Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 25-01-07, 20:09
Το avatar του χρήστη Old cave-dinosaur
Old cave-dinosaur Ο χρήστης Old cave-dinosaur δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2006
Μηνύματα: 133
Unhappy

...Έχετε υπόψη σας τον οίστρο ;

Μας εξόντωσε όλους !

Τόσες εκατοντάδες έγκυρες πληροφορίες, συγκεντρωμένες...

Ένα μόνο έχω να πω: ΕΥΓΕ !!
__________________
Πίστευε και, μη, ....... Ερεύνα !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Old cave-dinosaur : 25-01-07 στις 20:12
  #22  
Παλιά 25-01-07, 22:05
Το avatar του χρήστη melian
melian Ο χρήστης melian δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 26-01-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 920
Προεπιλογή

Η αλήθεια είναι ότι ο καθένας από εμάς εδώ μέσα μπορεί να αρχίσει να αραδιάζει ότι του κατέβει από το κεφάλι αλλά δε το κάνει γιατί σέβεται τουλάχιστον τους υπολοιπους. Και εγώ έχω διαβάσει χίλια δυο βιβλία αλλά με τίποτα δε θα ισχυριζόμουνα ότι βρήκα απάντηση σε όλα. Και ποσο μαλλον αν αυτά ήταν βιβλία του Λιακόπουλου.

Αν έχεις κάτι να πεις πες το. Αλλιώς σε τι ωφελούν οι βαρύγδουπες δηλώσεις; Όπως είπε πολύ σωστά πιο πριν και ο Kane το συγκεκριμένο θέμα έχει γίνει πολύ γραφικό...
__________________
Μέλος της ομάδας Gateway
Υπεύθυνη ανανεώσεων της Fantasy Gate


"Μη διδάσκεις τίποτα, αφού έχεις ακόμα να μάθεις τα πάντα." - Fernando Pessoa

-------------------------------------

WordsToCount

FantasyGate
  #23  
Παλιά 25-01-07, 23:00
hikmethomko Ο χρήστης hikmethomko δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 15-01-2007
Περιοχή: ΞΑΝΘΗ
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Αν ειμαι σιγουρος φιλε μου σπυλαιολογε οχι,οχι.Στην εποχη μας δεν ειμαι σιγουρος για τιποτα.,
Μεγαλε, καποιες φυλες ανα τον κοσμο μεσα στην ζουγκλα δεν φορανε ουτε καλτσες ουτε ρουχα.Γιατι?Ενω εμεις που ειμαστε σε ασφαλτο κι οχι σε αγκαθια μεχρι και μποτες φοραμε.Οσο για τους υπερεξελιγμενους εδω αυτους δεν βλεπουμε τα παπουτσια τους θα δουμε?
Δεν λεω μπορει να παρεξηγησες οτι ειπα,ζητω συγνωμη αλλα ....δεν τα εχεις δει ΟΛΑ.Αν διαφωνεις μαζι μου, σσσσ εεε που λες σε λιγο θα παραμιλας.Μην ξεχνας οτι βρισκουν οι αρχαιολογοι και εσεις απο κατω μας ηταν.Αληθεια εσυ γιατι μπαινεις στις σπηλιες?Μου λες σε παρακαλω τι θα πει γιαραμπης.Οχι τιποτα αλλα για να δεις οτι δεν τα ξερω και ολα.Αν ψαχνεις παντελονια θα παρεις μπλου τζιν αμεριψανικα κι οχι δεμι η ιμιτασιον.Μην ξεχνας τους αμερικανους πως πλουτισαν.
Κι οσο για αυτο που λες οτι τρυπωνεις σε 25 cm, εδω που δεν ζοριζεσαι καθολου....... και μπορει να μην πας αλλη φορα στο μαναβικο για τσιγαρα αλλα στο περιπτερο.
Αντε οι θρυλοι ειναι ψεμματα του κοσμου, Και οι μυθοι αλλο ψεμα ,αρα στο σχολειο μας μαθαινανε ψευτικα πραγματα.
Φιλε μου επειδη θα αρχισω να αναλυω καποια πραγματα και για να μην με διακοπτετε, ΘΕΟΛΟΓΙΑ, μη ΘΕΟΛΟΓΙΑ Η μυθολογια αρα.....ειμαι κι εγω ενας ψευτης. Και λιγο χιουμορ.Γραφικο ειναι σιγουρα ,κι οχι κινηματογραφικο.Δες RESIDENT EVIL 1 KAI 2.Εκει θα σου λυθουν καποιες αποριες για τον μινοταυρο για τον λαβυρινθο και την ταινια το ΝΗΣΗ.Και για να αρχισω να σας λεω ολη την αληθεια περιμενω τον κυριο
συντονιστη του φορουμ να μου απαντησει στο e mail που του εστειλα.

Ας αρχισω τωρα γιατι απ οτι καταλαβα σε λιγο θα φαμε και ξυλο. :
Ειμαστε που λετε ολοι εμεις του φορουμ πανω σε ενα βουνο. Εσεις με τα μουσικα οργανα η αλιως με τις αρπες που τις βαζουμε για φτερα αν θυμαστε?Στο βουνο που λετε εχουμε και το πιανο αλλο μουσικο οργανο.Εγω θα το πω στελθ.Εχουμε και τον μαεστρο που θα διευθυνη την ορχηστρα η τους, εγω λεω ιπταμενους.Δες μυθολογια ικαρος δαιδαλος.
Οταν σηκωνει τα χερια ο μαεστρος για να ξεκινησει η ορχηστρα δηλαδη να φορεσουν τα φτερα η της αρπες ξεκιναει ο μαεστρος και τους δειχνει πως να πετανε .Επειδη βιαζομαι να ξεκινησω για της πυραμιδες προσπαθω να καταφερω οσο το δυνατον γινεται να σας κανω να δειτε ολα αυτα που λεω η που θα πω ,με αλλο ματι. Να με συγχωρειτε που σας ταλαιπωρησα αλλα δεν θα βγειτε χαμενοι.Ακριβως μετα απο αυτα που γραφω θα γραψω για τα μυστικα.
  #24  
Παλιά 26-01-07, 13:52
Το avatar του χρήστη Old cave-dinosaur
Old cave-dinosaur Ο χρήστης Old cave-dinosaur δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2006
Μηνύματα: 133
Angry

..Παραδίνομαι !

Αποσυντονίστηκα πλήρως.

..Αναμένω συγκλονιστικές αποκαλύψεις...

ΥΓ: "Γιαραμπής - Yarrabi": θεός στην τούρκικη γλώσσα.

Γερο-σπηλαιολόγος
__________________
Πίστευε και, μη, ....... Ερεύνα !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Old cave-dinosaur : 26-01-07 στις 13:55
  #25  
Παλιά 26-01-07, 15:14
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Δυστυχώς, φίλε μου, νομίζω πως η υπομονή όλων έχει εξαντληθεί και νομίζω πως μάταια θα περιμένει κανείς τις "αποκαλύψεις". Τρεις σελίδες δημοσιεύσεων και αρκετή υπομονή εκ μέρους του συντονισμού δεν στάθηκαν ικανές για δημοσιεύσεις με στοιχεία, επιχειρήματα και τα λοιπά. Το θέμα δεν έχει να προσφέρει τίποτα και ως εκ τούτου κλειδώνεται.
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.