Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 20-02-08, 16:09
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ierofantis
Ο χρήστης agaliarep δεν είναι συνδεδεμένος
Banned


Leo_Morpheus

Υπερβολή ώς πρός τί ; Ώς πρός τα δεκάδες διεγραμένα μυνήματα του Μιχάλη ; Για την διαγραφή 4ης φορές δικών μου μυνημάτων και ενός θέματος που άνοιξα ; Με τα χίλια ζόρια το αφήσανε και αυτό γιατί επέμενα οικτρά.. Και δέν ξέρω πιά για πόσο θα τα αφήσουνε.. (Δέν έχω καμία εμπιστοσύνη πλέον σε τίποτα εδώ πέρα...Ντάξει δέν θα χάσω και τον ύπνο μου αλλά είναι το γαμώτο.. Μου αρέσει που γράφω εδώ και που υπάρχει ένα τέτοιο Forum Μπορεί να μήν συμμετάσχω ενεργά σε συναντήσεις για δικούς μου λόγους αλλά και αυτή η παρουσία μου η μικρή μου αρκεί)...Ώς πρός το απότομο άνευ λόγου banned του agaliarep ; Ώς πρός το ότι ακούμε πράγματα για προσωπική ζωή ανθρώπων που δέν τους ξέρω κάν προσωπικά και δέν θα ήθελα κιόλας να τους μάθω ; Για την συνεχιζόμενη παραίτηση μελών και συντονιστών ;


που είναι η μπάλα οεο ? χάθηκε...Λολ


Αυτά θεωρείς μικρά πράγματα Λέο..?? Μή χειρότερα...τα σημαντικά τότε ποιά είναι?

Το μεταφυσικο δεν ειναι ουτε οι αποχωρησεις,ουτε τα ζορια που τραβαμε με τους συντονιστες,ουτε τιποτα απο αυτα.Ειμαστε εμεις και οι ωραιες κουβεντες που κανουμε.

Οποιος αντιμετωπιζει τους αλλους σοβαρα και αυτα που λεει στεκουν,δεν προκειται να του διαγραψουν καποιο μηνυμα του.Εμενα προσωπικα δεν μου εχει τυχει.Αλλα να ζηταει καποιος την αποχωρηση του Μηνα ειναι αστειο.

Ειναι εξισου αστειο πως η προσωπικη ζωη των μελων του forum ειναι κατι αλλο και ομως γινονται αναφορες σε αυτη.Αυτο φιλε Ιεροφαντη ειναι λαθος.

Ειναι γενικα λαθος που εχει γινει τετοιος χαμος για τις αποχωρησεις.Αφου ειχατε προβλημα με τους συντονιστες μερικοι,γιατι δεν τα λεγατε απο πριν;

Οπως και να χει,αυτη η διαμαχη δεν με αφορα...Απλα θλιβομαι που ολοι ειναι εναντιον ολων...Κριμα...Συντομα θα ληξουν ολα αυτα και θα επιστρεψουμε στους καβγαδες μεσα στις συζητησεις...
__________________
" WHAT RISES MUST FALL , WHAT HAS FALLEN MAY RISE AGAIN..."
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 20-02-08, 16:12
Το avatar του χρήστη galadriel
galadriel Ο χρήστης galadriel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2004
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

Να σου πω ποιο είναι το θέμα leo morpheus

ότι ένα νέο μέλος θέλει να νιώθει την ασφάλεια πως μπορεί να συμμετέχει στις συζητήσεις, χωρίς να κινδυνεύει α) να θεωρηθεί αναξιόπιστος γιατί κάποιοι από την ομάδα έχουν προσωπικά μαζί του, β) να διαγραφεί γιατί διαφωνεί με τις απόψεις τους, γ) γιατί τις εκφέρει. Αυτό ακριβώς ήταν και το δεύτερο επιχείρημα μου χθες. Σε ένα πεδίο τόσο δύσκολο όσο το μεταφυσικό και το παράξενο αν έχουμε και τέτοια ζήτω που καήκαμε.

Και να σου πω γιατί τόσο πολύ με ενδιαφέρει το ζήτημα. Γιατί ήδη είχαν αρχίσει να κυκλοφορούν φήμες για την Αντωνία από μέλος της ομάδας προς μέλη γενικώς με σκοπό να την προσβάλλουν. Αν δεν προλάβαινε ο Μιχάλης, όλα όσα έχει προσφέρει θα πήγαιναν χαμένα στο μέλλον, γιατί κάποιοι θα είχαν γι' αυτήν την άποψη που έχεις εσύ τώρα για μένα. Και δεν είναι υποχρεωμένος κανένας μας να πρέπει να αποδεικνύει ότι δεν είναι ελέφαντας απλά και μόνο γιατί καποιανού του "κακόπεσε" η περίπτωση στα συναισθηματικά του.
__________________
Πολλές φορές το Φως
είναι πιο απειλητικό
από το σκοτάδι...
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 20-02-08, 16:14
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από galadriel
Και δεν είναι υποχρεωμένος κανένας μας να πρέπει να αποδεικνύει ότι δεν είναι ελέφαντας απλά και μόνο γιατί καποιανού του "κακόπεσε" η περίπτωση στα συναισθηματικά του.

Αυτο ξεπεραστε το επιτελους!Δεν αφορα κανεναν εδω μεσα!!!

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!
__________________
" WHAT RISES MUST FALL , WHAT HAS FALLEN MAY RISE AGAIN..."
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 20-02-08, 16:17
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leo morpheus
Αυτο ξεπεραστε το επιτελους!Δεν αφορα κανεναν εδω μεσα!!!

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!
Δεν είναι ανάγκη να εκνευρίζεσαι φίλε μου Leo. Τα όσα λέμε είναι πολύ πολύ σημαντικά. Και επαναλαμβάνω ότι εάν το μεταφυσικό ενεπλάκη σε προσωπικα΄ζητήματα, το προκάλεσε αφενός ο Μηνάς και κανείς άλλος, αφετέρου όλοι εμείς της ομάδας που επιτρέψαμε με την απουσία ή την παρουσία μας να γίνει κάτι τέτοιο εδώ και καιρό. Θα μουε πιτρέψεις να γνωρίζω ακόμη σημαντικότερα ζητήματα, που δεν χρειάζεται να ειπωθούν.
Την πολυσβησμένη ανακοίνωσή μου για τα περί φασισμού, τη διάβασες; Θα ήταν χρήσιμο να το κάνεις...
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 20-02-08, 16:19
Το avatar του χρήστη 5οος Αγγελος
5οος Αγγελος Ο χρήστης 5οος Αγγελος δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-06-2006
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Μηνύματα: 92
Προεπιλογή

Κύριοι

διαπιστώνω έναν καταιγισμό αποκαλύψεων και γεγονότων που ούτε τα ήξερα και ούτε με ενδιαφέρουν να τα μάθω ποτέ. Βλέπω τα γεγονότα και τις ανακοινώσεις να διαδέχονται η μια την άλλη σαν ένα τεράστιο ντόμινο που εάν δεν πέσει μέχρι και το τελευταίο δεν θα σταματήσει.

Το πρωί μπήκα να εκφράσω την λύπη μου το μεσημέρι βλέπω μια εμπόλεμη κατάσταση με bannarismata με διαγραφές θεμάτων και σχολιασμών.

Έχει ξεκινήσει μια θύελλα που θα σταματήσει μόνο εάν αυτοί που πραγματικά αγαπάνε και ακόμα θυμούνται γιατί ξεκίνησαν αυτή την ιδέα που λέγεται μεταφυσικό κάτσουν κάτω και επαναπροσδιορίσουν και διορθώσουν αυτή την κατάσταση.

Αυτό το forum δεν πρέπει να εξελιχθεί σε μια νέα χούντα οπού οποίος δεν μας κάνει και δεν πάει με τα νερά μας και τα πιστεύω μας φιμώνεται και εξορίζεται.

Μου προκαλεί λύπη και αηδία γιατί όταν πριν 2 χρονιά έψαχνα να βρω μια παρέα που να ασχολείστε με θέματα που και μένα με ενδιαφέρουν βρέθηκα εδώ, 2 χρονιά μετά η παρέα αυτή ίσως να μην υπήρχε ποτέ …

Η στήριξη μου αν και δεν τον έχω γνωρίσει ποτέ τον Μιχάλη από κοντά είναι δεδομένη και ας είμαι ένα απλό μέλος.

Η τελευταία ανακοίνωση του απλά μου απάντησε σε ερωτήσεις που μου είχαν δημιουργηθεί για μέλη του Forum γύρω από τον περίεργο τρόπο που διαχειρίζονταν – μεταχειρίζονταν λεπτεπίλεπτα θέματα υψηλής ...

Το μεταφυσικό ας επιστρέψει στις αρχικές του ρίζες, ας γίνει μια Εκκλησία του Δήμου που ο καθένας θα μπορεί να μεταφέρει τις ιδέες του και τις σκέψεις χωρίς φόβους χωρίς λογοκρισίες και πάνω από όλα χωρίς δόλο και πονηρία...

Ευχαριστώ



Υ.Γ. Τόσο ο Μιχάλης όσο και η Αντωνία πρέπει να επιστρέψουν, ποτέ και σε κανέναν μας δεν έδειξαν κάτι το αρνητικό και μεμπτό. Είναι και οι δυο τους άτομα αγαπητά τόσο σε όσους τους έχουν γνωρίσει όσο και σε όσους δεν είχαν την ευκαιρία να του δουν από κοντά ...
__________________
και ο πέμπτος άγγελος άδειασε την φιάλη του στον θρόνο του θηρίου και σκοτώθηκε η βασιλεία του και οι οπαδοί του δάγκασαν τις γλώσσες τους από τον πόνο και βλασφήμησαν τον Θεό για τους πόνους που είχαν και δεν μετανόησαν για τα έργα τους.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 5οος Αγγελος : 20-02-08 στις 16:32
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 20-02-08, 16:24
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Μιχάλης
Δεν είναι ανάγκη να εκνευρίζεσαι φίλε μου Leo. Τα όσα λέμε είναι πολύ πολύ σημαντικά. Και επαναλαμβάνω ότι εάν το μεταφυσικό ενεπλάκη σε προσωπικα΄ζητήματα, το προκάλεσε αφενός ο Μηνάς και κανείς άλλος, αφετέρου όλοι εμείς της ομάδας που επιτρέψαμε με την απουσία ή την παρουσία μας να γίνει κάτι τέτοιο εδώ και καιρό. Θα μουε πιτρέψεις να γνωρίζω ακόμη σημαντικότερα ζητήματα, που δεν χρειάζεται να ειπωθούν.
Την πολυσβησμένη ανακοίνωσή μου για τα περί φασισμού, τη διάβασες; Θα ήταν χρήσιμο να το κάνεις...

Φυσικα και τη διαβασα Μιχαλη μου!Δεν παιρνω το μερος κανενος!
Ισα ισα που οταν εφυγες στεναχωρηθηκα πολυ.Αλλα δεν ειναι στη δικαιοδοσια μου να κανω θεμα γι αυτο.
Επειδη ειμαι fan του forum,προσπαθω απλα να κατευνασω τα πνευματα...Δεν ξερω ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο.Ολοι για μενα δικιο εχουν.

Απλα η κατασταση που επικρατει τωρα ειναι σιχαμενη και με αρρωσταινει.Αυτο δεν μπορω.
__________________
" WHAT RISES MUST FALL , WHAT HAS FALLEN MAY RISE AGAIN..."
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 20-02-08, 16:31
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leo morpheus
Απλα η κατασταση που επικρατει τωρα ειναι σιχαμενη και με αρρωσταινει.Αυτο δεν μπορω.
Σε αυτό θα συμφωνήσω. Για αυτό, όσο κι αν κάποιοι με βρίζουν σε προσωπικά μηνύματα μεταξύ τους, σε τηλεφωνήματα και με χίλιους δυο άλλους τρόπους, πολύ καλά γνωστούς σε εμένα δυστυχώς, δημοσιοποίησα το θέμα μπας και ανοίξουν τα μάτια των πραγματικά υπευθύνων. Δεν έχω κάτι προσωπικό με την ομάδα και κακώς, κάκιστα προσπαθούν να περάσουν την άποψη ότι όλοι όσοι κριτικάρουμε (εγώ, ο αδίκως μπαναρισμένος agaliarep, η galadriel και άλλοι πολλοί), το κάνουμε δήθεν γιατί θέλουμε να καταστρέψουμε την κοινότητα.
Την κοινότητα και την ομάδα τη στήριξα σε καλές και κακές στιγμές, σε εύκολες και σε δύσκολες και δεν έχω επί προσωπικού τίποτα με κανέναν ούτε και ζήτησα οφέλη κανενός είδους. Τη σημερινή μου αποκάλυψη την πυροδότησε η τάση υποβιβασμού του θέματος και οι ανακρίβειες με τις οποίες ορισμένοι επιχείρησαν να υποβαθμίσουν το θέμα που κατ' εμέ και κατ' άλλους πολλούς είναι σημαντικό. Και θέλω τόσο το μεταφυσικό όσο και η ομάδα να βγει ενδυναμωμένη από όλο αυτό το κακό, ξερριζώνοντάς το, αλλάζοντας νοοτροπία και μην αποκρύπτοντας τίποτα. Κάτι που δεν το πετυχαίνει όσο εθελοτυφλεί και όσο κουκουλώνει.
Κακώς νομίζουν κάποιοι ότι εσκεμμένα μπήκα και έκανα φασαρία. Ήμουν πολύ ήσυχος μετά την αποχώρηση και δεν μίλησα, μέχρι του σημείου που εξήγησα παραπάνω. Ούτε και θεωρώ εχθρούς μου τα παιδιά ή το σάη τους. Δεν είμαι ανταγωνιστής κανενός.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 20-02-08, 16:34
Το avatar του χρήστη ^Nocturnal^
^Nocturnal^ Ο χρήστης ^Nocturnal^ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 06-06-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 199
Προεπιλογή

Alet,



συμμερίζομαι τις απόψεις σου και έχεις απόλυτο δίκιο. Ένα forum αναζήτησης κατέληξε να ασχολείται με το γιατί έφυγε ο ένας και γιατί έφυγε ο άλλος. Ποια είναι τα προσωπικά του καθενός, τι γίνεται σε αυτή την παρέα; Αλήθεια, που βρίσκεται αυτή η ριμάδα η αναζήτηση;



Το θέμα του Μιχάλη ασχολείται με προσωπικά ζητήματα μελών της κοινότητας, τα δημοσιοποιεί και τα κάνει βορά σε κάθε έναν που έχει πρόσβαση στο forum. Δυστυχώς, κατάφερε και το έκανε το forum της αναζήτησης μεσημεριανάδικο. Ένα μεγάλο μπράβο για τη συμπεριφορά του, όποια και αν ήταν αυτή ακόμα και τις τελευταίες μέρες πριν φύγει, και ένα μεγάλο μπράβο σε όλα εκείνα τα άτομα που παραμόνευαν στο forum ή εμφανίστηκαν μετά από μεγάλη αποχή μόνο και μόνο για να τα χώσουν σε όλους όσους ασχολούνται και με το forum , το συντονισμό και τη σελίδα την ίδια. Αλήθεια, τόσο μίσος υπάρχει τελικά για αυτό το διαδικτυακό σπίτι; Τόσες δραστηριότητες, συζητήσεις, άρθρα, κείμενα, συνεργασίες, εκδρομές, συναντήσεις... τόσα τόσα... και το μόνο που έχει μείνει είναι η πικρία, το χώσιμο και η κακία απέναντι σε μια ομάδα ανθρώπων που το μόνο που κάνουν είναι να προσπαθούν να συντηρούν αυτό το τσαρδί; Λες και η ομάδα, οι συντονιστές και

Κλείνοντας, και ΔΕ πρόκειται να ξαναναφερθώ στα προσωπικά κανενός για χάρη ΚΑΝΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗ ή άλλου ήρωα που έφυγε με τιμές και δόξες από
την ομάδα και το forum:


Κανένα άτομο δεν κλίθηκε να αποχωρήσει από την κοινότητα και τις δραστηριότητές της...

Απλά, ζητήθηκε από κάποια άτομα τα οποία είχαν ΘΕΣΕΙΣ ΕΥΘΥΝΗΣ μέσα σε πόστα της Κοινότητας και των υποομάδων της (Πυθέας και Fantasy) να απομακρυνθούν από τις θέσεις αυτές, γιατί τα μέλη της ομάδας Gateway (όλα, εκτός του Μιχάλη) είχαν χάσει πλέον την ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ τους σε αυτά. Η ομάδα δεν αποφάσισε αυτό ούτε από εκδίκηση, ούτε από εμπάθεια. Απλά, όταν χάνεται η εμπιστοσύνη, όπως είναι προφανές δεν είναι εφικτή η συνεργασία.

Η αλήθεια από εκεί και πέρα, όπως θα έπρεπε να είναι προφανές, είναι ότι για προσωπικά του καθενός δε μου πέφτει κανένας λόγος. Τώρα το αν έχει να προσφέρει κάτι αυτό το forum εκτός από τα προσωπικά μελών της ομάδας η όχι, αν έχει να σου προσφέρει κάτι αυτή η ομάδα (σε σένα μιλάω PeriklisOfHearts) καθώς αν πρέπει να εμφανιζόμαστε στο forum μόνο και μόνο για βολές απέναντι στην "ηθική" και την αξιοπιστία της ομάδας όποτε το θυμόμαστε και όταν προκαλείται φασαρία είναι κάποια ερωτήματα που δε θα απαντήσω.

Το φόρουμ δεν είναι μεσημεριανάδικο. Οποιοδήποτε post περιέχει προσωπικά ζητήματα για μέλη (για οποιοδήποτε μέλος) θα διαγράφεται. Δε νομίζω να ενδιαφέρεται κανείς γι’αυτό.

Είναι θλιβερό που τόσες μέρες τόση ενέργεια καταλανώθηκε σε αυτό το ζήτημα τόσο από τα μέλη της ομάδας όσο και από τα μέλη του forum..

Προσωπικά, δεν έχω σκοπό να ξανασχοληθώ με ιδιωτικά ζητήματα ΚΑΝΕΝΟΣ εδώ μέσα, ο λόγος για τον οποίο υπάρχει το forum και ολόκληρο το site είναι το μεταφυσικό.

Ιεροφάντη, τα μηνύματα που διεγράφησαν είχαν να κάνουν με ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ζητήματα. Ο χρήστης agaliarep αναδημοσίευε το κείμενο του Μιχάλη που έχει να κάνει με ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ζητήματα. Επέμενε να το δημοσιεύει ακόμα και μετά από moderation…Τελικά banαρίστηκε . Τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μηνύματα σβήνονται...


Oddb@llSoul πραγματικά συμφωνώ με όσα λες και χαίρομαι που βρίσκω κάποιον που δε θέλει το forum Τατιανοειδές (κάτι που όσο και να θέλουν κάποιοι ήρωες δεν πρόκειται να γίνει). Leo τα ίδια και για σένα!

Αλλοίμονο αν μια αποχώρηση διαλύσει forum και ομάδες… Ααα, και , κλείνοντας, τα συγχαρητήρια μου για posts μεστά που βρίθουν νοημάτων (όσοι έφυγαν είναι αποδιοπομπαίοι τράγοι, τα θέματα μας τα έλεγαν όσοι έχουν φύγει, αλλά εμείς εκειιί το χαβά μας!)

Αρκετά έχω και έχουμε ασχοληθεί με τα προσωπικά του καθενός… Αλήθεια, κάποιοι από εσάς χορτάσατε άραγε τώρα ή μήπως θέλετε κι άλλο. Κρίμα, αλλά δεν έχει… Στρέφομαι στη δουλειά και στη Fantasy στην Πυθέας στο Στέκι και στην ΚΑΡΔΙΑ του forum … Εκεί βρίσκεται το νόημα…
__________________
"Magic will not be free from occultism until we have strangled the last astrologer with the entrails of the last spiritual master"
-
Τεχνολογικός Σύμβουλος Διαδικτύου
Τεχνολογικός Υπεύθυνος της Κοινότητας του Μεταφυσικού
Ιδρυτικό μέλος Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης
--
κατασκευή ιστοσελίδων mvh networks
νέα για την τεχνολογία και όλο τον κόσμο
--
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 20-02-08, 16:35
Το avatar του χρήστη SAM_502
SAM_502 Ο χρήστης SAM_502 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Περιοχή: Β Προαστεια
Μηνύματα: 762
Προεπιλογή

δε μπορω να καταλαβω πως τα εξωφορουμικα επηρεαζουν τοσο τα τεκτενομενα στο φορουμ.το μηνημα του μιχαλη στο μπλογκ του με εβαλε σε σκεψεις.με εξεπληξε δυσαρεστα κατα καποιο τροπο.αλλα αφου αποφασιστηκε να σπασει το αποστημα ας βγει και η ριζα για να μη ξαναμεγαλωσει στο μελλον.

καπου διαβασα οτι οσοι δε συμμετεχουν αρκετα στο φορουμ-δε παρεβρισκονται στης συναντησεις δε πρεπει να εκφερουν γνωμη η κατι παρεμφερες,περριτο να πω οτι διαφωνω καθετα.μεταφυσικο δεν ειναι αυτος που εχει 5000 μηνηματα η 1.μεταφυσικο ειναι ολα τα μελη που μπαινουν διαβαζουν ποσταρουν διαφωνουν ασχετα με το ποσο συμμετεχουν η οχι.

ο χρηστης agaliarep γιατι μπαναριστηκε?
__________________
Απουσία αποδείξεων δε σημαίνει και απόδειξη απουσίας
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 20-02-08, 16:36
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Συγχαρητήρια Χάρη που επιβεβαιώνεις τα όσα φωνάζω. Ελπίζω το κείμενο να το έγραψες εσύ και μόνο. Στέκεστε για πολλοστή φορά στην επιφάνεια και όχι στην ουσία. Καλή σας δουλειά και καλή επιτυχία στην fantasy που αναλαμβάνεις.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.