Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Συνωμοσιολογία-Παγκοσμιοποίηση-Γεωπολιτική

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #491  
Παλιά 04-12-16, 16:10
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ.

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΓΑΜΑΝΕ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΑΤΣΙΣΜΟ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΤΟΤΕ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑ ΣΑΣ.

Και ψευτοχριστιανοί της πλάκας, σας τρώνε για πρωινό οι ισλαμιστές.

Και θα μας πει κιόλας ο γύφτος τί θα γράφουμε λες και τον προσκάλεσε κανείς για κουβέντα. Κοίτα ρε που θέλει να κάνει το αφεντικό ο ξένος ετσιθελικά.

Παλιοφασιστάκια είπα να μην μου απευθύνετε τον λόγο αλλά να πάρετε δρόμο από την ελεύθερη και ανελέητη δημοκρατική έκφραση.

Αλλά τί λέω αφού αυτοί ως βαλκανο-νταβατζήδες καταλαβαίνουν οτιδήποτε άλλο εκτός από τον ΛΟΓΟ που είναι προτέρημα των Ελλήνων και των ανθρώπων. Από βία και όπλα καταλαβαίνουν μόνο. Αυτό είναι το επάγγελμά τους. Πρεζέμπορες, βαποράκια, τρελογιατροί, μπουρδελάρχες, προαγωγοί, νταβατζήδες, δολοφόνοι, νονοί της νύχτας.

Και τολμάτε να ΑΠΕΙΛΕΙΤΕ ΤΟΝ Έλληνα ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και να του λέτε πως θα εκφράζετε που έπρεπε να είχατε σαπίσει στην φυλακή για όλα τα ρατσιστικά εγκλήματά σας.

Γι' αυτό σας το λέω εσάς τους 2 ειδικά μια και τελευταία φορά
ΣΚΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΗ ΟΡΓΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ.

Αν δεν σας αρέσει τί λέμε - δικαιώμα σας μύξες- αλλά ως εκεί. Ή σκούξτε ή μετακινηθείτε σε άλλο θέμα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Logical Faith : 04-12-16 στις 16:13
  #492  
Παλιά 04-12-16, 16:24
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Και συγγνώμη αλλά μου λες μαλακίες ρε φίλε ilias1990. Με βάζεις στην ίδια μοίρα με αυτά τα 2 ξεράσματα και μας αποκαλείς όλους Έλληνες που θα δεινοπαθήσουμε. Αν αυτά τα απορρίματα έχουν όντως πάνω τους κάτι Έλληνικό, τότε φιλαρακό θα χαρώ πολύ αν ψοφήσουν στα χέρια των εχθρών μας.

Γιατί αυτά τα σκουλήκια χαίρονται με την κατάντια και την δυστυχία των Ελλήνων και έχουν πουλήσει την ψυχή τους στους εχθρούς των Ελλήνων.

Δηλαδή αν υπάρχουν και Έλληνες πολιτικοί προδότες που θα εκτελεστούν από τα αφεντικά τους, θα πρέπει να λυπηθώ?

Τί λες ρε μεγάλε. Εγώ λυπάμαι για τους καημένους, όχι για αυτούς που φιλάνε τις κατουρημένες ποδιές της φασιστικής εβραιοεμετικής χούντας.

Να λυπηθώ τον αριστερό που ψήφιζε μια ζωή Αντρέα και έμενε σε παράγκα. Αλλά μου λες ότι θα είμαι στην ίδια μοίρα με αυτά τα δυο ελεινά αντικείμενα?

Και σε κοροιδεύουν κιόλας και σου λένε μην κλάψεις τώρα που αποχωρείς. Λες και σκόπευες να αλλάξεις μυαλά στον Σατανά...

Όσοι προδότες να τσακιστούν. Γι' αυτούς δεν θα λυπηθούμε.

Εδώ πεθαίνει κόσμος από την φτώχεια και δολοφονούνται Έλληνες και αυτοί οι νταβατζήδες μας διατάζουν και μας απειλούν πως θα εκφραζόμαστε. Τί μου λες τώρα ότι είμαι στην ίδια μοίρα με τα αλβανάκια heretic και robespierre.

Έλεος πια με την αδερφίλα και την υποκρισία του νεοχριστιανισμού και του νεοπαγανισμού. Θα κλάψουμε και για τον Διάολο τώρα....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Logical Faith : 04-12-16 στις 16:27
  #493  
Παλιά 04-12-16, 16:32
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Συγγνώμη αν ήμουν εριστικός με το "μαλακίες" και σε πρόσβαλα.

Απλά τσατίστηκα που με βάζεις στο ίδιο τσουβάλι με τους απεχθείς robespierre, heretic, xtabay, litsa.

ΟΧΙ ΦΙΛΕ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.

Όποιος
1)καίγεται που προσβάλλουμε τους ξένους φασίστες για ότι κάνουν στους Έλληνες
2)κατηγορεί τους Έλληνες για τα προβλήματα <<του>>
3)απειλεί Έλληνες με ρατσιστικές νομοθεσίες κατά της ελευθερίας λόγου, την ώρα που οι Έλληνες απειλούνται και δολοφονούνται ρατσιστικά

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΦΙΛΕ.

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Logical Faith : 04-12-16 στις 16:33
  #494  
Παλιά 04-12-16, 16:39
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Logical Faith Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγγνώμη αν ήμουν εριστικός με το "μαλακίες" και σε πρόσβαλα.

Απλά τσατίστηκα που με βάζεις στο ίδιο τσουβάλι με τους απεχθείς robespierre, heretic, xtabay, litsa.

ΟΧΙ ΦΙΛΕ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.

Όποιος
1)καίγεται που προσβάλλουμε τους ξένους φασίστες για ότι κάνουν στους Έλληνες
2)κατηγορεί τους Έλληνες για τα <<προβλήματα του>>*
3)απειλεί Έλληνες με ρατσιστικές νομοθεσίες κατά της ελευθερίας λόγου, την ώρα που οι Έλληνες απειλούνται και δολοφονούνται ρατσιστικά

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΦΙΛΕ.

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.

*παίρνει τώρα 19000 ευρώ αντί για 20000ευρώ και γι' αυτό κατηγορεί τους έλληνες άνεργους ή μικρομαγαζάτορες.
  #495  
Παλιά 04-12-16, 16:51
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Logical Faith Εμφάνιση μηνυμάτων
*παίρνει τώρα 19000 ευρώ αντί για 20000ευρώ και γι' αυτό κατηγορεί τους έλληνες άνεργους ή μικρομαγαζάτορες.
Ρε μην ασχολησε με τα τρολλ
  #496  
Παλιά 04-12-16, 16:56
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Και φίλε Ilias1990 αν πιστεύεις ότι έχω ξεφύγει, όχι. Μια χαρά είμαι και όταν ανεβάζω τους τόνους.

Αλλά δεν θα κάνουμε και τις κότες σε αυτούς εδώ τους τρομονόμους του διαδικτύου, τα αλβανάκια εβραιάκια robespierre και heretic.

Δεν θα "χαμηλώσουμε τους τόνους" για να μην <<φάμε ban>>. Ας με banάρουν οι διαχειριστές αν συμφωνούν με την τρομοκρατία κατά των Ελλήνων. Να μας απειλούν οι 2 αυτοί τύποι με ηλεκτρονική υπηρεσία <<εγκλήματος>> και με G3, επειδή λέμε για το τί κάνουν στους Έλληνες όλοι οι φασίστες που κουβαλήθηκαν Ελλάδα.

Χέστηκα. Εδώ πέρα σε λίγο θα φας ban από την ίδια σου την χώρα και αυτό πρέπει να σε απασχολεί.

Κατάντια.
  #497  
Παλιά 04-12-16, 16:59
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Radical Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε μην ασχολησε με τα τρολλ
Προσπαθώ, αλλά συνεχίζουν τις προσωπικές απειλές.

Πρέπει να έχεις δίκιο ότι είναι ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ σε κύκλο τρομοκρατικής ανθελληνικής οργάνωσης.

Κατάντια να μας απειλούν άνετα μέσα στα σπίτια μας που αντιδράμε στον ρατσισμό και τον φασισμό κατά των Ελλήνων.
  #498  
Παλιά 04-12-16, 17:11
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Logical Faith Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσπαθώ, αλλά συνεχίζουν τις προσωπικές απειλές.

Πρέπει να έχεις δίκιο ότι είναι ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ σε κύκλο τρομοκρατικής ανθελληνικής οργάνωσης.

Κατάντια να μας απειλούν άνετα μέσα στα σπίτια μας που αντιδράμε στον ρατσισμό και τον φασισμό κατά των Ελλήνων.
Μπα ο ροβεσπιερε ειναι σιγουρα 15 χρονο τρολλ .
Κι ο heretic απλα δεν ξερει για τι μιλαμε
  #499  
Παλιά 04-12-16, 18:54
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Οχι ρε φιλε και 15, γερο μ εκανες. 12 χρονων ειμαι. Κι ο Ερετικ ειναι ο μπαμπας μου και ειναι επισης γιατρος στο Δαφνι. Θελεις να κανονισω να σε δει αυριο εκτος ραντεβου;
  #500  
Παλιά 04-12-16, 19:15
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Καλησπέρα σας.

Το τοπικ κλειδώνεται και διαγράφεται εντός ολίγων ωρών.

Θέση των ανθρώπων που δημιούργησαν αυτή την προσπάθεια είναι ότι ο ανθρωπισμός και τα δικαιώματα του ανθρώπου βρίσκονται πάνω από εθνότητες, φυλές και άλλα παρόμοια.
Η φράση και μόνον "πλεκτάνη του αντιρατσισμού" είναι από μόνη της προκλητική και αντιανθρώπινη, θίγει δε παράλληλα τις έννοιες της αλληλεγγύης και της βοήθειας προς τον συνάνθρωπό μας (ανεξαρτήτως καταγωγής, φύλου, σεξουαλικής προτίμησης και θρησκείας) που μας διακρίνουν από τότε που ξεκινήσαμε να αντιλαμβανόμαστε τον κόσμο.
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.