Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 19-01-12, 18:34
noname Ο χρήστης noname δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-04-2011
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Σε στρατοπεδο που υπηρετησα για 6-7 μηνες, στο Κιλκις, δεν θα αναφερω φυσικα σε ποιο, η δηθεν ιστορια με τον φανταρο που αυτοκτονησε σε απομακρυσμενη σκοπια, οπου υπαρχει σε ολα τα στρατοπεδα για να φοβεριζει τους σκοπους, ηταν οντως αληθινη......στην αρχη οταν ειχα παει και μου ειπαν γι αυτη τη σκοπια φυσικα δεν την πιστεψα,μεχρι που πηγα και μου εδειξαν το μικρο εκκλησακι για το καντηλι που υπηρχε εκει,και οντως ειχε αυτοκτονησει εκει πριν αρκετα χρονια καποιος φανταρος......
Φυσικα η σκοπια εκεινη εκλεισε και εμεινεη λιγο παραδιπλα σκοπια ανοιχτη, οπου ελεγχοταν και η περιοχη της κλειστης.....
Με φιλο μου οπου κι αυτος ειναι τρελαμενος με ιστοριες τετοιου περιεχομενου, ενα βραδυ γυρω στις 5 παρα , και ενω φυλαγαμε σκοπια εκει,και συζητουσαμε σιγανα,ακουσαμε μια αιθερια φωνη σαν να μας μιλουσε!Αυτο δεν κρατησε για πανω απο 2-3 δευτερολεπτα! Κοιταξαμε και οι 2 προς το μερος απ οπου ακουστηκε αυτη η φωνη,χωρις ομως να διακοψουμε την συζητηση μας. Και μετα απο κανενα 5 λεπτο ρωτησε ο ενας τον αλλο : "Ρε συ , το ακουσες κι εσυ αυτο ή ειναι η ιδεα μου?" Φαρσα αποκλειεται να μας κανανε, οπως επισης δεν μας φανηκε και ηχος απο καποιο πουλι ή ζωο.... φυσικα δεν αποκλυουμε να ηταν η φαντασια μας και λογω ωρας και νυστας.... Παντως την εμπειρια αυτη την θυμομαστε ακομα......
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 19-01-12, 19:38
Το avatar του χρήστη fantasy
fantasy Ο χρήστης fantasy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2011
Μηνύματα: 797
Προεπιλογή

Επίσης αυτή την ιστορία που αναφέρει η φίλη Αγγελική την ξέρω και με νταλικιέρη. Ότι αυτός δεν ήταν φαντάρος.
__________________

* Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο· καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο· το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή. Καζαντζάκης.

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:25.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.