Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 06-08-15, 08:11
freemanride1000 Ο χρήστης freemanride1000 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-08-2015
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΑΝ

Καταρχήν καλημέρα.

Δεν έχουν ξαναμιλήσει, οπότε μου φαίνεται πολύ απότομη η ενέργειά σου. Νομίζω ότι πιο λογικό θα ήταν να μου κάνεις παρατήρηση εδώ και καιρό ότι δεν δέχεσαι συγκεκριμένες ρατσιστικές απόψεις στο σάιτ σου(κατά εβραίων κτλ), μια και είχα γράψει αρκετά πράγματα που δεν σε εκφράζουν. Δεν υπήρχε κάποιο <<γλέντι>> όπως λες, όπου έλειπε ο γάτος και χόρευαν τα ποντίκια.

Σχετικά με την προσβολή χριστιανών, χριστιανικών οργανώσεων αλλά και χρηστών στο φόρουμ, δεν έλαβα ουδεμία απάντηση από κάποιον manager. Όπως και να χει είναι δικό σου το φόρουμ, αλλά δεν διευκρίνισες τί επιτρέπεται και τί δεν επιτρέπεται, μια και φαινομενικά η προσβολή εβραίων και η προσβολή χριστιανών φαίνεται το ίδιο πράγμα, εκτός και αν κρίνει αλλιώς ένας διαχειριστής.

Σου στέλνω αυτό το μήνυμα, διότι στον λογαριασμό που μου έκλεισες είχα στα προσωπικά μου μηνύματα email φίλων και δεν μπορώ να τα βρω, διότι δεν τα είχα σώσει.

Ευχαριστώ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη freemanride1000 : 06-08-15 στις 08:11
  #82  
Παλιά 06-08-15, 09:42
freemanride1000 Ο χρήστης freemanride1000 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-08-2015
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

Επίσης να αναφερθώ λίγο στην ικανοποίηση της <<υπομονής>> των χρηστών.

Αυτό δείχνει ότι η δύναμη είναι πιο ισχυρή από την δικαιοσύνη και πως το δίκιο το έχει ο δυνατός. Επειδή δηλαδή η πλειοψηφία απαιτούσε το ban μου (και επειδή τα λόγια μου ήταν προκλητικά για την τωρινή τάξη πραγμάτων), ικανοποιήθηκε ανεξαρτήτως ηθικότητας και ανηθικότητας χρηστών.

Η δύναμη λοιπόν κάνει και όλες τις άλλες αξίες δυνατές.

Εγώ πάντως είμαι από τους λίγους ρομαντικούς που πιστεύουν ακόμη στην δικαιοσύνη.

Θα μπορούσες να είχες επέμβει νωρίτερα με παρατήρηση, αλλά αφού δεν με θες στο φόρουμ σου κανένα πρόβλημα.

Ευχαριστώ.
  #83  
Παλιά 06-08-15, 13:09
Το avatar του χρήστη Άπαν
Άπαν Ο χρήστης Άπαν δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 26-09-2003
Περιοχή: Utopia
Μηνύματα: 294
Προεπιλογή

Η βίαιη αποκόλληση από μία καθημερινή συνήθεια είναι δύσκολη. Είναι κατανοητή και σεβαστή η δυσφορία σου.

Καθώς, τα γραπτά μένουν, είναι στη πρόσβαση όλων να ελέγξουν και να αποτιμήσουν τις συντονιστικές ενέργειες. Δεν είμαι ιδιοκτήτης του site , εφαρμόζω αποφάσεις της συντονιστικής ομάδας.

Μια θερμή παράκληση:

Αποδέξου ότι είσαι ανεπιθύμητος στην παρούσα διαδικτυακή κοινότητα. Μην αναζητείς δικαιολογίες (email κτλ) , μη φτιάχνεις 2α και 3α ονόματα.

Μπορείς, πολύ εύκολα πλέον, να φτιάξεις τον προσωπικό σου χώρο έκφρασης ή να αναζητήσεις έτερη αγορά συζητήσεων.

Και αν έχεις φίλους, θα έρθουν να σε βρουν.
Αντίο.
__________________
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
Παραγωγός της "Ραδιοφωνικής Αστρικής Πύλης"
Albedo14 web radio , www.albedo14.com
Podcast Αστρικής Πύλης .................. Αρχείο Εκπομπών
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:40.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.