Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 29-06-06, 13:37
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Καλώς ή κακώς έχουμε αντιμετωπίσει αρκετές φορές στο παρελθόν αντίστοιχες περιπτώσεις LuX. Εδώ και 4 χρόνια έχουμε κτίσει κάτι στο οποίο θέλησες να συμμετάσχεις τους τελευταίους μήνες.. αλήθεια πιστεύεις ότι είσαι τόσο πολύτιμος για την κοινότητα αυτή; Θα σου απαντήσω απλά.. όχι, καλώς ή κακώς όχι.
Προέβης σε αρκετές κατηγορίες και "μικρότητες" τις οποίες σαφώς και δεν νομίζω ότι δύναται να απαντηθούν. Ένα σχόλιο μόνο.. αναφέρεις ότι "φοράς παντελόνια όχι απλώς γιατί κρυώνεις".. το να σβήνεις τα λεγόμενα σου δεν είναι στοιχείο "ανδρός"(όπως τουλάχιστον εσύ το θέτεις). Την εν λόγω συμπεριφορά την απέλεσσα στις τελευταίες τάξεις του δημοτικού, δηλαδή το να μην παραδέχομαι τι είπα ώστε να μην έχω την υποχρέωση να αντέξω την κριτική των συνανθρώπων μου. Και μόνο η κίνηση σου αυτή αναιρεί τα βαρύγδουπα λόγια σου.. φάσκεις και αντιφάσκεις δυστυχώς.

Επίσης, αναφέρθηκε κάτι σχετικό με το ότι μας παρουσιάζεις "εξαιρετικές" πληροφορίες και δεν τους δίνουμε σημασία. Προσωπικά, έχοντας δει κάποιες τοποθετήσεις σου με άλλες συμφωνώ και με άλλες όχι, κάποιες τις βρίσκω σημαντικές και κάποιες υπερβολικές.. καταλαβαίνεις που θέλω να καταλήξω; Το τι θεωρείς εσύ σημαντικό είναι τελείως υποκειμενικό και δεν μπορείς να το κρίνεις για την υπόλοιπη κοινότητα. Όταν επομένως με τη συμπεριφορά σου ακυρώνεις τα γραφόμενα των άλλων, αναίτια, τότε είτε θα συμμορφωθείς στους κανόνες της κοινότητας που σε φιλοξενεί είτε απλώς θα αποχωρήσεις.. είτε τέλος θα σε "αποχωρήσουμε", το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.

Η έπαρση και η αλαζονεία που επιδεικνύεις στα τελευταία σου post είναι πραγματικά απρόσμενη και αναίτια. Μήτε το βάθος χαρακτήρα, μήτε γνώσεων απέδειξες στην εν λόγω διαδικτυακή κοινότητα ώστε να σου δικαιολογείται τούτος ο παροξυσμός.
Όπως ανέφερα και παραπάνω, δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που αν και αρχικά έκανε καλή εντύπωση με τις γνώσεις του στη συνέχεια αποδείχτηκε αλαζόνας.. στο παρελθόν τα άτομα αυτά απομακρύνθηκαν λόγω της υπέρμετρης και αναίτιας ειρωνείας και της υποτίμησης των συνομιλητών τους. Και όμως, η κοινότητα συνέχισε να υπάρχει και να εξελίσσεται, δείχνοντας μας ότι οι παλαιότερες κινήσεις μας ήταν ορθές.. το ίδιο θα γίνει και στην περίπτωση σου.



Σου έχουν δημιουργηθεί ψευδαισθήσεις μεγαλομανίας, τις οποίες δεν δικαιολογείσαι να έχεις από την έως τώρα παρουσία σου στο χώρο. Είσαι αναλώσιμος, μην το ξεχνάς.. το σημαντικότερο στην κοινότητα μας είναι ο σεβασμός προς το συνομιλητή και τις απόψεις του, εφόσον δεν μπορεί να πράξεις ανάλογα τότε απλώς δεν μπορείς να συμμετάσχεις.

Όπως και να έχει, ελπίζω να βρεις ομοϊδεάτες σου σύντομα, ώστε να βρεις και το χώρο που πραγματικά θα σε γεμίζει. Από ότι βλέπω όμως, η Κοινότητα του Μεταφυσικού δεν είναι για εσένα.. εδώ σημασία έχει η συζήτηση και η ανταλλαγή απόψεων, όχι η αλαζονική στάση, η έπαρση και η υποτίμηση των συνομιλητών σου.

Πραγματικά δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου, απλώς ο χαρακτήρας σου δεν ταιριάζει με τους κανόνες της κοινότητας μας. Να είσαι καλά σε ο,τι κάνεις..

Φιλικά,
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr
  #52  
Παλιά 29-06-06, 15:18
Το avatar του χρήστη Voel
Voel Ο χρήστης Voel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-07-2004
Περιοχή: Queensland, Australia
Μηνύματα: 1.008
Προεπιλογή

Παράθεση:
Πραγματικά δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου, απλώς ο χαρακτήρας σου δεν ταιριάζει με τους κανόνες της κοινότητας μας. Να είσαι καλά σε ο,τι κάνεις..
Απο την μερια μου να χαιρετησω την αποφαση των αδεκαστων συντονιστων που ως συνηθως, στην πλειοψηφια τους διηλυζουν τον κονωπα και πινουν την καμελο.....Εχουν υπαρξει κατα καιρους και αλλα ατομα που ο χαρακτηρας τους δεν ταιριαζει με τους κανονες της κοινοτητας. Αναρρωτιεμαι γιατι δεν εχουν τυχει της ιδιας αντιμετωπισης απο τους κρινοντες.
__________________
"And you shall know the truth, and the truth shall make you free."
"καὶ γνώσεσθε τὴν ἀλήθειαν καὶ ἡ ἀλήθεια ἐλευθερώσει ὑμᾶς."
John 8:32

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Voel : 29-06-06 στις 15:51
  #53  
Παλιά 29-06-06, 15:28
Το avatar του χρήστη Archangel
Archangel Ο χρήστης Archangel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-11-2005
Περιοχή: ΕΛΛΑΣ
Μηνύματα: 230
Προεπιλογή

Εγώ θα κάνω πρόταση να μην τον διαγράψετε καθόλου από χρήστη αφήστε τον να κάνει ποστ. Εξάλλου έχουν και κάποια πλάκα αν το δείτε αντικειμενικά το θέμα.
"""Και θα πω κάτι στον χρήστη Lux δεν παίζει ρόλο το πόσο χρονών είμαστε αλλά το πως έχουμε μάθει και πως μας έχουν μάθει να συμπεριφερόμαστε προς τους γύρο μας.""""

Το πιο πάνω έλεγα να το πω εννοόντας το αλλά κάτι μου λέει ότι πολύ σημασία δώσαμε στον κύριο...που από όσο λέει ο ίδιος είναι μεγαλύτερος από 7, κατάφερε να μικρύνει τόσο που το 7 πλέον είναι μόνιμη εγκεφαλική κάτάσταση για τον ίδιο.
__________________
Βαριέμαι http://s2.bitefight.gr/c.php?uid=22502
  #54  
Παλιά 29-06-06, 16:02
Το avatar του χρήστη Drymonia
Drymonia Ο χρήστης Drymonia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2005
Μηνύματα: 817
Προεπιλογή

Ας κάνω εγω τον δικηγόρο του Διαβόλου [θέση στην οποία με συνηθίσατε και παρεξηγήσατε και παλαιότερα, αλλά δεν πειράζει].. χωρίς να θίξω κανέναν απολύτως, και λέγοντας μόνο λίγο διαφορετικά πράγματα από όσα ειπώθηκαν..

Κάποια στιγμή μιλούσαμε για τους τίτλους Senior member, member κλπ.. και κάπου μίλησα για ποιοτικό διαχωρισμό.. κατα τη γνώμη μου πάντα, αν ήταν να δώσω τίτλους, το Senior Member θα το έπαιρναν πολύ λίγοι, μέσα σε αυτούς και ο lux. Εγώ δεν νομίζω να τον έπαιρνα, διότι συνήθως ρωτάω περισσότερο, αλλά ως άνθρωπος που δεν βρισκεται εδώ για να περνά απλά την ώρα του, αλλά θέλω να μάθω και ψάχνω, ίσως να ήμουν member. Και οι juniors θα ταν εκείνοι που ασχολούνται με όλα τα υπόλοιπα [χωρίς αυτό να είναι κακό, αν έτσι τους αρέσει]..

Δεν έχει σημασία η ηλικία. Μπορεί ένας 30-40ρης να γράφει συχνά χωρίς να λέει ουσιαστικά πράγματα, ενώ ένας 20άρης ή πιο μικρός να δείχνει ιδιαίτερη ωριμότητα, γνώσεις και επίπεδο.


Προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου να μου την λέει κάποιος όταν γνωρίζω ότι ο λόγος για τον οποίο μου την λέει είναι για να μου ανοίξει τα μάτια, κι όχι για να μου τα βγάλει, όπως λέει ο λαός κι όταν αντιλαμβάνομαι ότι βρίσκεται σε άλλες σφαίρες. Υπάρχει ιεραρχία θέλουμε δεν θέλουμε.

Επίσης, όταν λέω γνώσεις δεν εννοώ πανεπιστημιακές, αλλά μιλώ για ανθρώπους που έχουν φτάσει σε ανώτερα επίπεδα αυτογνωσίας και συνειδητότητας, και να ξέρετε ότι όλοι αυτοί οι άνθρωποι είναι ιδιαίτερα σκληροί με τους άλλους, όχι από κακία ή ψυχολογικό πρόβλημα ή ό,τι άλλο νομίζετε, αλλά από πραγματικό και πηγαίο ενδιαφέρον που πάντα πονά μέχρι να φέρει κάθαρση..
__________________
Για τα λεφτά τα κάνεις όλα..[?]
  #55  
Παλιά 29-06-06, 16:41
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή πάταξον με , Ακουσον ΔΕ

Λοιπόν αν και δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο θα προσπαθήσω να απαντήσω σε όλους τους φίλους που με επικρίνουν γιατί για μένα δεν έχει αλλάξει απόλυτος τίποτα σε αντίθεση με εσάς .

Και μόνο που μπαίνω στο κόπο να σας απαντήσω μετά από όλα όσα μου σούρατε αυτό πρέπει να σας λεει κάτι .

Αν και οι επιθέσεις που δέχομαι είναι φανερές αλλά και κρυφές μέσο e-mail μέσο ενός φουστανελά υποθέτω από την ομάδα κάπα η μάπα με το ψευδώνυμο Ιαν δε θα πτοηθώ (τουλάχιστον για τα επόμενα 10 λεπτά που θα σας αφιερώσω) .

Βασικά το πρόβλημα δεν εντοπίζεται μόνο σε ότι βλέπετε αλλά έχει υπάρξει παρασκήνιο το οποίο δε γνωρίζεται .
Κυρίως πληρώνω τη <<θυσία>> μου για χάρη του παθοκτόνου που τελικά βγήκατε σήμερα και του ζητήσατε και συγγνώμη .
Το δεύτερο λάθος που πληρώνω είναι η εκτός φόρουμ επικοινωνία μου με προφανώς το αμόρε ......................................

ο Βασικός λόγος που εναντιώθηκα είναι η διαγραφή μυνημάτων μου από άλλους και όχι απο εμένα , καθώς και οι παραθέσεις των συντονιστών μέσα τα δικά μου πόστ .

και κατά δεύτερον
Ο αποσυντονισμός του φόρουμ λόγω ανούσιων άχρωμων και άσκοπων μηνυμάτων .

Τι αλαζόνας ε ;

Κυρίες και κύριοι και αγαπητά μου παιδιά , αν δε το έχετε καταλάβει έως τώρα αφήστε με να σας το ΞΑΝΑπώ με στόμφο μπας και ξυπνήσετε .

Το φόρουμ εκτός αυτών που βλέπεται αποτελείτε και από πράγματα που δυστυχώς Δεν βλέπεται , κυρίως λόγω στουρθοκαμιλισμού και κουταβισμού .
Το φόρουμ αυτό και κάθε άλλο είναι μια ζωντανή οντότητα που πορεύεται στο χρόνο και τα κυταρρά του είσαστε όλοι εσείς .
Όπως το ταίζεται έτσι θα μεγαλώνει και θα αναπτύσσεται.
Το ταίζεται junk food και σκουπίδια ; Θα θερίζεται κονσέρβες και τενεκεδάκια!
Το ταίζεται λαχανικά ; Θα θερίζεται αμόλυντους καρπούς .
Μην ξεχνάτε τη ρήση ΕΙΣΑΙ ΟΤΙ ΤΡΩΣ !!!!
(αλήθεια μήπως νομίζεται οτι τα φορα γενικώς εχουν δημιουργηθεί για να κάνουμε όλοι τη πλάκα μας και να πουλάμε τις τυχόν γνώσεις μας
Κάποιοι θέλουν να υπάρχουν επειδή έχουν λόγο και εμείς απλά ειτε γνωρίζωντας το είτε όχι παίζουμε το παιχνίδι τους .
Αλλά τι σας λέω τώρα ε .......αγρόν ηγόραζε ....


Επίσης θα ήθελα από Εσάς να μη μπερδεύεται έννοιες όπως η ειρωνεία και η αλαζονεία με την καυστική κρίση .

Ελπίζω να θυμάστε όλοι το δάσκαλο που σας τράβαγε το αυτί στο δημοτικό.
Με αυτό δε θέλω να πω πως είμαι δάσκαλος η ότι άλλο αλλά απλά θέλω να σας υπενθυμίσω ότι κανείς δεν είναι τέλειος αφού όλοι μας μαθαίνουμε .
Εμένα πάντως τώρα που μου τραβάτε τα αυτιά χαίρομαι και δε λυπάμαι ,γιατί αυτή σας η οργανομένη κίνηση μου θυμίζει ότι πάντα θα είμαι μαθητής και ποτέ τσοπάνος που προσπαθεί να βάλει τα πρόβατα στη στρούγκα .

Σκεφτείτε οτι αν ήταν αλλιώς δε θα χρησιμοποιούσα τις αγαπημένες μου τελίτσες ........


Καλή μου κοπέλα Δρυμονία θα σου συνηστούσα να μη με υπερασπιζεσαι για ευνόητους λόγους , αν και είσε απο τους λίγους που καταλαβαίνουν τις προθέσεις μου .

Αυτά τα ολίγα γενικά και επανέρχομαι με κάτι που βαριέμαι πολύ και εννοώ τις παραθέσεις απαντήσεις μια προς μία στις επικρίσεις σας .


Έως τότε γεια σας, γεια σας, γεια σας
Ώρα καλή στη πρύμνη σας
Και αέρα στα πανιά σας .
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com
  #56  
Παλιά 29-06-06, 16:59
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Μεσα σε πολυ λιγα λεπτα ολοκληρη η συντονιστικη ομαδα ταχθηκε παμψηφι υπερ της διαγραφης του χρηστη Lux απο το φορουμ. Μετα λυπης μας διαπιστωσαμε ποσο χαμηλα επεσε ο συγκεκριμενος χρηστης και τι επιχειρηματα χρησιμοποιησε για να στηριξει το παραληρημα των τελευταιων ημερων.Ξαφνικα οι ηλιθιοι και μη μυημενοι (σε οσα αυτος γνωριζει...) χρηστες που χανουν καθημερινα το χρονο τους συζητωντας για βλακειες, μετατραπηκαν σε προβατα τσοπανηδων! Ποιων τσοπανηδων και με τι σκοπους ακομη δεν καταλαβαμε. Μεχρι και στην πανεπιστημιακη ομαδα Κ.Α.Π.Α αναφερθηκε που εχει ενα προσωπο και οχι...διπροσωπη...ΜΑΠΑ!
Ειναι κλασσικο το κολπο του να προσπαθεις να κατηγορεις στο τελος τους υπευθυνους του χωρου για να προκαλεσεις τη συγκινηση των υπολοιπων.


Οσο για την υποθεση Παθοκτονου γνωριζα εκ των προτερων οτι θα τη βρεις σαν ακομη μια υποψηφια σανιδα, φροντισα ομως και γι αυτο λεγοντας:
Παράθεση:
Το ψηφισμα περι Παθοκτονου αφορα ΜΟΝΟ το θεμα των ip και ΟΧΙ της συμπεριφορας του
.

Αλλο το ενα, αλλο το αλλο. Ηταν τοσο ξεκαθαρο το θεμα του Λουξ που τελειωσε μεσα σε λιγες ωρες.Το ιδιο θα γινοταν ειτε υπηρχε υποθεση Παθοκτονου ειτε οχι.
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 29-06-06 στις 17:05
  #57  
Παλιά 29-06-06, 17:03
Το avatar του χρήστη PUCK
PUCK Ο χρήστης PUCK δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2005
Περιοχή: Ονειροπολία
Μηνύματα: 744
Προεπιλογή

Άλλος ένας αυτόκλητος σωτήρας του ταλαιπωρημένου χώρου της Αναζήτησης ...

Άλλος ένας μυημένος ( δεν έχει απλά τον "δικό" του στην από μέσα, είναι ο ίδιος εκεί !! ) που οι υπόλοιποι "αγράμματοι" πρέπει να του βαράμε προσοχές ...

Άλλος ένας δυσαρεστημένος που θα πάει να βγάλει τα εσώψυχά του ξαπλωμένος στον καναπέ του dialogismoi και λοιπών χώρων, όπου ο κάθε ban-αρισμένος εκστομίζει πύρινους λόγους περί κομμένης ελευθερίας άποψης και ποταπών τσοπάνων που θέλουν ν' αποκτήσουν κοπάδι ...

Άλλος ένας ανορθόγραφος ...

Ψιτ, μεγάλε (σε ηλικία και γνώσεις) να σου δώσω ένα ταληράκι να πας σινεμά για να μας αφήσεις ήσυχους, στην άγνοιά μας;


Φτου !! Τώρα είδα το μήνυμά σου beetle !!
Κρίμα !! κι ήθελα τόσο να μου απαντήσει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PUCK : 29-06-06 στις 17:06
  #58  
Παλιά 30-06-06, 14:10
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Εφόσον πιστεύεις Voel ότι παλαιότερες κινήσεις μας ήταν λανθασμένες, μπορείς απλώς να επιστήσεις την προσοχή μας ώστε να τις συζητήσουμε εκ νέου. Κατά την ταπεινή μου άποψη, παρόμοιες περιπτώσεις με αυτή του LuΧ στο παρελθόν αντιμετωπίστηκαν με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Ίσως πάλι να κάνω και λάθος, μία προσωπική κρίση έκανα.

Ως προς την παράθεση μίας πρότασης μου και το σχολιασμό της με, κατά την ταπεινή μου πάλι άποψη, ειρωνικό τρόπο δεν κατανοώ ποιους λόγους εξυπηρετεί. Όπως και να' χει, η εν λόγω πρόταση μου όπως και το υπόλοιπο post έγινε με διάθεση πλήρους ειλικρίνειας.. είτε κάτι τέτοιο μπορεί να γίνει πιστευτό είτε όχι.

Φιλικά,
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr
  #59  
Παλιά 30-06-06, 14:39
Το avatar του χρήστη excellent
excellent Ο χρήστης excellent δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-12-2005
Περιοχή: Ρόδος
Μηνύματα: 527
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LuX
Αν θέλετε να ασχολείσθε με χαρτάκια στα μπαρ μπρίζ και αγελαδίτσες που σταματάνε το αίμα, μόνο και μόνο για να εισπράττεται τη συμπάθεια και τις ψήφους εμπιστοσύνης των βαρεμένων συντακτών των συγκεκριμένων μηνυμάτων ,είναι δικό σας πρόβλημα και όχι των υπολοίπων .
Παρότι ο LuX τελευταία ήταν αγενής, λυπήθηκα για τον εξοστρακισμό του. Και όταν λέω εξοστρακισμός το εννοώ με όλη την έννοια της λέξης. Ήταν ιδιαιτέρως εκνευριστικό να γεμίσουν ολόκληρες συζητήσεις από τελίτσες και ήταν προκλητικό να λέει ότι αυτός θα γράφει, αλλά εμείς να τον "γράφουμε" στα... παλιά μας τα παππούτσια...

Η απόφαση για ban κατ' εμέ είναι σωστή. Αν τώρα αποφασίσει να συμμετάσχει κανονικά, ας του δοθεί η ευκαιρία (λέω αν...). Βεβαίως θα έλεγε κάποιος ότι ήδη του δόθηκαν πολλές... Μία ακόμη (αν μετανοήσει) δεν βλάπτει. Απλώς να μην μπορεί να επεξεργάζεται τα μηνύματά του!!!
__________________
Νικόλαος< νίκη + λαός
Ἀνακοίνωσις
Στρατιωτικὸς νόμος. Ἡ χώρα κηρύσσεται εἰς κατάστασιν πολιορκίας. Αναστέλλεται ἡ λειτουργία τοῦ Συντάγματος ἐπὶ 6 μήνας. Ἡ κυκλοφορία πεζῶν καὶ ὀχημάτων ἀπαγορεύεται μετὰ τὴν δύσιν τοῦ ἡλίου εἰς τὰς πόλεις καὶ εἰς τὴν ὕπαιθρον. Οἱ παραβάται θὰ πυροβολούνται ἄνευ προειδοποιήσεως. Ζήτω τὸ Ἔθνος.
  #60  
Παλιά 30-06-06, 21:17
Το avatar του χρήστη Drymonia
Drymonia Ο χρήστης Drymonia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2005
Μηνύματα: 817
Προεπιλογή

Παιδιά, δεν ξεμπανάρετε λέω εγώ τον LuX μας, να ξαναρχίσουμε τις ενδιαφέρουσες συζητήσεις μας, μπας και μάθουμε τίποτα;;; Να απαντήσει και στο νέο μας μέλος Διαύγεια που του [και μας] παραθέτει διάφορα ενδιαφέροντα στοιχεία;;;
Άντε γιατί πολύ κράτησε το αστείο, και σε λιγάκι αντί να γελάμε θα κλαίμε..
__________________
Για τα λεφτά τα κάνεις όλα..[?]
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.