Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 19-03-17, 18:01
Mr.M Ο χρήστης Mr.M δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2017
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Χριστινα και Αννα σας ευχαριστω για την δικη σας προσωπικη βοηθεια ειλικρινα,εισασταν και οι δυο αρκετη βοηθεια...ψαχνοντας στο google οντως επεσα πανω στον ψυχικο βαμπιρισμο και ειδα πως ταιριαζω σε πολλα αλλα αυτο που δεν μπορω να πιστεψω ειναι οτι ειμαι ενα βαμπιρ ενεργειας δεν γινεται...δεν υπαρχουν ανοικουν στης ταινιες και στα βιβλια...με βασει τα οσα ξερω γινεσαι μεταθανατον...εγω γεννηθηκα κανονικα οπως ολοι εδω μεσα...και πες πως οντως ειμαι λογικα δεν θα ειχα και αλλα ατομα σαν και εμενα αδελφοτητα της ψυχης και ετσι...δεν εχω συναντησει καποιο ατομο ομως και για αυτο ειναι δυσκολο να το πιστεψω ελατε λιγο στην θεσει μου και σκεφτητε οτι πως μοιαζει να εισαι μονος αναμεσα στο συνολο αθωων ψυχων..ειναι καπως ανατριχιαστικο..για αυτο και σκεφτηκα να απαλακτω απο αυτο ξερει καποιος η καποια αν ειναι αντιστρεψιμο??αν μπορω να γινω σαν τους υπολοιπους??ευχαριστω εκ των προτερων
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 19-03-17, 22:41
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mr.M Εμφάνιση μηνυμάτων
εχω χαμλιοδοντες στο στομα μου δυο πανω δυο κατω,και πρεπει να ειμαι προσεκτικος στο τι τρωω γιατι σχεδον ολες η τροφες μου προκαλουν καουρες μονο στα λαχανικα δεν εχω τοσο προβλημα..
Α, καλά. Κι εγώ νόμισα ότι μιλούσα σε άνθρωπο. Ρε παλικάρι... έλεος πια... που σας βρίσκουν και σας φέρνουν εδώ;
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 19-03-17, 23:06
Mr.M Ο χρήστης Mr.M δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2017
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Α, καλά. Κι εγώ νόμισα ότι μιλούσα σε άνθρωπο. Ρε παλικάρι... έλεος πια... που σας βρίσκουν και σας φέρνουν εδώ;
γιατι καλε??τι ειπα??
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 19-03-17, 23:09
Mr.M Ο χρήστης Mr.M δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2017
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Α, καλά. Κι εγώ νόμισα ότι μιλούσα σε άνθρωπο. Ρε παλικάρι... έλεος πια... που σας βρίσκουν και σας φέρνουν εδώ;
Και στην τελικη που βοηθησες ακριβως με ρωτησες αν το εχω ψαξει ψυχιατρικα το θεμα και εγω σου ειχα απαντησει ειδη...παντως οποιος η οποια γνωριζει οτιδηποτε περι του θεματος παρακαλω ας διαφωτηση λιγο την υποθεση μου αν μπορει και θελει
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 19-03-17, 23:31
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Ρε ΜΜ σοβαρά τώρα: έχεις χαυλιόδοντες; Όπως του αγριόχοιρου να πούμε ή μεγαλύτερους; Κάτι να θυμίζει δράκουλα μήπως;
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 20-03-17, 02:17
Mr.M Ο χρήστης Mr.M δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2017
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Δεν έχω την ανάγκη από κανένα εδώ μέσα να με πιστέψει,μα όποιος θελήσει να το κάνει ας ρίξει λίγο φώς στην υπόθεση μου περεταίρω ειρωνείες νομίζω πώς δεν χρειάζονται γιατι όντως όπως είπες μπορούν να το κάνουν οι αγριοχοιρη
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 20-03-17, 10:12
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Μα είναι ξεκάθαρη η υπόθεση σου. Δυστυχώς ότι και να σου πούμε δεν θα το δεχτείς
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-03-17, 10:44
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mr.M Εμφάνιση μηνυμάτων
Χριστινα και Αννα σας ευχαριστω για την δικη σας προσωπικη βοηθεια ειλικρινα,εισασταν και οι δυο αρκετη βοηθεια...ψαχνοντας στο google οντως επεσα πανω στον ψυχικο βαμπιρισμο και ειδα πως ταιριαζω σε πολλα αλλα αυτο που δεν μπορω να πιστεψω ειναι οτι ειμαι ενα βαμπιρ ενεργειας δεν γινεται...δεν υπαρχουν ανοικουν στης ταινιες και στα βιβλια...με βασει τα οσα ξερω γινεσαι μεταθανατον...εγω γεννηθηκα κανονικα οπως ολοι εδω μεσα...και πες πως οντως ειμαι λογικα δεν θα ειχα και αλλα ατομα σαν και εμενα αδελφοτητα της ψυχης και ετσι...δεν εχω συναντησει καποιο ατομο ομως και για αυτο ειναι δυσκολο να το πιστεψω ελατε λιγο στην θεσει μου και σκεφτητε οτι πως μοιαζει να εισαι μονος αναμεσα στο συνολο αθωων ψυχων..ειναι καπως ανατριχιαστικο..για αυτο και σκεφτηκα να απαλακτω απο αυτο ξερει καποιος η καποια αν ειναι αντιστρεψιμο??αν μπορω να γινω σαν τους υπολοιπους??ευχαριστω εκ των προτερων
Θεωρητικα Ναι εάν μπορείς να το ελέγξεις.
Πρακτικά από δύσκολο έως αδύνατον εφόσον αυτές οι δυνάμεις που αναφέρεις είναι συνήθως ανθρωπινος αδύνατον να ελεγχθουν πλήρως.
Η επιστροφή στην φύση και η εσωτερική γαλήνη είναι μέρος αυτής της διαδικασίας.
Πρέπει να στρεψεις την απορρόφηση ενέργειας σου σε φυσικούς τρόπους , γιατί εάν απορροφάς ενέργεια από παντού θα έχεις τα αποτελέσματα που περιγράφεις.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω υπομονή.....
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 20-03-17, 16:35
Mr.M Ο χρήστης Mr.M δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2017
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anna. Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεωρητικα Ναι εάν μπορείς να το ελέγξεις.
Πρακτικά από δύσκολο έως αδύνατον εφόσον αυτές οι δυνάμεις που αναφέρεις είναι συνήθως ανθρωπινος αδύνατον να ελεγχθουν πλήρως.
Η επιστροφή στην φύση και η εσωτερική γαλήνη είναι μέρος αυτής της διαδικασίας.
Πρέπει να στρεψεις την απορρόφηση ενέργειας σου σε φυσικούς τρόπους , γιατί εάν απορροφάς ενέργεια από παντού θα έχεις τα αποτελέσματα που περιγράφεις.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω υπομονή.....
Οπως και να χει σε ευχαριστω θα προσπαθησω να ζησω με αυτην την ικανοτητα,δυναμει,καταρα..Παντως δεν θα το αφησω εκει ισως στο μελλον η λιγο ποιο μετα να επειχηρησω να ανεβασω νεο θεμα...αυτη την φορα για αναζητηση και αλλων ψυχικων βαμπιρ...Βαμπιρ ε?...τι να πω βρε Αννα σαν ψεματα μου ακουγεται και εσυ εισαι μια που το επιβεβαιωνεις οτι δεν ειναι ψεμα αλλα η πραγματικοτητα μου και παλι σε ευχαριστω καλη συναιχεια σε ολους..θα επιστρεψω καποια μερα...
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-03-17, 19:10
christina66 Ο χρήστης christina66 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 01-09-2012
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Α, καλά. Κι εγώ νόμισα ότι μιλούσα σε άνθρωπο. Ρε παλικάρι... έλεος πια... που σας βρίσκουν και σας φέρνουν εδώ;
ΣΩΣΤΑ!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.