Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 06-06-06, 14:13
Articun Ο χρήστης Articun δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2006
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή Πρόσωπο Χωρίς Χαρακτηριστικά

Γειά σας. θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρεται σχετικά με ένα περιστατικό που μου συνέβηκε οταν ήμουνα μικρός. Η εμπειρία μου έχει ως εξείς:

Όταν ήμουν περίπου 10 χρονών, περίπου κατά τις 2100 - 2200 θέλησα να πάω στο δωμάτιο των γονιών μου για τους φέρω κάτι. Το δωμάτιο των γονιών μου, είναι στο τέλος του διαδρόμου και το δικό μου στο πλάι λίγο πιο πίσω. Καθώς πήγενα, κάτι τράβηξε την προσωχή μου στο δωματιό μου. Εμεινα να κοιτάζω (ακριβώς απέναντι απ' την πόρτα ήταν το γραφείο μου) κάποιον να κάθεται στο μισοσκόταδο στην καρέκλα του γραφείου μου. Δεν ενοιωθα φόβο εκείνη την στιγμή. Δεν θυμάμε να είχα νοιωσει οτιδήποτε. Στη συνέχεια η καρέκλα γύρισε και τον είδα καθαρά. Ηταν το σώμα ενός ανδρα που φορούσε τζίν και άπρη φανέλλα αλλά δεν είχε χαρακτηρηστικά προσώπου. Σηκώθηκε αργα απ'την καρέκλα και εξαφανήστικε. Το περίεγρο είναι οτι τον ξαναείδα περίπου άλλες δυο φορές κατά την διάρκει της μέρας προτού χαθεί τελίως όμως ποτέ δεν ένοιωσα φόβο κοντά του.

Μήπως ξέρει κάποιος κάτι περι του θέματος? Είμαι 20 ετών σήμερα αλλά αυτή ίσως είναι η πιο περίεργη εμπειρία μου. Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 05-07-06, 22:18
Νεραιδα Ο χρήστης Νεραιδα δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2006
Περιοχή: shambhala
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

να σε ρωτησω κατι? ηταν σκοτεινο το προσωπο του και δεν μπορουσες να το δεις , η ειχε προσωπο και απλα ηταν μονο δερμα?

ευχαριστω
__________________
πες μου ποιον θαχεις να τα λες ?...

http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=18112
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 09-07-06, 10:04
Articun Ο χρήστης Articun δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2006
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή

Oxi skotino. i oli figoura itan arketa fotini mesa sto skotadi. mono derma, an mporis na to pis derma.

Χοντρό Μπιζέλι : Παρακαλώ από την επόμενη φορά να χρησιμοποιείς τον παλιό σου τρόπο γραφής



Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xontro_mpizeli : 09-07-06 στις 12:45
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.