Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-06-07, 23:40
Το avatar του χρήστη katerina1974
katerina1974 Ο χρήστης katerina1974 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2007
Περιοχή: hrakleio krhths
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή ΚΑΛΟΣ ΔΕΚΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟΥ

λοιπον εμενα ειναι πολλες οι εμπειριες μου και αφορουνβ πολλες θεματολογιες του μεταφυσικου αλλα θα τις ανα φερω ολες περιληπτικα. καταρχην απο μικρη ειχα εμπειριες de ja vu και μαλιστα παρα πολυ εντονα και μερικες απο τις καταστασεις τις ζουσα πανω απο 2 φορες την καθεμια και πεντε και εξι.....αλλα ειχε γινει εντονοτερο τα χρονια που σπουαδαζα στην αθηνα μια φορα μαλιστα δε μπορουσα καν να παω στο μαθημα γιατι μουδιασε ολο μου το σωμα ζαλιζομουνα(οχι κανονικη ζαλη ξερετε τι εννοω αυτο που νιωθεις οταν εισαι πανω σ αυτο το λεπτο νημα μεταξυ πραγματικοτητας και ονειρου ενω εισαι ξυπνιος). οταν αργοτερα το 2001 πεθανε ο μπαμπας μου τον ειδα και τον ενιωσα περιπου τρεις μηνες μετα το θανατο του. απο τοτε φυσικα κιολας τον βλεπω συνεχεια σχεδον στον υπνο μου και ποτε δε λεει τιποτα ουτε μιση κουβεντα κανουμε διαφορα σε διαφορα μερη πολλες φορες ειναι μεσα σρο σκηνικο κι η μανα μου κι ο αδερφος μου (ζουν) αλλα ο μονος που δε μιλαει ποτε ειναι ο πατερας μου. επισης πιστευω απο μικρη στη μαγεια (δυστυχως) και ριχνω την τραπουλα της κατινας της σμυρνιας και μου εχουνε βγει τα περισσοτερα και μερικα απ αυτα μαλιστα την επομενη κιολας μερα. τα περισσοτερα την ιδια βδομαδα...επισης με ενα παιδι που μιλαγαμε στον msn φετος το χειμωνα και λιγο απ την ανοιξη και εχω δαγκωσει τη λαμαρινα μαζι του αλαλ δεν εχουμε συναντηθει και ξεκοψε τελειως επειδη εκανα πολλες και μεγαλες χοντραδες τον ειδα μια και μοναδικη φορα στον υπνο μου λιγες μερες πριν μυ πει να τον αφησω ησυχο και στο ονειρο μου γραφε στον msn "αντιο, τελος"! οποιος θελει να συζητησει οτιδηποτε μεταφυσικο μαζι μου απο λευκη μαγεια μεχρι πνευματισμο να εερθει στον msn μου(tigra19742002@hotmail.com). κι εγω ψαχνω λυσεις σε μερικα θεματα μεσω της μαγειας(παροτι ξερω τις συνεπειες) και γενικα θελω να μαθαινω οσο γινεται πιο πολλα.ευχαριστω. κατερινα
Απάντηση με παράθεση
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.