Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 24-03-13, 13:00
Το avatar του χρήστη Astral
Astral Ο χρήστης Astral δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-09-2003
Περιοχή: Planet Earth
Μηνύματα: 567
Προεπιλογή

Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 24-03-13, 15:30
anastasi Ο χρήστης anastasi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-07-2012
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Εγω δεν έχω εμπειρία απο δαίμονες και ρωτάω¨

Οταν λοιπον
Παράθεση:
ο δαιμονας, να ουρλιαζει στα μουτρα σου μπροστα "σε μισω μωρη, θα σε ξεσκισω, κομματια θα σε κανω" και να τον βλεπεις κανονικα στο ενα μετρο στον ξυπνιο σου και χωρις θυμιαματα και νιρβανες
τί είναι αυτό που σε εμποδίζει να του επιτεθείς εσύ πχ. να τον χτυπήσεις, ποιά είναι η αιτία της αδρανοποίησής σου΄? Είναι γιατί είναι άυλος πχ, είναι γιατι είσαι ακινητοποιημένος απο κάτι, περίγραψέ μας .
Θυμίζω οτι είπες
Παράθεση:
Και παμε γι' αλλα. Γιατι ειναι και πολλοι.
άρα δέν είναι μόνο για την πρώτη-δεύτερη φορά πού προφανως σε παραλύει ο φόβος. Μιλάω για την 10η πχ.φορά.

¨αν θέλεις εξηγείς εφ όσον δέν είναι προβολή δική μας και άρα μετάφραση δική μας κάποιων ενεργειακών μορφωμάτων, και άρα είναι κάτι ανεξάρτητο απο εμάς , ποιά ικανότητα των δαιμόνων τους κάνει να ξέρουν άπταιστα νέα ελληνικά και μάλιστα αργκό , ξέρουν το όνομά μας κτλ.

-------------------------
__________________

ειμαστε αντηχεια
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 24-03-13, 22:09
Το avatar του χρήστη PUCK
PUCK Ο χρήστης PUCK δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2005
Περιοχή: Ονειροπολία
Μηνύματα: 744
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπαρχουν καποιοι που πανε να βγουνε στην μεταφυσικη μεσα απο την αρνηση της θρησκειας, και μεσα απο την αρνηση ολων των θρησκειων.
Να κανουν τελετουργικα, μαγεια, ετσι για μαγκια, χωρις να ξερουν τι ειναι, που αποσκοπουν.

Πως να ξερουν αφου εχουν αρνηθει την βαση της θρησκειας τους, που ειναι εκει για να τους διδαξει και αυτο?
Θέλω να γράψω κάποια πράγματα περί θρησκείας, αλλά δεν έχω το χρόνο τώρα. Θα το κάνω εντός των ημερών.

Προς το παρόν, ένα απόφθεγμα του Χόρχε Λουις Μπόρχες, ως τροφή για σκέψη, και θα επανέλθω.


Παράθεση:
Στη Βίβλο υπάρχουν εικόνες, μύθοι, μια θρησκεία, μόνο πού δεν υπάρχει σκέψη, στοχασμός.
Είναι οι Έλληνες πού πρώτοι άρχισαν πραγματικά να στοχάζονται, οι πρώτοι πού δημιούργησαν ένα εξελιγμένο αστικό πολιτισμό.
Απάντηση με παράθεση
  #154  
Παλιά 24-03-13, 23:44
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Πάμε κι άλλη μια: Πως συνδυάζεις την μεταφυσική με την ορθοδοξια απο την στιγμή που γνωρίζουν και οι πέτρες οτι η ορθόδοξη εκκλησία δεν δέχεται το οτι ο άνθρωπος είναι δυνατόν να έχει μεταφυσικές ικανότητες και αν ακόμη αυτό συμβεί τότε το χρεώνει στον σατανά.[/QUOTE]

: Κοντεύει μήνας που Ρώτας????
Απάντηση με παράθεση
  #155  
Παλιά 25-03-13, 01:30
Το avatar του χρήστη xtabay
xtabay Ο χρήστης xtabay δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2012
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anna. Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάμε κι άλλη μια: Πως συνδυάζεις την μεταφυσική με την ορθοδοξια απο την στιγμή που γνωρίζουν και οι πέτρες οτι η ορθόδοξη εκκλησία δεν δέχεται το οτι ο άνθρωπος είναι δυνατόν να έχει μεταφυσικές ικανότητες και αν ακόμη αυτό συμβεί τότε το χρεώνει στον σατανά.
: Κοντεύει μήνας που Ρώτας???? [/QUOTE]

Όχι ακόμα... Απο τις 12/3 και έφτασε της Ευαγγελίστριας (μεγάλη η χάρη της..) Λες να γίνει το θαύμα και να πάρω απάντηση σήμερα Τώρα θα μου πεις μια Γνήσια Μεταφυσικός δεν μπορεί να ασχολείται με κοινούς θνητούς οπότε... μην ελπίζω σε θαύματα...
Απάντηση με παράθεση
  #156  
Παλιά 25-03-13, 01:35
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Δεν το έμαθες ακόμα το κόλπο??? Θα απαντας μόνος σου και θα Ρώτας... Εγώ αυτό κανω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anna. : 25-03-13 στις 01:35
Απάντηση με παράθεση
  #157  
Παλιά 25-03-13, 11:32
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Αυτες ειναι καλες ερωτησεις. Και αυτο ειναι ενα καλο κλιμα. Ηρεμα.

Ρωτησε η Αννα γιατι μπερδευω την μεταφυσικη με την θρησκεια?
Εξηγησα Αννα πως η μεταφυσικη ειναι η πεμπτουσια, το χρυσο αποσταγμα μιας θρησκειας. Της ιδιας ομως που ανηκει ο καθενας μας, οποια και αν ειναι αυτη.
Οταν μετα απο μακροχρονια τριβη με την ιδια την θρησκεια μας ο ανθρωπος εχει καθαρισει απο ολες τις πληγες της ψυχης του, τοτε ανοιγουν τα ματια της ψυχης και οι υπολοιπες αισθησεις της, θεωρειται πλεον ψυχη δυνατη και υγειης και βλεπει και ακουει αυτα που αλλοι δεν μπορουν γιατι η ψυχη τους δεν εχει ακομη απελευθερωθει απο τις πληγες της. Οταν διαβαζουν αυτοι οι ανθρωποι, με Θειο τροπο τους μεταδιδονται πραγματα και αληθειες, που αλλοι διαβαζοντας το ιδιο κειμενο, οχι μονο δεν τα καταλαβαινουν, αλλα πεφτουν και σε αντιφασεις μεσα τους.

Σε αλλη ερωτηση σχετικα με τον δαιμονα που ουρλιαζει "θα σε κομματιασω".
Απαντω. Σε αυτην την φαση δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα. Εχει σκασει απο μονος του. Μακαρι να γινοταν συνεχεια και ευκολα αυτο, να αναγκαζοταν να ουρλιαζει και να βριζει. Αυτο σημαινει πως εχει χασει επανω μας την δυναμη της παραπλανησης. Δεν μπορει. Απειλει, παιζει το τελευταιο χαρτι του, μηπως και καταφερει να φοβησει.
Οι δαιμονες ποτε δεν αποκαλυπτονται με το κανονικο τους προσωπο. Ειναι ο λυκος που ντυνεται προβατο. Υπαρχουν πολλες περιπτωσεις που εμφανιζονται με μορφη λευκου αγγελου. Οι δαιμονες ξερουν τα αδυναμα σημεια μας, τις πληγες της ψυχης μας και πατανε εκει πανω. Σε εναν ανθρωπο που δυστυχως δεν μεγαλωσε σε καλο περιβαλλον και δεν εχει αναπτυξει καλη αυτοεκτιμηση αργοτερα απο μονος του, θα πανε, θα τον καθοδηγησουν, θα του ψιθυριζουν στο αυτι να κανει κατι και ταυτοχρονα θα τον επαινουν "μπραβο σου, εισαι καλος, ο καλυτερος, θα γινεις μεγαλος εσυ μια μερα". Και ο ανρθωπος διψασμενος για κατι τετοιο, ταυτοχρονα απειρος, ταυτοχρονα γεματος διψα να μαθει, συνεχιζει και τον ακουει. Τον ακουει και στην ουσια τον υπακουει. Απαξ και υπακουσες σε δαιμονα, εχεις κανει αυτο που λεμε συνενεση, επιλογη. "Μα εμφανιστηκε σαν Αγγελος, πως να ξερω εγω τι ειναι?" θα ρωτουσε καποιος.
Και απαντω:οποιος εχει μαθει να τους ξεχωριζει, οποιος εχει διαβασει αυτα που επρεπε να ειχε διαβασει - τα βασικα της θρησκειας του - ειναι ολα γραμμενα με καθε λεπτομερεια εκει.
Υπαρχουν τροποι πολλοι, η θρησκεια τα δινει ολα αυτα και η προσκολληση μας με την καρδια μας επανω στον Θεο μας.
Απάντηση με παράθεση
  #158  
Παλιά 25-03-13, 11:34
Το avatar του χρήστη PUCK
PUCK Ο χρήστης PUCK δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2005
Περιοχή: Ονειροπολία
Μηνύματα: 744
Προεπιλογή

Συνεχίζοντας τη σκέψη μου περί θρησκείας, να πω πως κάθε -πολυμελής, τουλάχιστον- θρησκεία έχει δύο άξονες. Ο πρώτος αφορά την εξήγηση του άγνωστου, δηλαδή, δημιουργία του κόσμου, τι συμβαίνει μετά το θάνατο και θέλημα του/των θεού/θεών. Ο δεύτερος αφορά οργάνωση της κοινωνίας πάνω σε ηθικούς κανόνες ενδεδυμένους
με το μανδύα της θεϊκής εντολής.

Ως προς το δεύτερο άξονα, θεωρώ πως πέτυχαν σημαντικά πράγματα, καθώς οι κανόνες που τέθηκαν αποσκοπούσαν στο να υπάρξει κοινωνία και όχι ζούγκλα.
Κακή, θεωρώ την επιλογή να ακολουθεί κάποιος τους όποιους κανόνες "με φόβο θεού" και όχι διότι έτσι του υπαγορεύει η συνείδησή του.
Απ' τ' ολότελα καλή κι Παναγιώταινα, όμως.

Στον πρώτο άξονα, υπάρχει πλήρης αποτυχία. Κι αυτό διότι όλα στηρίχτηκαν στην μη-απόδειξη. Στην εξ-αποκαλύψεως αλήθεια, όπου αυτή
αποκαλύπτεται είτε στους ιερείς, είτε στους προγόνους, είτε σε μυθικά πρόσωπα που τη μεταλαμπάδευσαν στις επόμενες γενεές.
(ως εξαίρεση εδώ, μπορεί να μπει η αρχαία Ελλάδα, διότι δεν υπήρξε ποτέ ενιαία θρησκεία στον ελληνικό χώρο, αλλά και διότι φαίνεται
πως άλλα γνώριζαν οι μορφωμένοι/μυημένοι σε μυστήρια και, άλλα όσοι δεν είχαν την ευκαιρία να λάβουν παιδεία/μύηση).
Η εξ-αποκαλύψεως αλήθεια στηρίχτηκε στον ανθρώπινο φόβο και την αμορφωσιά και διαδόθηκε σαν φωτιά σε δάσος αφού το "υλικό καύσης" υπήρχε άφθονο. Ακόμα και σήμερα, πολλοί ξεκινούν να πιστεύουν διότι έτσι διδάχτηκαν, στην πορεία δεν ασχολούνται καθόλου (5' πριν την ανάσταση στο προαύλιο και μετά ντου από παντού στη μαγειρίτσα), αν κάποιος σταθεί άτυχος κι έχει πρόβλημα υγείας ο ίδιος ή συγγενικό πρόσωπο, παίζουνε λαμπάδες, τάματα, βόλτες σε μακρινά μοναστήρια κλπ, κι αν "γίνει το θαύμα" της ίασης λέει ένα ευχαριστώ και γυρίζει στα παλιά και προς το τέλος της γήινης ζωής παίζει φάση "τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;" και είναι τίγκα το ενοριακό γήπεδο στους χαιρετισμούς κάθε Παρασκευή της Σαρακοστής.

Θεωρώ, λοιπόν, τελείως άστοχο το συλλογισμό της Χρυσαυγής :

Παράθεση:
Υπαρχουν καποιοι που πανε να βγουνε στην μεταφυσικη μεσα απο την αρνηση της θρησκειας, και μεσα απο την αρνηση ολων των θρησκειων.

Πως να ξερουν αφου εχουν αρνηθει την βαση της θρησκειας τους, που ειναι εκει για να τους διδαξει και αυτο?
Αν θέλεις να ερευνήσεις το Μεταφυσικό, το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι να απορρίψεις τις εξ-αποκαλύψεως αλήθειες
(που κατά ένα περίεργο τρόπο, αποκαλύφθηκαν πριν χιλιάδες χρόνια και τέλος, όσοι πήρατε πήρατε).
Άλλη η έρευνα, άλλη η μασημένη τροφή που ή θα τη δεχτείς ή θα πέσουν πάνω σου οι πληγές του Φαραώ, του Τζένγκις Χαν, του Τσου Εν Λάϊ και του Νώντα του Γκαντέμη.

Τέλος, να κάνω λίγο και το δικηγόρο του διαβόλου ...

Παράθεση:
Πάμε κι άλλη μια: Πως συνδυάζεις την μεταφυσική με την ορθοδοξια απο την στιγμή που γνωρίζουν και οι πέτρες οτι η ορθόδοξη εκκλησία δεν δέχεται το οτι ο άνθρωπος είναι δυνατόν να έχει μεταφυσικές ικανότητες και αν ακόμη αυτό συμβεί τότε το χρεώνει στον σατανά.
Γίνεται, μη σου φαίνεται παράξενο. Ίσως να είναι και το πρώτο βήμα για ν' απαγκιστρωθείς από αγκυλώσεις περασμένων αιώνων. Μπορείς να αποδεχτείς ως ιστορικό πρόσωπο τον Ιησού, και μάλιστα ως Θεάνθρωπο, και ν' αρχίσεις να ψάχνεις μόνος "θεόπνευστα" και μη κείμενα, και να καταλήξεις σε μια διαφορετική θεώρηση των πραγμάτων, μακριά από την επίσημη άποψη. Άλλωστε, ό,τι θεωρείται σήμερα "θεόπνευστο και σωστό", αποφασίστηκε στις οικουμενικές συνόδους από "θεόπνευστους" ανθρώπους. Άρα πιο σωστός είναι κάποιος που ακολουθεί "προσωπικό σύστημα" παρά ένας άλλος που ακολουθεί την "αγκύλωση αιώνων" (κατά τη γνώμη μου, πάντα).

Χαρακτηριστικά σου αναφέρω το κάτωθι :

"Πιο συνοπτικά, ο Μαρτινισμός είναι ένα φιλοσοφικό σύστημα Χριστιανικού Μυστικισμού" και
"Σκοπός του Τάγματος δεν είναι να εγκαθιδρύσει Δογματικούς Διδασκάλους,
αλλά να συναθροίσει ταπεινούς μελετητές, αφιερωμένους στην Αδελφότητα της Αιώνιας Αλήθειας"


Αν δεν σε ικανοποιεί το υπάρχον σύστημα, βρες ένα άλλο

Τώρα, το κόλλημά σας με το αν είναι ορθόδοξη ή "αιρετική" δεν το καταλαβαίνω. Άντε και ασχολείται με "ανορθόδοξα" πράγματα. Και;
Άλλα θα της πεις αν είναι ορθόδοξη με σφραγίδα του αγίου Υακίνθου, και άλλα αν είναι αιρετική με τη σφραγίδα του αγίου Βαλεντίνου;

Αν και δεν τα αποδέχομαι όλα αυτά, να σου πω πως καλύτερα να έχω απέναντί μου έναν άνθρωπο θρήσκο που πιστεύει πως
"είναι δυνατόν να έχει μεταφυσικές ικανότητες", παρά ένα πρόβατο που ψάχνει τσοπάνη και όλα τα "χρεώνει στον σατανά".
Απάντηση με παράθεση
  #159  
Παλιά 25-03-13, 12:05
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Puck εγω απαντησα. Αλλα μαλλον γραφαμε και οι 2 ταυτοχρονα και ισως δεν προλαβες να τα διαβασεις.

Δεν γινεται ο μεταφυσικος να μην ανηκει σε θρησκεια. Θα εχετε στο μυαλο σας παντα οτι ο κοσμος ειναι σαν το συμβολο του Γιν και Γεν, ξερεις εκεινον τον κυκλο που ειναι μισος μαυρος και μισος ασπρος.
Αυτο ειναι το νοημα της μεταφυσικης. Οτι δεν παει στο λευκο, παει στο μαυρο.
Αυτο ειναι δεν εχει αλλο.

ΘΕΟΣ - ΣΑΤΑΝΑΣ
Ο ενας μας περιμενει να παμε κοντα Του και εχει σκορπισει τα πλουσια ελεη του σε βοηθεια σαν οπλα στον αγωνα μας
και
ο αλλος εχει στοχο της υπαρξης του να αποτρεψει αυτη την επιστροφη μας στον Θεο.

Ο Ανρωπος ειναι σαν ενα μεταλλο αναμεσα σε 2 μαγνητες. Αν ξεφυγει απο τον εναν μαγνητη και μεινει μετεωρος, μονος του, θα τον τραβηξει αυτοματα ο αλλος μαγνητης.

Αν παρετε και διαβασετε Ελληνες αρχαιους φιλοσοφους, για αυτο και εδωσα το βιβλιο του Πυθαγορα, που ηταν, ειναι και θα ειναι τα Θηρια της Μεταφυσικης της Προ-Χριστιανικης εποχης, που ειχαν καταφερει να φτασουν στην ψυχη του ανθρωπου μακρια απο θεους και δαιμονες, θα δεις οτι ολα αυτα που γραφουν εκει μεσα δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα μικρο πλησιασμα στον Χριστιανισμο που δεν ειχε δωσει ακομη ο Θεος ενεργα στην Γη.
Δεν ηταν ακομη ο καιρος του.


Παιδια, δεν ειμαι σε μονιμη βαση επανω στο pc, μπαινω καποιες φορες μονο. Ισως και για μερες να μην μπω, γιατι κανω αλλα που αγαπω πολυ. Δεν σημαινει αδιαφορια, ουτε αρνηση να απαντησω.

Θα πω και λιγα για τον εαυτο μου. Για να αποκατασταθει και λιγο η σχεση μας.
Καπου λιγο μετα το ξεκινημα μου στην μεταφυσικη, γυρω στα 2 χρονια μετα και ενω ομως ειχα μπει σε καλο σταδιο πλεον και ειχα αρχισει και να χαιρομαι η δολια:
Ναι, υπηρξα σε Καναλι Πλανης για 3 μηνες η ταλαιπωρη.
Ναι, επεσα θυμα ενεργειακου βαμπιρ για 2 μηνες. Ημουν με τα τσιροτα λεοντος στην μεση.
Ναι, εμφανιστηκε με μορφη αγγελου και με ξεγελασε για 3 μερες.
Ναι, πηγε να με παραπλανησει και να κανω τελετουργικα και διαφορα αλλα. Εκει δεν τα καταφερε.
Ναι, εμφανιστηκε ολοζωντανος μπροστα μου, σε φυσικο μεγεθος. Ποιος απο ολους? Δεν μπορω να πω.
Ναι, ηρθε στον υπνο μου και με επιασε απο τον λαιμο την ωρα που κοιμομουν για να με πνιξει. Κανονικο στραγγαλισμα.

Γιατι εγιναν ολα αυτα αφου ειμαι το καλο παιδι της θρησκειας?
Για να καταλαβω τι εχω να αντιμετωπισω. Για να μαθω. Για να προσεχω. Για να υπακουω και να κανω υπομονη.
Αλλα κυριως για να μην χαιρομαι ..και παρα πολυ. Γιατι θα με βγαλει απο την αυτοσυγκεντρωση μου και θα την πατησω απο την χαρα μου.

Τωρα ομως πια ειναι αλλιως.
Απάντηση με παράθεση
  #160  
Παλιά 25-03-13, 12:12
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Η επιτομή της αποτυχίας του ανθρώπινου είδους αντανακλάται στα όσα μας έχει παραθέσει η Χρυσαυγή, τόσες σελίδες τώρα! Η επιτομή της αμάσητης τροφής, της έλλειψης κρίσης, της έλλειψης μόρφωσης και του αισχρού κηρύγματος. Τώρα, αν είναι να δικαιώνουμε στα σημεία, τα όσα εμετικά μας έχει παραθέσει, τότε ποια η διαφορά με το να κάνουμε το ίδιο και σε 'κείνους που έβλεπαν γιγάντιες πεταλούδες στον ύπνο τους και δε το κάνουμε στην Χρυσαυγή, που έβλεπε ένα δαίμονα στο ένα μέτρο να τη φωνάζει και να την απειλεί!

Παράθεση:
Τώρα, το κόλλημά σας με το αν είναι ορθόδοξη ή "αιρετική" δεν το καταλαβαίνω. Άντε και ασχολείται με "ανορθόδοξα" πράγματα. Και;
Άλλα θα της πεις αν είναι ορθόδοξη με σφραγίδα του αγίου Υακίνθου, και άλλα αν είναι αιρετική με τη σφραγίδα του αγίου Βαλεντίνου;
Η αντιμετώπιση της Χρυσαυγής δεν έχει να κάνει με το που ανήκει ή όχι, αποκλειστικά! Έχει να κάνει με την ξύλινη και ρομποτική γλώσσα που χρησιμοποιεί και είμαστε περίεργοι να μάθουμε σε ποιο χώρο ανήκει, για να μελετήσουμε περισσότερο αυτόν τον χώρο και να διαπιστώσουμε ποιες είναι οι πραγματικές του προθέσεις...

Να σου υπενθυμίσω ότι η Χρυσαυγή μετά χαράς θα έκαιγε το σύμπαν ολάκερο, αν της το διέταζε ο καθοδηγητής της!

Edit:

Παράθεση:
Ναι, υπηρξα σε Καναλι Πλανης για 3 μηνες η ταλαιπωρη.
Ναι, επεσα θυμα ενεργειακου βαμπιρ για 2 μηνες. Ημουν με τα τσιροτα λεοντος στην μεση.
Ναι, εμφανιστηκε με μορφη αγγελου και με ξεγελασε για 3 μερες.
Ναι, πηγε να με παραπλανησει και να κανω τελετουργικα και διαφορα αλλα. Εκει δεν τα καταφερε.
Ναι, εμφανιστηκε ολοζωντανος μπροστα μου, σε φυσικο μεγεθος. Ποιος απο ολους? Δεν μπορω να πω.
Ναι, ηρθε στον υπνο μου και με επιασε απο τον λαιμο την ωρα που κοιμομουν για να με πνιξει. Κανονικο στραγγαλισμα.
Για ένα πράγμα δεν ανησυχώ, μόνο!
Το ότι οι ασυναρτησίες που διαβάζουμε ανήκουν στο πραγματικό χώρο του forum... στις προσωπικές εμπειρίες!
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vakryle : 25-03-13 στις 12:14
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:26.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.