Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 08-09-08, 11:42
Το avatar του χρήστη Ermhs
Ermhs Ο χρήστης Ermhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Μηνύματα: 1.287
Προεπιλογή

Και έμενα αγαπητή η δεξιά παλάμη είναι όλη 1 Άστρο (όλες οι γραμμές σχηματίζουν αυτό) αλλά είναι φυσιολογικό μιας και υπάρχει μια ψυχεδέλεια γενικότερα σε όλους τους ανθρώπους και μπορείς να βρεις κάθε λογίς σύμβολο, (αν και ενώνονται όταν βάλεις την αριστερή και δεξιά παλάμη μαζί… ) Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι αυτό.. Ας παραμείνουμε στο θέμα που άνοιξες λοιπόν και το αρχικό σου ερώτημα..

Ώμος μιας και έχεις και εσύ πολλές εμπειρίες και ίσως έχεις την ανάγκη να της γράψεις όλες, να τα βάλεις όλα με τη σειρά έτσι ώστε αυτοί που θέλουν να ασχοληθούν και σου δώσουν την συμβουλή η άποψη να έχουν μια ολοκληρωμένη εικόνα στο τι μπορείς να κάνεις και γενικότερα τα «χαρίσματα σου».
Στο αρχικό θέμα δεν έβγαινε κάτι τέτοιο απλά μια απορία ενός μακρινού περιστατικού, ξαφνικά ανακαλύπτετε ότι «κάνεις πολλά πράγματα»

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ermhs : 08-09-08 στις 11:43
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-09-08, 12:21
Το avatar του χρήστη Witch Shadow
Witch Shadow Ο χρήστης Witch Shadow δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Περιοχή: Serres
Μηνύματα: 799
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ermhs
Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο witch δεν θα ήταν απορημένη αυτή τη στιγμή στο τι συνέβη ακριβώς.. Αλλά θα έγραφε για άλλα θέματα.

Πίσω πόρτα και παράθυρα δεν είχε το σπίτι? Υπόγειο με έξοδο στον εξωτερικό χώρο? Μιας και κλείδωσες εσύ, μήπως δεν μπήκες ποτέ στο σπίτι? Όλο αυτό να ήταν ένα όνειρο? Είχες αποκοιμηθεί αλλού…?

Γενικά το θέμα του τελεπορτερ θυμίζει λιγάκι Jumper μιας και είναι επίκαιρη ταινία. Το θέμα της υλοποιημένης αστρικής προβολής δεν το έχω ξανά ακούσει, (εκτός αν μιλήσουμε για 2 ίδιους εαυτούς στο ίδιο περιβάλλον (lol)) Δεν θα συναντούσε ξανά το αρχικό της σώμα όταν πήγαινε για 2η φορά για ύπνο? (ακούγετε περίεργο στο διάβασμα )

Επίσης η γιαγιά σου και παππούς δεν σε πίστευαν ότι κλείδωσες και κοιμήθηκες στο σπίτι… Άρα παίζει το σενάριο να μην μπήκες και κλείδωσες την πόρτα.. Έτσι δεν είναι?
Αλλιώς ο παππούς και γιαγιά θα μιλούσαν για περίεργο έως δαιμονικό περιστατικό.. τα τότε χρόνια.


Κάτι άλλο συνέβη.

Φιλε Ermh
ακουστηκαν καποιες ιδεες, προτασεις σχετικα με αυτο το γεγονος. Οπως Τηλεμεταφορα και τωρα Τηλεκινηση. Αν ισχυει αυτο οτι η Νηρηιδα καταφερε και Τηλεκινησε "δαιμονα" σημαινει οτι εχει ισχυρες ψυχικες ικανοτητες. Οποτε δεν ειναι δυσκολο να υλοποιησει το αστρικο της σωμα. Αλλα και παλι τοσες ιδεες και σκεψεις πεσανε, η δικη μου ηταν η ακραια?

Παράθεση:
Δεν ξέρω, μου ακούγεται λίγο τραβηγμένη η περίπτωση υλοποίησης του αστρικού σώματος... Είναι κάτι τέτοιο δυνατόν; Δεν το έχω ακούσει ποτέ... Κι αν όντως συνέβη κάτι τέτοιο, τελικά πώς γύρισε η Νηρηιδα στο κρεβάτι της; Σε ποιά μορφή, την αστρική ή την υλική;
Κι επίσης, πώς είναι δυνατόν να συνυπάρχουν 2 υλικές μορφές του ίδιου ανθρώπου την ίδια χρονική στιγμή;; Είναι σαν να μιλάμε για έναν άνθρωπο που βρίσκεται σε 2 διαφορετικά σημεία την ίδια στιγμή!! Εϊναι ποτέ δυνατόν να συμβεί κάτι τέτοιο;;!!
Τheosym
Το να καταφερεις να υλοποιησεις το αστρικο σου σωμα ειναι εφικτο, μετα ομως απο παααααραα πολυ εξασκηση και εκπαιδευση. Μιλαμε τωρα για προπονηση πανω απο 10 χρονια και αν. Τωρα αν καποιος εχει ισχυρες ψυχικες ικανοτητες, πιο ισχυρες απ'οτι 8α πρεπε μπορει να το κανει, αν κκαι μου ακουγεται περιεργο. Την ωρα που επεστρεφε η Νηρηιδα στο κρεβατι της, λιγο πριν ερ8ει αντιμετωπη με το φυσικο σωμα, επεστρεψε πισω ασυναισθητα. Το κακο ειναι οτι υπαρχει blackout για ενα λεπτο περιπου, μεχρι να ξαναγινει η επανασυνδεση του σωματος με τη ψυχη, οποτε ειναι λογικο να μην υπαρχει μνημη.
__________________

Oh I'm gonna be soooo happy when I vanquish your very sorry ass...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 08-09-08, 13:31
theosym3 Ο χρήστης theosym3 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-06-2008
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ermhs
Ευγενική παρατήρηση.. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό τελευταία αλλά εγώ μπερδεύομαι η με κάνει να αισθάνομαι περίεργα όταν γράφο για 1 θέμα και αντί να εξαντληθεί, ο δημιουργός μεταπηδά σε αλλά θέματα χρησιμοποιώντας το σαν απάντηση η σαν άμυνα.. Εννοείς, πιστεύεις ότι έκανες τελεπορτ??

Θα ήταν όμορφο αν τα έγραφες όλα και με σειρά Νιριιδα.. Σε ρωτώ εγώ τώρα.. Τι θεωρείς περίεργο από όλα αυτά oτι σου έχει συμβεί (όπως λέει και ο τίτλος του θέματος) Ότι ξύπνησες έξω από το σπίτι? Η ότι έκανες τηλεκινησία και ότι είδες δαίμονα.

Ευχαριστώ.

Ερμή, βασικά εγώ φταίω για το όλο μπλέψιμο, γιατί ζήτησα από τη Νηρηιδα να μας πει και τα υπόλοιπα περίεργα που της έχουν συμβεί, μήπως και καταφέρουμε να ερμηνεύσουμε την εμπειρία που περιέγραψε στην αρχή... Δεν προσπάθησε η ίδια να μας μπερδέψει ή να αμυνθεί, απλά απάντησε στην ερώτησή μου... Sorry για την αναστάτωση...

Φίλε Witch_Shadow,
Αν κατάλαβα καλά, εννοείς ότι οταν της άνοιξαν, η Νηρηίδα βρισκόταν ακόμα στο "υλοποιημένο " αστρικό σώμα της, σωστά;
Μπήκε λοιπόν στο σπίτι και τη στιγμή που ετοιμαζόταν να μπει στο δωμάτιό της και να ξαναπέσει στο κρεβάτι, το αστρικό της σώμα έχασε, ας πούμε, την υλική του υπόσταση και επέστρεψε πίσω στο αρχικό υλικό σώμα που βρισκόταν ήδη στο κρεβάτι ε;;

Χμμ, μου ακούγεται πολύ παράξενο... Φυσικά, δεν έχω πρόθεση να σε αμφισβητήσω, προς Θεού! Αλλά αν συνέβη κάτι τέτοιο, ίσως σημαίνει ότι η Νηρηίδα είναι άτομο με εκπληκτικές ψυχικές ικανότητες!

Να κάνω και μια μικρή παρατήρηση πάνω στη εκδοχή αυτή. Υποθέτω ότι το άτομο που άνοιξε την πόρτα στη Νηρηίδα, ήρθε ουσιαστικά αντιμέτωπο με το "δεύτερο" σώμα της. Υποθέτω ότι θα παραξενεύτηκε που την βρήκε έξω, οπότε λογικά θα την συνόδευσε στο δωμάτιό της για να βεβαιωθεί ότι είναι καλά. Οπότε τώρα έρχεται το βασανιστικό ερώτημά μου:
Αν εκείνη τη στιγμή η Νηρηίδα επέστρεφε το αρχικό υλικό της σώμα, το άτομο που τη συνόδευε δεν θα πάθαινε την πλάκα της ζωής του βλέποντας το δεύτερο υλικό της σώμα να "εξαϋλώνεται";;

(Ουφ, μπερδεύτηκα με όλα αυτά τα υλικά και αιθερικά σώματα... )

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melian : 09-09-08 στις 12:53 Αιτία: edit/συγχώνευση μηνυμάτων
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-09-08, 15:41
Το avatar του χρήστη Elfelia
Elfelia Ο χρήστης Elfelia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 124
Προεπιλογή

Παιδια θα πω κατι τελειως ασχετο με αυτο που συζητατε...

αλλα μηπως η Νηρηιδα θα μπορουσε να μας πει αν εχει συμβει κατι παρομοιο στα επομενα χρονια?ή γενικα κατι που δεν μπορει να εξηγησει????

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Elfelia : 08-09-08 στις 15:48
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 08-09-08, 21:36
Το avatar του χρήστη Νηρηιδα
Νηρηιδα Ο χρήστης Νηρηιδα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 364
Προεπιλογή

θα προσπαθησω να απαντησω χωρις να μπερδεψω τα πραγματα αλλο...
Φτεροποδαρε μου Ermh θα συμφωνησω και θα αφησω στην ακρη την χειρομαντεια.
Απαντωντας σου για τα οσα μου συνεβησαν και εξελαβα ως ανεξηγητα(καταρχην δεν εγραψα τιποτα αρχικα γιατι ειναι πολυ ασχημο και δυστυχως συνηθισμενο να σε πουν τρελο ακομη και οσοι σε ξερουν, δεν ηξερα τι αντιμετωπιση θα ειχα εδω!), μαζι θα απαντησω και σε σενα Witch Sandow που για να ειμαι ειλικρινης δεν πιστευω οτι εχω τοσο μεγαλες ικανοτητες ωστε να κανω υλοποιηση αστρικου σωματος αν και θα ηθελα να ηταν αυτη η εξηγηση!!!
Καταρχην δεν μου συνεβει ξανα το ιδιο(ευτυχως!!!)
Χμ...τα υπολοιπα τωρα που χαρακτηρισα "περιεργα".Θα προσπαθησω να αναφερω καποια με σειρα χωρις να σας ζαλισω με λεπτομερειες! Περα απο προφητικα ονειρα που νομιζω ολοι εχουν δει καποια στιγμη...
Το πρωτο εινα οτι σε μια εκδρομη με τα αλλα παιδια του χωριου αρχισα να λεω τα χαρτια σε ενα παιδι.Δεν ειχα ιδεα βεβαια και το καναμε για να τον πειραξουμε.Ελα ομως που μας ειπε οτι βρηκα τα παντα!Τις επομενες ημερες μας ειπε οτι βγηκαν και ολα οσα του ειπα για το μελλον του. Αρχισαν ολοι να μου ζητανε να τους πω τα χαρτια, κι ολοι λεγανε οτι ειμαι παντα σωστη στις προβλεψεις.Δεν το επαιρνα σοβαρα αλλα οσο περνουσε ο καιρος,οποτε τα εριχνα εβλεπα σαν"εικονες"στο μυαλο μου αντι να ερμηνευω τα χαρτια.(Μονο σε μενα δεν καταφερα να τα πω ποτε!) Σταματησα τελειως να ασχολουμε με αυτα στα 19 (πριν 5 χρονια) γιατι καθε φορα ενιωθα φριχτο πονοκεφαλο στο μετωπο που κρατουσε ολο και πιο πολυ.
Ενα αλλο που νομιζω αξιζει να αναφερω ειναι πως μεχρι και τωρα,μου συμβαινει οταν χαλαρωνω και σκεφτομαι καποιο κοντινο μου ατομο εντονα, να ακουω μεσα στο μυαλο μου ηχους απο το μερος που ειναι ή αποσπασματα απ'οσα λεει και ακουει.Πχ ακουσα τον φιλο μου να μιλαει με καποια σε εντονο τονο και τη λεξη πλοιο.Το πρωι μου ειπε πως ειχε μαλωσει με την αδερφη του γιατι ηθελε να την παρουμε μαζι μας, σε ενα ταξιδι που ηταν να κανουμε σε νησι. Αλλες φορες αυτο ειναι πολυ "δυνατο"σαν να τ ακουω διπλα μου,αλλες μπερδεμενο και καμια φορα μονο ηχοι σαν απο χαλασμενο σταθμο.
Για να μην σας κουρασω με οοοολα, αλλο ενα να σας πω. Σε ασχετες-μεταξυ τους-στιγμες εχω δει και νιωσει...δεν ξερω τι!Πραγματα-σκιες θα τα ελεγα. Δηλ. ειμαστε για καφε με μια παρεα και βλεπω ενα σμηνος νυχτοπεταλουδων, τους ρωταω αν τους εκπλησσει οσο εμενα και με κοιτανε σαν να ειμαι γυμνη!δηλ με τα ματια !Θα ειχα αρχισει να πιστευω πως ολα αυτα τα βλεπω εξαιτιας ψυχικης νοσου αλλα ημουν σπιτι ενος φιλου και μπαινοντας στην κουζινα του ειδα εναν γατο, δεν ηταν ο δικος του, και πλησιαζοντας τον, ειδα οτι ηταν παλι απο αυτη την πυκνη σκια στο χρωμα της σκουριας,γυρισε ξαφνιαμενος και μου ορμηξε!Φωναξα,ηρθε ο φιλος και ενω γατος δεν υπηρχε πουθενα, στην πλατη ειχα γρατσουνιες απο νυχια γατας και η δικη του γατα μου ειπε πως παντα φοβοταν να πλησιασει απο εκεινη την πλευρα του σπιτιου και δεν μπορουσε να καταλαβει το γιατι.
Ελπιζω να μην τα εκανα χειροτερα και πιο μπερδεμενα τωρα με οσα σας ειπα, ξερω οτι δεν γινεται να με πιστεψουν ολοι αλλα αν εχετε καμια ιδεα για ολα αυτα-περα απο το να ειμαι τρελη για δεσιμο -καντε εναν κοπο και γραψτε την!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 09-09-08, 11:56
Το avatar του χρήστη Elfelia
Elfelia Ο χρήστης Elfelia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 124
Προεπιλογή

Φιλι νηρηιδα κανονικα θα επρεπε να προσπαθησω να σε πισω οτι ολα αυτα τα φανταστηκες.Ομως δεν θα το κανω ή, για να το πω ποιο απλα, δεν θα προσπαθησω σονι και καλα η απαντηση μ να ειναι μεσα στα ορια της κοινης λογικης.Θα μπορουσα να σου πω οτι μια γατα μπηκε απο ενα παραθυρο του σπιτιου κ επειδη ησουν η πρωτη που αντικρισε σ επιτεθηκε γιατι εννοιοσε απηλιμενη.

Αλλα αφου λες οτι η φιγουρα αυτη ηταν γνωριμη.Ισως δαν παει κατι καλα με εσενα(για τυχον παρεξηγησεις, δεν εννοω οτι εισαι τρελη ή κατι σχετικο.)

Ισως καποιοσς δαιμονας, καποιο πνευμα ή κατι τετοιο τελος παντον τα εχει βαλει μαζι σου.Ισως γιατι πολυ απλα ανακαληψες την υπαρξη του ή και γιατι εχεις καπιοες δυνατοτητες,ικανοτητες...


δεν ξερω αν βοηθησα ή σε μπερδεψα περισσοτερο αλλα προσπαθησα...
__________________
Κοιτα μεσα σου...
θα δεις...
οτι δεν εισαι αυτο που βλεπεις στον καθρεφτη...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 09-09-08, 13:51
Το avatar του χρήστη Νηρηιδα
Νηρηιδα Ο χρήστης Νηρηιδα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 364
Προεπιλογή

Elfelia μεταξυ μας, οταν ειδα το"Ισως δεν παει κατι καλα με εσενα" οντως νομιζα οτι με λες τρελη αλλα ευτυχως εκανα λαθος Βασικα πριν καταληξω οτι πραγματι ειδα κατι μη φυσικο σκεφτηκα λογικα αλλα στον 5ο οροφο μου φανηκε απιθανο να τρυπωσει γατα η οποια μετα να εξαφανιστει και αν δεν ειχα τις νυχιες αλλα και τον φιλο μου που κατεληξε πως δεν ηταν κατι normal ολο αυτο, θα ελεγα πως τελικα μπορει να ειναι ολα παιχνιδια του μυαλου μου και εχω ψευδαισθησεις! Να σημειωσω εδω πως οι πληγες επουλωθηκαν φυσιολογικα. Και δεν ειναι οτι με μπερδεψες αλλα......με τρομαζει η ιδεα πως κατι με εχει βαλει στο ματι! και μαλιστα δεν το ειχα σκεφτει εως τωρα!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 09-09-08, 21:20
Το avatar του χρήστη Witch Shadow
Witch Shadow Ο χρήστης Witch Shadow δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Περιοχή: Serres
Μηνύματα: 799
Προεπιλογή

Oμολογω οτι μπερδευτηκα με την εξελιξη της ιστοριας. Αγαπητη Νηρηιδα αν θυμαμαι καλα στο μνμ #8 ειχες πει οτι μετα απο ενα ονειρο που ειδες να Τηλεκινεις εναν δαιμονα, απεκτησες την ικανοτητα αυτην την επομενη μερα. Σωστα? Αυτο για να γινει πρεπει να εχεις τρομερη ενεργεια ψυχικη για να μπορεσεις να τη χρησιμοποιησεις. Με βαση αυτο το γεγονος ειπα την αποψη μου σχετικα με την Υλοποιημενη Αστρικη Προβολη. Αλλα το αρνησε καπως στην συνεχεια. Απο αλλου ξεκινησαμε και αλλου καταληγουμε. Πραγματικα δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο που θες να μαθεις? Δεν εχω σκοπο να σε προσβαλλω αλλα να καταλαβω προσπαθω. Και οσο προχωρας με μπερδευεις περισσοτερο...
Φιλικα..
__________________

Oh I'm gonna be soooo happy when I vanquish your very sorry ass...
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 09-09-08, 22:28
Το avatar του χρήστη Elfelia
Elfelia Ο χρήστης Elfelia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 124
Προεπιλογή

α)Μην πανηκοβαλεσε....
β)Αν θες προσπαθησε να με βοηθησεις να καταλαβω τι ακριβως συμβαινει...
(θα σου κανω μερικες ερωτησεις,μην το θεωρησεις οτι σου κανω ανακριση,απλα επειδη γενικα απο τα δωδεκα μ ασχολουμε με τα παραφυσικα ή παραξενα φαινομαινα, αν θες, ξερω καποια πραγματακια που ισως να σε βοηθησουν να καταλαβεις τι σου συνεβει, απλα πρεπει να μαθω καποια πραγματακια για την 'υποθεση'σου ετσι ωστε να σε προσπαθησω να σε βοηθησω )

α)σε τι ηληκια σου συνεβει αυτο?,θελω να πω ησουν στην εφηβια?
β)το συμβαν με την γατα ηταν σε μικρη ηληκια ή προσφατα?
κ γανικα αυτα τα γεγονοτα συνεβησαν στην παιδικη σου ηληκια ή συνεχισαν κ συνεχιζουν ακομα?

αν θες απαντας φυσικα, ειναι λογικο κ θα το καταλαβω αν δεν θες να απαντησεις...!!!!
__________________
Κοιτα μεσα σου...
θα δεις...
οτι δεν εισαι αυτο που βλεπεις στον καθρεφτη...
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 10-09-08, 01:38
Το avatar του χρήστη Νηρηιδα
Νηρηιδα Ο χρήστης Νηρηιδα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 364
Προεπιλογή

Παράθεση:
Witch Shadow Oμολογω οτι μπερδευτηκα με την εξελιξη της ιστοριας. Αγαπητη Νηρηιδα αν θυμαμαι καλα στο μνμ #8 ειχες πει οτι μετα απο ενα ονειρο που ειδες να Τηλεκινεις εναν δαιμονα, απεκτησες την ικανοτητα αυτην την επομενη μερα. Σωστα? Αυτο για να γινει πρεπει να εχεις τρομερη ενεργεια ψυχικη για να μπορεσεις να τη χρησιμοποιησεις. Με βαση αυτο το γεγονος ειπα την αποψη μου σχετικα με την Υλοποιημενη Αστρικη Προβολη. Αλλα το αρνησε καπως στην συνεχεια. Απο αλλου ξεκινησαμε και αλλου καταληγουμε. Πραγματικα δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο που θες να μαθεις? Δεν εχω σκοπο να σε προσβαλλω αλλα να καταλαβω προσπαθω. Και οσο προχωρας με μπερδευεις περισσοτερο...
Φιλικα..
Δεν με προσβαλλες καλε μου Witch Shadow. Απλα δεν μπορω να πω αν ο δαιμονας ηταν αληθινος η απλα ενα ονειρο γι αυτο δεν ξερω αν μπορω να πιστεψω οτι εχω τοση ψυχικη ενεργεια, απο τη στιγμη μαλιστα που επηρεαζομαι ευκολα απο ασχημες καταστασεις γυρω μου μαλλον αδυναμη νιωθω παρα δυνατη! Και οπως ειχα πει απαντωντας στον Εrmh δεν ηξερα τι αντιμετωπιση θα ειχα λεγοντας ολα αυτα(πρωτη φορα που μπηκα στο forum ηταν!) κι επειδη το πρωτο παραξενο που θυμαμαι ηταν αυτο που εβαλα ως αρχικο θεμα νομιζα πως εξηγωντας εκεινο θα εβρισκα μονη ακρη για οσα ακολουθησαν.Αλλα δεν καταφερα τπτ τετοιο τελικα! Τι ειναι αυτο που 8ελω να μαθω....Αν ολα αυτα ειναι κατι που προκαλω εγω,αν συμβαινουν κι εγω απλως "ετυχε"να βρισκομαι στη μεση ή τωρα πια κι αυτο που ανεφερε η Elfelia
οτι κατι αλλο "με εχει βαλει στοχο".Γιατι νομιζω αν γνωριζω την αιτια θα καταφερω να απαλλαγω η εστω να συμβιβαστω με αυτα . Και συγνωμη που σας μπερδευω τοσο !!!ειναι που ειμαι και η ιδια μπερδεμενη με ολα αυτα!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.