Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 26-11-11, 20:37
ωρολογοποιός Ο χρήστης ωρολογοποιός δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-11-2011
Μηνύματα: 42
Προεπιλογή όταν ο τσαμπουκάς δεν μετράει!!!

μου έτυχε τέσσερις φορες, την πρώτη ήρθε κι έκατσε κάτι βαρύ στην αριστερή μου ωμοπλάτη εδώ ήταν ο τσαμπουκάς που έλεγα στον τίτλο απέναντι σε κάτι που μέχρι τότε είχα ακούσει μονο για αυτό, δοκίμασα να τιναχτώ να ανάψω το φωτιστικό στο κομοδίνο και να αρπάξω αυτό που είχε ανεβεί πάνω μου να λογαριαστούμε πράγμα που φυσικά δεν κατάφερα, μετά από εν μηνα περίπου ξανά τα ίδια με τα ίδια αποτελέσματα, την τρίτη όμως είχαμε χοντρές αναγούλες, αυτή την φορα έκατσε πάνω στην κοιλια μου μου με άρπαξε από τους καρπούς των χεριών και με ακινητοποίησε στο κρεβάτι ανάσκελα, δοκίμασα να γυρίσω και δεν τα κατάφερα, άρχισαν δύσπνοιες και ένοιωσα να φεύγω τότε έκλασα μαλλί, η πρώτη σκέψη που μου ήρθε ήταν τα πατερημά και άρχισα, στα μισά άρχισαν να τρέμουν τα χερια του τα ένιωσα, και με άφησε, σηκώθηκα χωρίς να πω τίποτε στην γυναικα μου και πήγα στρο ψυγείο για μια κρύα μπύρα, και την τεταρτη καλοκαίρι, μόλις που ξάπλωσα και πήγα να γυρίσω στο πλάι να πάρω αγκαλιά την γυναικα μου κάτι χώθηκε κάτω από το δεξί μου μπράτσο και χάθηκε πίσω μου κάτι πολύ τριχωτό θα μπορούσα να το περιγράψω χωρίς το δω σαν μικρό αγριογούρουνο, αυτή την αίσθηση μου άφησε το σκληρό του τρίχωμα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 27-11-11, 19:16
Το avatar του χρήστη sunborn
sunborn Ο χρήστης sunborn δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-05-2008
Περιοχή: Πήλιο
Μηνύματα: 208
Προεπιλογή

Προφανως εχεις "τρυπες" στην αυρα σου, οι οποιες ελκυουν κατωτερα στοιχειακα και αρνητικες αστρικες οντοτητες...
Οι λογοι για κατι τετοιο ειναι πολλοι...

Συχνη χρηση αλκοολ ή τοξικων ουσιων...
Υπερβολικη καταναλωση κρεατος...
Συνεχη αρνητικα συναισθηματα, κυριως οργη, θυμος, φοβος...
Ενασχοληση με ζητηματα αποκρυφισμου, ΧΩΡΙΣ την απαραιτητη προστασια...

Αυτες ειναι οι πιο συχνες αιτιες...
Οι λυσεις βρισκονται φυσικα, στην αντιστροφη των προηγουμενων...
Δες επισης, μηπως το προσκεφαλο σου ειναι προς το βορρα, και αν ειναι, αλλαξε το προς την ανατολη ή το νοτο...

Καλη τυχη...

ΥΓ - Ο νοητικος οραματισμος ενος φωτεινου σταυρου, ειναι μια πολυ ισχυρη προστασια... και φυσικα ουδεμια σχεση εχει το αν εισαι χριστιανος ή οχι...
Ο σταυρος ειναι ενα παναρχαιο συμβολο...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 27-11-11, 20:11
ωρολογοποιός Ο χρήστης ωρολογοποιός δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-11-2011
Μηνύματα: 42
Προεπιλογή

εκείνη την περίοδο είχα πλησιάσει κάπως περισσότερο στην εκκλησια, μάλλον στα μυστήρια θα έλεγα, ξέρεις νηστεία εξομολόγηση προσευχή, μάλιστα σε μια από αυτές μούγκρισε πίσω μου, δεν του άρεσε φαίνεται
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.