Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Πλανήτης Γη Online > Περιοδικά Βιβλιογραφία

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 26-03-15, 17:51
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Arrow Σεπτέμβριος: νέο αστυνομικό μυθιστόρημα!

Έχω τη χαρά να μοιραστώ μαζί σας το γεγονός ότι εδώ και λίγες εβδομάδες κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Πηγή το νέο μου βιβλίο με τίτλο "Σεπτέμβριος"!


Από το οπισθόφυλλο του βιβλίου:

Η δολοφονία ενός άνδρα στον Σιδηροδρομικό Σταθμό της Θεσσαλονίκης θα σημάνει την έναρξη μιας σειράς ανεξιχνίαστων γεγονότων κι ενός ασταμάτητου ανθρωποκυνηγητού στους δρόμους της πόλης. Ο Νεκτάριος, πρώην Γενικός Αστυνομικός Διευθυντής Θεσσαλονίκης, θα βρεθεί αντιμέτωπος με μια πρωτοφανή υπόθεση, που όμοιά της δεν είχε αντιμετωπίσει ποτέ στην καριέρα του. Στην προσπάθειά του να βοηθήσει το έργο των αρχών και να εντοπίσει τον δράστη απρόσμενες εξελίξεις θα δοκιμάσουν τις αντοχές του και θα τον φέρουν μπροστά σε φρικτά διλήμματα. Από ένα σημείο και μετά αυτά που θα κληθεί να προστατέψει δεν θα είναι μόνο το όνομα και η υπόληψή του…

Αυτό που βλέπετε τώρα είναι μόνο η αρχή.
Να γνωρίζετε όλοι ότι δεν φταίω εγώ
για αυτά που θα ακολουθήσουν εκεί έξω.
Ο αληθινός υπαίτιος της επερχόμενης
καταστροφής είναι εκείνος,
ο «κύριος» Νεκτάριος Ανδρεάδης.
Να τους χαίρεστε τέτοιους «άνδρες»!


Μπορεί να μην... είναι ένα βιβλίο καθαρά έρευνας ή μελέτης από το χώρο της Αναζήτησης, ωστόσο, οι σκηνές του βιβλίου εξελίσσονται σε γνωστά μέρη και τοποθεσίες που έχουν άμεση ή έμμεση σχέση με την Άγνωστη Ιστορία και Παρελθόν της παλιάς και σύγχρονης πόλης της Θεσσαλονίκης!

Μπορείτε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες καθώς και να πραγματοποιήσετε online την παραγγελία σας μέσα από αυτό ΕΔΩ το link ώστε ο Σεπτέμβριος να έρθει όπου εσείς επιθυμείτε, στο σπίτι ή τη δουλειά σας, στην Ελλάδα ή το εξωτερικό!
Εναλλακτικά, μπορείτε να πραγματοποιήσετε την παραγγελία σας με ένα τηλέφωνο στο 2311 27 28 03 (ώρες λειτουργίας γραφείου 09:30 - 17:30).


* Αναζητήστε, επίσης, το προηγούμενό μου βιβλίο με τίτλο "88 Μύθοι & Αλήθειες" που κυκλοφορεί από τις εκδόσεις iWrite.gr. Μπορείτε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες και να πραγματοποιήσετε τις παραγγελίες σας με δωρεάν μεταφορικά μέσα από αυτό εδώ το link.
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-04-15, 15:56
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Τα συγχαρητήριά μου Μπίζελε για την είσοδό σου στον κόσμο των μυθιστορημάτων (και μάλιστα των αστυνομικών!). Καλοτάξιδο εύχομαι! Σύντομα θα φροντίσουμε να αναρτηθεί ειδικό αρθράκι στην κεντρική σελίδα του site.
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 03-09-15, 17:00
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Αγαπητά μέλη τoy forum του metafysiko.gr,

ξεκίνησε και "τρέχει" μία προσφορά για όλον τον μήνα, από αρχές Σεπτέμβρη έως και τις 30 του μηνός, που αφορά τα δύο προσωπικά μου βιβλία, "88 Μύθοι και Αλήθειες" & "Σεπτέμβριος".

Και τα δύο βιβλία μαζί κοστίζουν 25 ευρώ, με δωρεάν τα έξοδα αποστολής σε οποιαδήποτε μέρος της Ελλάδος (αρχική τιμή των βιβλίων 38 ευρώ)

Για παραγγελίες μπορείτε να απευθυνθείτε στα τηλέφωνα 2311272803 & 2110126900 ή με ένα e-mail στο info@iWrite.gr.

Και... καλή σας ανάγνωση!

__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.