Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-05-09, 22:09
thebest20 Ο χρήστης thebest20 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2009
Μηνύματα: 110
Προεπιλογή Όνειρο Ή Αστρική Προβολή??????

Είδα στον ύπνο μου ότι βρισκόμουν στην Εκκλησία του Αγίου Νικολάου στο Νομό Ηλείας,τόπος καταγωγής των γονιών μου!Ήμουν μαζί με την αδερφή μου,ώσπου ξαφνικά έγινε σεισμός και ενώ ήμασταν στην είσοδο της Εκκλησίας αντί να τρέξουμε πίσω για να βγούμε,τρέξαμε μπροστά και μπήκαμε στο ιερό,αλλά μετά το ιερό συνέχιζαμε να μη βρίσκαμε έξοδο,ώσπου ξαφνικά βρεθήκαμε σε ένα υπόγειο και δεν μπορούσαμε να βγούμε...εκεί μέσα ήταν κάποιος ηλικιωμένος όπου είχε παλιούς δίσκους-βινύλια και κασέτες!!!!!!!Και επίσης όταν ξύπνησα και πήγα τουαλέτα,μετά που επέστρεψα στο κρεβάτι και ξανάκλεισα τα μάτια μου έβλεπα σκοτάδι αλλά στη μέση έβλεπα ένα άσπρο φως σε σχήμα ματιού!Δεν μπορώ να το εξηγήσω!Δεν μου φαινόταν για όνειρο αυτό που είδα!!!!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-05-09, 14:50
~*WiLdChILD*~ Ο χρήστης ~*WiLdChILD*~ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thebest20
Είδα στον ύπνο μου ότι βρισκόμουν στην Εκκλησία του Αγίου Νικολάου στο Νομό Ηλείας,τόπος καταγωγής των γονιών μου!Ήμουν μαζί με την αδερφή μου,ώσπου ξαφνικά έγινε σεισμός και ενώ ήμασταν στην είσοδο της Εκκλησίας αντί να τρέξουμε πίσω για να βγούμε,τρέξαμε μπροστά και μπήκαμε στο ιερό,αλλά μετά το ιερό συνέχιζαμε να μη βρίσκαμε έξοδο,ώσπου ξαφνικά βρεθήκαμε σε ένα υπόγειο και δεν μπορούσαμε να βγούμε...εκεί μέσα ήταν κάποιος ηλικιωμένος όπου είχε παλιούς δίσκους-βινύλια και κασέτες!!!!!!!Και επίσης όταν ξύπνησα και πήγα τουαλέτα,μετά που επέστρεψα στο κρεβάτι και ξανάκλεισα τα μάτια μου έβλεπα σκοτάδι αλλά στη μέση έβλεπα ένα άσπρο φως σε σχήμα ματιού!Δεν μπορώ να το εξηγήσω!Δεν μου φαινόταν για όνειρο αυτό που είδα!!!!!!!!!!!!!!
Eίσαι σίγουρος πως ξύπνησες στ αλήθεια?
__________________
αστρικα ταξιδια, ονειρα τελικα ολα ενα ωραιο ψεμα και μονη αληθεια ο ΧΡΙΣΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-05-09, 17:59
thebest20 Ο χρήστης thebest20 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2009
Μηνύματα: 110
Προεπιλογή

ναι είχα ξυπνήσει κανονικά!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 07-05-09, 18:18
Το avatar του χρήστη bahamut
bahamut Ο χρήστης bahamut δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-07-2008
Μηνύματα: 234
Προεπιλογή

και γιατι να ειναι αστρικη προβολη προβολη???αν το μονο πραγμα που σε κανει να το νομιζεις ειναι αυτο το φως οταν εκλεινες τα ματια σου τοτε μην το σκεφτεσαι καθολου γιατι συμβαινει σε ολους...το δωματιο σου ειχε σκοταδι,πηγες αποτομα σε καποιο αλλο φωτεινο ή κοιταξες αποτομα μια λαμπα πχ και γιαυτο το εβλεπες κλεινοντας τα ματια σου...δεν ξερω αν υπαρχει αστρικη προβολη αλλα με βαση το τι εχω διαβασει για αυτη ειδες ΣΙΓΟΥΡΑ ονειρο....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bahamut : 07-05-09 στις 18:18
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 08-05-09, 18:59
thebest20 Ο χρήστης thebest20 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-03-2009
Μηνύματα: 110
Προεπιλογή

κοιμάμαι με φως πάντα!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 08-05-09, 19:43
Άρτεμις Ο χρήστης Άρτεμις δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-07-2008
Μηνύματα: 122
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thebest20
μετά που επέστρεψα στο κρεβάτι και ξανάκλεισα τα μάτια μου έβλεπα σκοτάδι αλλά στη μέση έβλεπα ένα άσπρο φως σε σχήμα ματιού!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bahamut
το δωματιο σου ειχε σκοταδι,πηγες αποτομα σε καποιο αλλο φωτεινο ή κοιταξες αποτομα μια λαμπα πχ και γιαυτο το εβλεπες κλεινοντας τα ματια σου...
Συμφωνώ με τον φίλο bahamut. Μου συμβαίνει κι εμένα όταν κοιτάζω για αρκετά δευτερόλεπτα μια αναμμένη λάμπα ή κάποιο έντονο φως. Μπορεί βέβαια αυτό που 'βλέπω' να μην έχει πάντα σχήμα ματιού, αλλά να παίρνει το σχήμα του φωτεινού αντικειμένου.
__________________
"ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ το φώς και η πρώτη
χαραγμένη στην πέτρα ευχή του ανθρώπου"

"ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ μου έδωσαν ελληνική
το σπίτι φτωχικό στις αμμουδιές του Ομήρου.
Μονάχη έγνοια η γλώσσα μου στις αμμουδιές του Ομήρου."
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.