Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ψυχικά Φαινόμενα – Μεταφυσική –Αποκρυφισμός

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 19-08-08, 16:43
Alpine Ο χρήστης Alpine δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-06-2005
Μηνύματα: 118
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από karma
Για περισσότερες πληροφορίες ρίξε μια ματιά εδώ:

http://nebesnyel.phpbb24.com/forum/viewtopic.php?t=204

Αξιοσημείωτα κοντά σε αυτό που είχα υπόψη...
__________________
Το πάθος για καταστροφή είναι πάθος για δημιουργία.
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 23-08-08, 01:04
apolon2011 Ο χρήστης apolon2011 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Αταλαντη φθιωτιδος
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

Αγαπητη καρμα γεια σου να παραθεσω και εγω με την σειρα μου οτι οι ουρανιοι τυποι ονομαζονται και αστρογενος και χωριζονται σε δυο κατηγοριες στους αστρογονους και αστροβοηθους .Επισης στην ιστορια αν παρατηρησεις οι αρχαγγελοι σχετιζονται πανω σε αυτο το θεμα δηλαδη συνφωνα με την καβαλικη θεωρια για παραδειγμα ο αρχαγγελος μηχαηλ ονομαζεται αυτος που ειναι σαν τον θεο και ειναι ο προστατης του φωτος επισης ειναι αυτος που ειναι επικεφαλης στο ταγμα των εργατων του φωτος αν σουλεει κατι αυτο το τελευταιο η αγγελος ελοχιμ χανιηλ γιατι προκειται για θυληκου γενους ειναι ο προστατης του πλανητη της αφροδιτης .Για να μην ξεφυγω απο το θεμα μας υπαρχουν γυρω στους 1800 αγγελους και αρχαγγελους που ο καθε ενας απο αυτους εχει και απο μια φυλη μια γενια η ενα γενος το μεγα ερωτημα ειναι οτι αυτες οι γενιες μηπως λεμε ενα ενδεχωμενο να ειναι οι ουρανιοι τυποι η αλλιως τα αστρογενοι η ακομα καλυτερα ψυχες απο αλλους κοσμους φερμενες .Υ.Γ περιτο να σου πω τελιο το θεμα σου και ενδια φερον και απο πρωσοπικης αποψεως γιατ και εγω μετην σειρα μου εχω 18 στοιχεια απο τα χαρακτηριστικα των ανθρωπων εκεινων που παρεθεσες ως ουρανιους τυπους . φιλικα απολον2011
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 23-08-08, 01:18
Το avatar του χρήστη karma
karma Ο χρήστης karma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-02-2007
Περιοχή: Κάπου... εκεί πέρα από τ' άστρα
Μηνύματα: 167
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apolon2011
Αγαπητη καρμα γεια σου να παραθεσω και εγω με την σειρα μου οτι οι ουρανιοι τυποι ονομαζονται και αστρογενος και χωριζονται σε δυο κατηγοριες στους αστρογονους και αστροβοηθους .Επισης στην ιστορια αν παρατηρησεις οι αρχαγγελοι σχετιζονται πανω σε αυτο το θεμα δηλαδη συνφωνα με την καβαλικη θεωρια για παραδειγμα ο αρχαγγελος μηχαηλ ονομαζεται αυτος που ειναι σαν τον θεο και ειναι ο προστατης του φωτος επισης ειναι αυτος που ειναι επικεφαλης στο ταγμα των εργατων του φωτος αν σουλεει κατι αυτο το τελευταιο η αγγελος ελοχιμ χανιηλ γιατι προκειται για θυληκου γενους ειναι ο προστατης του πλανητη της αφροδιτης .Για να μην ξεφυγω απο το θεμα μας υπαρχουν γυρω στους 1800 αγγελους και αρχαγγελους που ο καθε ενας απο αυτους εχει και απο μια φυλη μια γενια η ενα γενος το μεγα ερωτημα ειναι οτι αυτες οι γενιες μηπως λεμε ενα ενδεχωμενο να ειναι οι ουρανιοι τυποι η αλλιως τα αστρογενοι η ακομα καλυτερα ψυχες απο αλλους κοσμους φερμενες .Υ.Γ περιτο να σου πω τελιο το θεμα σου και ενδια φερον και απο πρωσοπικης αποψεως γιατ και εγω μετην σειρα μου εχω 18 στοιχεια απο τα χαρακτηριστικα των ανθρωπων εκεινων που παρεθεσες ως ουρανιους τυπους . φιλικα απολον2011
Αγαπητέ apolon2011

Καλώς ήρθες στο θέμα!

Σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου, τα καλά σου λόγια και τη συμμετοχή σου!

Θα με ενδιέφερε να εμπλουτίσεις το θέμα και με τις δικές σου έρευνες.

Να είσαι καλά!
Απάντηση με παράθεση
  #64  
Παλιά 25-08-15, 17:20
razor Ο χρήστης razor δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2015
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

εχω εναν μεγαλο παραπανισιο σπονδυλο ο οποιος αποτελει την βαση της σπονδυλικης μου στηλης.ειναι ο πρωτος η ο δευτερος απο το τελος και ειναι λειτουργικος.ημουν τοξικομανης 17 χρονια μεχρι που αφιερωθηκα στο να βοηθαω ανθρωπους κι εγινα καλα.τι συμπερασμα βγαζετε εσεις απο αυτο??<οσο γι αυτο που λετε για τις επιστημες το σχολειο το τελειωσα με 20!>
Απάντηση με παράθεση
  #65  
Παλιά 23-11-15, 21:12
netrino Ο χρήστης netrino δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-06-2010
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή

δες τον κοσμο που αλλαζει και το φως που πλησιαζει σαν αλλοτε
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg SECRET_CODES.jpg (2,8 KB, 31 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.