέληση σ' αυτό. Θα κάνει την Γνώση αδελφή της, την Επιστήμη μάνα της και θα ακουμπήσει πάνω τους και θα αφεθεί.
Θα τα αναλάβουν εκείνες.
Θα μελετήσει και θα σωθεί. Θα περάσει σύντομα, θα το δει.

Παράθεση:
Δεν γινεται να πηγαινεις στον Αγιο, να πηγαινεις και στον δερματολογο, να πηγαινεις και στον ψυχολογο. Μοιραζεις την πιστη σου στα 3 αθελα σου. Κρατα την ενωμενη, δυνατη και πηγαινε μονο στον Αγιο, η' μονο στον ψυχολογο, κτλ.
Πρέπει να αφήσεις τους Άγιους και τα λοιπά συνάφια και να επισκεφθείς κάποιον δερματολόγο, ή και κάποιον ψυχολόγο. Μοίρασε το χρόνο σου αντίστοιχα στις επισκέψεις για καλύτερα αποτελέσματα, με την θέλησή σου.
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.
  #17  
Παλιά 09-04-13, 19:51
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Παράθεση:
Η Παναγια η Ελεουσα θα σου το κανει δωρο λιγο καιρο μετα το Πασχα.
Αυτη η Χαρη της θα ενεργησει επανω σου. Ευχαριστησε την προκαταβολικα την Παρασκευη στον Ακαθιστο Υμνο, γιατι θα γινει.
Ιερο Ναο αφιερωμενο σε αυτη την Χαρη της εχει επι της Θησεως στην Καλλιθεα, αν θελησεις να την επισκεφτεις σε συγκεκριμενο Ναο της.

Τις καλες σου συνηθειες κρατα τες για προστασια απο εδω και περα και προσεχε λιγο τις παρεες σου και τις επισκεψεις στο σπιτι σου.

Με τις υγειες σου!

Γεια σου.
Η Παναγιά η Ελεούσα δε θα σου κάνει κανένα δώρο, Κυριακή! Δε θα ενεργήσει πάνω σου καμία χάρη, επομένως δε χρειάζεται να την ευχαριστήσεις προκαταβολικά, την Παρασκευή στον Ακάθιστο Ύμνο, γιατί δε θα γίνει! Στην Καλλιθέα δε θα πήγαινα στην θέση σου. Να προσέχεις μόνο τον εαυτό σου και ζήσε την ζωή σου όσο πιο ανέμελα μπορείς με τις παρέες σου και στα διάφορα σπίτια.
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 10-04-13 στις 01:44
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.