Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Η πόλη της FantasyGate > Τμήμα Πολυσυγγραφίας

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-01-06, 23:49
Το avatar του χρήστη Adaris
Adaris Ο χρήστης Adaris δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 09-06-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή Σχόλια για το "μικρό Γιωργάκη"

Φίλε Μιχάλη πήρα την πρωτοβουλία και συνέχισα την ιστορία σου για το μικρό Γιωργάκη, καθώς μου αρέσει πολύ η ιδέα της δημιουργίας του φανταστικού κόσμου που προσπαθείς να κατασκευάσεις. Έχω να κάνω μια μικρή παρατήρηση πάντως: Αν ο αφηγητής της ιστορίας πηγαίνει στο ναό για 50 χρόνια σημαίνει πως πρέπει να τοποθετήσουμε τη συνομιλία του με τον ιερέα στο μέλλον, αφού 50 χρόνια πριν η τεχνολογία που αναφέρεις δεν υπήρχε.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 29-01-06, 09:18
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Κάθε πρωτοβουλία είναι ευπρόσδεκτη, οπότε χαίρομαι που συνεχίζεις την ιστορία. Η δράση της τοποθετείται στο μέλλον σε σχέση με εμάς αλλά αυτό δεν έχει άμεση σχέση καθώς η κοινωνία που φαντάζομαι μοιάζει πάρα πολύ με τη δική μας.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 29-01-06, 12:46
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Η ιστορία πλησιάζει προς το τέλος της αλλά μιας και δεν έχω τη δυνατότητα προσθήκης δημοσκόπησης, θα σας παρακαλούσα μετά το τέλος της να καταθέσετε εδώ τις απόψεις και τη βαθμολογία σας. Κάθε σχόλιο που κάνετε λαμβάνεται υπόψην και τελειοποιεί τις ιστορίες για τις Κηλίδες.
Ζητάω συγγνώμη για το μικρό βαθμό ελευθερίας που σας αφήνω στη συνέχεια της ιστορίας αλλά ελπίζω να με συγχωρήσετε καθώς της τρέφω μια ιδιαίτερη αδυναμία για πολλούς λόγους, κυρίως για το ότι ήταν η πρώτη φορά που έγραψα κάτι σε συνθήκες πλήρους απομόνωσης.
Σας προσκαλώ, τέλος, μετά τη λήξη της ιστορίας να ξεκινήσετε μια δική σας πάνω στο θέμα που έθεσε ο Αντάρης και που συνέχισα εγώ, σχετικά με τα πειράματα ευγονικής και τη σχέση τους με τις Κηλίδες. Οπότε Αντάρη, Αντωνία, Τσίλοφ και Μορντίλ, περιμένω να αναλάβετε δράση στη νέα ιστορία, αμέσως μετά το τέλος του Γιωργάκη...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.