Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ψυχικά Φαινόμενα – Μεταφυσική –Αποκρυφισμός

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 25-01-17, 03:24
Silent power Ο χρήστης Silent power δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2017
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή Νυχτερινοι επισκέπτες;

Καλησπέρα σας!
Εχω ενα θέμα εδω και μερικές μερες και θα ηθελα να το μοιραστω..
Γενικα ξενυχταω το βραδυ και ειδικα τις τελευταιες μερες και εχω παρατηρησει οτι αργα το βραδυ,συγκεκριμενα σημερα στις 02:52 ακουσα για αλλη μια φορα το ασανσερ να φτανει στον οροφο μου,χωρις να ανοιγει η πορτα..
Αυτο το εχω παρατηρησει τον τελευταιο καιρο να συμβαινει-παντα μεσανυχτα-
και σημερα βγηκα να δω αν οντως ειναι στον οροφο μου-ειμαι και πολυ κοντα του οποτε το ακουω εντονα ειδικα βραδυ-..και ηταν..φυσικα λοιπον περιμενα να ακουσω και τον διπλανο μου στην πολυκατοικια να ανοιγει την πορτα του-που θα το ακουγα ξεκαθαρα-αλλα δεν τον ακουσα...αυτο εχει συμβει καμποσες φορες ακομα..δηλαδη ο ιδιος θορυβος της πορτας του ασανσερ που φτανει στον οροφο και οχι που ανοιγει..γενικα το ασανσερ δν φαινεται να εχει τεχνικο προβλημα..δν εχω παρατηρησει ακριβως αν γινεται και τη μερα..
δεν ξερω γιατι αλλα φοβαμαι..ειχε κανεις παρομοια περιπτωση;
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 01-02-17, 12:58
Kakopedi Ο χρήστης Kakopedi δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 21-01-2017
Μηνύματα: 40
Προεπιλογή

Προφανος ο συντηρητης του ασανσερ να κανει βραδυνες υπερωριες.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 08-02-17, 11:25
Emirata Ο χρήστης Emirata δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-01-2017
Μηνύματα: 29
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Silent power Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σας!
Εχω ενα θέμα εδω και μερικές μερες και θα ηθελα να το μοιραστω..
Γενικα ξενυχταω το βραδυ και ειδικα τις τελευταιες μερες και εχω παρατηρησει οτι αργα το βραδυ,συγκεκριμενα σημερα στις 02:52 ακουσα για αλλη μια φορα το ασανσερ να φτανει στον οροφο μου,χωρις να ανοιγει η πορτα..
Αυτο το εχω παρατηρησει τον τελευταιο καιρο να συμβαινει-παντα μεσανυχτα-
και σημερα βγηκα να δω αν οντως ειναι στον οροφο μου-ειμαι και πολυ κοντα του οποτε το ακουω εντονα ειδικα βραδυ-..και ηταν..φυσικα λοιπον περιμενα να ακουσω και τον διπλανο μου στην πολυκατοικια να ανοιγει την πορτα του-που θα το ακουγα ξεκαθαρα-αλλα δεν τον ακουσα...αυτο εχει συμβει καμποσες φορες ακομα..δηλαδη ο ιδιος θορυβος της πορτας του ασανσερ που φτανει στον οροφο και οχι που ανοιγει..γενικα το ασανσερ δν φαινεται να εχει τεχνικο προβλημα..δν εχω παρατηρησει ακριβως αν γινεται και τη μερα..
δεν ξερω γιατι αλλα φοβαμαι..ειχε κανεις παρομοια περιπτωση;
Ρώτησε και τους υπόλοιπους στην πολυκατοικία αν μπαίνει κανείς ύποπτος το βράδυ.

Μην κλειδώσεις την κεντρική, άσε να το ξανακάνει όποιος είναι για να τον πιάσεις στα πράσα.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 08-02-17, 18:55
BlueIris Ο χρήστης BlueIris δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2015
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή

σε ποιο οροφο μενεις? πολλα ασανσερ ειναι προγραμματισμενα να επιστρεφουν ισογειο πχ ακομα και οταν δεν ειναι κανεις εκει... αν ειναι αυτοματα ανοιγουν και τις πορτες και τις ξανακλεινουν
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 09-02-17, 07:54
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Ίσως απλά να έχει θέμα το ασανσέρ όπως είπαν και άλλα άτομα. Π.χ σεέναν φίλο μου που μένει τρίτο όροφο,δυσλειτουργούσε το ασανσέρ και έπρεπε να πας πρώτα στον πέμπτο και να ξανακατέβεις.

Επίσης,τρελή ιδέα αλλά όχι αμελητέα η πιθανότητά της, θα μπορούσε να έκανε <<πειράματα>> κάποιο ζευγάρι τηςς πολυκατοικίας :Ρ
https://www.youtube.com/watch?v=zh4KB-ZdOIM
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.