Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 30-09-18, 16:31
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματικός εφευρέτης είναι αυτός που πετυχαίνει με την εφεύρεσή του όμως, πολλοί από τους πιο γνωστούς επιστήμονες,ακόμη και ο Αϊνστάιν, δεν ήταν πραγματικά πρωτοπόροι,απλά έτυχε να ολοκληρώσουν την έρευνά τους πιο γρήγορα,ενώ την ίδια στιγμή πολλοί άλλοι επιστήμονες έβγαζαν ακριβώς τα ίδια συμπεράσματα-θεωρίες. Υπάρχει διαφορά στο να είσαι επιστήμονας-εφευρέτης γενικά σε ότι και να κάνεις στη ζωή σου,με το να πετύχεις σε αυτό που κάνεις.

Όσο βγάζεις την πίκρα που έχεις για τον επιστημονικό κλάδο,τόσο χειρότερο κακό κάνεις στην εικόνα σου, συνεπώς τόσο πιο πολύ μειώνονται οι πιθανότητες να δεχθείς κάποια σχετική πρόταση για την δουλειά σου. Αν κρατούσες χαμηλότερο προφίλ και έβρισκες κάποιον να παρουσιάσει σωστά την ιδέα σου τότε δεν θα χρειαζόταν να κάνεις καμία συζήτηση εδώ.
Εγώ έχω πάει στο εξωτερικό την πατέντα για την εφαρμογή της και τους έχω χεσμένους όλους εδώ. Τους ρώτησα όλους πριν και μου αρνήθηκαν κάθε βοήθεια.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 30-09-18 στις 17:05
Απάντηση με παράθεση
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.