Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 03-08-15, 22:12
Ειρηαννουλα Ο χρήστης Ειρηαννουλα δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΡΕ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ ΚΩΛΟΚΛΙΚΕΣ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ!!! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!

ΚΑΘΗΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΚΤΙΚΑ!!!

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ? ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΤΟΥΣ? ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ.
Ρε θυματακι δεν έχεις διαβασει τους κανονες;
  #72  
Παλιά 03-08-15, 22:15
Μελωδιαννα Ο χρήστης Μελωδιαννα δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-07-2015
Μηνύματα: 382
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ειρηαννουλα Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε θυματακι δεν έχεις διαβασει τους κανονες;
Ειρηνη ήρεμα..... δεν είναι σαν εμένα και την μπελα που μας φωνάζεις οπότε θες...
  #73  
Παλιά 03-08-15, 22:56
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων

Ας ετοιμάστουν τώρα για το banaki τους στην θάλασσα, αγκαλιά όλοι μαζί.

Αγκαλίτσα ο heretic, ο apofasmismenos, ο gabriell, o puck, o avatargr-1, ο nikodhmos, ο xtabay, ο greekfighter98, η valhalla

Ιδεολογική αγκαλίτσα και ομαδικό banaki.

Υπομονή βρωμιάρηδες, έρχεται η ώρα σας.
Μα δεν άφησες και κανένα μέλος.

Ρε Χριστάρα τι νομίζεις; ότι αν πέσουν μπαν, θα αλλάξει τίποτα; όποιος και να έρθει κι όποιος και να φύγει
εσύ θα είσαι ο αντιπαθητικός. Άσε που όποιος θέλει...και μετά το μπαν μπορεί να ξαναμπεί.

Γνώμη μου...δεν επεμβαίνει κανείς διότι δεν υπάρχει λόγος. Απλές καθημερινές αντιξοότητες είναι αυτές, σιγά τα ωά.

Τελοσπάντων...ότι αναγράφεται σε φόρουμ επιδέχεται κριτικής.

Δεν το ήξερες; και να είσαι σίγουρος ότι αν ήσουν πιο σταθερός ως χαρακτήρας και λιγότερο ερειστικός
θα είχες πολύ διαφορετική αντιμετώπιση. Κάθομαι και σου μιλάω (κι εγώ) για να σε σώσω από το πρόβλημά σου.

Είναι η αποστολή μου αυτή, όπως και του φίλου σου Μπάμπη76 σε άλλο θέμα.

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 03-08-15 στις 23:01
  #74  
Παλιά 03-08-15, 22:59
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΡΕ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ ΚΩΛΟΚΛΙΚΕΣ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ!!! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!

ΚΑΘΗΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΚΤΙΚΑ!!!

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ? ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΤΟΥΣ? ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΥΠΟΥΛΟΣ ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ, ΚΑΦΡΟΙ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ!

ΣΑΝ ΤΟ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΗΣΕ (ΝΑ ΑΝΕΧΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΙΖΕΙ), ΑΛΛΙΩΣ ΦΥΓΕ. ΚΟΙΤΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙ!!!

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ???!!!! ΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ?

ΑΙΣΧΟΣ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ <<ΟΝΟΜΑ>> ΔΕΝ ΣΕ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ.

ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ, ΔΟΞΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ, <<ΦΙΛΟΣΟΦΟΥΣ>> ΣΤΟΧΑΣΤΕΣ ΚΑΙ <<ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ>>

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Ποιά καντήλια θα αρχίσεις πάλι; Και όλα τα παραπάνω τι είναι; Η προσκομιδή; Χριστος Ελ, εντελώς χριστιανικά ολα τα παραπάνω, έτσι; Που συνδιάζονται με τις παραθρησκευτικές παλαβομάρες που αραδιάζεις εδω και χρόνια στα φόρουμ που λυμαίνεσαι. Φυσικά ολα αυτά δεν έχουν καμιά σχέση με χριστιανισμό, ούτε των ορθοδόξων, ουτε των καθολικών, ούτε καμμιάς άλλης γνωστής εκκλησίας. Ενα απάνθισμα απο αιρέσεις-οργανώσεις που έχεις περάσει βλέπω (πχ Μάρτυρες του Ιεχωβά), μαζί με αναγνώσματα παρανοικών συγγραφέων του διαδικτύου και διάφορα βιβλία άλλα-αντί-άλλων, όπως του επίσημου "φιλόσοφου" της Χ.Α, του Ιούλιου Έβολα.

Δεν έχεις καταλάβει κάτι, θα σου το πω άλλη μια φορά, ευγενικά. Τα φόρουμ που συμμετέχεις δεν είνα ιδιοκτησία σου για να κάνεις οτι γουστάρεις, και να γεμίζεις το χώρο τους με ανοησίες. Εφόσον το κάνεις καταχρηστικά, είσαι το λιγότερο υποχρέωμενος να δέχεσαι κριτική για αυτά, και πολλές φορές και αυστηρή. Ολοι αυτοί που ζητάς με αυτά τα τραγικά που γράφεις να τιμωρηθούν, έχουν σπαταλήσει ώρες εδω μέσα, επειδή τους ενδιαφέρει ο χώρος του μεταφυσικού, ο καθένας για τους δικούς του λόγους. Μπορεί να λογομαχούμε μεταξύ μας για θέματα απόψεων, αντιλήψεων ή τακτικής, αλλά ορισμένα πράγματα έχουν τα όρια τους. Εσυ τα έχεις ξεπεράσει απο την 1η βδομάδα που ήρθες εδω, και αν θυμάσαι καλά σου τόνισα να προσέξεις να μην γίνουν τα ίδια με αυτά που έκανες στο esoterica. Στα παλιά σου τα υποδήματα όλα αυτά. Κάθε μερικές ημέρες και απο ενα καινούργιο θέμα με τα ίδια και τα ίδια.

Θέλω να σου πω πάλι ευγενικά, οτι δεν με απασχολεί ούτε να σταματήσεις να γράφεις "απόψεις", ούτε να τα μαζέψεις να φύγεις, γιατί δεν είναι ούτε δουλειά μου να το κάνω, αλλά ούτε και θα έχει αποτέλεσμα σε τύπους σαν κι εσένα. Θα προσέχεις τον χώρο που βρίσκεσαι να μην εκθέτεις τους ανθρώπους που σε φιλοξενούν με ρατσιστικές αηδίες, γιατί μπορεί να διάβασει κανένας αλλοδαπός, κάποιος απο αυτούς που επιτίθεσαι, να πάρει ανάποδες και να την πληρώσουν άλλοι αντι για εσένα. Για τα άλλα, ας κρίνουν οι υπεύθυνοι τι είδους φόρουμ θέλουν.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη heretic : 03-08-15 στις 23:23
  #75  
Παλιά 03-08-15, 23:12
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν διαβάζω πλέον τα σχόλια τους μια και ξέρω πως δεν περιέχουν τίποτε χρήσιμο, παρά μόνο άχρηστες προσωπικές προσβολές.
Ούτε με ενδιαφέρει να το αναφέρω στον διαχειριστή, ας βρίσουν όσο θέλουν, εγώ δεν θα είμαι εκεί για να τους διαβάζω.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΡΕ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ ΚΩΛΟΚΛΙΚΕΣ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ!!! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!

ΚΑΘΗΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΚΤΙΚΑ!!!

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ? ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΤΟΥΣ? ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ.


Τα αντιφατικά ποστ λένε την αλήθεια. Μπόνους το κερασάκι απευθυνόμενος στον διαχειριστή.

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 03-08-15 στις 23:14
  #76  
Παλιά 04-08-15, 05:10
Το avatar του χρήστη xtabay
xtabay Ο χρήστης xtabay δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2012
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή

Παράθεση:
ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΡΕ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ ΚΩΛΟΚΛΙΚΕΣ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!
Πως λέμε "εγέρθητο" ένα πράμα...

Παράθεση:
ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ!!! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!
Έγινες μέλος του φόρουμ έναν χρόνο πριν, κατα την διάρκεια του οποίου δημοσίευσες 1535 μηνύματα. Κατα μέσο όρο δημοσιεύεις 4 μηνύματα την ημέρα. Όπως καταλαβαίνεις , είναι αναπόφευκτο να μην πέσει κάποιος επάνω στα μηνύματά σου. Δεν μας καλεί κάποιος στα θέματά σου αλλά τα θέματά σου πέφτουν με το ζόρι επάνω στα μούτρα μας. Μας τα περνάς με το ζόρι από τα ρουθούνια και πίστεψέ με ζορίζομαι πάρα πολύ όταν σε διαβάζω. Επιπλέον υπάρχει και μια βαθύτερη διάσταση: Για να δημοσιεύσεις τέτοιον όγκο σημαίνει οτι έχεις άπλετο χρόνο. Άπλετο χρόνο έχουν οι συνταξιούχοι , οι άνεργοι και οι άεργοι εκτός και αν η δημοσίευση στα φορουμς είναι μέρος της δουλειάς σου και ο νοών νοείτω...

Παράθεση:
ΚΑΘΗΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΚΤΙΚΑ!!!
Και άλλη παρανόηση: Στο καφενείο μας καθόμασταν ώσπου μπούκαρες εσύ! Εμείς θέλουμε να μείνουμε μακριά σου και εσύ όλο χώνεσαι!

Παράθεση:
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ? ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΤΟΥΣ? ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ.
Προσβάλλεσαι επειδή δεν μπορείς να υποστηρίξεις την μπαρουφολογία σου και άσε τις κλάψες για τις δήθεν προσβολές. Και όπως κάθε καλός φασιστάκος , όταν τα βρίσκεις σκούρα επικαλείσαι και την ανώτερη αρχή. Μακάρι τα καντήλια να σου έλυναν τα προβλήματα...

Παράθεση:
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΥΠΟΥΛΟΣ ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ, ΚΑΦΡΟΙ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ!
Φασισμός είναι πολλά πράγματα και ένα από αυτά είναι το να αναγνωρίζουν οι πολλοί το δικαίωμα της ελευθερίας του λόγου πχ σε ανθρώπους που θέλουν να την καταργήσουν.

Παράθεση:
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ???!!!! ΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ?
Ότι Ελλάδα έχεις , τέτοια φόρουμ θα πάρεις δηλαδη... Το καφενείο είναι μια χαρά χώρος. Πήγαινε , παράγγελε καφέ και μάθε να ακούς!

Παράθεση:
ΑΙΣΧΟΣ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ <<ΟΝΟΜΑ>> ΔΕΝ ΣΕ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ.
Το βρήκες το πρόβλημα . Δεν σε σεβόμαστε επειδή δεν έχεις "όνομα" και όχι για αυτά που γράφεις...

Παράθεση:
ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ, ΔΟΞΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ, <<ΦΙΛΟΣΟΦΟΥΣ>> ΣΤΟΧΑΣΤΕΣ ΚΑΙ <<ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ>>
Κατάργησέ μας τώρα και την πολιτισμική μας κληρονομιά!

Παράθεση:
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Τα κεφαλαία και οι μεγάλες γραμματοσειρές δεν πρόκειται να μας εξαφανίσουν. Σύνελθε! Συγκεντρώσου! Μαζέψου!
  #77  
Παλιά 04-08-15, 21:41
omega2 Ο χρήστης omega2 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2014
Μηνύματα: 109
Προεπιλογή

λίγες μέρες λείπω και γίναν τόσα πράγματα εδώ μέσα...
Ο Έλ βγάζει μαύρες λίστες,καίνουριες νεράιδες εμφανίζονται,
και βρισκόμαστε στα πρόθυρα ενός εμφυλίου πολέμου.

Ο heretic επιτίθεται με νόμους,
ο Έλ επιτίθεται με υπέροχες αναρτήσεις,
η Μελωδιάννα με νεραιδόσκονη...
θα επιτεθώ κι εγώ...
Pikachou διαλέγω εσένα..
επίθεση με...γαμώτο μου έσπασε η pokeball..
__________________
Throw me to the wolves and i will return leading the pack
  #78  
Παλιά 04-08-15, 21:52
nikodhmos Ο χρήστης nikodhmos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2014
Μηνύματα: 681
Προεπιλογή

Πολλές μπάλες έσπασαν εδώ μέσα τελευταία.
  #79  
Παλιά 04-08-15, 22:18
cHrIsToS8 Ο χρήστης cHrIsToS8 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-08-2013
Μηνύματα: 367
Προεπιλογή

καλα ατος ο πικατσου ακομα να αναβαθμιστει;
Αμαρτια δεν ειναι ρε παιδια;
  #80  
Παλιά 05-08-15, 16:01
Το avatar του χρήστη Άπαν
Άπαν Ο χρήστης Άπαν δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 26-09-2003
Περιοχή: Utopia
Μηνύματα: 294
Προεπιλογή

Όπως γνωρίζετε η διαχείριση του forum αντιμετωπίζει θέματα στην έγκαιρη διάγνωση και επιλυση προβλημάτων. Καλόδεχούμενη η κριτική ως προς αυτό το θέμα , ωστόσο είναι δύσκολο να αλλάξει αυτή η κατάσταση.

Ως εκ τούτου θα πρότεινα σε όλα τα μέλη να επιδείξουν υπομονή και αυτοσυγκράτηση όταν έχουμε να κάνουμε με περιστατικά όπως το παραπάνω.

Η διαχείριση προχώρησε σε μόνιμο αποκλεισμό του χρήστη "Χρίστος Έλ" . Ο μόνιμος αποκλεισμός δεν έχει να κάνει τόσο με τη συμπεριφορά του σε αυτό το νήμα , όσο στο γραπτό του λόγο εντός της κοινότητας.

Ο φασισμός, ο ρατσισμός, ο εθνικισμός και άλλοι φανατισμοί δεν έχουν θέση στην κοινότητά μας. Ο δημόσιος λόγος που εκφέρεται εντός της κοινότητας, δεν είναι ανεξέλεγκτος και ανεξάρτητος των χρηστών ηθών και της ελληνικής νομοθεσίας.

Το παρόν κλειδώνεται.
__________________
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
Παραγωγός της "Ραδιοφωνικής Αστρικής Πύλης"
Albedo14 web radio , www.albedo14.com
Podcast Αστρικής Πύλης .................. Αρχείο Εκπομπών
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.