Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 25-08-17, 13:39
Spurious02 Ο χρήστης Spurious02 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2017
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή Στο νεκροταφειο της Εδεσσας(νομος Πελλας)/Black Eyed Adults

Χτες το βραδυ πηγαμε με δυο φιλους μου στο νεκροταφειο εδεσσας,ειμασταν μια παρεα τεσσαρων ατομων,τα 3 ατομα ηταν 15 χρονων(εγω ειμαουν σε αυτους που ηταν 15) και ο 4ος 17 χρονων.Το νεκροταφειο το οποιο εχει δυο κομματια τα οποια χωριζοντουσαν με ενα μεγαλο μονοπατι,στην αρχη του μονοπατιου ηταν η κεντρικη εισοδος του νεκροταφειου και στο τελος του ηταν μια μικροτερη εξοδος που ηταν κλειστη.Στην αρχη χωριστηκαμε σε δυο ομαδες εγω με το αλλο "15χρονο" και οι αλλοι δυο,σχεδιαζαμε να τρομαξουμε το αλλο παιδι το οποιο ειμασταν μαζι ζευγαρι.Ξεκινησα με το αλλο παιδι και προχωρουσαμε στο μεγαλο μονοπατι,στο τελος αυτου ακουσαμε κατι να παταει πανω σε φυλλα,πολλα ομως φυλλα οχι αστεια(σημερα το πρωι που πηγα δεν βρηκα πουθενα τοσα φυλλα).Το παραλειπτουμε αυτο και πηγαινουμε αριστερα στο πρωτο κομματι του νεκροπταφειου(οι αλλοι δυο πηγαν στην αλλη πλευρα του νεκροταφειου).Δεν γινεται τιποτα συμαντικο απλως κανουμε βολτες,μετα απο λιγο ειχαμε πει να παμε σε ενα τοπο συναντησης.Ερχεται η ωρα και πηγαινουμε εκει και βλεπουμε τα αλλα δυο παιδια να ειναι τρομοκρατημενα.Τα ρωταμε τι εγινε και μα λενε οτι ειδαν εναν "σκοτεινο" ανθρωπο να σηκωνεται και τους κοιταζει εχοντας στραβο το κεφαλι.Ετσι ειπαμε εγω και το αλλο παιδι που ειμασταν και απο την αρχη ζευγαρι να τσεκαρουμε το σημειο.Ψαχναμε το μερος και δεν ειμασταν πολυ φοβησμενοι.Οταν πλησιαζαμε στο πλασμα/φαντασμα/κατι αλλο εκλισε το βιντεο και το φλας του κινητου αλλα δεν το καταλαβαμε κατευθειαν γιατι ειχαμε αλλο ενα φλας κινητου.Μετα απο μερικα δευτερολεπτα ειπε οτι βλεπει το ιδιο "πραγμα" να ερχεται προς το μερος μας αλλα εγω δεν το ειδα .Επειδη ειχαμε το ενα φακο το παιδι καταφερε να δει το χαρακτηριστικα του προσωπου του,ειχε ενα κοκκινο στομα και φουλ μαυρα ματια(δηλαδη δεν υπηρχε το ασπρο μερος που δεν θυμαμε πως λεγεται).Φυγαμε γρηγορα χωρις να ξαναμπουμε για να δουμε τι ηταν.Σημερα το πρωι πηγα να δω λιγο το μερος και εβγαζα το βιντεο.Οταν πηγα να φυγω μου επεσε το κινητο και βγηκε και η μπαταρια και ετσι εχασα το βιντεο(τυχαιω?).Εαν καπιος εχει καμια λογικη απαντηση ας την πει.Μια παραφυσικοι απαντηση ειναι οτι μπορει να καναμε μια νεα "ανακαλυψη",το πιο κοντινο στα παραφυσικα πλασματα που ξερω ειναι το black eyed child/children αρα θα το ονομασω black eyed adult.Εαν δεν ξερεις τι ειναι το BEC εδω--> https://www.youtube.com/watch?v=Z7OVP99TU7Y
Υ.Γ.Τα βιντεο που ανεφερα τα εχουμε και θα ανεβουν συντομα στο YouTube
Υ.Γ.2.Aν ξερεις κατι γραψτο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Spurious02 : 25-08-17 στις 13:40
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 25-08-17, 14:22
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spurious02 Εμφάνιση μηνυμάτων
Χτες το βραδυ πηγαμε με δυο φιλους μου στο νεκροταφειο εδεσσας,ειμασταν μια παρεα τεσσαρων ατομων,τα 3 ατομα ηταν 15 χρονων(εγω ειμαουν σε αυτους που ηταν 15) και ο 4ος 17 χρονων.Το νεκροταφειο το οποιο εχει δυο κομματια τα οποια χωριζοντουσαν με ενα μεγαλο μονοπατι,στην αρχη του μονοπατιου ηταν η κεντρικη εισοδος του νεκροταφειου και στο τελος του ηταν μια μικροτερη εξοδος που ηταν κλειστη.Στην αρχη χωριστηκαμε σε δυο ομαδες εγω με το αλλο "15χρονο" και οι αλλοι δυο,σχεδιαζαμε να τρομαξουμε το αλλο παιδι το οποιο ειμασταν μαζι ζευγαρι.Ξεκινησα με το αλλο παιδι και προχωρουσαμε στο μεγαλο μονοπατι,στο τελος αυτου ακουσαμε κατι να παταει πανω σε φυλλα,πολλα ομως φυλλα οχι αστεια(σημερα το πρωι που πηγα δεν βρηκα πουθενα τοσα φυλλα).Το παραλειπτουμε αυτο και πηγαινουμε αριστερα στο πρωτο κομματι του νεκροπταφειου(οι αλλοι δυο πηγαν στην αλλη πλευρα του νεκροταφειου).Δεν γινεται τιποτα συμαντικο απλως κανουμε βολτες,μετα απο λιγο ειχαμε πει να παμε σε ενα τοπο συναντησης.Ερχεται η ωρα και πηγαινουμε εκει και βλεπουμε τα αλλα δυο παιδια να ειναι τρομοκρατημενα.Τα ρωταμε τι εγινε και μα λενε οτι ειδαν εναν "σκοτεινο" ανθρωπο να σηκωνεται και τους κοιταζει εχοντας στραβο το κεφαλι.Ετσι ειπαμε εγω και το αλλο παιδι που ειμασταν και απο την αρχη ζευγαρι να τσεκαρουμε το σημειο.Ψαχναμε το μερος και δεν ειμασταν πολυ φοβησμενοι.Οταν πλησιαζαμε στο πλασμα/φαντασμα/κατι αλλο εκλισε το βιντεο και το φλας του κινητου αλλα δεν το καταλαβαμε κατευθειαν γιατι ειχαμε αλλο ενα φλας κινητου.Μετα απο μερικα δευτερολεπτα ειπε οτι βλεπει το ιδιο "πραγμα" να ερχεται προς το μερος μας αλλα εγω δεν το ειδα .Επειδη ειχαμε το ενα φακο το παιδι καταφερε να δει το χαρακτηριστικα του προσωπου του,ειχε ενα κοκκινο στομα και φουλ μαυρα ματια(δηλαδη δεν υπηρχε το ασπρο μερος που δεν θυμαμε πως λεγεται).Φυγαμε γρηγορα χωρις να ξαναμπουμε για να δουμε τι ηταν.Σημερα το πρωι πηγα να δω λιγο το μερος και εβγαζα το βιντεο.Οταν πηγα να φυγω μου επεσε το κινητο και βγηκε και η μπαταρια και ετσι εχασα το βιντεο(τυχαιω?).Εαν καπιος εχει καμια λογικη απαντηση ας την πει.Μια παραφυσικοι απαντηση ειναι οτι μπορει να καναμε μια νεα "ανακαλυψη",το πιο κοντινο στα παραφυσικα πλασματα που ξερω ειναι το black eyed child/children αρα θα το ονομασω black eyed adult.Εαν δεν ξερεις τι ειναι το BEC εδω--> https://www.youtube.com/watch?v=Z7OVP99TU7Y
Υ.Γ.Τα βιντεο που ανεφερα τα εχουμε και θα ανεβουν συντομα στο YouTube
Υ.Γ.2.Aν ξερεις κατι γραψτο
Κάνε κάτι με την ορθογραφία σου και ξεκίνα να γράφεις, φαντασία διαθέτεις.
Μόνο μην είσαι κανένας απ'το συγκεκριμένο κανάλι και ήρθες για promotion...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 25-08-17, 15:13
Spurious02 Ο χρήστης Spurious02 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2017
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ilias1990 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάνε κάτι με την ορθογραφία σου και ξεκίνα να γράφεις, φαντασία διαθέτεις.
Μόνο μην είσαι κανένας απ'το συγκεκριμένο κανάλι και ήρθες για promotion...
Συγγνωμη για την ορθογραφια μου.Just saying,δεν ηρθα για να κανω promote το καναλι,ανεφερα το οτι θα ανεβασουμε καποια στιγμη τα βιντεο για να καταλαβεις(εσυ και οποιος διαβαζει)τι εξηγω!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 25-08-17, 15:30
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Για αυτούς που έχουν διαβασει 2-3 ιστορίες μεταφυσικού,η ιστορία σου είναι πιο γνωστή και από την κοκκινοσκουφίτσα, το βίντεο θα διαλευκάνει(ή μάλλον θα διαμαυρίσει :Ρ) την υπόθεση
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 25-08-17, 15:37
Spurious02 Ο χρήστης Spurious02 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2017
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Για αυτούς που έχουν διαβασει 2-3 ιστορίες μεταφυσικού,η ιστορία σου είναι πιο γνωστή και από την κοκκινοσκουφίτσα, το βίντεο θα διαλευκάνει(ή μάλλον θα διαμαυρίσει :Ρ) την υπόθεση
Ομως υπαρχουν πολλες αποριες,σιγουρα θα ξαναπαμε
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 25-08-17, 15:52
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spurious02 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν πηγα να φυγω μου επεσε το κινητο και βγηκε και η μπαταρια και ετσι εχασα το βιντεο(τυχαιω?).
Ποιός σου είπε ότι σβήνονται τα videos από την NAND/flash του κινητού αν δεν υπάρχει μπαταρία;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spurious02 Εμφάνιση μηνυμάτων
Υ.Γ.Τα βιντεο που ανεφερα τα εχουμε και θα ανεβουν συντομα στο YouTube
Πιο πάνω λες ότι έχασες το video. Τελικά τι ισχύει;
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 25-08-17, 16:16
Spurious02 Ο χρήστης Spurious02 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2017
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιός σου είπε ότι σβήνονται τα videos από την NAND/flash του κινητού αν δεν υπάρχει μπαταρία;


Πιο πάνω λες ότι έχασες το video. Τελικά τι ισχύει;
1.Εγω οταν πηγα να δω το αρχειο ηταν καταστραμενο
2.Το βιντεο που εχασα ηταν αυτο που εβγαλα σημερα το πρωι για να δω το μερος μηπως εβρισκα κατι παρεξηγήσιμο τα υπολοιπα βιντεο τα εχουμε ακομα
3.Σοβαρα εγραψα το τυχαιο με "ω"
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 26-08-17, 00:13
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Και το βράδυ που άραξες στον καναπέ να ξαποστάσεις, ανοίγεις την tv να δεις καμιά ταινία. Και ως εκ θαύματος βλέπεις να προβάλλεται το βίντεο που τράβηξες. Όταν όμως δοκίμασες να σηκωθείς από τον καναπέ, ήταν ήδη αργά. Ένα σκελετωμένο χέρι σε είχε γραπώσει από τον σβέρκο. Ίσα που πρόλαβες να στείλεις μια καρδούλα με sms στην κοπέλα σου, πριν σε πάρουν .... για πάντα μουαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.