Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Συνωμοσιολογία-Παγκοσμιοποίηση-Γεωπολιτική

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #461  
Παλιά 03-12-16, 14:34
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Που 'σαι αγράμματε φασιστάκο; Τα στοιχεία της ΔΗΕ τα έδωσα. Αφού μου λες ότι είσαι από Θεσσαλονίκη, και σκέφτεσαι τα υπεραστικά
Πάρε τους κι εσύ τηλέφωνο και πες τους τα δικά σου. Προτείνω να τα πείτε το τρίο, ο Ελ, εσύ και ο Ηλίας, και να βάλετε ρεφενέ για δικηγόρο. Αντε πήγαινε τώρα στη μαμά σου να πιείς το ζαχαρούχο σου κι όταν μεγαλώσεις επιστρέφεις.
Α, δεν σε ρώτησα, ξέχασα. Κάτσε να το κάνω τώρα δημόσια. Κανένας δαίμονας σε επισκεύτηκε τώρα τελευταία; Πρόσεχε, μην μπερδέψεις τους ψαλμούς του Δαβίδ από τα συναξάρια σου. Να τους λες με τη σωστή σειρά, γιατί μετά αντε διώξ' τους. Ετσι την έπαθε ο Ελ βασικά...
Εχεις κλεισει τα 18 αγορι μου ??
Μαλλον εχουμε να κανουμε με εφηβο επαναστατη με τα λεφτα του μπαμπακα του , αμα ψαχνεις ποιος φταιει που η Ελλαδα χρεωκοπησε κοιτα στην οικογενεια σου
  #463  
Παλιά 03-12-16, 14:36
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιο π.μ, αυτό που μου λεγες ότι δεν έχεις λεφτά για υπεραστικά;;;

Μαλώνεις ρε Ζήκο;

Κραβα ρε κοτα - τρολλ , αντε σχολασες απο το μαθημα και ηρθες εδω να πεις τις παπαριες σου. Παιδακι
  #464  
Παλιά 03-12-16, 14:37
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Ρατσιστικη βια εχουμε εδω περα μονο απο σενα ,
κανεις μας δεν μιλησε για δολοφονιες και G3 εκτος απο ενα παιδακι
  #465  
Παλιά 03-12-16, 14:38
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Κοίτα, το καταλαβαίνω ότι δεν σου δίνει λεφτά ο μπαμπάς σου για μονάδες στο καρτοκινητό. Ας μην έπαιρνε θαλασσοδάνεια κι αυτός. Δεν σου φταίνε οι άλλοι τώρα. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις κι εσύ...
  #466  
Παλιά 03-12-16, 14:39
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Radical Εμφάνιση μηνυμάτων
γιορταζουν οταν δολοφονουν "μπατσους" αλλα μετα μολις τους στριμωξεις σου μιλανε για μυνησεις . Αυτη ειναι η ιδεολογια τους, ιδεολογια του κομπλεξ και ανανδροι οσο δεν παει


Πράγματι, τί περίεργο να σου φταίει το κράτος και μετά να απειλείς με κάθε νόμο του κράτους.

Οι άνθρωποι αυτοί είναι δήμιοι του κράτους που φοράνε την κουκούλα του δήθεν επαναστάτη. Γιοι δικηγόρων, βουλευτών, δημοσιογράφων, τρελογιατρών. Όλα τα καλά παιδιά του λαού.
  #467  
Παλιά 03-12-16, 14:44
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Logical Faith Εμφάνιση μηνυμάτων


Πράγματι, τί περίεργο να σου φταίει το κράτος και μετά να απειλείς με κάθε νόμο του κράτους.

Οι άνθρωποι αυτοί είναι δήμιοι του κράτους που φοράνε την κουκούλα του δήθεν επαναστάτη. Γιοι δικηγόρων, βουλευτών, δημοσιογράφων, τρελογιατρών. Όλα τα καλά παιδιά του λαού.
Βασικα ακυρο , απλα τρολλ ειναι τζαμπα χασαμε την ωρα μας

16χρονο
  #468  
Παλιά 03-12-16, 14:44
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να μιλήσω λογικά μαζί σου, με κίνδυνο να ακούσω ένα νέο παραλήλημα.

Εσύ είσαι ο ΘΙΓΜΕΝΟΣ?

Γιατί αν είσαι, λογικά δεν είσαι Έλληνας.

Και ποια είναι η ΒΙΑ που σου ασκήθηκε παιδί μου? Σε χτυπήσανε φασίστες? Σε απειλήσανε? Ή σου στείλανε ιό φτιαγμένο από εθνικιστή προγραμματιστή?

Εσύ που θα πάρεις το G3 να μας φας, με ποια δικαιολογία θα το κάνεις? Επειδή κάποιοι σου εμφυτεύσανε ένα chipάκι που λέει ότι εμείς φταίμε για τα έξοδά σου?

Κοίτα, δεν σε έχω κατηγορήσει εγώ ακόμα για αυτά που πληρώνω, και ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ πιστεύω ότι ευθύνεσαι σε μεγάλο βαθμό.
  #469  
Παλιά 03-12-16, 14:53
Logical Faith Ο χρήστης Logical Faith δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2016
Μηνύματα: 764
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Radical Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικα ακυρο , απλα τρολλ ειναι τζαμπα χασαμε την ωρα μας

16χρονο
Έχω μια απορία.

Αν ισχύει αυτό που λες και είναι Έλληνας, ποια θα είναι η αντίδρασή του αν το κλέψουν και το ξυλοφορτώσουν τίποτε ξένοι ή τζιχαντιστές??

Θα τους αποκαλέσει αυτούς φασίστες ή θα φοβηθεί μήπως κατηγορηθεί ως ξενοφοβικός και φασίστας ο ίδιος?

Είχα δει ένα βίντεο όπου αντίφα φάγανε πολύ ξύλο από πακιστανούς, τρέχανε τα αίματα και οι βλάκες εκλιπαρούσανε για έλεος. Τους περάσανε λέει για χρυσαυγίτες επειδή ο ένας ήταν κουρεμένος γουλί.

  #470  
Παλιά 03-12-16, 14:53
Radical Ο χρήστης Radical δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-06-2015
Μηνύματα: 260
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Logical Faith Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να μιλήσω λογικά μαζί σου, με κίνδυνο να ακούσω ένα νέο παραλήλημα.

Εσύ είσαι ο ΘΙΓΜΕΝΟΣ?

Γιατί αν είσαι, λογικά δεν είσαι Έλληνας.

Και ποια είναι η ΒΙΑ που σου ασκήθηκε παιδί μου? Σε χτυπήσανε φασίστες? Σε απειλήσανε? Ή σου στείλανε ιό φτιαγμένο από εθνικιστή προγραμματιστή?

Εσύ που θα πάρεις το G3 να μας φας, με ποια δικαιολογία θα το κάνεις? Επειδή κάποιοι σου εμφυτεύσανε ένα chipάκι που λέει ότι εμείς φταίμε για τα έξοδά σου?

Κοίτα, δεν σε έχω κατηγορήσει εγώ ακόμα για αυτά που πληρώνω, και ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ πιστεύω ότι ευθύνεσαι σε μεγάλο βαθμό.

Το βλημα απλα δεν ξερει καλα τον νομο, ο μονος που ασκει ρατσιστικη βια εδω περα ειναι ο ιδιος. Η απειλη διαφορων κοινωνικων ομαδων υποκεινται στον γενικο νομο κατα της ρατσιστικης βιας.

Το να εισαι εθνικιστης δεν ειναι απαγορευμενο, εχουμε τοσα κοματα στην ευρωπη και στην ελλαδα απολυτως νομιμα. Το να μιλας ομως για σφαγες α λα Ροβεσπιερου και για G3 εναντια σε ελληνες πολιτες επειδη τους μισεις ειναι ρατσιστικη βια
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.