Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Συνωμοσιολογία-Παγκοσμιοποίηση-Γεωπολιτική

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: CHIP στο σώμα!!!
ΝΑΙ 14 12,39%
ΟΧΙ 99 87,61%
Ψήφισαν: 113. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 24-12-08, 15:16
Το avatar του χρήστη ΙΝΤΙΓΚΟ
ΙΝΤΙΓΚΟ Ο χρήστης ΙΝΤΙΓΚΟ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-04-2008
Περιοχή: Θεσσαλονίκη - Αθήνα
Μηνύματα: 122
Προεπιλογή

Διαβασα τις 15 σελιδες που εφτασε αισιως το θεμα περι τσιπ. Συγχαρητηρια στον ευρυνοο για την καλη επιλογη αυτου του θεματος, και σε όλα τα μέλη που παρέθεσαν τις απόψεις τους.

Για να καταλαβω...

Τί σημαίνει βάζω τσιπ; Από ο,τι κατάλαβα σημαίνει, συνεχίζω να ζω όπως σήμερα, όπως είμαι και τώρα. Με όλες τις ανέσεις και τα κομφόρ. Καλή η ψηφοφορία βρε παιδιά, αλλά μήπως το έχω βάλει ήδη το τσιπάκι, και μαζί κι εσείς με όλες τις ανέσεις σας; Το 666 περιμενουμε να αναγραφεται καπου για να πούμε "όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω";. Χαχαχα μα αναγραφεται! Γιου νοου, μπαρ κοουντ? Και παρολα αυτα θα πιω σε λιγακι μια ωραια κοκα κολιτσα...

Εχω μπερδευτει καπως...
Θα ερθουν μαλλον μετα καποιοι ντυμενοι με μαυρα, και θα μου πουνε: "Σαρέσουν όλα αυτά που έχεις τώρα; Αν θες να τα διατηρησεις τοτε θα βαλεις στο κεφάλι σου αυτό το μικροτσιπ".
Τσ τσ τσ....
Παιδια γινεται παρανοησης των αυτονοητων!
Οπως πολυ σωστα παρεθεσαν κατα την γνωμη μου Νάϊτ οφ κρϊέσιον και ιντιγκόσι, τα τσιπάκια είναι ήδη τοποθετημένα. Τηλεόραση, κινητά, λαπ τοπ, μπαρκοουντ σιξ σιξ σιξ, χαλασμενα τροφιμα απο χημικα, μολυσμενα νερα, αρρωστιες... τους αντρες με τα μαυρα περιμενουμε εμεις για να πουμε τότε ΟΧΙ στο τσιπάκι.
Γμτ!
Μου έρχεται να κλάψω! Συνειδητοποίησα ότι είπα εδώ και πολλά χρόνια ΝΑΙ σε κάθε είδους τεχνολογία φουλ στα μικροτσιπ!
Ευχαριστώ Ευρύνοε, με την ερώτησή σου με ταρακούνησες λιγάκι...
Μικροτσιπ λοιπόν: ΝΑΙ ή ΟΧΙ;
Τί γίνεται βρε παιδιά που δεν υπήρχε πριν 30 χρόνια (τότε που γεννιόμουν) κανένας συνειδτοποιημένος "ευρύνοος" να με αποτρέψει από την κακή επιλογή. Στην αρχή σαν μωρο που ήμουν, η επιλογή ήταν ασυνείδητη. Μετά όμως για εναν μπαρμπα μου μιλήσανε της Αποκάλυψης. Ο Αγιος Ιωάννης καλά τα είπε, αλλά ποιός τον ακούει.

Λοιπόν...
Αφού πλέον συνειδητοποιήσαμε οτι ηδη εχουμε επιλεξει το ΝΑΙ, σας εχω μιαν εκπληξη...
Μπορουμε να ξαναεπιλέξουμε! Μπορουμε να επιλεξουμε ΟΧΙ στο τσιπάκι. Όσοι το επιλεξουμε αυτο, θα κερδισουμε πολλα, τα παντα, μα θελει να εχουμε γερά κότσια.
Γμτ.
Εγω δεν τα εχω ακομη. Δεν πεταξα ακομη το κινητο, δεν εσπασα την τηλεοραση και το ραδιοφωνο, δεν κατηργησα καθε ειδους τεχνολογια (αφηστε την τηλεοραση, ενημερωθειτε απο την εφημεριδα και διασκεδαστε με ενα βιβλιο, εστω εικονογραφημενο). Αμ, την ΔΕΗ που την πατε; Να δουμε πως θα την βγαλουμε διχως ρευμα. Ειμαστε καλομαθημενοι. Παντως αν κανω λαθος ότι το έχουμε ήδη επιλέξει όλοι μας το μικροτσιπ(και μαλιστα το εχουμε τοποθετημενο πολυ βαθυα) και τελικα θα ερθουν πραγματι καποια μερα οι αντρες με τα μαυρα που θα με ρωτησουν αν θελω μικροτσιπ, τοτε σωθηκαμε, ουφ ξελαφρωσα! Διοτι ωσπου να ερθουν να με ρωτησουν τί επιλέγω, πάω να δω λίγη τηλεόραση, να ακούσω ραδιόφωνο, να μιλησω κανα τριωρο στο κινητο να φαω απο το μαρκαρισμενο φαγητο μου με το μπαρκοουντ και να ξετιναξω την αγορα γενικότερα.

Σορρυ γκαϊς γιου χεβ δε τσιπ ολ ρεαντι ινσαϊντ γιου!

Απλα μπορειτε να το ξεριζωσετε απο μεσα σας.
Ειναι χαρμοσυνο και αισιοδοξο που επιλεξατε την απαντηση ΟΧΙ.
Είναι μια καλή αρχή που συνειδητοποιούμε τί μας γίνεται.
Όσο για το ο,τι τα παρουσιασα καπως δυσκολα για να πραγματοποιηθεί αυτό το ΟΧΙ σε πραξεις, απλα ήθελα να μας κανω να μην εφησυχαζοματε με ενα απλο κλικ επανω στο site του φορουμ metafysiko και μετα ξανα ζαπινγκ, κλαμπινγ, τελεφώνινγκ.
Χρειαζεται σιγα σιγα να ελαττωνουμε την χρηση της τεχνολογιας, ακομα και αν φαινεται οτι ειναι ικανη να μας δινει ζωη;;;;
Έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Ο πεινασμένος; Ολα αυτα που τρωμε περασαν απο τα "χερακια" καποιας μηχανης με μικροτσιπ. Διότι ο αρρωστος τι κανει; Θα αρνηθει την εγχειρηση του; Παιδια ερχονται οι διωγμοι των χριστιανών και πάλι!! (βουδιστών κ.ο.κ.)!! Ο θάνατος μας δεν θα ειναι τα λεονταρια στην αρένα του αυτοκράτορα, αλλά θα είναι το ΟΧΙ μας στην (δηθεν για την υγεια μας) εγχείρηση από την αυτοκρατορία της τεχνολογίας.
(Τί είπα η ποιήτρια πάλι...)

Καλυτερα μιας ωρας ελευθερη ζωη, παρα σαραντα χρονια σκλαβια και φυλακη!
Καλύτερα όσο μου έχει απομείνει, ελεύθερη ζωή, παρά όλα τα υπόλοιπα χρονια μου, ηλεκτρονικο φακελωμα, αποχαυνωση στην TV, χαμπεργκερς με μπαρκοουντς τίνγκα στα χημικά.

Αντε να δουμε ποσοι απο εμας που επιλεξαμε ΟΧΙ εχουμε γκολο για να το κανουμε και πραξη....

Παλι καλα που καποιοι, όπως ακουσα, θα πασχισουν να βοηθησουν και να δειξουν τελικά τον κοσμο στην προσπάθειά του αυτήν να κάνει το ΟΧΙ του, πράξη, με ευκολότερο και παραδόξως τελικά όμορφο τρόπο.

Ακούω προτάσεις παίδες...
Πώς μπορεί λέτε να γίνει εύκολα και όμορφα η επιλογή του ΟΧΙ μας, πράξη;

Ευρυνοε αν νομιζεις οτι βγηκα εκτος θεματος, παρε μια σανιδα βρεμενη και περιμενω! Αχαχχαα

Αυτά για τώρα....

Όμως μπορεί να επιστρέψω με πιο αισιόδοξη γραφή, σύντομα.

Ε ψιτ ευρυνοεε φιλε μου αδελφε μου, εκανες πολυ καλη δουλεια με την επιλογη αυτου του θεματος.
Μας ξυπνησες!!!!
Και τώρα που ξυπνήσαμε όλοι μας, θέλω να θυμηθείτε το εξής.
Ότι το ερώτημα που θέτει ο φίλος μας ευρύνοος, δεν περιμένει απάντηση από κανέναν μας. Διότι είναι ήδη ευνόητα απαντημένο. Διότι δεν υπάρχει κανένας που να θέλει το κακό του. Όλοι επιλέγουμε το καλύτερο για εμάς και για τους άλλους. Το θέμα είναι να μάθουμε τελικά ποιό είναι το κακό και ποιό το καλό.
Το ερώτημα που μας έθεσε ο φίλος μας, ήταν για να μας αφυπνήσει.

ΥΓ: Επειδή έχουμε και γιορτές καλά Χριστούγεννα σε όλους! Φιλαράκια μου, αφηστε για λίγο αυτές τις μέρες τις τύψεις και κοιτάξτε να χορτάσετε ευτυχισμένες γιορτινές ημέρες. Πάρτε μια καλή ανάσα, φωρτόστε τις μπαταρίες σας και μετά με το καλό, θα δούμε πώς θα κινηθούμε. Υπάρχει λύση, για τα καταφέρουμε.

Μάκια
__________________
Όταν έδειχνα σε κάποιους τα αστέρια, εκείνοι κοιτούσαν το δάχτυλό μου.

ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
http://nebesnyel1.getforum.org/srt-t1160.html
Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 02-01-09, 01:54
Το avatar του χρήστη Ευρυνοος
Ευρυνοος Ο χρήστης Ευρυνοος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2008
Μηνύματα: 443
Προεπιλογή

ας συνεχίσουμε απο εδώ..

φίλη ΙΝΤΙΓΚΟ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, και βλέπω οτι κατανοείς ακριβώς που το πάω..

υπάρχουν πολλοί που λένε οτι όλα αυτά είναι φαντασία και μόνο..

δεν ισχύει τίποτα, και τίποτα δεν πρόκειται να συμβεί απο όλα αυτά που περιγράφω.. όλα αυτά έχουν γίνει για το καλό μας, και έτσι θα συνεχίσουν..
μάλιστα πολύ κοροιδεύουν.. δεν βαριέσαι.. το έξυπνο πουλί απο την μύτη πιάνεται..
ας κοροιδεύουν όσο θέλουν.. άλλωστε η γή είναι ακόμη τετράγωνη για κάποιους.. έτσι είναι ο άνθρωπος.. υπάρχει πλουραλισμός απόψεων.. το ποιός έχει δίκιο και ποιός όχι, το δείχνει πάντα η ιστορία..

ας δούμε λοιπόν και κάτι ακόμη..
στο βίντεο αυτό μας λένε οτι πειράματα λαμβάνουν χώρα απο το 1960 σε ζώα με ηλεκτρόδια στον εγκέφαλο για να δημιουργούνται "ελεγχόμενες" αντιδράσεις.. προσέξτε στο βίντεο πώς ενω τα ζώα είναι απαθή, εντελώς ξαφνικά, ενεργοποιώντας τα ηλεκτρόδια, πώς γίνονται επιθετικά και επικίνδυνα.. θα μπορούσαμε να συμπεράνουμε, οτι, μετά απο τόσα χρόνια έρευνας και πειραμάτων, τα αποτελέσματα, και ο τρόπος χειρισμού του "υπόκείμενου", βρίσκονται σε άλλες φάσεις και βάσεις..(βλέπε chip)..
http://www.youtube.com/watch?v=tv8X7BFHivE&NR=1

στο επόμενο βίντεο θα δούμε πώς κάποιοι άνθρωποι έχουν βάλει ήδη το chip για να "διευκολύνουν" την ζωή τους.. ο πρώτος κύριος που δείχνει έχει εταιρία security και κάποιοι υπάλληλοί του δεν δέχτηκαν να το βάλουν στο σώμα τους.. ακολουθούν βέβαια και άλλοι που το έβαλαν για να αισθάνονται πιό "ασφαλής".. το τυρί το είδαν, την φάκα δεν την είδαν..
απολαύστε τους..
http://www.youtube.com/watch?v=gMd6rde4MX8&NR=1

υγ: μην ακούτε τι λέω.. παραμύθια είναι κι αυτά.. ψυχοπαθής είμαι κι εγώ.. η ζωή και η πραγματικότητα δεν είναι τίποτα παραπάνω απο αυτά που μας "δείχνουν" οι 5 αισθήσεις μας.. ούτε υπάρχουν άλλες διαστάσεις.. τρελοί είναι όλοι..
ζήτω η τρέλα..
http://www.greektube.org/content/view/12558/2/
http://www.youtube.com/watch?v=HvgwR9ERCBo
η επιστήμη τα έχει(?) εξηγήσει όλα..

καλό ξεκίνημα για την νέα χρονιά..
ενδοσκόπηση http://www.innerwork.gr/endoskopisi.htm

βλέπετε, η ώρα που γράφω τούτο το μήνυμα είναι "παράξενη"..
για άλλους είναι μια καλημέρα, για άλλους μια καληνύχτα..

καλημέρα σας..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ευρυνοος : 02-01-09 στις 01:58
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 02-01-09, 03:26
Το avatar του χρήστη no slave
no slave Ο χρήστης no slave δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Περιοχή: βριλησσια
Μηνύματα: 700
Προεπιλογή

μα..οχι αγαπητε ευρυνοοε

κατι δεν παει καλα!!παω στοιχημα οτι τα βιντεο ειναι φτιαχτα.εσυ βρε κατεργαρη εβαλες το σημα του CNN,για να τα κανεις να φαινονται αληθοφανη?

και δεν φτανει που μας παραθετεις βιντεο αμφιβολου αξιοπιστιας,αλλα τολμας να μειωνεις και την επιστημη.καλα, δεν ξερεις οτι η επιστημη προοδευει για το καλο μας?και ειδικα η τεχνολογια!!δεν βλεπεις την ανεση στην ζωη μας?τελικα μου φαινεται οτι εισαι ο πιο τρελος του χωριου

τωρα,περα απο την πλακα(που δεν ειναι πλακα,ειναι ειρωνια στους ξερολες)καπου εχω ακουσει την εξης φραση:<<αλιμονο στις γυναικες που θα θηλαζουν εκεινη την εποχη>>.για σκεψου το λιγο.ουτε αγοραζεις,ουτε πουλας μα δεν σε νοιαζει,εισαι ετοιμος να θυσιαστεις για τα πιστευω σου(μου).δεν εισαι ομως μονος σου φιλε,εχεις κατι που αγαπας περισσοτερο και απο τον ιδιο σου τον εαυτο.τα παιδια σου(μας).αυτα ειναι που κανουν την δυσκολη αποφαση,δυσκολοτερη.

αγαπητη ΙΝΤΙΓΚΟ,τα τσιπ θα μπουν μεσα στο χερακι μας.αυτα που αναφερεις εσυ(κινητα,τηλεορασεις)ειναι το προσταδιο.και μαλιστα δεν εχουν κανει και ασχημη δουλεια.η αποβλακωση(=τυφλη εμπιστοσυνη στην επιστημη)σε ολο της το μεγαλειο!και οταν η αποβλακωση θα φτασει στο ζενιθ της,τοτε θα ειμαστε ετοιμοι να <<φορεσουμε>> το τσιπ.ετσι απλα,χωρις αντιδρασεις.απλα θα το θελουμε,θα το επιδιωκουμε.

υγ1.εδω μπορειτε να βρειτε ολα τα ντοκυμαντερ του μανου δανεζη και στρατου θεοδωσιου με τιτλο ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ.ειναι εξαιρετικα
http://www.greek-movies.gr/Ekpompes/...phsa-2007.html

υγ2.ο τρελος επεστρεψε και χαρηκα ιδιαιτερα
__________________
Αλλαι μεν βουλαί ανθρώπων,
άλλα δε Θεός κελεύει.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη no slave : 02-01-09 στις 03:39
Απάντηση με παράθεση
  #154  
Παλιά 04-01-09, 23:46
Το avatar του χρήστη no slave
no slave Ο χρήστης no slave δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Περιοχή: βριλησσια
Μηνύματα: 700
Προεπιλογή

καλησπερα

θα παραθεσω παραγραφους,απο το βρεφικο αλλα και αξιολογο blog,του φιλου μας ευρυνοου,σχετικα με το θεμα.

Παράθεση:
Αρκετοί το συνδέουν με τις προφητείες του Ιωάννη στην αποκάλυψη..

Παράθεση:
Κανείς δεν θα μπορεί να αγοράσει ή να πουλήσει τίποτε, αν δεν έχει επάνω στο χέρι ή το κεφάλι του το συγκεκριμένο chip..

Παράθεση:
Σύμφωνα με τους κατασκευαστές του ξοδεύτηκαν περισσότερα από 1,5 εκατομύρια δολλάρια για να βρεθεί το καταλληλότερο σημείο του σώματος τοποθέτησης του chip..
και λεω τωρα εγω...

-1,5 εκατομυρια δολλαρια

-δεξι χερι η κεφαλι

-δεν αγοραζω,δεν πουλαω

-αποκαλυψη του Ιωαννη

χμμμμ...

τα συμπερασματα δικα σας

εδω ολο το αρθρο http://otrelostouxwriou.blogspot.com/
__________________
Αλλαι μεν βουλαί ανθρώπων,
άλλα δε Θεός κελεύει.
Απάντηση με παράθεση
  #155  
Παλιά 14-01-09, 22:26
Το avatar του χρήστη Ευρυνοος
Ευρυνοος Ο χρήστης Ευρυνοος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2008
Μηνύματα: 443
Προεπιλογή

Αρχίσαμεεεεεεεεεε........

καθώς είδα στην Ναυτεμπορική και άκουσα στο ραδιόφωνο, στις ειδήσεις..

άρχισε να έρχεται η "μόδα" και ο εκσυγχρονισμός και στην χώρα μας, επιτέλους..τόσο καιρό το περίμενα..

τα νέα διπλώματα οδήγησης απο τις 19-1-2009..

θα είναι σε μορφή πιστωτικής με έτοιμη την θέση για το chip, απο οτι λέει το άρθρο..
δεν θα τοποθετηθεί ακόμη στα Ελληνικά διπλώματα, αλλά στο προσεχές μέλλον..

διαβάστε το.. εδώ

άντε, καλώς τα δεχτήκαμε..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ευρυνοος : 14-01-09 στις 22:28
Απάντηση με παράθεση
  #156  
Παλιά 14-01-09, 22:42
Το avatar του χρήστη Giorgos
Giorgos Ο χρήστης Giorgos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-03-2004
Περιοχή: Stockholm
Μηνύματα: 775
Προεπιλογή

Αυτου του τυπου η αδεια οδηγησης υπαρχει εδω και τουλαχιστον μια δεκαετια στη Σουηδια, τοτε που πηρα εγω το διπλωμα.. και τι να λεει?
Δε μηλαμε για εμφυτευμα λοιπον.. το ιδιο τσιπ υπαρχει και στις πιστωτικες εδω και δεκαετιες..
__________________
"Knowledge speaks, but wisdom listens." (Jimi Hendrix)
Για αυτούς που με ξέρουν... Γεώργιος Σαββίδης!
Απάντηση με παράθεση
  #157  
Παλιά 14-01-09, 23:20
Το avatar του χρήστη Ευρυνοος
Ευρυνοος Ο χρήστης Ευρυνοος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2008
Μηνύματα: 443
Προεπιλογή

Μα αυτή είναι η αρχή φίλε μου..

όλα σε ένα..

θα περιέχει το αφμ, τα προσωπικά στοιχεία, ομάδα αίματος, κτλ..

δεν είπα οτι θα μας βάλουν chip στο σώμα αύριο, αλλά για σκέψου οτι σιγά σιγά, με νόμους θα εφαρμοστούν όλα, χωρίς να υπάρχει υποψία..

απλά ανέφερα οτι θα υπάρχει θέση για το chip..

και υπ'όψιν άλλο το chip στις πιστωτικές και άλλο το chip που θα υπάρχει στα διπλώματα και ήδη υπάρχει στα διαβατήρια των Αμερικάνων..

καλό θα είναι να διαβάσεις τα προηγούμενα πόστ, αν έχεις καιρό να μπείς στο φόρουμ φίλε μου..

οι εξελίξεις τρέχουν..

ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #158  
Παλιά 14-01-09, 23:37
Το avatar του χρήστη ΧΡΟΝΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ Ο χρήστης ΧΡΟΝΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Περιοχή: ΔΡΟΣΙΑ
Μηνύματα: 183
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos
Αυτου του τυπου η αδεια οδηγησης υπαρχει εδω και τουλαχιστον μια δεκαετια στη Σουηδια, τοτε που πηρα εγω το διπλωμα.. και τι να λεει?
Δε μηλαμε για εμφυτευμα λοιπον.. το ιδιο τσιπ υπαρχει και στις πιστωτικες εδω και δεκαετιες..
Έλα μου ντε, και τι να λέει;.... και το aids υπάρχει εδώ και δεκαετίες αλλά....και τι να λέει ε; Ξέρεις όμως πότε θα λέει; Όταν θα έρθει ο γιος σου η κόρη σου η ανιψιά σου η ξαδέρφη σου ο φίλος σου ο κολλητός σου ο αδερφός σου και θα σου πει...έχω aids....Τότε όμως δεν θα λέει...Γιατί είχε ειπωθεί κάποτε αλλά κάποιοι λέγανε τότε... και τι να λέει;
εννοώ ότι μοιάζει με το πείραμα με τον βάτραχο που έχουν γράψει άλλοι στο ίδιο θέμα σε προηγούμενα ποστ...
και με μια παράφραση μιας παροιμίας ....τι ο βάτραχος τι το ζουμί του....


Υ.Γ. Φίλε Ευρύνοε συνέχισε έτσι....εύγε....
__________________
http://paysanias.blogspot.com

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΧΡΟΝΟΣ : 14-01-09 στις 23:41
Απάντηση με παράθεση
  #159  
Παλιά 15-01-09, 00:02
Το avatar του χρήστη Viktor_Belenko
Viktor_Belenko Ο χρήστης Viktor_Belenko δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2008
Περιοχή: Heart of Darkness
Μηνύματα: 461
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΧΡΟΝΟΣ
Έλα μου ντε, και τι να λέει;.... και το aids υπάρχει εδώ και δεκαετίες αλλά....και τι να λέει ε;
Όχι εδώ και δεκαετίες. Για την ακρίβεια, σύμφωνα με τις πιο πρόσφατες ενδείξεις και έρευνες, υπάρχει τουλάχιστον από τα τέλη του προ-προηγούμενου αιώνα.

Χωρίς βέβαια το αν εμφανίστηκε το AIDS είτε πριν 30 είτε πριν 120 χρόνια να σημαίνει κάτι σε σχέση με το θέμα αυτό, κατά την γνώμη μου τουλάχιστον.

Φιλικά.
Απάντηση με παράθεση
  #160  
Παλιά 15-01-09, 00:45
Το avatar του χρήστη despedida
despedida Ο χρήστης despedida δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2009
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

To chip είναι καθαρά θέμα χρόνου-το πότε δηλαδή θα ''εισβάλει'' στη ζωή μας είναι καθαρά θέμα χρόνου (κατά την ταπεινή μου άποψη). (Ειδα απο πάνω οτι αναφερθήκατε στο aids. Ρίξτε μια ματιά εδώ: www.hivwave.gr ..Μπορεί να αλλάξετε γνώμη...)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.