Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Στα ίχνη της Πυθέας > Θρύλοι και παραδόσεις

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 22-06-08, 17:52
Donna Ο χρήστης Donna δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member

Προεπιλογή

ευχαριστω...
Μου ειχε κανει ειδιαιτερη εντυπωση και γι αυτο το εβγαλα με το κινητο.

το σπίτι κρίθηκε διατηρητέο....Θα παραμέινει οπως ειναι αν και υπάρχει κινδυνος καταρρευσης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsilof : 02-07-08 στις 18:26 Αιτία: συγχώνευση ποστ, μη χρησιμοποίηση edit
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-08-08, 22:46
Celeste Ο χρήστης Celeste δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member

Exclamation Λεχωνια...

Οσο για το σπιτι στα Λεχωνια...πηγα κι εγω βραδυ στις 12:00 πριν 5 μερες με κατι φιλους (ημασταν 5 ατομα) και ηταν φανταστικα!!
Το σπιτι ειχε φοβερα εντονη ενεργεια στην αρχη αλλα μετα εξοικιωθηκαμε...
Δεν ειχαμε ενοχλησεις του τυπου: φωνες, χτυπους κ μετακινησεις αντικειμενων.....ουτε καηκαν τα φιλμ μας...ουτε εσβησαν τα φλας των κινητων κ τα κερια μας!
Το φανταστικο της υποθεσης ομως ειναι οι φωτογραφιες που τραβηξαμε.....τις οποιες δεν προκειται ομως να δημοσιευσω για λογους ασφαλειας.
Ενα εχω να πω, οτι στις φωτογραφιες αυτες μονο οι 4 που ποζαραμε δεν ειμασταν, αλλα πολλοι παραπανω!!! Και τα πνευματα που στοιχειωνουν το σπιτι φαινονται πεντακαθαρα....
Οποιος θελει το πιστευει
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-08-08, 23:30
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member

Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Celeste
Το φανταστικο της υποθεσης ομως ειναι οι φωτογραφιες που τραβηξαμε.....τις οποιες δεν προκειται ομως να δημοσιευσω για λογους ασφαλειας.
Ενα εχω να πω, οτι στις φωτογραφιες αυτες μονο οι 4 που ποζαραμε δεν ειμασταν, αλλα πολλοι παραπανω!!! Και τα πνευματα που στοιχειωνουν το σπιτι φαινονται πεντακαθαρα....
Θα είχε μεγάλο ενδιαφέρον να δούμε κάποιες από αυτές τις φωτογραφίες..
Εξήγησε μου αν θες τους λόγους ασφαλείας, μιας και δε νομίζω οι άλλες παρουσίες που αποτυπώθηκαν στη φωτογραφική μηχανή να μη τους αρέσει η δημοσιότητα
Σοβαρά τώρα, θα ναι κρίμα αν έχεις τέτοιο υλικό όπως ισχυρίζεσαι, αι να το κρατήσεις κρυφό

Φιλικά

blog:
mantri

blog:
adioristos

radio station
dRadio

Τα καλύτερα έρχονται ! ! !
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-08-08, 19:48
Celeste Ο χρήστης Celeste δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member

Προεπιλογή

den exw dikaiwma na dhmosieusw tis fotografies dioti ta upoloipa atoma ths fotografias den theloun (gia kapoious dikous tous logous)....
Sto mellon omws tha broume tropo na dhmosieusoume kapoies apo autes
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-08-08, 22:07
Απέριττος Ο χρήστης Απέριττος δεν είναι συνδεδεμένος
Διεγραμμένο μέλος

Προεπιλογή

Συγνώμη αλλά αυτά για μένα είναι παπαριές... Αν δεν θέλεις να δημοσιεύσεις φωτό δεν το λες καθόλου. Αν τα άτομα δεν θέλουν να φαίνονται τα πρόσωπά τους απλά με το φότοσοπ τα σβήνεις... Διαφορετικά κρατάς το θέμα για πάρτυ σου. Το να βγαίνουμε και να λέμε ξέρετε έχω καταπληκτικό υλικό αλλά δεν μπορώ να σας το δείξω είναι τι να πω... το λιγότερο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι απλά προσπαθείς να μας εντυπωσιάσεις.. λάδια πολλά και τηγανίτες τίποτε...
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-08-08, 22:27
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member

Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Απέριττος
Συγνώμη αλλά αυτά για μένα είναι παπαριές... Αν δεν θέλεις να δημοσιεύσεις φωτό δεν το λες καθόλου. Αν τα άτομα δεν θέλουν να φαίνονται τα πρόσωπά τους απλά με το φότοσοπ τα σβήνεις... Διαφορετικά κρατάς το θέμα για πάρτυ σου. Το να βγαίνουμε και να λέμε ξέρετε έχω καταπληκτικό υλικό αλλά δεν μπορώ να σας το δείξω είναι τι να πω... το λιγότερο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι απλά προσπαθείς να μας εντυπωσιάσεις.. λάδια πολλά και τηγανίτες τίποτε...
ε μα!!!

blog:
mantri

blog:
adioristos

radio station
dRadio

Τα καλύτερα έρχονται ! ! !
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-08-08, 23:22
Dark_Sun Ο χρήστης Dark_Sun δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member

Talking

oute ladia oute thganites patates,oute aeras kopanistos einai ayta pou leme!
egw trabh3a th fwtografia k apla meneis kagkelo me ayta pou blepeis.

ekei einai to spt kata tis 12 para me 12 TO BRADY einai h katalhlh wra na deite oti 8elete.

από melian: προσπάθησε τα επόμενα μηνύματά σου να είναι με ελληνική γραμματοσειρά.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melian : 18-08-08 στις 00:24
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-08-08, 06:42
Διεγραμμένο μέλος

Προεπιλογή

Αγαπητέ λυπάμαι που θα σε στενοχωρήσω εγω απλά με δηλώσεις δεν πείθομαι. Αν θέλεις ανέβασε την φωτογραφία διαφορετικά δεν έχει νόημα. Εντάξει είναι μια προσωπική σας υπόθεση κάτι βγήκε γιατί θα πρέπει να το δηλώσετε; Όταν δηλώνω κάτι και θέλω οι άλλοι να με πιστέψουν (και σας νοιάζει να σας πιστέψουν διαφορετικά δεν θα το δηλώνατε), τότε φροντίζω να προσκομίσω και τα αποδεικτικά στοιχεία... Μπράβο λοιπόν για την φωτό και πάντα τέτοια (ειλικρινά) αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα της κατάθεσης εδω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Απέριττος : 18-08-08 στις 06:43
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-08-08, 09:23
Το avatar του χρήστη Raistlin
Raistlin Ο χρήστης Raistlin δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member

Περιοχή: Kavala
Προεπιλογή

Αν οι φίλοι σου δεν θέλουν να φανούν στην φωτογραφία, υπάρχει και η επεξεργασία. Πχ με το απλό πρόγραμμα paint των windows μπορεις να μαυρήσεις τα πρόσωπά σας.
Πάντως σχετικά με φωτογραφίες, πάρα πολλές φορές παίζει ρόλο ο φωτισμός, η υγρασία και πολλά άλλα. Έχω ενα σωρό φωτογραφίες με πράσινα φώτα, orbs και πρόσωπα (simulacra).
Παλιά 18-08-08, 11:16
Διεγραμμένο μέλος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raistlin
Αν οι φίλοι σου δεν θέλουν να φανούν στην φωτογραφία, υπάρχει και η επεξεργασία. Πχ με το απλό πρόγραμμα paint των windows μπορεις να μαυρήσεις τα πρόσωπά σας.
Πάντως σχετικά με φωτογραφίες, πάρα πολλές φορές παίζει ρόλο ο φωτισμός, η υγρασία και πολλά άλλα. Έχω ενα σωρό φωτογραφίες με πράσινα φώτα, orbs και πρόσωπα (simulacra).
Πολύ σωστή η επισήμανση του φίλου μας. Είναι μια ευκαιρία να δουν και πιο έμπειρα μάτια την φωτό γιατί ενδεχομένως να υπάρχει και λογική εξήγηση. Αλλά αν δεν δει κάποιος δεν μπορεί να κρίνει...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:08.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.