Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ψυχικά Φαινόμενα – Μεταφυσική –Αποκρυφισμός

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-12-11, 19:08
Pandora 07 Ο χρήστης Pandora 07 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2011
Μηνύματα: 12
Red face Μαγισσες

Καλησπέρα σας,είμαι νεα στο φορουμ και θα ήθελα να ρωτησω αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάποιο άτομο που να κάνει η να λύνει μαγια αποδεδειγμένα.Αν θελατε να μοιραστειτε και κάποιες εμπειρίες σχετικές θα ήταν πολύ ενδιαφέρον..θα παρακαλούσα να μην μου απαντάτε αν θεωρείτε το θεμα χαζό ή οτιδήποτε άλλο παραμόνο αν γνωρίζετε κάτι σχετικά.Ευχαριστώ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-12-11, 20:35
Το avatar του χρήστη fantasy
fantasy Ο χρήστης fantasy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2011
Μηνύματα: 797
Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλησπέρα σας,είμαι νεα στο φορουμ και θα ήθελα να ρωτησω αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάποιο άτομο που να κάνει η να λύνει μαγια αποδεδειγμένα.Αν θελατε να μοιραστειτε και κάποιες εμπειρίες σχετικές θα ήταν πολύ ενδιαφέρον..θα παρακαλούσα να μην μου απαντάτε αν θεωρείτε το θεμα χαζό ή οτιδήποτε άλλο παραμόνο αν γνωρίζετε κάτι σχετικά.Ευχαριστώ
Pandora 07 καλησπέρα και καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας. Μην ανησυχείς, κανένα θέμα δεν είναι χαζό διότι αλλιώς το αξιολογεί ο Α και αλλιώς ο Β. Αν ήταν χαζό θα το είχε κλείσει η συντονιστική επιτροπή. Αυτό που ρωτάς είναι αμαρτία να θες να μάθεις ποιος κάνει μάγια, διότι τα μάγια είναι η επιρροή του σατανά. Αν θες να κάνεις μάγια θα δικαιωθείς, αλλά πόσο όταν ξέρεις ότι με τη βοήθεια του σατανά πέτυχες αυτό που θέλεις; Έβλεπα τη σειρά οι μάγισσες της Σμύρνης. Η Κατίνα ήθελε πολύ δύο άνδρες, τους παντρεύτηκε με μάγια, αλλά κατάλαβε ότι ποτέ δεν την αγαπήσανε σε βάθος. Όταν αγάπησε όμως πραγματικά τα μάγια της δεν πιάνανε πια. Οι τσιγγάνες κάνουν μάγια και οι εξορκιστές. Αλλά να ξέρεις ότι πριν απευθυνθείς σ' αυτές ότι θα πρέπει να πουλήσεις τη ψυχή σου στο σατανά και να γίνεις δούλη του. Για να τα λύσεις θα πας στην εκκλησία και θα ζητήσεις από τον ιερέα να σε λυτρώσει. Θα σου διαβάσει τους εξορκισμούς του Κυπριανού και Ιουστίνης. Έτσι κάθε κακιά επιρροή θα πάει από εκεί που ήρθε και θα πέσει πάνω σ' αυτήν που το προκάλεσε.
__________________

* Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο· καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο· το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή. Καζαντζάκης.


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fantasy : 22-12-11 στις 20:39
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 23-12-11, 10:16
Το avatar του χρήστη Ελευθέριος Παλιγγίνης
Ελευθέριος Παλιγγίνης Ο χρήστης Ελευθέριος Παλιγγίνης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-12-2003
Περιοχή: ΓΑΙΑ/ΕΥΡΩΠΗ/ΕΛΛΑΣ/ΑΘΗΝΑΙ
Μηνύματα: 477
Προεπιλογή

Πανδώρα θα πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένη (1) ως προς αυτό που θεωρείς οτι ισχύει και (2) ως προς αυτό που ζητάς.

Έχεις καταλήξει στο οτι "έχουν κάνει μάγια" σε εσένα ή σε άλλο άτομο και ψάχνεις λύση πάνω σε αυτό, ή θέλεις να ασχοληθείς γενικά με μεταφυσική;

Εάν ισχύει το πρώτο, τότε να ξέρεις πως επιτυγχάνοντας αυτογνωσία και εφόσον κάποιος ανεβαίνει επίπεδα Σοφίας, φεύγουν οι φόβοι και οι υποθέσεις για μάγια κλπ γιατι ενισχύεται η προσωπικότητα και οι διανοητικές και πνευματικές δυνάμεις, δυναμώνει το προσωπικό ενεργειακό πεδίο και απο τη στιγμή που ξεκινάνε επί πλέον ικανότητες το άτομο γνωρίζει οτι δεν μπορεί να το επηρεάσει και να το βλάψει κάτι αρνητικό απο άλλους. Συνεπώς το θέμα "εχθροί" και "κακοί μάγοι" είναι απλώς ανύπαρκτο για ένα τέτοιο άτομο.

Υπό τον "περιορισμό" βέβαια οτι προχωρώντας διορθώνει και τις θεωρίες του βελτιώνοντας τον Κώδικα εγκεφάλου του, και δεν διαβάζει συνεχώς θεωρίες φόβου και τρόμου. Γιατι υπάρχουν και πολλές τέτοιες πηγές, για να χειροτερέψει όποιος ψάχνεται σε αυτά.

Αυτοί που σκέφτεσαι ως "κάποιοι που να κάνουν ή να λύνουν μάγια" υπάρχουν, αλλά τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως τα υποθέτεις, ούτε ως προς την θεωρία και ορολογία ("μάγια") ούτε ως προς την πράξη (περίεργο είδος "μαγειρικής" (:P) με υλικά και συγκεκριμένες οδηγίες, κλπ). Και ισχύει οτι ο στόχος σου θα πρέπει να είναι πιο πάνω απο αυτούς. Πρέπει να σε ενδιαφέρουν εκείνοι, που μπορούν να κάνουν τον άλλο Θεουργό -ανώτερο Μάγο-ΦιλόΣοφο, επανα-προγραμματιστή του Προσωπικού και Συμπαντικού Νου-. Αυτοί που τα διδάσκουν αυτά σε άλλους, και όχι αυτοί που απλώς τα ασκούν σε κατώτερο επίπεδο ("μάγια").
__________________
Παλιγγίνης Ελευθέριος - HecarΧος HellΕυθερεύς
✩☿ Z =))=IΦI=((= S ☿✩
✩∞ΙΑΟ∞✩
✩∞ΚΡΣ∞✩
✩☿ Z =))=IΦI=((= S ☿✩

http://www.facebook.com/lpaliginis

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ελευθέριος Παλιγγίνης : 23-12-11 στις 10:48
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 23-12-11, 10:54
AVATARGR
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

Φίλοι μου καλημέρα σας.

Φίλη Pandora 07 ένα καλωσόρισμα και απο εμένα σε αυτόν τον χώρο της
αναζήτησης....

Πρίν ζητήσεις την όποια βοήθεια (γιά κάτι που έχει σχέση με την μαγεία) μην
τυχόν θα έπρεπε να γνωρίζεις για την Μαγεία ??????

Αναφέρεις σε κάποιο σημείο.......
<<θα ήθελα να ρωτησω αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάποιο άτομο
που να κάνει η να λύνει μαγια αποδεδειγμένα>>
Εσύ γνωρίζεις κανένα άτομο ?????
Έψαξες για να βρείς ?????

Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 23-12-11, 11:01
ΚΑΘΗΡΑ Ο χρήστης ΚΑΘΗΡΑ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-05-2009
Μηνύματα: 357
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pandora 07 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σας,είμαι νεα στο φορουμ και θα ήθελα να ρωτησω αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάποιο άτομο που να κάνει η να λύνει μαγια αποδεδειγμένα.Αν θελατε να μοιραστειτε και κάποιες εμπειρίες σχετικές θα ήταν πολύ ενδιαφέρον..θα παρακαλούσα να μην μου απαντάτε αν θεωρείτε το θεμα χαζό ή οτιδήποτε άλλο παραμόνο αν γνωρίζετε κάτι σχετικά.Ευχαριστώ
σχολιο 1

...για πες μας βρε κοπελα ...πιστευεις οτι σου εχουν κανει μαγια ...και τι σε κανει να το πιστευεις ,, ας πουμε εχεις καποιες ενδειξεις ...εχεις καποιους που θα μπορουσαν να επιδρασουν πανω σου με μαγεια ???αν μπεις παντως σε μια διευθυνση αστρολογιας απο γκλουγκλ θα βρεις μεντιουμ κι αλλους τετοιους που ασχολουνται με αυτα..... μπορεις να ψαξεις και σε εφημεριδες ... αρκετοι υπαχρουν που ασχολουνται με αυτα...οποτε δεν εχεις παρα να το ψαξεις πας γκουγκλ και πατας μεντουμς <<λυση μαγειας>> κτλ κτλ ......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΚΑΘΗΡΑ : 23-12-11 στις 11:02
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 23-12-11, 12:22
Το avatar του χρήστη Ελευθέριος Παλιγγίνης
Ελευθέριος Παλιγγίνης Ο χρήστης Ελευθέριος Παλιγγίνης δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-12-2003
Περιοχή: ΓΑΙΑ/ΕΥΡΩΠΗ/ΕΛΛΑΣ/ΑΘΗΝΑΙ
Μηνύματα: 477
Προεπιλογή

Τις περισσότερες φορές αυτό είναι εικασία κάποιου που έχει διαβάσει ελάχιστα πράγματα ή/και έχει ακούσει και νομίζει διάφορα.

Πάντως ψάχνοντας κάποιος απλά στο ίντερνετ ή σε εφημερίδες ή στο Χρυσό Οδηγό το πιθανότερο είναι να τον εντυπωσιάσει μια δημοσίευση που τελικά... "υπόσχεται αλλά δεν πραγματοποιεί". Πρέπει να σου συστήσει κάποιος ευχαριστημένος, κάποιον που αυτό που κάνει έχει όντως αποτελέσματα. Και πάλι πρέπει να το χειριστεί και ο ενδιαφερόμενος σωστά.

Θετική σκέψη και όχι απαισιοδοξία αποτυχίας. Αν βάζει η σκέψη του ανθρώπου εμπόδια ανίκητα, δεν μπορεί να τον βοηθήσει κανείς τρίτος. Το μη-συνειδητό του μέρος είναι όλα.

Οι περισσότεροι που ταλαιπωρούνται χρειάζονται απλώς αλλαγή θεωρίας&νοοτροπίας.

Change your BrainCode.
__________________
Παλιγγίνης Ελευθέριος - HecarΧος HellΕυθερεύς
✩☿ Z =))=IΦI=((= S ☿✩
✩∞ΙΑΟ∞✩
✩∞ΚΡΣ∞✩
✩☿ Z =))=IΦI=((= S ☿✩

http://www.facebook.com/lpaliginis

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ελευθέριος Παλιγγίνης : 23-12-11 στις 12:28
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 23-12-11, 13:52
ΚΑΘΗΡΑ Ο χρήστης ΚΑΘΗΡΑ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-05-2009
Μηνύματα: 357
Προεπιλογή

σχολιο 2

...παντως το ζητουμενο ειναι αν οντως μπορουν ανθρωποι απαιδευτοι με τις θεωριες του αποκρυφισμου και γενικα αμορφωτοι να προκαλεσουν μαγικες επιδρασεις μεσω εγχειριδιων που διαβαζουν η ακομη και μεσω της ιδιας τους της σκεψης απλα ...

...πιστευω πως ναι στο μικροπεριβαλλον επιρροης τους μπορουν να επιδρουν ειδικα αν τα ατομα που γινονται στοχος μαγικης επιρροης ειναι παιδαριωδη ως προς την ηλικια της ψυχης χωρις ισχυρο πεπρωμενο οποτε βεβαια ειναι ευκολα να τα βγαλει κανεις απο αυτο ...

..ΟΜΩς αυτες οι επιρροες του μικροπεριβαλλοντος που ασκουν με διαφορες μαγικες συνταγες καποιοι για ενα ατομο με ισχυρο πεπρωμενο μοιαζουν με τσιμπηματα στον .. πισινο του ελεφαντα .. θελω να πω οτι ειναι τοσο ασημαντες και τελικα αφηνουν τα ατομα σχεδον ανεπηρεαστα ...τα ατομα με ισχυρο πεπρωμενο μονο απο εμπειρους , πανιχυρους μαγους μπορουν να δεχτουν επιρροες που να επιδρουν στο πεπρωμενο τους αισθητα αλλα και παλι παιζεται ...εξαρταται για τι πεπρωμενο μιλαμε και ποια ειναι τα λευκα αλογα που το τραβανε απο τα μεσα...
πχ αν η ψυχη ειναι ανωριμη μπορει καποιος τυχαρπαστος να την κρατει ασκωντας πανω της μεθοδους πχ ερωτικης μαγειας ..αν ομως η ψυχη ειναι ωριμη για να επιδρασει πανω της ερωτικη μαγεια θα πρεπει ο μαγος να πανισχυρος με δυνατο <<ιδιοπεδιο>> ψυχικο,,, φοβερος και τρομερος και να ξερει πολυ καλα τη δουλεια του...

...το ιδιο και με την μαγεια που ασκουν καποιοι για χρημα και κερδη ...

ΠΑΝΤΩ ΙΣΧΥΕΙ Η ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΛΕΥΚΗΣ ΚΑΙ ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΥΡΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΓΕΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΑ ΚΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ...ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ ΠΧ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΗΤΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΚΟΥΜΕ ΕΠΙΡΡΟΗ ΚΑΙ ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΗ ΕΞΟΥΣΙΑ ..ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ...

Η ΛΕΥΚΗ ΜΑΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΠΛΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΙΣ ΖΩΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΜΑΣ...ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΕΠΙΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΑ ΚΙ ΑΠΟΤΡΕΠΤΙΚΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΚΑΘΗΡΑ : 23-12-11 στις 14:11
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 23-12-11, 14:55
Το avatar του χρήστη bicos
bicos Ο χρήστης bicos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2011
Περιοχή: Μεταμορφωση αττικη
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pandora 07 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σας,είμαι νεα στο φορουμ και θα ήθελα να ρωτησω αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάποιο άτομο που να κάνει η να λύνει μαγια αποδεδειγμένα.Αν θελατε να μοιραστειτε και κάποιες εμπειρίες σχετικές θα ήταν πολύ ενδιαφέρον..θα παρακαλούσα να μην μου απαντάτε αν θεωρείτε το θεμα χαζό ή οτιδήποτε άλλο παραμόνο αν γνωρίζετε κάτι σχετικά.Ευχαριστώ
akribos etsi h ekklisia einai armodia gi ayto
__________________
www.asterousiagate.blogspot.com
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 23-12-11, 16:32
Το avatar του χρήστη Starstruck
Starstruck Ο χρήστης Starstruck δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-04-2010
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 36
Προεπιλογή

Καλησπερα! Αγαπητε fantasy τι σε κανει να πιστευεις οτι τα μαγια ειναι του σατανα???δεν υπαρχουν και μαγια για καλο σκοπο?? (πχ. για ιαση ασθενειων). Ας μην ειμαστε κοντοφθαλμοι.

Δε θα παραθεσω την αποψη μου για το αν υπαρχουν μαγια ή οχι ... απλα τη συμβουλη μου. Υπαρχουν σιγουρα ανθρωποι με δυναμεις "υψηλοτερες" απο του κοινου ανθρωπου, παντως οι ανθρωποι αυτοι ειναι δυσευρετοι και οι τσαρλατανοι πλειοψηφουν. Για πραγματα μικρα (π.χ. ξεματιασματα, ευρεση χαμενων αντικειμενων κ.α.) ισως η μαγεια να ειναι η λυση. Παντως για υποθεσεις μεγαλες (γαμος, χρημα, εργασια, ευτυχια-δυστυχια) καλο ειναι να πιστευουμε μονο στον ανθρωπο και οχι στα μαγια. Ειδαλλως ξεχναμε οτι η κινητηρια δυναμη του μικροκοσμου μας ειμαστε εμεις και αναζητουμε ευτυχια αλλου.
__________________
my name is Lucifer please take my hand
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 23-12-11, 18:46
Pandora 07 Ο χρήστης Pandora 07 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-12-2011
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Καταρχήν ευχαριστώ όλους σας για το γεγονός οτι έχετε μπει στην διαδικασία να εκφράσετε και να μοιραστείτε τις απόψεις σας μαζί μου..

fantasy
Δεν γνωρίζω αν τα μάγια είναι του Σατανα ή όχι και επίσης δεν είμαι και 100% σίγουρη οτι η ιστορία της κ.Μειμαρίδη εκτός από μυθοπλασία θα μπορούσε να είναι κάτι άλλο.Υπάρχουν πολλοί που ισχυρίζονται οτι έχουν κάποια δύναμη την οποια για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω που μπορεί να αποδωθεί αλλά ελάχιστοι εχουν πραγματικά την ικανότητα αυτή.Για αυτό και ρώτησα αν ξέρετε θετικά και αποδεδειγμένα κάτι.

Ελευθέριος Παλιγγινης
Η αλήθεια είναι οτι δεν πιστευα στα μάγια και σε τέτοιες θεωρίες γενικότερα αλλά μου συμβαίνουν πραγματα τα οποια αδυνατώ να εξηγήσω με άλλο τρόπο και σκεφτηκα να στραφώ και στην συγκεκριμένη κατευθυνση για να βρώ (ισως )κάποια λύση.Η ιδέα τώρα της μεταφύσικης σε συνδυασμό με την κβαντική φυσική την οποία έχω μελετήσει αλλά σε ερασιτεχνικό επιπεδο δίνουν μια εξήγηση περισσότερο κοντά στον δικό μου τρόπο σκέψης και στα δικά μου πιστεύω.Ειλικρινά όμως είμαι κάπως μπερδεμένη και δεν δέχομαι απολυτα ούτε αποκλέιω απολυτα τίποτα.

Avatargr
Η αλήθεια είναι οτι εγώ προσωπικά δεν έχω γνωρίσει κάποιο άτομο που να έχει αυτές τις ικανότητες εχω όμως έναν φιλο στην Κομοτηνη που ξέρει κάποιον άνθρωπο που κάνει αυτό το "επαγγελμα" ας το πουμε με εκπληκτικά αποτελέσματα.Το θεμα είναι όμως οτι δεν θέλω να μάθει ο φίλος μου οτιδποτε για την υποθεση.

Καθηρα
Σαφώς και το google έχει άπειρες διευθυνσεις και τηλέφωνα ανθρώπων που ισχυρίζονται οτι κάνουν θαυματα αλλά σχεδόν το 99% αποδεικνύονται απατε'ωνες οποτε για αυτό δεν στραφηκα σε αυτήν την λύση.Δεν ξέρω αν αυτό που επιδρά πάνω μου είναι μαγεια ή οτιδήποτε άλλο ξερω μονο οτι τα τελευταία 12 χρόνια της ζωής μου δυσκολεύομαι να ορθοποδησω και είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος έχει τρομερή αυτοπεποιθηση και αρκετά κοφτερο μυαλό ...για να φτάσω στο σημείο να ζητάω βοήθεια τέτοιου τύπου προφανώς εχω φτάσει στο όριο....

Ελευθεριος Παλιγγινης
Αυτό ήλπιζα και εγώ να μου συστήσει κάποιος κάποιον που ίσως έφερε αποτελέσματα ακόμα και στον ίδιο....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.