Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιά 08-09-08, 12:01
Το avatar του χρήστη Ευρυνοος
Ευρυνοος Ο χρήστης Ευρυνοος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2008
Μηνύματα: 443
Προεπιλογή

γιατι οχι φιλτατε.. να τις καταθεσω.. αλλωστε δεν φαινονται τιποτα εξωγηινοι στην φωτο.. αν δηλαδη δεν εβλεπες την κινηση τους δεν τους ξεχωριζες σε κατι απο τους υπολοιπους.. βεβαια θα τις δειξω κατ ιδιαν και οχι στο διαδικτυο για ευνοητους λογους.
Απάντηση με παράθεση
  #142  
Παλιά 08-09-08, 15:36
Το avatar του χρήστη GM-M45
GM-M45 Ο χρήστης GM-M45 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-09-2008
Περιοχή: SPACE
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή

Oι αρχαίοι Έλληνες (φιλόσοφοι-επιστήμονες) κατέγραψαν σπουδαία γνώση
η οποία έφτασε στην σημερινή εποχή. Ένα μεγάλο μέρος κάποιοι φρόντισαν να το εξαφανίσουν. Αιγύπτιοι ιερείς (αρκετοί με ελληνικές ρίζες)
συνέβαλαν στο να σωθεί ένα σημαντικό μέρος στο οποίο γίνονται αναφορές σε σημαντικά γεγονότα για την ανθρωπότητα.

Η τεχνολογία που υπάρχει αυτή τη στιγμή στον πλανήτη Γή είναι σε επίπεδο νηπιαγωγείου σε σχέση με αυτή που υπήρχε πριν 30000-35000 χρόνια.
Οι αποδείξεις και τα στοιχεία για το τι υπήρχε και τι υπάρχει διαρρέουν και αυξάνονται ολοένα μέσα από καταθέσεις πρώην αστροναυτών ή συνεργατών διαστημικών προγραμμάτων.

Αυτό σε μερικούς δεν αρέσει.

Επίσης
Δεν θα άρεσε σε μερικούς να πίνετε καθαρό νερό.
Δεν θα άρεσε σε μερικούς να αναπνέετε καθαρό αέρα.
Δεν θα άρεσε σε μερικούς να τρώτε καθαρό φαγητό χωρίς χημικά.
Δεν θα άρεσε σε μερικούς να χρησιμοποιείτε καθαρές πηγές ενέργειας.
Δεν θα άρεσε σε μερικούς να μπορείτε να χαρείτε την αντιβαρύτητα.
Δεν αρέσει σε μερικούς αυτά που συζητιούνται.

Αυτοί οι μερικοί λοιπόν βρίσκονται ανάμεσα σας και προσπαθούν να ελέξουν
την τεχνολογία καταστρέφοντας και θερμαίνοντας τον πλανήτη.Αλλά δεν είναι μόνοι τους. Έχουνε κάποιον να υπολογίζουν.

ΕΝΑ ΔΙΉΜΕΡΟ ΜΕ ΔΙΑΝΥΚΤΈΡΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΙΣΩΣ ΕΛΥΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΊΑ.

ΦΙΛΙΚΑ

GM-M45
__________________
I've been dreaming for so long,
to find a meaning to understand.
The secret of life,
why am I here to try again?
Απάντηση με παράθεση
  #143  
Παλιά 08-09-08, 19:27
Το avatar του χρήστη OANNHSEA
OANNHSEA Ο χρήστης OANNHSEA δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2007
Μηνύματα: 1.182
Προεπιλογή

Λοιπόν...
Έχουμε δύο εξωγήινους...
Οι οποίοι προσπαθούν να περάσουν απαρατήρητοι (;;;!!!!) μέσα στο πλήθος για να δουν τα καταπληκτικά αξιοθέατα της Ολυμπίας....(!!!)

Αυτοί οι τυπάδες είναι σχετικά όμοιοι με εμάς - δηλαδή αυτή την στιγμή πάνω στην γη με κοινά γονίδια ΌΛΑ τα είδη των πιθήκων είναι ίδια, ενώ η παράλληλη εξέλιξη σε ένα άλλο πλανήτη θα έδινε ένα πλάσμα που θα ήταν το ίδιο με εμάς...
Ειδικότερα σε στο πρόσωπο, στα χαρακτηριστικά (πέντε δάκτυλα π.χ. ...) ή και στο ύψος...
Αλλά για μια στιγμή - δεν περπατούσαν το ίδιο με τους ανθρώπους και αυτό έγινε αντιληπτό μόνο όταν άρχισαν να ανεβαίνουν τα σκαλιά; Για προσπαθήστε να περπατήσετε - κάντε το δίπλα στον καθρέπτη. Θα δείτε ότι η κίνηση του ανθρώπου είναι χαρακτηριστική και ότι κάθε άλλη (το έρπειν των τυπάδων) θα φαινόταν από εκατοντάδες μέτρα μακριά...
Το ίδιο φυσικά και με το υγρό που κυλούσε από το κεφάλι τους...

Άρα δύο πλάσματα που δεν έμοιαζαν με κανένα τρόπο με τα γήινα όντα αποφάσισαν να κάνουν τουρισμό σε ένα από τα πιο γεμάτα με ανθρώπους σημεία στον κόσμο.
Δεν φοβήθηκαν διόλου ότι οι γήινοι θα τους έπαιρναν χαμπάρι ή ότι μπορεί κάποιος να τους πλησίαζε απλώς γαπό περιέργεια για το βάδισμα τους και ύστερα να αρχίσει π.χ. να ουρλιάζει...
Δεν φοβήθηκαν καθόλου για την βιοσυμβατότητα με τον πλανήτη γη.
Δεν χρησιμοποίησαν καθόλου την τεχνολογία τους για να δουν τα αρχαία (π.χ. νάνομποτ με κάμερες και απευθείας σύνδεση με holodeck), έπρεπε να δουν με τα ματάκια τους τα θαύματα των αρχαίων Ελλήνων...

Για να κλείσω με ένα συμπέρασμα: μμμμμμμμμμμμμμμμμ
__________________

ΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΠΛΕΙΝ ΕΙΣ ΚΟΡΙΝΘΟΝ
BELLUM OMNEUM CONTRA OMNE - ΦΩΤΙΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
Απάντηση με παράθεση
  #144  
Παλιά 08-09-08, 22:25
Το avatar του χρήστη Old cave-dinosaur
Old cave-dinosaur Ο χρήστης Old cave-dinosaur δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2006
Μηνύματα: 133
Προεπιλογή

Φίλε ΟΑΝNΗSEA και λοιποί...

Η απάντησή μου, ισχύει και για πολλά, δυστυχώς, άλλα posts.

Δεν πήρες χαμπάρι ότι ματαιοπονείς. - Δεν κουράστηκες; !

Το forum, γέμισε ορφανά απο το αντίστοιχο, εγκυρότατο , του "outnet" (βλέπε: "Τρίτο Φρύδι" κλπ).

Βγάλε συμπεράσματα...!!
__________________
Πίστευε και, μη, ....... Ερεύνα !
Απάντηση με παράθεση
  #145  
Παλιά 08-09-08, 22:33
Το avatar του χρήστη Ευρυνοος
Ευρυνοος Ο χρήστης Ευρυνοος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2008
Μηνύματα: 443
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από OANNHSEA
Λοιπόν...
Έχουμε δύο εξωγήινους...
Οι οποίοι προσπαθούν να περάσουν απαρατήρητοι (;;;!!!!) μέσα στο πλήθος για να δουν τα καταπληκτικά αξιοθέατα της Ολυμπίας....(!!!)

Αυτοί οι τυπάδες είναι σχετικά όμοιοι με εμάς - δηλαδή αυτή την στιγμή πάνω στην γη με κοινά γονίδια ΌΛΑ τα είδη των πιθήκων είναι ίδια, ενώ η παράλληλη εξέλιξη σε ένα άλλο πλανήτη θα έδινε ένα πλάσμα που θα ήταν το ίδιο με εμάς...
Ειδικότερα σε στο πρόσωπο, στα χαρακτηριστικά (πέντε δάκτυλα π.χ. ...) ή και στο ύψος...
Αλλά για μια στιγμή - δεν περπατούσαν το ίδιο με τους ανθρώπους και αυτό έγινε αντιληπτό μόνο όταν άρχισαν να ανεβαίνουν τα σκαλιά; Για προσπαθήστε να περπατήσετε - κάντε το δίπλα στον καθρέπτη. Θα δείτε ότι η κίνηση του ανθρώπου είναι χαρακτηριστική και ότι κάθε άλλη (το έρπειν των τυπάδων) θα φαινόταν από εκατοντάδες μέτρα μακριά...
Το ίδιο φυσικά και με το υγρό που κυλούσε από το κεφάλι τους...

Άρα δύο πλάσματα που δεν έμοιαζαν με κανένα τρόπο με τα γήινα όντα αποφάσισαν να κάνουν τουρισμό σε ένα από τα πιο γεμάτα με ανθρώπους σημεία στον κόσμο.
Δεν φοβήθηκαν διόλου ότι οι γήινοι θα τους έπαιρναν χαμπάρι ή ότι μπορεί κάποιος να τους πλησίαζε απλώς γαπό περιέργεια για το βάδισμα τους και ύστερα να αρχίσει π.χ. να ουρλιάζει...
Δεν φοβήθηκαν καθόλου για την βιοσυμβατότητα με τον πλανήτη γη.
Δεν χρησιμοποίησαν καθόλου την τεχνολογία τους για να δουν τα αρχαία (π.χ. νάνομποτ με κάμερες και απευθείας σύνδεση με holodeck), έπρεπε να δουν με τα ματάκια τους τα θαύματα των αρχαίων Ελλήνων...

Για να κλείσω με ένα συμπέρασμα: μμμμμμμμμμμμμμμμμ


θα αρχισω απο το τελος και θα φτασω και στην αρχη...

καλο ειναι να θυμασαι που και που την μητρικη σου γλωσσα..

εγω ειμαι πολυ ευφανταστος να λεω οτι ειδα εξωγηινους (που δεν το ειπα πουθενα)... ενω εσυ που στερεισαι φαντασιας και εισαι απολυτα ορθολογιστης ειδες εξωγηινους με nanobots και δεν ξερω τι αλλο..χαχαχα

ειπα ξεκαθαρα οτι ηταν σαν κι εμας και δεν τους ξεχωριζες απο τιποτα αλλο περαν της κινησης τους ανεβαινοντας τα σκαλια..

και ποτε εγραψα κατι για ερπειν???

το υγρο στο κεφαλι τους και την οπη (απορω πως την ξεχασες) τα ειδα οταν εφτασα ακριβως διπλα τους..

μετα αναφερεις ενα συγκριτικο τεστ μεταξυ πιθηκων ανθρωπων κι εξωγηινων (ασχετο).. εκτος αν εχεις πληροφοριες για το πως πρεπει να ειναι ενας ''σωστος'' εξωγηινος..

τελος, αναφερεις κατι για ολυμπια
μαλλον σε λαθος forum εισαι..

διαβαζε καλυτερα και αν δεν καταλαβαινεις κατι να ρωτας.. δεν ειναι κακο.

υγ.αν εγω δεν ειμαι στα καλα μου πρεπει και το υπολοιπο γκρουπ συνταξιδιωτων μου να επαθε ομαδικη παρακρουση. εννοω οτι δεν τους ειδα μονο εγω αλλα αλλοι τουλαχιστον 15-20 ανθρωποι που ηταν τριγυρω μου.. αυτα.. και καλο ειναι να μην διαφωνουμε για να διαφωνουμε..

με συμπαθεια, ευρυνοος.
Απάντηση με παράθεση
  #146  
Παλιά 09-09-08, 00:26
Το avatar του χρήστη GM-M45
GM-M45 Ο χρήστης GM-M45 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-09-2008
Περιοχή: SPACE
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή

Ενα άλλο σημαντικό στοιχείο που ενισχύει την άποψη για την τεχνολογία
που υπήρχε είναι τα ευρήματα που υπάρχουνε σε πλανήτες του ηλιακού μας συστήματος όπως επίσης και στην σελήνη. Aναφέρω λοιπόν 3 σημεία κρατήρες στην σελήνη. Ο Τριγωνικός Ουκέρτ, ο πεντάγωνος Αγρίππας και ο Γκοντίν με σχήμα ισόπλευρου τριγώνου.. Περισσότερες λεπτομέρειες και φωτογραφίες
μπορείτε να βρείτε στο παρακάτω link.

http://www.lpi.usra.edu/

ΦΙΛΙΚΑ

GM - M45
__________________
I've been dreaming for so long,
to find a meaning to understand.
The secret of life,
why am I here to try again?
Απάντηση με παράθεση
  #147  
Παλιά 09-09-08, 08:21
Το avatar του χρήστη OANNHSEA
OANNHSEA Ο χρήστης OANNHSEA δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2007
Μηνύματα: 1.182
Προεπιλογή

Αχχχχ Ευρυνοος

Παράθεση:
εγω ειμαι πολυ ευφανταστος να λεω οτι ειδα εξωγηινους (που δεν το ειπα πουθενα)... ενω εσυ που στερεισαι φαντασιας και εισαι απολυτα ορθολογιστης ειδες εξωγηινους με nanobots και δεν ξερω τι αλλο..χαχαχα
Από εκφράσεις και κατανόηση τεχνολογίας πέρνεις μηδέν.
Προφανώς δεν έχεις ιδέα από τεχνολογία και δυνατότητες επιστήμης. Μήπως νομίζεις ότι οι εξωγήινοι έχουν την δική μας τεχνολογία και κάνουν διαστρικά ταξίδια με σκάφη τύπου Απόλλων;
Βλέπεις εμείς οι ποταποί γήινοι που δεν έχουμε ούτε ένα διαστημικό σταθμό της προκοπής, έχουμε τηλεοράσεις LCD των 52" και απευθείας μετάδοση των ολυμπιακών από την Κίνα...
Αλλά μάλλον δεν έχεις καμία ιδέα από νανοτεχνολογία...
Δεν ξέρεις βέβαια ότι έχουμε κατασκευάσει ακόμα και ρομπότ ΑΟΡΑΤΑ από το ανθρώπινο μάτι!!!

Παράθεση:
και ποτε εγραψα κατι για ερπειν???
Ο τρόπος που περπατούσαν είναι ο τρόπος που περπατούν τα ερπετά...
Το έχεις καταλάβει ή όχι;;;
Παράθεση:
το υγρο στο κεφαλι τους και την οπη (απορω πως την ξεχασες) τα ειδα οταν εφτασα ακριβως διπλα τους..
Ενώ δεν το είδαν οι εκατοντάδες άλλοι άνθρωποι που βρίσκονταν μέσα στο μουσείο... Απλώς αυτοί περπατούσαν και κανείς δεν τους έβλεπε... Κοιτούσαν όλοι τα αγάλματα και τα κτερίσματα... Δηλαδή αυτό είναι απόλυτα λογικό...

Παράθεση:
μετα αναφερεις ενα συγκριτικο τεστ μεταξυ πιθηκων ανθρωπων κι εξωγηινων (ασχετο).. εκτος αν εχεις πληροφοριες για το πως πρεπει να ειναι ενας ''σωστος'' εξωγηινος..
Λογική θέλει...
Βασική ζωολογία και βιολογία...
Εάν δεν μπορείς να το καταλάβεις, απλώς δεν έχεις ασχοληθεί ούτε μία φορά με την εξωγήινη ζωή... Προς πληροφόρηση σου εκτός από εξωβιολογία και εξωζωολογία, υπάρχει εξωψυχολογία, εξωτεχνολογία και εξωκοινωνιολογία...
Βλέπεις υπάρχουν άνθρωποι που έχουν πάει πολύ πιο βαθιά από τους διαφόρους παραμυθάδες του χώρου...

Παράθεση:
αν εγω δεν ειμαι στα καλα μου πρεπει και το υπολοιπο γκρουπ συνταξιδιωτων μου να επαθε ομαδικη παρακρουση.
Και το ξαναγράφω: πως είναι δυνατόν ένα μεγάλο γρούπ να βλέπει κάτι τόσο πολύ διαφορετικό και κανένας δεν μπορεί να τους πιάσει, να τους μιλήσει ή να τους πάρει μία φωτογραφία της προκοπής ή ένα βίντεο (δεδομένου ότι οι σημερινές φωτογραφικές έχουν και βίντεο); Και μετά; Γιατί όλο το γρουπ αποφάσισε να φύγει και όχι (αφού ήταν τόσο εντυπωσιασμένο) να μην τους ακολουθήσει; Και επίσης πως είναι δυνατόν να φεύγει όλο το γρουπ πριν από αυτούς όταν οι μισοί έχουν εντυπωσιαστεί από την θέαση τους; Εγώ ξέρω ότι τέτοια γεγονότα διαδίδονται σαν φωτιά και όχι μόνο θα καθόταν όλο το πούλμαν, αλλά θα γινόταν και μεγάλος τζερτζελές...

Ναι για το μουσείο έχεις δίκιο - απλά αυτή την εποχή σκέφτομαι τα εκθέματα της Ολυμπίας (και ιδιαίτερα το χρυσελεφάντινο άγαλμα) και τα μπέρδεψα λίγο...

Παράθεση:
Δεν πήρες χαμπάρι ότι ματαιοπονείς. - Δεν κουράστηκες; !
ΠΟΤΕ!!!
Άλλωστε το γράφω: Bellum omneum contra omne...
Και τα μυαλά στα κάγκελα...
__________________

ΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΠΛΕΙΝ ΕΙΣ ΚΟΡΙΝΘΟΝ
BELLUM OMNEUM CONTRA OMNE - ΦΩΤΙΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη OANNHSEA : 09-09-08 στις 08:28
Απάντηση με παράθεση
  #148  
Παλιά 09-09-08, 13:13
Το avatar του χρήστη Ευρυνοος
Ευρυνοος Ο χρήστης Ευρυνοος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2008
Μηνύματα: 443
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από OANNHSEA
Αχχχχ Ευρυνοος


Από εκφράσεις και κατανόηση τεχνολογίας πέρνεις μηδέν.
Προφανώς δεν έχεις ιδέα από τεχνολογία και δυνατότητες επιστήμης. Μήπως νομίζεις ότι οι εξωγήινοι έχουν την δική μας τεχνολογία και κάνουν διαστρικά ταξίδια με σκάφη τύπου Απόλλων;
Βλέπεις εμείς οι ποταποί γήινοι που δεν έχουμε ούτε ένα διαστημικό σταθμό της προκοπής, έχουμε τηλεοράσεις LCD των 52" και απευθείας μετάδοση των ολυμπιακών από την Κίνα...
Αλλά μάλλον δεν έχεις καμία ιδέα από νανοτεχνολογία...
Δεν ξέρεις βέβαια ότι έχουμε κατασκευάσει ακόμα και ρομπότ ΑΟΡΑΤΑ από το ανθρώπινο μάτι!!!


Ο τρόπος που περπατούσαν είναι ο τρόπος που περπατούν τα ερπετά...
Το έχεις καταλάβει ή όχι;;;

Ενώ δεν το είδαν οι εκατοντάδες άλλοι άνθρωποι που βρίσκονταν μέσα στο μουσείο... Απλώς αυτοί περπατούσαν και κανείς δεν τους έβλεπε... Κοιτούσαν όλοι τα αγάλματα και τα κτερίσματα... Δηλαδή αυτό είναι απόλυτα λογικό...


Λογική θέλει...
Βασική ζωολογία και βιολογία...
Εάν δεν μπορείς να το καταλάβεις, απλώς δεν έχεις ασχοληθεί ούτε μία φορά με την εξωγήινη ζωή... Προς πληροφόρηση σου εκτός από εξωβιολογία και εξωζωολογία, υπάρχει εξωψυχολογία, εξωτεχνολογία και εξωκοινωνιολογία...
Βλέπεις υπάρχουν άνθρωποι που έχουν πάει πολύ πιο βαθιά από τους διαφόρους παραμυθάδες του χώρου...


Και το ξαναγράφω: πως είναι δυνατόν ένα μεγάλο γρούπ να βλέπει κάτι τόσο πολύ διαφορετικό και κανένας δεν μπορεί να τους πιάσει, να τους μιλήσει ή να τους πάρει μία φωτογραφία της προκοπής ή ένα βίντεο (δεδομένου ότι οι σημερινές φωτογραφικές έχουν και βίντεο); Και μετά; Γιατί όλο το γρουπ αποφάσισε να φύγει και όχι (αφού ήταν τόσο εντυπωσιασμένο) να μην τους ακολουθήσει; Και επίσης πως είναι δυνατόν να φεύγει όλο το γρουπ πριν από αυτούς όταν οι μισοί έχουν εντυπωσιαστεί από την θέαση τους; Εγώ ξέρω ότι τέτοια γεγονότα διαδίδονται σαν φωτιά και όχι μόνο θα καθόταν όλο το πούλμαν, αλλά θα γινόταν και μεγάλος τζερτζελές...

Ναι για το μουσείο έχεις δίκιο - απλά αυτή την εποχή σκέφτομαι τα εκθέματα της Ολυμπίας (και ιδιαίτερα το χρυσελεφάντινο άγαλμα) και τα μπέρδεψα λίγο...


ΠΟΤΕ!!!
Άλλωστε το γράφω: Bellum omneum contra omne...
Και τα μυαλά στα κάγκελα...

οποιος ενδιαφερεται μπορει να διαβασει τι εγραψα και τι εγραψες και να κατανοησει..
πολλοι εχουν ψαξει πολυ βαθια οπως ειπες κι εχουν χαθει βλεπω εγω..
κι επειδη εχω μια αρχη την οποια δηλωνω στην υπογραφη μου σταματω την συζητηση μαζι σου..
ευχαριστω.
Απάντηση με παράθεση
  #149  
Παλιά 10-09-08, 14:41
Το avatar του χρήστη no slave
no slave Ο χρήστης no slave δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Περιοχή: βριλησσια
Μηνύματα: 700
Προεπιλογή

φιλε GM-M45 νομιζω οτι γραφεις σε λαθος θεμα.αν καταλαβα καλα,εννοεις τους νεφελιμ και τον πολεμαρχο του θεου.σιγουρα ολα οσα αναφερεις περι καταστροφικης τεχνολογιας με βρισκουν απολυτα συμφωνο.ομως δειχνεις πεποισμενος για την αρχαια τεχνολογια που χαθηκε και για τον δολο με τον οποιο εγινε.που στηριζεις τα λεγομενα σου?

φιλε ευρυνοο και φιλε OANNHSEA
δεν εχει νοημα η αντιπαραθεση σας.να ξερετε οτι ειναι πολυ δυσκολο να πιστεψει καποιος προσωπικες εμπειριες καποιου αλλου που κυμαινονται στο μεταφυσικο.ιδιαιτερα οταν υπαρχουν ελλειπης ενδειξεις.ας δειξουμε λοιπον καλη πιστη (δεν λεει καποιος εσκεμενα ψεμματα) και τα συμπερασματα δικα μας.


ΥΓ.κανεις δεν μπορει να ξερει αν υπαρχουν εξωγηινοι, ποια ειναι η μορφη τους και ποια η τεχνολογια τους.σιγουρα εχουν εθεαθει παραξενα ιπταμενα αντικειμενα,αλλα αυτα δεν αποδεικνυουν τιποτα.κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει λογικη επιχειρηματολογια στο θεμα αυτο
Απάντηση με παράθεση
  #150  
Παλιά 12-09-08, 21:37
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από no slave
φιλε GM-M45 νομιζω οτι γραφεις σε λαθος θεμα.αν καταλαβα καλα,εννοεις τους νεφελιμ και τον πολεμαρχο του θεου.
Αυτό τί φρούτο είναι πάλι?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.