Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 01-09-07, 03:53
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2005
Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από excellent
Boogieman-InfinitySurfer, αν και διαφωνώ με αυτό που έκανες, γιατί αν αρχίσουν να το κάνουν όλοι, δεν θα ξέρουμε ποιός είναι ποιός εδώ μέσα, ενημέρωσε κάποιον συντονιστή να σου διαγράψει τον παλιό λογαριασμό και γράψε στην υπογραφή σου "Boogieman".

Πρός συντονιστές: Θα διευκόλυνε τα πράγματα αν στο status δεν γράφατε ban, αλλά κάτι άλλο που θα υποδεικνύει ποιο είναι το νέο του username...
excellent ήδη ο (χ) Βoogieman είχε δηλώσει την επιθυμία του να αλλάξει nick-name και ήδη υπήρξε απάντηση προς αυτόν από την συντονιστική ομάδα και συγκεκριμένα από την Αντωνία..
Παράθεση:
.Καλησπέρα boogieman.

Ρώτησα τα παιδιά που είναι υπεύθυνα για αυτά τα θέματα και μου είπαν τελικά πως δε χρειάζεται καν να μπούμε στη διαδικασία να σε διαγράψουμε από boogieman. Μπορείς απλά να κάνεις έναν καινούριο λογαριασμό με το nickname της επιλογής σου, απλά στην υπογραφή σου βάλε πως είσαι ο παλιός χρήστης boogieman, τουλάχιστον για τον πρώτο καιρό. Μην ανησυχείς για τα ποστ σου, θα παραμείνουν ως έχουν.
Φυσικά για το νέο λογαριασμό σου θα χρειαστείς νέο e-mail.
Για οποιαδήποτε απορία μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μου ή με οποιοδήποτε άλλο μέλος της συντονιστικής ομάδας.

Φιλικά,

Αντωνία
Αυτό που απομένει είναι να κάνει επεξεργασία στην υπογραφή του το (νυν) μέλος InfinitySurfer
__________________
Quid tibi opus est, ut sis bonus? Velle!


blog:
mantri


blog:
adioristos


radio station
dRadio


Τα καλύτερα έρχονται ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 04-09-07, 17:50
Το avatar του χρήστη Akalyptos
Akalyptos Ο χρήστης Akalyptos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 119
Προεπιλογή

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται μεγάλη ανάλυση για το nick μου.
Ως πιτσιρικάς (και εμπλεκόμενος με την heavy metal σκηνή) είχα άλλο , αλλά τα χρόνια πέρασαν , η εμφάνιση άλλαξε (τα μυαλά πάλι όχι) , βγήκε και η γνωστή σειρά "ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ" με τον συμπαθέστατο ΑΚΑΛΥΠΤΟ και μου το "κόλλησαν" οι φίλοι.
Βέβαια εκτός από τα θέματα συμπεριφοράς για τα οποία κατά βάση μου το "κόλλησαν" , υπάρχουν και βαθύτερες αιτίες όπως το γεγονός ότι δεν ησυχάζω με τίποτα και πάντα ψάχνω.
Εξού και η υπογραφή μου.
Κατά κόσμο με λένε Αλεξη.
__________________
"Η αναζήτηση είναι η πηγή της Γνώσης"
Απάντηση με παράθεση
  #83  
Παλιά 06-09-07, 02:13
Το avatar του χρήστη fantom_girl
fantom_girl Ο χρήστης fantom_girl δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2007
Περιοχή: Κουλουρια city
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

καλησπερα παιδες ειμαι η Ζωη (οπως θα δειτε συνηθιζω να γραφω χωρις τονους) το ονομα μου βγηκε επειδη εξαφανιζομουν για καιρο απο τις παρεες μου και πηγαινα να ερευνισω φαινομενα οπως η αντιβαρητητα και τα φαινομενα α.τ.ι.α σε διαφορεσ περιοχες της Ελλαδας και του εξωτερικου
ετσι με βγαλαν κοριτσι φαντασμα (εκεινο τον καιρο εκανα ερευνες για πηγες ψυχικης ενεργειας) αυταααααα
__________________
Βρες χρόνο να ονειρευτείς.
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 06-09-07, 11:35
Το avatar του χρήστη ipatia
ipatia Ο χρήστης ipatia δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2007
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

Αρχικά ήθελα να βάλω το ψευδώνυμο Μονόκερος ή unicorn γιατί από πολύ μικρή μου άρεσε αυτό το πλάσμα. Τελικά και τα δύο παραπάνω ψευδώνυμα ήταν ήδη πιασμένα οπότε έβαλα το ipatia, λόγω του μεγάλου θαυμασμού μου για αυτήν, και αρκέστηκα στο να βάλω την εικόνα του μονόκερου ως Avatar.
__________________
«...Η εμφάνιση του πρωινού ήλιου που καθρεπτίζεται μέσα σε μια δροσοσταλίδα δεν είναι μικρότερη από τον ίδιο τον ήλιο. Η ανταύγεια της ζωής μέσα στην ψυχή σας δεν είναι τίποτα λιγότερο από την ίδια την ζωή ..»

«Όλοι ζούμε στους υπονόμους, απλά μερικοί από εμάς κοιτάνε τα αστέρια»
Απάντηση με παράθεση
  #85  
Παλιά 07-09-07, 13:47
ioanna73 Ο χρήστης ioanna73 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2007
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή

εμενα ειναι το ονομα μου και η χρονια γεννησης. Το χρησιμοποιω γενικα στο διαδικτυο και με βολευει για να μην μπερδευομαι.
Απάντηση με παράθεση
  #86  
Παλιά 21-02-08, 22:32
Ydroxoos^^ Ο χρήστης Ydroxoos^^ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-11-2007
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

Καταρχήν γράφω σε αυτό το θέμα μια και αναγνώρισα αρκετά nick από το IRC όπως για παράδειγμα του χοντρό μπιζελι.Ισως να του το είπα και εγώ το τραγουδάκι κάποια φορά .Το δικό μου φυσικά όπως και θα έχετε καταλάβει έχει σχέση με το ζώδιο μου και το χρησιμοποίησα εδώ και αρκετά χρόνια στο IRC (1997).Παρεμπίπτοντος αναγνώρισα παρά πολλά nick από IRC.Το όνομα μου είναι Μιχάλης
Απάντηση με παράθεση
  #87  
Παλιά 22-02-08, 00:32
Το avatar του χρήστη Belthazor
Belthazor Ο χρήστης Belthazor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 442
Προεπιλογή

Δεν ήξερα καν ότι υπάρχει τέτοιο thread αλλά χάρη στο post του υδροχόου το βρήκα.

Εγώ χρησιμοποιώ το όνομα Belthazor! Θα σας θυμίσει τις Charmed. Δεν έχετε άδικο από εκεί είναι. Ο Belthazor ήταν ένας πανίσχυρος Δάμων ο όποιος θυσίασε τις δυνάμεις του για την κάρδια μιας μάγισσας! Δεν μπορώ να πω. Και εγώ κάτι τέτοια τραβώ στην πραγματική ζωή μου. Το όνομα αυτό όμως προέρχεται από πολύ παλιά με παραλλαγές όπως το Balthazar, Belthazar, Valtezor, Baal-Thazar.. και πολλά αλλά.

Το κανονικό μου όνομα είναι Μιχαλης, αλλά είμαι βαφτισμένος ως Μιχαήλ-Άγγελος. Δεν λέω καλό και αυτό, αλλά προτιμούσα να χρησιμοποιήσω αυτό με το όποιο είμαι γνωστός σε αρκετά site..

Μιας και είδα και για υπόγραφες, λοιπόν, το πρώτο είναι το motto μου, ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΛΟΓΟ, και το πιστεύω ακράδαντα. Το δεύτερο είναι γνωστό από τη μυθολογία του Lovecraft. Και το τελευταίο είναι από την ξένη σειρά X-Files.

Αυτάκια.. και αλλά πολλά στο επόμενο επεισόδιο..
__________________
When we hit our lowest point, we are open to the greatest change.
Απάντηση με παράθεση
  #88  
Παλιά 28-02-08, 20:17
Spn l Optimus Ο χρήστης Spn l Optimus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 102
Προεπιλογή

Εχουμε και λεμε ..με λενε Πανο και οσο για το ψευδονυμο μου ειναι πολυ απλο...
Spn=Spartan ειναι ενα ψευδονυμο που χρησιμοποιω στα online games
το l ειναι ενα απλο διαχωριστικο. Οσο για το Optimus σταν λατινικα σημαινει ο Ενας, ο εκλεκτος .
__________________
Μεταφέρω Πληροφορίες ,Διατυπώνω άποψη και Δέχομαι την Κριτική ΟΛΩΝ.
Απάντηση με παράθεση
  #89  
Παλιά 28-02-08, 23:35
Το avatar του χρήστη schooligan
schooligan Ο χρήστης schooligan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-02-2006
Περιοχή: Stin Xwra tou Pote
Μηνύματα: 549
Προεπιλογή

Λοιπον...οταν πηγαινα σχολειο..ημουν ενα σκετο αγγελουδι και μαλιστα ο λυκειαρχης εφτασε στο σημειο να με αποκαλεσει hooligan του σχολειου..και απο τοτε οι φιλοι μου μου κολλησαν το schooligan...
Συνηθως με βρισκετε με το schooligan,ή ekptotos_aggelos ή σκετο ekptotws..κοινος για οσους δεν με γνωριζουν ειμαι ο Στεφανος
Απάντηση με παράθεση
  #90  
Παλιά 29-02-08, 14:14
~*WiLdChILD*~ Ο χρήστης ~*WiLdChILD*~ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 174
Talking

Εμενα το ~*WiLdChILD*~ αναφερεται στο nick του Alexi Laiho απ τους Children of Bodom. .....Ελινα με λενε by the way............
__________________
αστρικα ταξιδια, ονειρα τελικα ολα ενα ωραιο ψεμα και μονη αληθεια ο ΧΡΙΣΤΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~*WiLdChILD*~ : 29-02-08 στις 14:15
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.