Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 01-04-09, 11:35
Το avatar του χρήστη paul
paul Ο χρήστης paul δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 719
Προεπιλογή

Χρήστη ΧΡΟΝΟΣ ή αλλιώς Αλέξανδρε,

Παρατηρώ ότι ενώ έως στιγμής επιμένατε και οδυρόσασταν να σας απαντήσω, ξαφνικά γίνατε υπεράνω. Κατανοώ φυσικά ότι πιθανώς δεν διαθέτετε απαντήσεις που να μη σας εκθέτουν άρα και απλά αποφεύγετε δηλώνοντας υπεράνω. Θεωρώ πως είναι ανούσιο να ασχοληθώ άλλο με την περίπτωσή σας.





Χρήστη Ευρύνοος ή αλλιώς κ.Τάσο Χατζή,

Ομολογώ ότι έως και το προηγούμενο μήνυμα ΔΕΝ αντιλήφθηκα ότι το κείμενο που παραθέσατε με τίτλο «ανθρωποκεντρισμός» ήταν ένα ολοκληρωμένο άρθρο, παρά μόνο μια σύντομη περιγραφή ενός άλλου ολοκληρωμένου Άρθρου από το προσωπικό σας ιστολόγιο. Άλλωστε όπως μπορεί να φανεί στον οποιοδήποτε το διαβάσει, περιέχει μόνο αοριστολογίες και ερωτήματα. ΔΕΝ καταθέτει προσωπικές απόψεις, ενώ όσες καταθέτει δεν τις αναλύει ώστε να κατανοηθούν. Δεν εμπεριέχει ανάλυση, παρουσίαση θέσεων, ευρημάτων ή υποδείξεων και δεν κάνει ούτε καν κάποιες συνδέσεις με γνωστά θέματα άλλων αντικειμένων πραγματείας, γνωστά σε ανθρώπους πέραν του εαυτού σας.

Το άρθρο σας μεταφέρθηκε εκτός του «χώρου» επειδή θεωρήθηκε ως περιγραφή για διαφήμιση και όχι ως ανάξιο ποιότητας. Αν επιθυμείτε μπορώ να το μεταφέρω πίσω στη θέση του.





Αναφορικά με την επαναλαμβανόμενη προβολή:

Σχετικά με την όποια άλλη περίπτωση προκύψει όπου η ομάδα Παυσανίας καθώς και όποια άλλη ομάδα/δράση/παρέα θα δημοσιεύει επαναλαμβανόμενα και μεθοδικά υπερσυνδέσμους, φωτογραφίες, βίντεο ή οτιδήποτε άλλο, ΜΕ ΦΑΝΕΡΟ ΣΚΟΠΟ την άμεση ή έμμεση προβολή τους ΚΑΙ ΟΧΙ την αναφορά πηγής, τη πληροφόρηση των υπολοίπων ή τη χρήση των προβαλλομένων πληροφοριών, τότε σίγουρα οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του παρόντος φόρουμ θα βρίσκονται σε επαγρύπνηση και παρατήρηση των δραστηριοτήτων τους προκειμένου να εφαρμοστούν οι όποιοι κανόνες έχουν θεσμοθετηθεί.


Ευχαριστώ για το χρόνο σας,




Μανωλούδης Παύλος – Paul

Για όσους το αγνοούν, ένα σύντομο βιογραφικό μου, 5-6 ετών παλαιό :
http://www.metafysiko.gr/omada.php?id=4
__________________
Memento Mori
«Θυμηθείτε το θάνατο»
  #22  
Παλιά 01-04-09, 12:57
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paul


Αναφορικά με την επαναλαμβανόμενη προβολή:

Σχετικά με την όποια άλλη περίπτωση προκύψει όπου η ομάδα Παυσανίας καθώς και όποια άλλη ομάδα/δράση/παρέα θα δημοσιεύει επαναλαμβανόμενα και μεθοδικά υπερσυνδέσμους, φωτογραφίες, βίντεο ή οτιδήποτε άλλο, ΜΕ ΦΑΝΕΡΟ ΣΚΟΠΟ την άμεση ή έμμεση προβολή τους ΚΑΙ ΟΧΙ την αναφορά πηγής, τη πληροφόρηση των υπολοίπων ή τη χρήση των προβαλλομένων πληροφοριών, τότε σίγουρα οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του παρόντος φόρουμ θα βρίσκονται σε επαγρύπνηση και παρατήρηση των δραστηριοτήτων τους προκειμένου να εφαρμοστούν οι όποιοι κανόνες έχουν θεσμοθετηθεί.


Ευχαριστώ για το χρόνο σας,




Μανωλούδης Παύλος – Paul

Για όσους το αγνοούν, ένα σύντομο βιογραφικό μου, 5-6 ετών παλαιό :
http://www.metafysiko.gr/omada.php?id=4
Φίλε Παύλε
αν και δεν είχα σκοπό η τη διάθεση να συμμετάσχω σε αυτού του είδους την αντιπαράθεση , επειδή καταρχάς δεν έχω καμία απαίτηση από το μεταφυσικό φορουμ
αλλά και επειδή δε θέλω να φορτίσω επί πλέον το ήδη βεβαρημένο κλίμα ....
εν τούτοις τα ως άνω γραφόμενα σου, αυτοματοποιούν τα χέρια μου και σου υποβάλουν μια απλή μονοσήμαντη ερώτηση που αν θες τις απαντάς αν θες όχι.
Είχα δημιουργήσει προ καιρού μια καταχώρηση για τον ΜΙΚΡΟ κυκεώνα .
Αρχικά τη μεταφέρατε σε άλλο τόπικ (δε με πείραξε)
Στη συνέχεια με την παλαιά φορουμιστικη τακτική τη θάψατε με ανούσιες απαντήσεις της μιας γραμμής σε θέματα-καπάκια (δε με ξαναπείραξε)
Τέλος απ ότι βλέπω τη διαγράψατε εντελώς (εκτός και αν είναι πάλι κάπου αλλού θαμμένη και δε μπορώ να τη βρω )

Η ερώτηση μου λοιπόν έχει να κάνει με :

Εφόσον στη καταχώρηση της ΜΙΚΡΗΣ κοινωνίας του κυκεώνα δεν είχαν δημοσιευτεί φωτογραφίες , ούτε και βίντεο
Αλλά ούτε και υπερσύνδεσμοι παρά μόνο το λινκ της ΜΙΚΡΗΣ κοινωνίας του κυκεώνα (όπως έχει γίνει με εκατοντάδες άλλες σελίδες και από εσάς τους συντονιστές αλλά και από διάφορους χρήστες )
Και αφού ο μόνος λόγος της καταχώρησης ήταν η πληροφόρηση των συμφορουμιτών για την ύπαρξη της ΜΙΚΡΗΣ κοινωνίας του κυκεώνα .....

Ποίος ήταν λοιπόν ο λόγος που συνέτρεξε ώστε να διαγραφεί η καταχώρηση της ΜΙΚΡΗΣ κοινωνίας του κυκεώνα ;


Ειλικρινά δε με πειράζει καθόλου που τη σβήσατε και για αυτό το λόγο δεν είχα υποβάλει καμία ερώτηση σε κανέναν υπεύθυνο και ούτε σκόπευα να το κάνω αν δεν είχες γράψει αυτά που έγραψες ....
φιλικά (πάντα)
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com
  #23  
Παλιά 01-04-09, 13:14
Το avatar του χρήστη melian
melian Ο χρήστης melian δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 26-01-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 920
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LuX
Τέλος απ ότι βλέπω τη διαγράψατε εντελώς (εκτός και αν είναι πάλι κάπου αλλού θαμμένη και δε μπορώ να τη βρω )

Η ερώτηση μου λοιπόν έχει να κάνει με :


Ποίος ήταν λοιπόν ο λόγος που συνέτρεξε ώστε να διαγραφεί η καταχώρηση της ΜΙΚΡΗΣ κοινωνίας του κυκεώνα ;


Ειλικρινά δε με πειράζει καθόλου που τη σβήσατε και για αυτό το λόγο δεν είχα υποβάλει καμία ερώτηση σε κανέναν υπεύθυνο και ούτε σκόπευα να το κάνω αν δεν είχες γράψει αυτά που έγραψες ....
φιλικά (πάντα)
Η καταχώρηση για τον Κυκεώνα είναι εκεί ακριβώς που είχε μεταφερθεί, στην κατηγορία το Ανεξήγητο στο Διαδίκτυο. Προς τι η μανία καταδίωξης και για ποιο λόγο να σβήσουμε την καταχώρηση του Κυκεώνα; Ουδέποτε είχαμε τέτοια πρόθεση και δεν υπήρχε και κανένας λόγος να σβηστεί η καταχώρηση. Καλό είναι να ψάχνουμε καλύτερα πριν αφήσουμε οποιεσδήποτε μομφές.
Φιλικά,
melian
__________________
Μέλος της ομάδας Gateway
Υπεύθυνη ανανεώσεων της Fantasy Gate


"Μη διδάσκεις τίποτα, αφού έχεις ακόμα να μάθεις τα πάντα." - Fernando Pessoa

-------------------------------------

WordsToCount

FantasyGate

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melian : 01-04-09 στις 13:21
  #24  
Παλιά 01-04-09, 13:21
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή

σας ευχαριστω πολυ παιδια !
μαλλον δε ξερω να ψαχνω καλα ....
μομφη δεν αφησα παντως , απλα ερωτηση εκανα.
μισο λαθος δικο μου !
επειδη η ΜΙΚΡΗ κοινωνια του κυκεωνα προσπαθει να εξηγησει πραγματα

εν τουτοις ως ΜΙΚΡΗ κοινωνια δε θεωρειται οτι ειναι κατι το ανεξηγητο στο διαδυκτιο ...
παντως
ευχαριστω και παλι για τη βοηθεια .
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LuX : 01-04-09 στις 13:27
  #25  
Παλιά 01-04-09, 16:34
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Το ανέφερα ξανά πιο πάνω στο ίδιο thread, θα το πω ακόμα μία φορά. Όταν κατηγορείς κάποιον, όταν τα "λες έξω από τα δόντια", εκτός από θάρρος που έχουμε σχεδόν όλοι θέλει και έντονη αίσθηση υπευθυνότητας. Αν δεν υπάρχει, σύντομα ο λόγος σου χάνει την αξία του.
Ξέρεις Λουξ ότι ποτέ δεν είχα πρόβλημα μαζί σου και στον τομέα της "χαλαρότητας" στη ζωή δεν βρισκόμαστε πολύ μακριά. Εδώ όμως έκανες μέγιστο φάουλ για εμένα. Ξαναδιάβασε το πρώτο σου post και θα καταλάβεις τι εννοώ. Ένα μικρό παράδειγμα είναι το εξής:
Παράθεση:
Στη συνέχεια με την παλαιά φορουμιστικη τακτική τη θάψατε με ανούσιες απαντήσεις της μιας γραμμής σε θέματα-καπάκια (δε με ξαναπείραξε)
Για να ισχύει κάτι τέτοιο απαιτεί "πρόθεση" από τη δική μας πλευρά και κακή προαίρεση. Δεν ξέρω πως σου έχει δημιουργηθεί αυτή η αίσθηση ειλικρινά. Γνωρίζω πως όταν ξεκινάς κάτι δικό σου, πάντα αισθάνεσαι την ανάγκη να "διαχωρίσεις" τη θέση σου από κάθετι παλαιότερο από εσένα. Καλά κάνεις και το προσπαθείς, προσπάθησε μόνο να μην πέσεις στην παγίδα του "κατηγορώ τους πάντες".
Καλή τύχη σε αυτό που κάνεις, σου έχω ήδη ευχηθεί μέσα από το χώρο σου. Μπορεί να είναι μικρός τώρα, όμως και εμείς κάπως έτσι ξεκινήσαμε 7-8 χρόνια πριν. Αν δεν είναι αυτοσκοπός σου απλά να "μεγαλώσεις", αλλά να προσφέρεις με έργο και ουσία στο χώρο τότε σύντομα θα αναγνωριστεί η προσπάθεια σου. Έως τότε χρειάζεται υπευθυνότητα σε ότι και να κάνεις. Ελπίζω τέτοιου είδους posts όπως το παραπάνω να αποτελούν εξαίρεση, ειλικρινά το εύχομαι.

Φιλικά,
Νίκος.
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Solon Aimonas Eautou : 01-04-09 στις 16:36
  #26  
Παλιά 01-04-09, 18:50
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή

Νίκο δέχομαι το φαουλ και σηκώνω χέρι για κίτρινη κάρτα !
Το θέμα θαψίματος ισχύει όμως και το γνωρίζουμε όλοι , άλλες φορές γίνεται εσκεμμένα άλλες από αντίδραση και μόνο, άλλες φορές για λόγους τακτικής αλλά όπως και να έχει ξέρω ότι κάλλιστα μπορεί να συμβεί στον καθένα μας !
Άλλωστε κάποιος με ένα ποστ φέρνει το θέμα και πάλι στην επιφάνεια , δεν είναι εκεί το θέμα .
Εσύ μπορεί να είσαι σίγουρος για τις προθέσεις σου αλλά δε γράφεις μόνο εσύ στο φόρο.
Όσο για τα υπόλοιπα Δε διαχωρίζω τίποτα ούτε νομίζω πως κάνω μια νέα αρχή σε κάτι σπουδαίο αλλά ούτε και κόβω παλιούς συνδέσμους απ ότι βλέπεις .
Εξάλλου δε κατηγόρησα κανέναν , ήδη έχω τονίσει πως αν δε διάβαζα τα γραφόμενα του πωλ δε θα έκανα κάποια κουβέντα επί του θέματος αλλά η ένταση από αυτά που διάβαζα από τους φίλους μου (μεν και δε) πιο πάνω καθώς και ο λάθος χειρισμός του searh από μέρους μου με παρέσυραν σε αντικανονικό μαρκάρισμα.
Δεν αντιλέγω σε αυτό, έκανα λάθος απλά νομίζω ότι βάλατε το θέμα «κυκεώνα κοινωνία» σε λάθος κατηγόρια και παρασύρθηκα σε αντικανονικό τάκλιν .
Όλα καλά λοιπόν και ελπίζω να σταματήσουν πάραυτα οι διαξιφισμοί για αυτές τις φουκαριάρες τις ομάδες .
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com
  #27  
Παλιά 01-04-09, 19:15
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Εγω παλι θα προτεινα για να μεινουμε ολοι ικανοποιημενοι -και για να ευθυμησουμε μεσημεριατικα-, να σβησουμε ολα τα θεματα απο την κατηγορια "Το Ανεξηγητο στο Διαδικτυο" εκτος απο ενα συγκεκριμενο και να απαγορεψουμε το θαψιμο του, εεεεμ με συγχωρειτε, τη δημοσιευση "νεων σελίδων από το χώρο του παράξενου" που ισως και να ενδιαφερουν χιλιαδες επισκεπτες! Ετσι και την πιτα θα εχουμε ολοκληρη και το σκυλο χορτατο (με μαζικο spamming μέσω π.μ, υπογραφών και δε συμμαζεύεται!)

Παιδια να σοβαρευτουμε λιγο γιατι γεμισαμε 3 σελιδες και το εχουμε κουρασει. Το thread ονομαζεται Λειτουργία κατηγορίας "Άλλες Ομάδες". Και τους ορους χρησης της κατηγοριας θα τους βρειτε εδω .

Επισης τους τελευταιους μηνες και ιδιαιτερα το τελευταιο διαστημα φαινεται πως υπηρξε καποιο προβλημα και με το θεμα του spamαρισματος. Και για αυτο το θεμα υπηρξε μια ανακοινωση εδω .


Απλα, ομορφα χωρις να κουραζομεθα!
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
  #28  
Παλιά 01-04-09, 20:21
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice
Εγω παλι θα προτεινα για να μεινουμε ολοι ικανοποιημενοι -και για να ευθυμησουμε μεσημεριατικα-, να σβησουμε ολα τα θεματα απο την κατηγορια "Το Ανεξηγητο στο Διαδικτυο" εκτος απο ενα συγκεκριμενο και να απαγορεψουμε το θαψιμο του, εεεεμ με συγχωρειτε, τη δημοσιευση "νεων σελίδων από το χώρο του παράξενου" που ισως και να ενδιαφερουν χιλιαδες επισκεπτες! Ετσι και την πιτα θα εχουμε ολοκληρη και το σκυλο χορτατο (με μαζικο spamming μέσω π.μ, υπογραφών και δε συμμαζεύεται!)

Παιδια να σοβαρευτουμε λιγο γιατι γεμισαμε 3 σελιδες και το εχουμε κουρασει. Το thread ονομαζεται Λειτουργία κατηγορίας "Άλλες Ομάδες". Και τους ορους χρησης της κατηγοριας θα τους βρειτε εδω .

Επισης τους τελευταιους μηνες και ιδιαιτερα το τελευταιο διαστημα φαινεται πως υπηρξε καποιο προβλημα και με το θεμα του spamαρισματος. Και για αυτο το θεμα υπηρξε μια ανακοινωση εδω .


Απλα, ομορφα χωρις να κουραζομεθα!
Καλώς τον
Μάλλον δε πρόσεξες ότι έγραψα πιο πάνω ότι δεν έχω καμία απαίτηση από το μεταφυσικό φόρο , όποτε τα όσα γράφεις στη πρώτη παράγραφο τα θεωρώ ιλαρά και πρωταπριλιάτικο αστείο όποτε τα αντιπαρέρχομαι χαλαρά χαμογελώντας .

Αυτά που γράφεις με μικρά γραμματακια όμως στο τέλος της πρώτης παραγράφου τα θεωρώ ανυπόστατα και κρίση μικροπανικού .
Η αλήθεια είναι πως ομαδικό σπαμινγκ μεσω πι.εμ. δεν υπήρξε (τουλάχιστον από εμένα) και ο λόγος που συμπεράνατε κάτι τέτοιο είναι προφανής .

Διότι προσωπικά αν δεχόμουν επισταμένο σπαμινγκ από κάποιο συγκεκριμένο άτομο θα απευθυνόμουν εις τον αποστολέα και όχι στον λοχαγό . (εκτός κι αν ήμουν κότα η κουτσομπόλης η δολιοφθορέας η και γλείφτης ).
Η διαφορά μεταξύ ρουφιανιάς κουτσομπολιού και ενόχλησης είναι αρκετά μεγάλη και δε δικαιολογεί λάθη τέτοιου τύπου .
Είχα διαλέξει την επιλογή να μην απαντήσω στο σχετικό πμ που μου στείλατε αλλά αφού το κάνεις θέμα επί του προσωπικού αναγκάζομαι να πω τη γνώμη μου δημόσια .
Αν κάποιος έχει ενοχληθεί εδώ μέσα από δήθεν διαφημιστικά μηνύματα μου, βγαίνει και το λεει δημόσια και μας δείχνει τα πειστήρια αλλιώς η ανακοίνωση περί ομαδικού ενοχλητικού σπαμ κρίνεται ύποπτη και υποβολιμαία .

Αν βρεθεί έστω και ένας
αλλάζω την υπογραφή μου αυτομάτως !
αφού αυτό δείχνεις ότι σε ενοχλεί ...

Απλα, ομορφα χωρις να κουραζομεθα!
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com
  #29  
Παλιά 01-04-09, 20:26
Το avatar του χρήστη ΧΡΟΝΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ Ο χρήστης ΧΡΟΝΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Περιοχή: ΔΡΟΣΙΑ
Μηνύματα: 183
Προεπιλογή

Παράθεση:
Διότι προσωπικά αν δεχόμουν επισταμένο σπαμινγκ από κάποιο συγκεκριμένο άτομο θα απευθυνόμουν εις τον αποστολέα και όχι στον λοχαγό . (εκτός κι αν ήμουν κότα η κουτσομπόλης η δολιοφθορέας η και γλείφτης ).
Η διαφορά μεταξύ ρουφιανιάς κουτσομπολιού και ενόχλησης είναι αρκετά μεγάλη και δε δικαιολογεί λάθη τέτοιου τύπου .
Είχα διαλέξει την επιλογή να μην απαντήσω στο σχετικό πμ που μου στείλατε αλλά αφού το κάνεις θέμα επί του προσωπικού αναγκάζομαι να πω τη γνώμη μου δημόσια .
Αν κάποιος έχει ενοχληθεί εδώ μέσα από δήθεν διαφημιστικά μηνύματα μου, βγαίνει και το λεει δημόσια και μας δείχνει τα πειστήρια αλλιώς η ανακοίνωση περί ομαδικού ενοχλητικού σπαμ κρίνεται ύποπτη και υποβολιμαία .

Ο φίλος Lux με κάλυψε απόλυτα.....
Το ίδιο ισχύει και για μένα που μου στείλατε το ίδιο π.μ............
__________________
http://paysanias.blogspot.com

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΧΡΟΝΟΣ : 01-04-09 στις 20:27
  #30  
Παλιά 01-04-09, 20:35
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αυτά που γράφεις με μικρά γραμματακια όμως στο τέλος της πρώτης παραγράφου τα θεωρώ ανυπόστατα και κρίση μικροπανικού .
Καμια κριση "μικροπανικου" ή οτιδηποτε αλλο σχετικο. Αντιθετως η διαθεση μου ηταν ευθυμη και μαλλον ειρωνικη για οσα διαβαζω σε αυτες τις τρεις σελιδες. Πρωτογνωρο για μενα, αλλα αποφασισα να μην κινηθω στα γνωστα μου τοσα χρονια "μονοπατια". Ο Νικος και ο Παυλος ανελαβαν μια χαρα τον ρολο αυτο πιο πανω!

Παράθεση:
Η αλήθεια είναι πως ομαδικό σπαμινγκ μεσω πι.εμ. δεν υπήρξε (τουλάχιστον από εμένα) και ο λόγος που συμπεράνατε κάτι τέτοιο είναι προφανής .

Διότι προσωπικά αν δεχόμουν επισταμένο σπαμινγκ από κάποιο συγκεκριμένο άτομο θα απευθυνόμουν εις τον αποστολέα και όχι στον λοχαγό . (εκτός κι αν ήμουν κότα η κουτσομπόλης η δολιοφθορέας η και γλείφτης ).
Ομορφος ο τροπος σου να κατηγορεις τα ατομα που αποστελουν παραπονα ή παρατηρησεις στη διαχειριστικη ομαδα. Βεβαια γνωριζεις πολυ καλα οτι εαν αυτοι οι κοτες(!), γλυφτες(!!), κουτσομποληδες(!!!) ή διολοφθορεις (!!!!) οντως υπαρχουν, τοτε κατι δεν παει καλα στο βασιλειο της Δανιμαρκιας! (σε σχεση παντα με την πρωτη προταση του παραπανω quote)

Παράθεση:
Αν κάποιος έχει ενοχληθεί εδώ μέσα από δήθεν διαφημιστικά μηνύματα μου, βγαίνει και το λεει δημόσια και μας δείχνει τα πειστήρια αλλιώς η ανακοίνωση περί ομαδικού ενοχλητικού σπαμ κρίνεται ύποπτη και υποβολιμαία .
Επ! Αυτο παλι δεν φαινεται και τοσο λογικο. Ξερεις τα προσωπικα μηνυματα εξυπηρετουν και για αλλους λογους. Ενας απο αυτους (και ενας απο τους σημαντικοτερους παραλληλα), ειναι η επικοινωνια με τους συντονιστες. Και ως σωστοι συντονιστες δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να δημοσιοποιησουμε μηνυματα μελων του Φορουμ της Ελληνικης Κοινοτητας του Μεταφυσικου για οποιο παραπονο εκφραζουν ή προβλημα αντιμετωπιζουν.

Παράθεση:
Αν βρεθεί έστω και ένας
αλλάζω την υπογραφή μου αυτομάτως !
αφού αυτό δείχνεις ότι σε ενοχλεί ...
Αν ητο μονο ενας, δυο ή τρεις δε θα συζητουσαμε αυτη τη στιγμη (και το ξερεις). Οι υπογραφες ουδολως με ενοχλουν. Το σχολιο μου αλλωστε αυτο συμπεριεληφθη στο ευφανταστο και παραλληλα ευθυμο σεναριο που επλεξα!


Κλεινω και παλι με τον ιδιο ουσιωδη επιλογο:


Το thread ονομαζεται Λειτουργία κατηγορίας "Άλλες Ομάδες". Και τους ορους χρησης της κατηγοριας θα τους βρειτε εδω .

Επισης τους τελευταιους μηνες και ιδιαιτερα το τελευταιο διαστημα φαινεται πως υπηρξε καποιο προβλημα και με το θεμα του spamαρισματος. Και για αυτο το θεμα υπηρξε μια ανακοινωση εδω .

Απλα, ομορφα, χωρις να κουραζομεθα!
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 01-04-09 στις 20:39
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.