Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-07-12, 14:03
Depi95 Ο χρήστης Depi95 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2012
Μηνύματα: 4
Question Περιεργο φωτεινο πραγμα !

Γεια σας ! Λοιπον,δεν θυμαμαι ποτε ακριβως συνεβη αυτο που θα σας πω αλλα νομιζω οτι ηταν προπερσι. Γυρνουσα απ'το φροντηστηριο μου και λιγο πριν φτασω στο σπιτι μου ειδα ενα μεγαλο,στρογγυλο και φωτινο πραγμα να χανεται πισω απο την πολυκατοικια μου. Αποκλιεται να ηταν αεροπλανο αφου ηταν πολυ μεγαλο.Εμοιαζε με το φεγγαρι αλλα σε πιο μικρο. Δεν μπορω να το εξηγησω.Μηπως εσεις εχετε καμια ιδεα;
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 30-07-12, 00:19
donbreath Ο χρήστης donbreath δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Πολλοι ανθρωποι τελευταια εχουν δει αγνωστου ταυτοτητος ιπταμενα αντικειμενα. Δεν μπορω να σου πω ακριβως τι ειδες μπορω ομως να σου πω οτι σε λιγοτερο απο ενα μηνα εχω δει 2 απο αυτα σε διαφορετικα μερη. Την δευτερη φορα ειδικα ηταν ξημερωματα λιγο πριν χαραξει και σχετικα κοντα στην περιοχη εκεινη εχει αεροδρομιο. Το αντικειμενο αυτο ομως το εβλεπα απο κοντα και καθαρα οτι δεν ηταν αεροπλανο η ελικοπτερο και αποδειξη ειναι το οτι δεν παρηγαγε ηχο! Εκτος αυτου ειχε την καταλληλη κλιση ετσι ωστε να μην αντανακλαται το φως του ηλιου που χαραζε προς την μερια της πολης αλλα προς την θαλασσα. τυχαιο και αυτο; Ας το παρουμε αλλιως. Καθε αεροπλανο η ελικοπτερο εχει κοκκινο η πρασινο φωτακι, σωστα; αυτο δεν ειχε τιποτε αλλο εκτος απο την αντανακλαση του ηλιου. Αυτα. ευχαριστω.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 30-07-12, 12:23
Depi95 Ο χρήστης Depi95 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2012
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

ουτε αυτο που ειδα εγω εκανε θορυβο...και δεν ειχε καμια σχεση με αεροπλανο η κατι τετοιο..ηταν μεγαλουτσικο
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.