Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 30-07-07, 16:29
Το avatar του χρήστη ROMFAIA
ROMFAIA Ο χρήστης ROMFAIA δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-05-2007
Μηνύματα: 95
Προεπιλογή ΡΟΜΦΑΙΑ ΣΤΗ ROMFAIA !!

Μου ζήτησε φίλος την διεύθυνση της συζήτησης, και καθώς μπήκα να αντιγράψω την διεύθυνση, είδα με έκπληξη, πως όλα τα μηνύματά μου στα οποία είχα αναγγείλει κατ αρχήν την δυσφορία μου προς τους διαχειριστές, και ιδιαιτέρως για τον υπογράφοντα ως «Μιχάλης» καθώς και τους λόγους της αποχώρησής μου, διαγράφτηκαν !!!!

Θυμίζω, πως χωρίς ΚΑΝΕΝΑ λόγο που να υποστηρίζεται από τους κανονισμούς του φόρουμ, το ένα από τα 3 θέματα που έθεσα εδώ είχε κλειδωθεί . . .
Υπήρξαν συνομιλητές που έγραψαν προσβλητικά, υβριστικά, και απαξιωτικά στην καλύτερη περίπτωση. Δήλωσα πως προσωπικά δεν ενοχλούμαι από αυτό.
Ωστόσο, κανονισμός του φόρουμ, είναι να διακόπτονται οι χρήστες που έχουν τα παραπάνω στοιχεία, και όχι τα θέματα στα οποία συμμετέχουν.
Οι διαχειριστές προφανώς τασσόμενοι υπέρ των απόψεων των εν λόγω χρηστών, προτίμησαν να κλείσουν το θέμα μου, παρά αυτούς.

Επειδή εγώ διαμαρτυρήθηκα δικαίως σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ, και τελικά αποχώρησα, οι διαχειριστές μη βρίσκοντας τι να απαντήσουν στις ενστάσεις μου, προτίμησαν να τις . . . εξαφανίσουν !!!!!

Δεν ξέρω πόσο θα μείνει και το παρόν μήνυμα στον «αέρα» , αλλά όφειλα να τα γράψω αυτά, για να μη δημιουργηθεί η παρεξήγηση μιας δήθεν ξαφνικής και αναίτιας αποχώρησής μου.
Είναι θέμα τιμής προς τους συνομιλητές μου, και όσους μπήκαν στον κόπο να μου απαντήσουν, και να πάρουν θέση.

Τέλος ευχαριστώ όσους μου γράψατε προσωπικό μήνυμα ζητώντας μου μη αποχώρηση, καθώς και για τα καλά σας λόγια . .
Το μαιλ μου είναι zei888@yahoo.gr και είναι διαθέσιμο, σε όποιον τυχόν οφείλω κάποια εξήγηση, ή επιθυμεί συζήτηση χωρίς ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ !!!

Ευχαριστώ το φόρουμ για τη φιλοξενία, και όλους για την συμμετοχή και υπομονή σας . . .
ΑΝ είναι δυνατόν, ας μη σβηστεί και αυτό μου το μήνυμα.

Ευχαριστώ !!
__________________
ΕΡΕΥΝΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ
  #2  
Παλιά 30-07-07, 16:53
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Προεπιλογή

Δεν έχουν σβηστεί αλλά έχουν αποσπαστεί σε άλλο τοπίκιο, εδώ

http://www.metafysiko.gr/forum/showt...7&page=1&pp=10

Αν ήταν έτσι εύκολα να γινόταν κάποιος "ήρωας" και αδικημένος στο μεταφυσικό. . . .
  #3  
Παλιά 30-07-07, 17:58
Το avatar του χρήστη ROMFAIA
ROMFAIA Ο χρήστης ROMFAIA δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-05-2007
Μηνύματα: 95
Προεπιλογή

Λίτσα,
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
Πού στο καλό το "ξετρύπωσες" ;;;
Ωστόσο δεν αλλάζει και πολλά αυτό, καθώς δεν θεωρώ καλό το καταχώνιασμα των όσων έγραψα περί της αποχώρησής μου σε άλλο topic !
( Τι δουλειά έχουν σε άλλο τόπικ ;;; )
Εγώ δεν έγραφα απευθυνόμενος στους διαχειριστές μόνο, αλλά και στους συνομιλητές, όπως και στους όποιους αναγνώστες των θεμάτων μου.
(Δεν φαντάζομαι οι πάνω από 10.000 αναγνώσεις στα 3 θέματά μου να έγιναν μόνο από εμάς . . )

Εδώ κάποιος θεώρησε προσβλητική προς αυτόν την αποχώρησή μου, παρότι ήταν μάρτυρας των γεγονότων.
Σκέψου τώρα κάποιον, που διαβάζει τα μηνύματα, και ξαφνικά . . ο λαγός χάνεται απ το καπέλο !!!

Τέλος πάντων, και πάλι σε ευχαριστώ (αν και γι αυτό ακόμα βρήκες λόγο να γκρινιάξεις !! ). .

Υ.Γ.
( προσδοκώ ηρωοποίηση από ένα φόρουμ μεταφυσικού ;;;
Μη απορροφάσαι από το virtual μπρε ! )
__________________
ΕΡΕΥΝΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ
  #4  
Παλιά 31-07-07, 00:58
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROMFAIA
Μου ζήτησε φίλος την διεύθυνση της συζήτησης, και καθώς μπήκα να αντιγράψω την διεύθυνση, είδα με έκπληξη, πως όλα τα μηνύματά μου στα οποία είχα αναγγείλει κατ αρχήν την δυσφορία μου προς τους διαχειριστές, και ιδιαιτέρως για τον υπογράφοντα ως «Μιχάλης» καθώς και τους λόγους της αποχώρησής μου, διαγράφτηκαν !!!
Ρομφαία, νομίζω πως καλό θα ήταν πριν επιτεθείς στους συντονιστές και σε εμένα προσωπικά, που δε νομίζω να σε έχω ενοχλήσει προσωπικά ιδιαίτερα, να ψάχνεις να βρεις τα θέματα που δεν βρίσκεις και αν δεν το καταφέρνεις να ζητάς τη βοήθειά μας, πρν δημιουργήσεις ένα θέμα σαν και αυτό, τοποθετώντας το μάλιστα σε άσχετη κατηγορία συζητήσεων.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROMFAIA
Οι διαχειριστές προφανώς τασσόμενοι υπέρ των απόψεων των εν λόγω χρηστών, προτίμησαν να κλείσουν το θέμα μου, παρά αυτούς.
Αυτό αποτελεί δικό σου συμπέρασμα, Το τι είναι δυνατό να υποστηρίζω εγώ ή όχι, θα μου επιτρέψεις να το γνωρίζω καλύτερα από σένα. Για αυτό, μη βιάζεσαι να βγάλεις τα δικά σου συμπεράσματα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROMFAIA
Επειδή εγώ διαμαρτυρήθηκα δικαίως σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ, και τελικά αποχώρησα, οι διαχειριστές μη βρίσκοντας τι να απαντήσουν στις ενστάσεις μου, προτίμησαν να τις . . . εξαφανίσουν !!!!!


Ομοίως δικό σου συμπέρασμα. Η δημιουργία off topic θεμάτων γίνεται σε πολλές περιπτώσεις και όχι μόνο στη δική σου, για λόγους που πολλές φορές δεν σχετίζονται με τη συμπεριφορά του εισηγητή του θέματος αλλά των υπολοίπων. Αυτό δνε αποτελεί μομφή ή τιμωρία προς τον εισηγητή του θέματος.



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROMFAIA
Δεν ξέρω πόσο θα μείνει και το παρόν μήνυμα στον «αέρα» , αλλά όφειλα να τα γράψω αυτά, για να μη δημιουργηθεί η παρεξήγηση μιας δήθεν ξαφνικής και αναίτιας αποχώρησής μου.
Είναι θέμα τιμής προς τους συνομιλητές μου, και όσους μπήκαν στον κόπο να μου απαντήσουν, και να πάρουν θέση.
Για την ακρίβεια, αυτό που νομίζω ότι οφείλεις είναι ένα συγγνώμη προς την ιστοσελίδα που σε φιλοξενεί, μιας και την κατηγόρησες για πράγματα που δεν έγιναν. Τι λες, θέλεις να είσαι ο πρώτος που, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, θα ζητήσει μια συγγνώμη κι εκείνος από τους έρημους τους συντονιστές; Το λέω γιατί συνηθίζετε μόνο να τα "χώνετε", τις περισσότερες φορές αναίτια και να δημιουργείτε εντυπώσεις, αλλά μια φορά να ζητήσει κανείς δημόσια συγγνώμη που καταστρέφει συζητήσεις και διαθέσεις, δεν έχω δει να το κάνει, ανοίγοντας μάλιστα ένα οπλόκληρο απολογητικό θέμα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROMFAIA
ΑΝ είναι δυνατόν, ας μη σβηστεί και αυτό μου το μήνυμα.
Ευχαριστώ !!
Το μήνυμά σου δεν θα σβηστεί, θα μεταφερθεί όμως στην κατηγορία "Γενικά για την ομάδα Gateway - κριτική. Αν δεν το βρίσκεις κάνε μια αναζήτηση πριν αρχίσεις να λες πάλι περί λογοκρισίας και διαγραφών.
  #5  
Παλιά 31-07-07, 09:59
Το avatar του χρήστη Akalyptos
Akalyptos Ο χρήστης Akalyptos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 119
Προεπιλογή

Αγαπητέ φίλε Γιώργο,
Δυστυχώς σε αυτές τις περιπτώσεις γίνετε πάντα έτσι (στο λέω από προσωπική εμπειρία - κατέβηκε ολόκληρο blog εξαιτίας ανάλογου γεγονότος).
Το πρόβλημα εντοπίζετε στο γεγονός ότι όλοι μας λίγο/πολύ κρύβουμε μέσα μας οργή για την μη αναγνώριση του ΕΓΩ μας από τον κοινωνικό και επαγγελματικό μας περίγυρο και δυστυχώς , αναζητούμε ευκαιρίες ή αφορμές για αντιπαράθεση.
Αν και είμαι καινούργιος στο forum σας , θεωρώ ότι η βασική του ιδέα είναι η κατάθεση απόψεων και εμπειριών , για προβληματισμό και διάλογο και σε καμία περίπτωση δεν είναι βήμα για προσυλητισμό και επιβολή απόψεων και θέσεων.
Με εκτίμιση
__________________
"Η αναζήτηση είναι η πηγή της Γνώσης"
  #6  
Παλιά 31-07-07, 13:04
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Romfaia εχε χαρη που απολαμβανω τις διακοπες μου (ανθρωπος γαρ) και βρισκομαι σε καλοκαιρινη ραστωνη, αλλιως θα κατεβαζα ενα δισεντονο μεχρι τον Αδη...

Ειλικρινα απορω με το θρασσος σου. Καταφερες να εκνευρισεις τοσα μελη με εκεινο το ψευδοθαυμα για το οποιο εκανες λογο. Και οταν σε στριμωξε η Λιτσα παραδεχτηκες οτι ηταν απατη και οτι το εκανες για να πειραματιστεις ( ) με τα μελη του φορουμ, και ερχεσαι τοσες βδομαδες μετα με υφος δεσποτα να παραπονεθεις για τα χαμενα σου μηνυματα που ευκολα θα μπορουσες να βρεις απο την "αναζητηση μηνυματων" στο προφιλ σου;
Το να μιλας εσυ για κανονισμους και για "fair" συμπεριφορες ειναι πραγματικα απο τα αγραφα. Δηλωνω δημοσιως οτι εαν δε ζητησεις συγνωμη απο ολους οσους συμμετειχαν σε εκεινο το τοπικ στις προσωπικες εμπειριες, εγω θα εισηγηθω στη συντονιστικη ομαδα το μπαναρισμα του χρηστη Ρομφαια κι ας βγει στην ψηφοφορια αποτελεσμα 1-10.
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 31-07-07 στις 13:23
  #7  
Παλιά 31-07-07, 14:08
Το avatar του χρήστη ROMFAIA
ROMFAIA Ο χρήστης ROMFAIA δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-05-2007
Μηνύματα: 95
Προεπιλογή

Αγαπητέ Μιχάλη,

Νοιώθω την ανάγκη να απαντήσω, και δεν μπορώ να μη το κάνω ύστερα από αυτά που μου απευθύνεις.

Σημειώνω ότι απευθύνομαι στον συνυπεύθυνο της διαχείρισης, και όχι στο πρόσωπο του ανθρώπου Μιχάλη.
Ούτε σε ξέρω, ούτε με ξέρεις, ούτε παλιές διαφορές έχουμε . . .

Κατ αρχήν μου γράφεις ότι σας κατηγόρησα άδικα, ενώ αυτό που θα έπρεπε να κάνω, ήταν να ψάξω εγώ να βρω πού πήγε το χαμένο θέμα μου !!!!!

Βεβαίως, το να με ενημερώσει για τη μετάθεση αυτός που το μετέθεσε , και τον λόγο που αυτή έγινε, είναι προφανώς εκτός συζήτησης.
Αυτό σε πνεύμα αρχαία λέγεται γράψιμο του μέλους στα παλαιά σανδάλια.
Στη δημοτική, θα στο πει . . η Λίτσα !

Για την προσωπική σου στάση και θέση επί του θέματος, θα μπορούσα να σου παραθέσω ένα best of από τα μηνύματα που μου έχεις απευθύνει, είτε ως συνομιλητής, είτε ως συντονιστής....
Δεν το κάνω όμως, γιατί το ξεκατίνιασμα δεν είναι στο στυλ μου . .
( Ας με συγχωρούν οι Κατίνες. Τρόπος του λέγειν είναι . . )

Όμως χρησιμοποιώ αυτό το τελευταίο σου μήνυμα προκειμένου να δείξω ΚΑΙ ΠΑΛΙ ποια είναι η προδιάθεση, και πιο σωστά η προκατάληψή σου απέναντί μου . .

Αναφέρεις ως δίκαιο προφανώς αίτημα από μεριάς σου, το να ζητήσω συγγνώμη από τους διαχειριστές, την στιγμή που σε όλο το πλήθος των μηνυμάτων μου, δεν έγραψα ΠΟΤΕ υβριστικά για κάποιον, και ιδαιτέρως προς τη διαχείριση αναφέρομαι πάντα στους κανονισμούς του φόρουμ.
Αντιθέτως η διαχείριση παραβλέπει τους κανονισμούς αυτούς, κλειδώνοντας θέμα αντί για χρήστες, και απαιτώντας συγγνώμη από αυτόν που δεν είναι υβριστικός, και με κατανόηση και καμία αντίδραση σε αυτούς που τον αποκαλούν «τσογλάνι» και άλλα τέτοια όμορφα πράγματα.
Και ενώ εγώ ο ίδιος ζητώ να μην κόβονται ούτε καν αυτοί οι χρήστες που εκφράζονται . . όπως εκφράζονται, εσείς τελικά κλειδώνετε το θέμα μου, προφανώς καταδικάζοντας το θέμα αντί χρηστών, μεταφέρετε μέρος των μηνυμάτων μου, και με κατηγορείτε επιπλέον γιατί δεν έψαξα να τα βρω μόνος μου !!!!!
(ακόμα και τώρα κάνω κλικ στο λινκ της Λίτσας για να το δω...)

Βεβαίως, πρέπει να ξέρεις, για τον χριστιανό η συγγνώμη δεν είναι δύσκολο να κατατεθεί, γι αυτό και την καταθέτω με νηφαλιότητα και ειρήνη, για όποιον κρίνει και για όπου κρίνει ότι αυτή χρειάζεται…
Κανένα πρόβλημα, ή εμπόδιο δεν έχω να ζητήσω συγγνώμη από όποιον θεωρεί ότι τον αδίκησα, ή ότι άλλο . . Από το φόρουμ, από τα πρόσωπα, από εσένα . . Αλίμονο αν γράφω ότι γράφω, και ο ίδιος δεν ανταποκρίνομαι σε αυτά . .

Ο λόγος που σου απαντώ με ανάπτυξη σε αυτό σου το μήνυμα, είναι γιατί μου έγραψες ήρεμα, και θεωρώ πως δεν χάλασε ο κόσμος για μια ακόμα φορά να δώσω τις εξηγήσεις εγώ, αντί να τις εισπράξω.

Τώρα λοιπόν που κατέθεσα και τη συγγνώμη που μου ζήτησες, θα ήθελα να μη δώσεις άλλη συνέχεια, ώστε να αποχωρήσω και πάλι ήσυχα, κι εσείς να συνεχίσετε όπως αγαπάτε . . .

Τέλος το μήνυμα του beetlejuice θα το αφήσω εντελώς ασχολίαστο, γιατί όπως είπα . . χριστιανός είμαι . . . και όπως έχω ξαναγράψει, μερικά πράγματα δεν χρειάζεται να τα εκθέτεις, γιατί από μόνα τους εκτίθενται περισσότερο !!
Κοίτα μόνο αγαπητέ beetlejuice να κάνεις και καμιά βουτιά στις διακοπές που βρίσκεσαι, γιατί η ζέστη οξύνει περισσότερο τα όντα σε όξυνση, ή μάλλον τα όξινα . . .

Σε ότι αφορά τη νέα απειλή αυτή τη φορά περί μπαναρίσματος, ομολογώ ότι δεν με αιφνιδιάζει σαν στάση διαχείρισης, ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ χωρίς βάση στους κανονισμούς του φόρουμ.
Είναι θέμα εξουσίας , τι να κάνουμε ;; Το δέχομαι !
Για να μη σας βάζω στον πειρασμό όμως, μπανάρομαι από μόνος μου.
Οπότε άσε τα μπαναρίσματα, και κοίτα εκεί που είσαι τα μπανιαρίσματα, γιατί αν και στις διακοπές σου έχεις το άγχος μήπως και χαλάσω κάτι από την πίστη σου, στο τέλος θα με βλέπεις και εφιάλτη στον ύπνο σου . .
Χαλάρωσε, και απόλαυσε τις διακοπές σου φίλε !!

Μη μου απευθύνεστε και θα δείτε ότι θα απέχω έως να με ξεχάσετε . . .

Είναι σκληρό πράγμα να γκρεμίζονται οι πεποιθήσεις σου σε κάτι . . .
Τώρα όμως ΞΕΡΕΙΣ, πως μια εκδοχή της ζωής είναι κι αυτή . .

Χαιρετώ !!
__________________
ΕΡΕΥΝΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ
  #8  
Παλιά 31-07-07, 14:47
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Akalyptos
Αγαπητέ φίλε Γιώργο, . . .
Καλά όλα τα άλλα, αυτός ο "Γιώργος" ποιός είναι ;


@Ρομφαία
Την λέξη αυτή που λες την αιτιολόγησα, είπα ότι δεν την
χρησιμοποιώ υβριστικά αλλά κυριολεκτικά.
Ιτς Ογλάν λέγαν επί τουρκοκρατίας αυτούς που έκαναν
το παιδομάζωμα, δεν τους ενδιέφερε τίποτα και κανένα
κοινωνικό θέμα παρά μόνο να μαζέψουν παιδιά.
Εσύ αντίστοιχα επιδόθηκες σε ένα μονόλογο επιδίωξες
να πεις τα δικά σου, να κάνεις προσηλυτισμό και έδινες
το email σου για διάλογο κατ ιδίαν.

Απλά άλλαξαν οι καιροί.
Τότε το παιδομάζωμα γινόταν με άλλα μέσα, τώρα για να
γεμίσουν τα μοναστήρια θύματα είναι κάπως πιο δύσκολο.

Επίσης έλεγες ότι δεν διαβάζεις αυτά που έγραφα οπότε
δεν θα έπρεπε να το είχες διαβάσει αυτό.
Εφόσον λοιπόν αποδεικνύεται πως τα διάβαζες τότε ο λόγος
που δεν απαντούσες και παρίστανες ότι τα αγνοούσες ποιός ήταν ; ε; ποιός ;

Απλά η παραθρησκευτική υποκουλτούρα δε σε οπλίζει πάντα
με επιχειρήματα.
  #9  
Παλιά 31-07-07, 14:51
Το avatar του χρήστη KANE
KANE Ο χρήστης KANE δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 11-04-2004
Περιοχή: Πελοπόννησος
Μηνύματα: 287
Προεπιλογή

Παράθεση:
Ειλικρινα απορω με το θρασσος σου. Καταφερες να εκνευρισεις τοσα μελη με εκεινο το ψευδοθαυμα για το οποιο εκανες λογο. Και οταν σε στριμωξε η Λιτσα παραδεχτηκες οτι ηταν απατη και οτι το εκανες για να πειραματιστεις ( ) με τα μελη του φορουμ, και ερχεσαι τοσες βδομαδες μετα με υφος δεσποτα να παραπονεθεις για τα χαμενα σου μηνυματα που ευκολα θα μπορουσες να βρεις απο την "αναζητηση μηνυματων" στο προφιλ σου;
Πολύ σωστά στα λέει ο beetlejuice. Είσαι απαράδεκτος φίλε μου και μόνο ο εγωισμός σου μπορώ να πιστέψω πως άνοιξε ένα θέμα σαν κι αυτό που γράφουμε τώρα(επίσης απαράδεκτο). Ελπίζω εάν μπαναριστείς μετά από τέτοια συμπεριφορα, να μην γίνεις ένας από εκείνους που γυρνάνε από φόρουμ σε φόρουμ και από μπλογκ σε μπλογκ καταγγέλοντας τους φασίζοντες συντονιστές του μεταφυσικού(Αν ήξερες τι γέλιο ρίχνουμε με αυτούς τότε σίγουρα δε θα θελες να μπεις στο "κλαμπ" τους. ) Κι όλα αυτά στα λέω γιατί με τα λεγόμενα σου για εκεί τείνεις...

Και ξέρεις κάτι Ρομφαία, η ουσιαστική συγγνώμη δεν είναι το συγγνώμη αλλά, μα η ξερή συγγνώμη. Εάν ζητούσες εξ'αρχής συγγνώμη πέρα από μια απλή παρατήρηση προς το πρόσωπό σου δε νομίζω ότι θα γινόταν κάτι άλλο. Ο εγωισμός όμως βλέπεις τελικά τι κάνει...
  #10  
Παλιά 31-07-07, 15:05
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROMFAIA
(ακόμα και τώρα κάνω κλικ στο λινκ της Λίτσας για να το δω...)
Εδώ μας είπες και ένα ψεματάκι.
Δεν μπορείς να πατήσεις στο λινκ αν δεν βρεις πρώτα το
θέμα διότι μαζί με το θέμα μετακινήθηκε ΚΑΙ το λινκ.

Δηλαδή δεν μπορείς να κλειδώσεις ένα συρτάρι και να
βάλεις και το κλειδί μέσα, δεν γίνεται αυτό.
Ούτε και ο ίδιος ο Ιησούς δεν μπορεί να το κάνει αυτό.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ROMFAIA
Αυτό σε πνεύμα αρχαία λέγεται γράψιμο του μέλους στα παλαιά σανδάλια.
Στη δημοτική, θα στο πει . . η Λίτσα !
"Την κάνεις με ελαφρά οικιοθελώς γιατί δε σε παίρνει άλλο."
Έτσι το λένε στη δημοτική.

Αν έχεις πίστη και ξέρεις τι λες τότε απαντάς.
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:33.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.