Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 03-03-08, 23:41
dimis52 Ο χρήστης dimis52 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 03-03-2008
Μηνύματα: 1
Arrow Ufo στην Λητη Θεσ/νικης?

Καλησπερα σε ολους. Εχω μια εμπειρια-απορια και θελω τη γνωμη σας, νομιζω εδω ειναι το καταλληλο μερος. Προχθες 02/03/08 κατα τις 18:00 ερχομουν απο εθνικη σερρων θεσ/νικης προς θεσσαλονικη και πανω απτα λοφακια της λητης ειδα 2 φωτα ακινητα. Για την ακριβεια ειμασταν παρεα 4 ατομα σε 2 αυτοκινητα και τα ειδαμε και οι 4. Τα παρατηρησαμε πρωτη φορα κανα πενταλεπτο πριν τη στροφη για κιλκις, δεν ξερω ποση ωρα ηταν εκει. Ηταν ετσι για κανα 10λεπτο και ισως λιγο παραπανω, και μετα οταν πλησιασα στη λητη το ενα αρχισε να ανεβαινει αργα και να αφηνει πισω του αυτην την ασπρη ουρα που αφηνουν τα αεροπλανα ενω το αλλο εμενε ακινητο. Μετα κανα 5λεπτο αρχισε και το αλλο νανεβαινει και μεχρι να φτασουμε στη στροφη για περιφερειακο (ηταν πισω μας πλεον δεν τα βλεπαμε) ειχαν εξαφανιστει. Δεν παρατηρησαμε πως εφυγαν απλα δεν τα βλεπαμε αλλο.Τα ειδε μηπως κανενας αλλος? Ελικοπτερα δεν ηταν γιατι ηταν ψηλα(αλλωστε δεν θα δικαιολογουσαν τη φωτεινοτητα και τον καπνο), ουτε αεροπλανα γιατι ηταν ακινητα για αρκετη ωρα (μπορει και περισσοτερο πριν τα δουμε). Επειδη βιαζομασταν δεν σταματησαμε ομως ο συνοδηγος μου πηγε να βγαλει φωτο (με το κιν)εν κινησει, αλλα η καμερα δεν τα επιανε αν και ηταν μεγαλουτσικα. Για την ακριβεια ηταν περιπου οσο το φεγγαρι οταν ειναι μισο η στα 2/3 του συμφωνα με την αποσταση που τα βλεπαμε εμεις βεβαια, αλλα πιο φωτεινα (δεν ειχε νυχτωσει). Αφου εγω στην αρχη σκεφτηκα μηπως ειναι κατι που αντανακλα το φως του ηλιου που επεφτε εκεινη την ωρα. Μια λεπτομερεια την οποια παρατηρησε ο συνοδηγος μου οταν αυτα ηταν απο πανω μας ειναι οτι ηταν μαυρα και τριγωνικα και μαλιστα μου λεει μηπως ειναι τιποτα στελθ? Βεβαια εγω οδηγουσα κιολας και δεν ειδα κατι τετοιο. Αλλα δεν ξερω υπαρχουν αεροπλανα που μενουν ακινητα τοση ωρα? Περιμενω τη γνωμη σας και αν τυχον τα παρατηρησε η τα εβγαλε και καμια φωτο κανενας αλλος
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.