Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 07-01-10, 17:52
Το avatar του χρήστη darkspawn
darkspawn Ο χρήστης darkspawn δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2010
Μηνύματα: 22
Cool

Και εγω ειχα ακουσει ιστοριες για αυτο το θεμα απο αλλα ατομα,μεχρη που το επαθα κι εγς,στη αρχη η μανα μου το ειχε παθει το να μη μπορει να κουνη8ει στο κρεβατη,και μετα απο λιγες μερες ηρθε και σε εμενα,ειχα ξαπλωσει να κοιμηθω και πριν καταλαβω τιποτα συνερχομε και δε μπορω να βγαλω φωνη και ουτε να κουνηθω,με το ζορι ανοιξα τα ματια και κουνησα το χερη μου,και ενιωθα σαν να ανασενει καποιος δυνατα..ολη η φαση ηταν οταν αρχησα να λέω την προσευχη,αρχησε να με βαραει στη πλατη,και οσο συνεχιζα τη προσευχη γιονοταν πιο εντονο οσπου χοροπηδουσα στο κρεβατη πανω κατω ξαπλωμενος..οταν τελιωσα τη προσευχη εφυγε..απο τοτε δε το εχω ξαναπαθει
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 08-01-10, 01:31
Το avatar του χρήστη Ermhs
Ermhs Ο χρήστης Ermhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Μηνύματα: 1.287
Προεπιλογή

Ghost rider Μου θύμησες ένα από τα ποιο πασίγνωστα περιστατικά στην Αμερική , το οποίο ερευνήθηκε από αστυνομία καθώς και πανεπιστήμιο μιας και είχε διάρκεια πολλών εβδομάδων..
Η ιστορία είναι παλιά, απλά ένα ωραίο πρωινό κατήγγειλε μια κοπέλα ότι έχει σεξουαλική παρενόχληση κάθε μέρα από μια αόρατη οντότητα και με πολύ άγριο τρόπο!!!.

Εντωμεταξύ ήταν γεμάτη μώλωπες και αμυχές σε όλο το σώμα και τα γενετικά της όργανα πολύ ερεθισμένα!.. Στην αρχή την πέρασαν για τρελή η ότι είχε πάθει ένα είδος σοκ και δεν θυμόταν. Αυτή συνέχισε να παίρνει τηλέφωνο αστυνομία κτλ, μέχρι που το έμαθε ένα τμήμα κάποιου πανεπιστημίου και με παρουσία αστυνομικού έκαναν έρευνα. Δηλαδή κοιμήθηκαν στο σπίτι της.

Όντος έτσι έγινε.. και μάλιστα το κατέγραψαν σε βίντεο. Η κοπέλα υπέστη βιασμό επανηλειμενα και σχεδόν όλο το βράδυ. Φώναξαν έναν εξορκιστή όπου αν θυμάμαι καλά επανέλαβε 2-3 φορές την όλη διαδικασία. Η τελευταία παρουσία της οντότητας ήταν ορατή!! Αλλά όπως ανέφερε τότε η κοπέλα πολύ αδύναμη οντότητα πλέον. .. Κοιτάχτηκαν για αρκετή ώρα μιας και δεν μπορούσε πλέον να … την βιάση.

Και έφυγε.. αυτό ήταν.

Έχει γυριστή και σε ταινία αλλά δεν την έχω δει…

http://www.imdb.com/title/tt0082334/

Νομίζω ότι είναι αυτή η ταινία.. αλλά δεν έχει σεξουαλικό βιασμό ως περιεχόμενο.. Ο σεξουαλικός βιασμός ανήκει στο πραγματικό γεγονός.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ermhs : 08-01-10 στις 01:48
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 08-01-10, 06:51
Το avatar του χρήστη ^GHOST RIDER^
^GHOST RIDER^ Ο χρήστης ^GHOST RIDER^ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-10-2009
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

@Ermhs
Ωχ τι θελες και το ανελυσες..
δηλαδη μπορει να γλυτωσα κιολας απο κατι χειροτερο..

Βρηκα και στο youtube κατι σχετικο..
http://www.youtube.com/watch?v=RyO1Dllhe38
Στο τελος του βιντεο ο τυπος με το μουσακι λεει οτι η κοπελα που προκαλεσε το φαντασμα οτι δεν θελω σοου με λαμπακια και φανερωσε τον εαυτο σου οτι αυτη ηταν που βιαστικε
Και το trailer.
http://www.youtube.com/watch?v=jjDH7...eature=related
__________________
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ^GHOST RIDER^ : 08-01-10 στις 07:07
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 14-01-10, 03:59
Το avatar του χρήστη Ermhs
Ermhs Ο χρήστης Ermhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Μηνύματα: 1.287
Προεπιλογή

Θλιβερό το γεγονός αυτο που συνέβη στην Haiti και το βάζω εδω γιατί σκέπτομαι.. κοίτα σύμπτωση όπου πριν ενα μήνα είχα ενόχληση με απαίσιο ήχο σεισμού και τρέμουλο ενώ στην πραγματικότητα δεν γινόταν σεισμός, για πολλές μέρες… Μου θύμισε ένα γεγονός στο παρελθών.
Είδα την είδηση κάπως καθυστερημένα μιας και δεν βλέπω τηλεόραση εδώ και χρόνια.. (με τρομάζει και αγχόνη όποτε βλέπω). Άντε 1 ώρα το Σάββατο και πολύ λέω..

Μάλλον θα πρέπει κάθε φορά που έχω όποιο συναίσθημα η φαινόμενο, έστω και αν προσπαθώ να το εξηγήσω με διαφορετικό τρόπο.. να το ανοίγω θέμα γιατι πάντα είμαι του 1 μήνα πριν..
Αν και το έχω παρατήσει χρόνια τώρα.. γιατί κάποτε δεν την πάλευα και δεν μου άρεσε. Αποτέλεσμα σταμάτησα να το παρατηρώ και αναφέρω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ermhs : 14-01-10 στις 04:29
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 24-01-11, 02:22
Το avatar του χρήστη darkspawn
darkspawn Ο χρήστης darkspawn δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2010
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

Συγνωμη που τοσο καιρο δε απαντησα σχετικα με αυτο το θεμα,με το ξαδελφο που ειχε αυτο το προβλημα,τελικα ολα ειναι απο τη κουραση,το αγχος και τη ψυχολογια,ακομα και η σκεψη η φοβος πριν κοιμιθεις οτι θα ξαναγινει σε κανουν πιο ευαλωτο.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.