Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #331  
Παλιά 24-10-18, 17:03
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.
  #332  
Παλιά 24-10-18, 17:28
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητή Litsa αυτά που λέει ο R-b-t3r είναι όλα προπαγάνδα. Την αλήθεια θα την μάθεις από τους εξειδικευμένους ανθρώπους πάνω στην αντισεισμική τεχνολογία. Το ερώτημα είναι ποιοι είναι οι αρμόδιοι που ξέρουν?
Είναι οι Αρχιτέκτονες? = όχι
Είναι οι πολιτικοί μηχανικοί? = όχι.
Ποιοι ασχολούνται με την αντισεισμική τεχνολογία ?
Με την αντισεισμική τεχνολογία ασχολούνται μόνο οι καθηγητές της αντισεισμικής τεχνολογίας και κυρίως οι διευθυντές των σεισμικών βάσεων των πανεπιστημίων. Δηλαδή αυτοί που έχουν την γνώση του να κρίνουν ένα σεισμικό πείραμα. Δύο από αυτούς τους καθηγητές ένας Έλληνας και ένας Αμερικανός οι οποίοι είναι παγκόσμιας εμβέλειας αναγνωρίζουν το όφελος της ευρεσιτεχνίας μου.
Ο ένας από αυτούς ήταν ο αντιπρόσωπος της Ελλάδας στα Ηνωμένα Έθνη πάνω στην αντισεισμική τεχνολογία δες το βιογραφικό του εδώ. https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A0...B4%CE%B7%CF%82
Αυτός ο καθηγητής όχι μόνο με υποστηρίζει αλλά είναι συνεργάτης μου
Ας δώσει την απάντηση αυτός που ξέρει για αυτά που είπε ο άσχετος R-b-t3r Άκου την τηλεφωνική του συνέντευξη για την πατέντα κάτω κάτω σε αυτό το link http://www.zougla.gr/greece/article/...i-evresitexnia
Δες τον καθηγητή και εδώ μαζί μου σε ένα διαγωνισμό τι λέει για την πατέντα και πίστεψε όποιον θες. https://www.youtube.com/watch?v=8t-q...Cex2A&index=69
Η ευρεσιτεχνία είναι κάτω από έρευνα από τους αρμόδιους φορείς. Τα αποτελέσματα είναι φανταστικά καλά και αυτά είναι που αναμένω να ολοκληρωθούν για να τοποθετηθεί σε κατασκευές. Χρηματοδότηση της έρευνας γίνετε από τις ενδιαφερόμενες εταιρείες και είναι πολλές.
Δυστυχώς στην Ελλάδα όλα θέλουν τον χρόνο τους ο οποίος είναι υπερβολικά μεγάλος. Εγώ κάνω ότι μπορώ για να γίνει προϊόν αλλά χωρίς πιστοποιήσεις δεν μου επιτρέπουν οι φορείς να το τοποθετήσω σε κατασκευές. Αν πάρω τις πιστοποιήσεις να είσαι σίγουρη ότι δεν θα ρωτήσω τον R-b-t3r
Δεκτόν, λες "Δυστυχώς στην Ελλάδα όλα θέλουν τον χρόνο τους ο οποίος είναι υπερβολικά μεγάλος. Εγώ κάνω ότι μπορώ για να γίνει προϊόν αλλά χωρίς πιστοποιήσεις δεν μου επιτρέπουν οι φορείς να το τοποθετήσω σε κατασκευές. Αν πάρω τις πιστοποιήσεις να είσαι σίγουρη ότι δεν θα ρωτήσω τον R-b-t3r "

Για να πάρεις πιστοποιήσεις, πρέπει να στρώσεις πωπό και να λειώσεις παντελόνια, δεν γίνονται μονα τους αυτά, θέλουν ψυχή και θυσίες.
Μέσα στα φορα χάνεις πολύτιμο χρόνο, that's my point.

Για την Ιο που σου είπαμε? τίποτα ,ε ? έστριψες, σε ζηλεύει η σύζυγος ?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Litsa : 24-10-18 στις 17:28
  #333  
Παλιά 24-10-18, 18:33
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεκτόν, λες "Δυστυχώς στην Ελλάδα όλα θέλουν τον χρόνο τους ο οποίος είναι υπερβολικά μεγάλος. Εγώ κάνω ότι μπορώ για να γίνει προϊόν αλλά χωρίς πιστοποιήσεις δεν μου επιτρέπουν οι φορείς να το τοποθετήσω σε κατασκευές. Αν πάρω τις πιστοποιήσεις να είσαι σίγουρη ότι δεν θα ρωτήσω τον R-b-t3r "

Για να πάρεις πιστοποιήσεις, πρέπει να στρώσεις πωπό και να λειώσεις παντελόνια, δεν γίνονται μονα τους αυτά, θέλουν ψυχή και θυσίες.
Μέσα στα φορα χάνεις πολύτιμο χρόνο, that's my point.

Για την Ιο που σου είπαμε? τίποτα ,ε ? έστριψες, σε ζηλεύει η σύζυγος ?
Τα παντελόνια τα έχω λειώσει Σήμερα μόνο έκτισα ένα ενοικιαζόμενο δωμάτιο 40 τετραγωνικά μέτρα κτισίματα την ημέρα κάνω. Δεν είμαι μόνο στα φόρουμ.
Η γυναίκα μου δεν ζηλεύει. Απλά νοικιάζουμε δωμάτια κάθε χρόνο. Αν θες ευχαρίστως να σου κάνω κράτηση.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 24-10-18 στις 18:44
  #334  
Παλιά 24-10-18, 18:36
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.
Ποτέ δεν κάνω αυτό που μου επιβάλουν με το ζόρι.
Είσαι αναιδέστατος και μόνο που μου ζητάς να φύγω.
  #335  
Παλιά 24-10-18, 18:50
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.
  #336  
Παλιά 24-10-18, 18:56
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.
Θα σαμποτάρω και εγώ όλα τα δικά σου Και πίστεψε είμαι πολύ καλός σε αυτό.
  #337  
Παλιά 24-10-18, 19:05
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.



































.
  #338  
Παλιά 24-10-18, 19:24
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.
.............................................
ΑΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ
υ.γ ΚΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ



































.[/QUOTE]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 24-10-18 στις 19:25
  #339  
Παλιά 24-10-18, 19:25
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.



































.
  #340  
Παλιά 24-10-18, 19:27
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή ΑΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ υ.γ ΚΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ

ΑΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ
υ.γ ΚΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ
ΑΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ
υ.γ ΚΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ
ΑΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ
υ.γ ΚΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.