Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 02-08-15, 17:37
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα άτομα που ανέφερα πρέπει να τιμωρηθούν οπωσδήποτε και να φτιάξουν νέο username, έτσι ώστε να μάθουν σιγά σιγά να μην κάνουν τα ίδια πάλι.
Να λοιπόν πως κάποιος που έχει ήδη τιμωρηθεί αλλού, προτείνει έμμεσα στους ενόχους (κατά την δική του λογική)

να φτιάξουν νέα usernames. Έτσι έχει κάνει κι αυτός.

Άρα...για ποια τιμωρία μιλάμε;



συμπληρωματικά να πω κι αυτό...

πάλι μιλάς με τον εαυτό σου ρε Χριστάρα;

ωωωωωωωω τι δυστυχία να κατασκευάζεις υποστηρικτές όταν όλοι σε απορρίπτουν...

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 02-08-15 στις 17:44
  #52  
Παλιά 02-08-15, 18:05
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μάλιστα αυτό που κάνει ο greekfighter98, το κάνει πολύ και ο heretic και τα μέλη στο esoterica, να βρίζουν δηλαδή άτομα με ψυχικά και σωματικά προβλήματα(θεωρώντας ατυχώς τον εαυτό τους υγιή).

Ειδικά τέτοια σχόλια θα έπρεπε κατευθείαν να οδηγούν σε διαγραφή, γιατί είναι πολύ σατανικά.

Εγώ να ξεκαθαρίσω ότι έχω αναφερθεί υποτιμητικά σε εβραίους, αλλά αν εμφανιστεί εβραίος συνομιλητής θα τον σεβαστώ ανεξάρτητα αν δεν διαφωνώ με τις απόψεις του. Γιατί εδώ είναι για διάλογο.

Αυτοί στόχο έχουν τις προσωπικές προσβολές, οπότε δεν πιστεύουν στο φόρουμ αλλά στον οπαδισμό. Δεν έχω πρόβλημα αν αναφέρονται υποτιμητικά σε χριστιανούς, αλλά αν υποτιμούν προσωπικά χριστιανούς χρήστες του φόρουμ.
Δεν έβρισα/βρίσαμε άτομα με ψυχικά προβήματα, πόσο μάλλον με σωματικά. Κάποιοι τύποι πίσω από ψευδώνυμα, σαν τα (πολλά) δικά σου, νομίζουν οτι το συγκεκριμένο φορουμ, όπως και το esoterica και διάφορα άλλα, τους χρωστάνε. Και αυτοί πρέπει να ανοίγουν κάθε μέρα καινούργια θέματα, αραδιάζοντας διάφορα παραθρησκευτικά παραληρήματα.
Και οι υπολοιποι χρήστες πρέπει να κάνουν πως δεν τα βλέπουν γιατί έτσι και τολμήσουν να σχολιάσουν τα προφανή ακολουθεί οχετός, σαν τα παραπάνω που αμόλησες.

Επίσης, όταν αυτούς δεν τους δίνει κανένας σημασία, όπως συμβαινει με εσένα, έρχεσαι σε σοβαρές συζητήσεις που κάνουν οι άλλοι και αφήνεις την ρύπανση σου, να αναφέρω χαρακτηριστικά τα τσουβαλίασματα για παγανιστές, αντίχριστους, άθεους, πράκτορες της Μοσάντ και της ΜΙΤ. Οπως και ελεγείες για ανθρωποθυσίες, ιερά εξέταση, διάφορους παράφρονες του διαδικτύου και εγκληματικές πολιτικές οργανώσεις.

Και διαβάζοντας το παραλήρημά σου αυτό οποιοσδήποτε άνθρωπος έχει έρθει να συζητήσει εδω μέσα, καταλαβαίνει οτι εξ αιτίας σου και 1-2 ακόμα, έχουν φύγει σχεδόν όλοι οι σοβαροί χρήστες και έχουν μείνει να αθρογραφούν οι χριστιανοταλιμπάν και τα ξωτικά. Λοιπόν, Χριστάρα εγω πάντως διαφωνώ με οποιαδήποτε διαγραφή. Ετσι κι αλλιώς εσύ παλια μου τέχνη κόσκινο. Οτι και να γίνει νεο email, νεο ψευδώνυμο και free proxys εξωτερικού αμα σοβαρέψουν τα πράγματα.

Επειδή καταλαβαίνω οτι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να πάς να κοιταχθείς σε κάποιον ειδικό, έχεις καταλάβει τουλάχιστον οτι δεν ενδαφέρεται κανένας για το παραληρημα που αφήνεις, εκτός απο μερικούς χρήστες που γράφουν απλά απο αντίδραση σε αυτά τα "αριστουργήματα" που αραδιάζεις;
  #53  
Παλιά 02-08-15, 18:15
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Μιλώντας μόνο για'μένα είχα σταματήσει να ασχολούμαι μαζί του (μετά από όσα μου είχε πει)
αλλά κατάλαβα ότι δεν γίνεται τίποτα έτσι διότι αποσκοπεί στο να διαμορφώνει απόψεις και συνειδήσεις (με το ζόρι).

Εεε, δεν μπορεί να κάνουμε όλοι τους μαλάκες. Ο άνθρωπος θέλει να νιώθει ότι έχει κοινό, τρελλαίνεται όταν δεν έχει.

Κι επειδή ακριβώς δεν έχει...φέρεται όπως φέρεται.

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 02-08-15 στις 18:16
  #54  
Παλιά 03-08-15, 06:42
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Μελωδιάννα και Panosfromlydian, δεν δίκουν δεκάρα για τους <<ρύπους>> μας, αλλά τελικά όλο με εμάς ασχολούνται... πως γίνεται αυτό

Μα φυσικά...αφού εμείς τους γεμίζουμε την μέρα και εμείς είμαστε η καθημερινή τους αρρωστημένη διασκέδαση. Αν δεν ήμαστε εμείς, δεν θα ήταν ούτε και αυτοί εδώ να γράφουν. Πράγμα που αποδεικνύει καθαρά τον φανατισμό και οπαδισμό τους. Γιατί δεν είναι ικανοί να ανοίξουν ένα θέμα για προβληματισμό, αλλά μόνο να παρενοχλούν τα θέματα που ανοίγουν οι ερευνητές της αλήθειας. Είναι κοινώς γερόντια που το έχουν κάνει καφενείο εδώ και βρίζουν κάθε νέο χρήστη.

Ας ετοιμάστουν τώρα για το banaki τους στην θάλασσα, αγκαλιά όλοι μαζί.

Αγκαλίτσα ο heretic, ο apofasmismenos, ο gabriell, o puck, o avatargr-1, ο nikodhmos, ο xtabay, ο greekfighter98, η valhalla

Ιδεολογική αγκαλίτσα και ομαδικό banaki.

Υπομονή βρωμιάρηδες, έρχεται η ώρα σας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρίστος Έλ : 03-08-15 στις 06:44
  #55  
Παλιά 03-08-15, 08:37
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Βάλε και δυο τρείς χρήστες ακόμα, τουλάχιστον να φτιαχτεί ενδεκάδα.
  #56  
Παλιά 03-08-15, 11:27
Ειρηαννουλα Ο χρήστης Ειρηαννουλα δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Μελωδιάννα και Panosfromlydian, δεν δίκουν δεκάρα για τους <<ρύπους>> μας, αλλά τελικά όλο με εμάς ασχολούνται... πως γίνεται αυτό

Μα φυσικά...αφού εμείς τους γεμίζουμε την μέρα και εμείς είμαστε η καθημερινή τους αρρωστημένη διασκέδαση. Αν δεν ήμαστε εμείς, δεν θα ήταν ούτε και αυτοί εδώ να γράφουν. Πράγμα που αποδεικνύει καθαρά τον φανατισμό και οπαδισμό τους. Γιατί δεν είναι ικανοί να ανοίξουν ένα θέμα για προβληματισμό, αλλά μόνο να παρενοχλούν τα θέματα που ανοίγουν οι ερευνητές της αλήθειας. Είναι κοινώς γερόντια που το έχουν κάνει καφενείο εδώ και βρίζουν κάθε νέο χρήστη.

Ας ετοιμάστουν τώρα για το banaki τους στην θάλασσα, αγκαλιά όλοι μαζί.

Αγκαλίτσα ο heretic, ο apofasmismenos, ο gabriell, o puck, o avatargr-1, ο nikodhmos, ο xtabay, ο greekfighter98, η valhalla

Ιδεολογική αγκαλίτσα και ομαδικό banaki.

Υπομονή βρωμιάρηδες, έρχεται η ώρα σας.
Αααχουυ άκου να σου πω η μελωδιαννα ίσα ίσα που σε υποστηρίζει και εσύ την βριζεις; ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ
Επίσης αυτή το έκανε απλά για να σου δίνει ότι σε υποστηρίζει... δεν παρενόχλησε ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ειρηαννουλα : 03-08-15 στις 11:30
  #57  
Παλιά 03-08-15, 13:17
greekfighter98 Ο χρήστης greekfighter98 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-07-2015
Μηνύματα: 151
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ να ξεκαθαρίσω ότι έχω αναφερθεί υποτιμητικά σε εβραίους, αλλά αν εμφανιστεί εβραίος συνομιλητής θα τον σεβαστώ ανεξάρτητα αν δεν διαφωνώ με τις απόψεις του. Γιατί εδώ είναι για διάλογο.
Αφού και εσύ πιστεύεις στον εβραϊκό θεό στο ( στον θεό των αγγέλων) στους αγγέλους, στους αρχαγγελους, στον εμμανουηλ, στις 10 εντολές και γενικά σε κάτι τετοιες @@@ που πιστεύουν εβραίοι. ( Έγω πάντως διαφωνώ με όλα αυτά). Πάντως πρέπει να το προσέξεις αυτό που κάνεις δηλαφή που από τη μία συμφωνείς με κάτι άλλα ταυτόχρονα διαφωνείς. Νομίζω λέγεται διπολική διαταραχή και αυτός που πάσχει από διπολική διαταραχή λεγεται διχασμένη προσωπικότητα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Και μάλιστα αυτό που κάνει ο greekfighter98, το κάνει πολύ και ο heretic και τα μέλη στο esoterica, να βρίζουν δηλαδή άτομα με ψυχικά και σωματικά προβλήματα(θεωρώντας ατυχώς τον εαυτό τους υγιή).
Όπως είπε και ο heretic Δεν έβρισα/βρίσαμε άτομα με ψυχικά προβήματα, πόσο μάλλον με σωματικά. Εγώ απλώς απαίτησα δωρεάν ψυχική υγεία για όλο το λαό (πχ διχασμένες προσωπικότητες) . Εκτός αν μερικοί δεν θέλουν να θεραπευτούν επειδή τους αρέσει να ζουν στον κόσμο τους



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτοί στόχο έχουν τις προσωπικές προσβολές, οπότε δεν πιστεύουν στο φόρουμ αλλά στον οπαδισμό. Δεν έχω πρόβλημα αν αναφέρονται υποτιμητικά σε χριστιανούς, αλλά αν υποτιμούν προσωπικά χριστιανούς χρήστες του φόρουμ.
Πότε πρόσβαλα κάποιον προσωπικά ;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη greekfighter98 : 03-08-15 στις 13:18
  #58  
Παλιά 03-08-15, 15:37
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ειρηαννουλα Εμφάνιση μηνυμάτων
Αααχουυ άκου να σου πω η μελωδιαννα ίσα ίσα που σε υποστηρίζει και εσύ την βριζεις; ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ
Επίσης αυτή το έκανε απλά για να σου δίνει ότι σε υποστηρίζει... δεν παρενόχλησε ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ
Που την βρίζω κορίτσι μου? Σταμάτα και διάβαζε πιο προσεχτικά.

Λέω στην Μελωδιάννα και στον Panosfromlydian πως ασχολούνται οι άλλοι όλο με εμάς τους 3, δηλαδή με εμένα, την Μελωδιάννα και τον Panosfromlydian. Δηλαδή βρίζουν όλο εμένα, τον panosfromlydian και την Μελωδιάννα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρίστος Έλ : 03-08-15 στις 15:38
  #59  
Παλιά 03-08-15, 15:39
Μαρια Π. Ο χρήστης Μαρια Π. δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 03-08-2015
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Που την βρίζω κορίτσι μου? Σταμάτα και διάβαζε πιο προσεχτικά.

Λέω στην Μελωδιάννα και στον Panosfromlydian πως ασχολούνται οι άλλοι όλο με εμάς τους 3, δηλαδή με εμένα, την Μελωδιάννα και τον Panosfromlydian. Δηλαδή βρίζουν όλο εμένα, τον panosfromlydian και την Μελωδιάννα.
Να γινεσε πιο σαφές αγοράκι μου.... τα γράφεις κάπως μπερδεμένα....
  #60  
Παλιά 03-08-15, 15:40
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από greekfighter98 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως πρέπει να το προσέξεις αυτό που κάνεις δηλαφή που από τη μία συμφωνείς με κάτι άλλα ταυτόχρονα διαφωνείς. Νομίζω λέγεται διπολική διαταραχή και αυτός που πάσχει από διπολική διαταραχή λεγεται διχασμένη προσωπικότητα

Πότε πρόσβαλα κάποιον προσωπικά ;
Θα τιμωρηθείς και εσύ αν υπάρχει δικαιοσύνη στο φόρουμ.

Σχετικά με την προσωπική σου προσβολή και βλασφημία για διχασμένη προσωπικότητα, ρίξε καλύτερα μια ματιά στον φίλο στου τον <<heretic>> που λέει ότι δεν γουστάρει παραθρησκευτικές οργανώσεις, μάρτυρες του Ιεχωβά, παλαιοημερολογίτες και τέτοια..

αληθινός <<αιρετικός>>...

και μάλιστα μας απειλεί με νόμους...

δηλαδή αληθινός ιεροεξεταστής...

δηλαδή διχασμένη προσωπικότητα...

δηλαδή όχι...κάτι τέτοιο
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.