Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 01-08-15, 17:56
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Δυστυχώς δεν έχω δει ακόμη κάποια επέμβαση από την διαχείρηση.

Συνεχίζουν ακάθεκτοι ακόμη και σε αυτό το θέμα να χρησιμοποιούν βρώμικες φράσεις, αμετανόητοι για την δόλια τους συμπεριφορά και περιφρονώντας την ιδέα ότι πρόκειται να τιμωρηθούν.

Ελπίζω να υπάρξει γρήγορα επέμβαση με τιμωρία έτσι ώστε να αποφευχθούν τα χειρότερα και να μην αναγκαστώ να χρησιμοποιήσω και εγώ βαρύ λεξιλόγιο.
  #22  
Παλιά 01-08-15, 18:06
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Να τιμωρήσεις και την διαχείριση τότε, σε λυπάμαι πραγματικά (για λόγο που δεν γνωρίζω).

Α...μην ξεχάσω...το βαρύ λεξιλόγιο το έχεις ήδη χρησιμοποιήσει...τρελλέ.

Ωωωωωωωωωω, μα πόσο πρεζάκι των ποστ είσαι και πόσο σοβαρά παίρνεις την διαδικτυακή σου περσόνα
που θεωρείς ότι τιμωρία θα αποτελέσει μία φίμωση ή μια διαγραφή για κάποιους αληθινούς ανθρώπους;

σου βρήκα νέο όνομα κλώνου..."Σύλβια Κριστέλ".

Έχεις το Κρις, έχει και το Έλ...άσε που είναι και "αεράτο".

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 01-08-15 στις 18:07
  #23  
Παλιά 01-08-15, 18:09
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Γράψε και άλλα πονηρό πουστράκι.
  #24  
Παλιά 01-08-15, 18:12
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Γράψε και άλλα πονηρό πουστράκι.

(το έσωσα για να υπάρχει μη τυχόν το σβήσει, φαίνεται χτύπησα "ευαίσθητη χορδή", σε αυτά είμαι πολύ καλός)

πες μου κι άλλα Χριστάρα...

https://www.youtube.com/watch?v=PNWMYvfeVRM

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 01-08-15 στις 18:14
  #25  
Παλιά 01-08-15, 18:23
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

apofasismenos, καλύτερα μην το συνεχίζεις μαζί του. Οταν κι αν έρθουν οι διαχειριστές θα γίνει κουβέντα εφ' όλης της ύλης. Για το τι φορουμ επιθυμούν να έχουν. Αυλή ψυχιατρείου ή χώρο συζήτησης του μεταφυσικού.
  #26  
Παλιά 01-08-15, 18:27
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Δεν είχα κι όρεξη, μην νομίζεις.

Αλλά δεν γίνεται όλη μέρα να γκαρίζει. Έκανε τα παραπονά του, κομπλέ.

Όλα του τα ποστ στην τσίτα είναι, μία εσύ, μία εγώ, μία ο παρακείμενος.

Τι θα γίνει; όλοι τον ενοχλούν στις υπέροχες αναρτήσεις του;

τι έγινε; δεν έχει μπόλικους επισκέπτες να χαίρεται;

ας γράφει μόνος του στην τελική.

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 01-08-15 στις 18:27
  #27  
Παλιά 01-08-15, 18:50
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από heretic Εμφάνιση μηνυμάτων
apofasismenos, καλύτερα μην το συνεχίζεις μαζί του. Οταν κι αν έρθουν οι διαχειριστές θα γίνει κουβέντα εφ' όλης της ύλης. Για το τι φορουμ επιθυμούν να έχουν. Αυλή ψυχιατρείου ή χώρο συζήτησης του μεταφυσικού.
Ρε καθυστερημένο. Νομίζεις ότι αν επαναλάβεις άλλες εκατό φορές την λέξη ψυχιατρείο, ότι θα σε πάρει κανείς στα σοβαρά?

Ποιος είσαι εσύ ρε φασιστόμουτρο που θα ορίσεις ποιος είναι ψυχικά υγιής και ποιος όχι? Και ποιος είσαι και η παρέα σου που θα ορίσετε τί θα γράφεται στο φόρουμ?

Τί νομίζεις ότι είσαι εσύ που θέλεις να σε πληρώνουμε και να σου δίνουμε αναφορά?

Σου είχα πει να μην ασχολείσαι με τα ποστ μου, αν δεν σου αρέσουν. Δεν ήρθα να τα γράψω έξω από την πόρτα σου.

Αλλά απ' ότι φαίνεται έχεις σοβαρό πρόβλημα και δεν αντέχεις την άλλη άποψη, οπότε άσε τα περί ψυχιατρείου σε εμένα.

Ψυχασθενή, ε ψυχασθενή
  #28  
Παλιά 01-08-15, 19:08
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Φύλαξε το καλά εσύ το υβριστικό μου σχόλιο.

Για να δούμε πως θα αντισταθμίσεις την σωρεία βρωμιών που έχετε γράψει(εσύ και το βρωμοσυνάφι σου ο heretic και η gabriella)και συνεχίζετε να γράφετε.

Α ρε νταβατζήδες πόσο θέλω να σας τσακίσω, γι' αυτά που έχετε κάνει στον ελληνικό λαό.

Αλλά ευτυχώς που θα σας τσακίσει ο Θεός μου γιατί δεν αφήνει κανένα απλήρωτο στην ζωή.
  #29  
Παλιά 01-08-15, 19:46
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Έπεσε σύρμα από το <<αιρετικό>> Τουρκόπουλο που ακούει για κλέφτες και αρματωλούς και γίνεται...Τούρκος(μα αφού είναι). Μην μιλάτε είπε.

Τώρα θα βρίζω μόνο εγώ ώστε να θαφτούν τα βρωμόλογά σας. Και έτσι θα τιμωρηθώ εγώ, ενώ εσείς θα συνεχίσετε να παίζετε με το κομπολόι σας και να βρίζετε κάθε νέο χρήστη που τυχαίνει να έχει διαφορετικές απόψεις από τις δικές σας, τις <<φιλελεύθερες>> και <<αιρετικές>>.

Με μανία αυτό το κωλόπαιδο από τότε που γράφτηκα να μιλάει για σκουπίδια, παλαιοημερολογίτες και διάφορα. Και να έχει ο άθλιος και nickname "heretic" τρομάρα του.

Αλλά αυτοί είναι οι αντιρατσιστές. Περνάνε την βρωμιά τους στην Ελλάδα με τσαμπουκά και νταβατζιλίκι, και μετά λένε "όχι στους φασίστες" για όποιον αντιδρά για την ελευθερία.

Τέτοια καθίκια πληρώνουμε όλοι μας, στους λογαριασμούς και στους φόρους. Τον δημοσιογράφο της "ελληνικής" τηλεόρασης τον Ματθαίο και τον κάθε νταβατζή αιρετικό που ήρθε στην Ελλάδα να μιλήσει για δημοκρατία και ελευθερία από τα πατροπαράδοτα έθιμα και την θρησκεία, πίνοντας το αίμα του λαού δημοκρατικά και επιβάλλοντας την δική του φασιστική τάξη πραγμάτων...πάντα δημοκρατικά.

Και όχι μόνο, αλλά δεν θέλει και να μιλάμε το κωλόπαιδο ο ιεροεξεταστής, που να του κοπεί η λαλιά του παλιάνθρωπου.

Οργανισμοί βρώμικοι, αρπακτικοί, παρασιτικοί, κατακτητικοί, έρχονται και σου ρουφάνε το αίμα την ίδια στιγμή που φωνάζουν "φασισμός", "φασισμός", "φασισμός"...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρίστος Έλ : 01-08-15 στις 19:49
  #30  
Παλιά 01-08-15, 19:59
greekfighter98 Ο χρήστης greekfighter98 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-07-2015
Μηνύματα: 151
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Η αλήθεια είναι ότι όλα τα θέματά μου πηγάζουν από ανάγκη αναζήτησης. Ακόμη και εκείνα που φαίνονται μοναχά ιστορικά.

Καταλαβαίνω την απορία και την κατάπληξη ενός ατόμου που έχει μεγαλώσει με την ιδέα ότι ο γεωκεντρισμός, η βασιλεία και η Ιερά Εξέταση δεν είναι δυνατόν να υποστηρίζονται από υγιή άτομα. Και επίσης καταλαβαίνω την άρνηση γνώσης εκείνου του ατόμου που θεωρεί κάτι εντελώς ξεπερασμένο και άχρηστο να το διαβάσει.

Αλλά δεν βλέπω να υπάρχει κανένας όρος συμμετοχής που να μιλάει για περιορισμό στην έκφραση απόψεων. Και στο κάτω κάτω θα πρέπει να σεβαστούν οι εχθροί του γεωκεντρισμού και της Ιεράς Εξέτασης, το γεγονός ότι εδώ καταθέτονται θέματα για προβληματισμό και όχι για να πέφτει ξύλο στα γήπεδα.
.
Έχω μια απορία. Πως γίνεται κάποιος από τη μία να λέει από τη μία ότι πιστεύει στην ιδέα του έθνους, να λέει πράγματα για τους εβραίους και από την άλλη να πιστεύει στις θρσκευτικές τους παραδόσεις όπως : παλαιά διαθίκη, άγγελοι, γιαχβέ, αρχάγγελος μιχαήλ, κλπ...

Αν θες μπορώ να ανεβάσω ένα άρθρο που να εξηγεί τη σχέση εβραϊσμού και χριστιανισμού

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη greekfighter98 : 01-08-15 στις 19:59
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.