Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιά 29-05-12, 20:03
Το avatar του χρήστη OANNHSEA
OANNHSEA Ο χρήστης OANNHSEA δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2007
Μηνύματα: 1.182
Προεπιλογή

Παράθεση:
Άλλες ανθρωπότητες σε άλλους πλανήτες, περάσαν από παρόμοιες καταστάσεις και είδαν ότι δε πήγαινε άλλο και στράφηκαν στο εσωτερικό τους δηλ. να αλλάξει ο καθένας τον εαυτό του. Κατάφεραν έτσι να φτάσουν σε υψηλά πνευματικά επίπεδα.
Εδώ και πολλά χρόνια αυτές οι ανθρωπότητες-εξωγήινοι θέλησαν να μοιραστούν αυτές τις εσωτερικές σπουδές μαζί μας για αυτό και συχνά επισκέπτονται το κόσμο για να μας περάσουν αυτό το μήνυμα...
Από που τα ξέρεις τα πιο πάνω ΟΠΑΒ, διαβάζεις καμία γυάλινη σφαίρα;
__________________

ΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΠΛΕΙΝ ΕΙΣ ΚΟΡΙΝΘΟΝ
BELLUM OMNEUM CONTRA OMNE - ΦΩΤΙΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
Απάντηση με παράθεση
  #132  
Παλιά 29-05-12, 20:31
Donnie_Darko Ο χρήστης Donnie_Darko δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2008
Μηνύματα: 120
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από demi Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=1Tez0_9jr-g

νομιζω οτι αυτο απανταει στις ερωτησεις σου...οχι οτι το πιστευω, αλλα μιας κ ρωτησες κ τυχαια το βρηκα σημερα....

θεωρω οτι αυτοι οι ανωνυμοι, ειναι μεγαλο κολπο...κατι παιζει απο πισω...για να ανακατευονται κ με τους εξωγηινους κ να υποστηριζουν οτι υπαρχουν κ ειναι καλοι... κατι δεν παει καλα ε? τι λετε?
Ποια είναι ακριβώς η απάντηση γιατί δεν την έπιασα.
__________________
ANOTHER LEGENDARY THREAD !
Απάντηση με παράθεση
  #133  
Παλιά 30-05-12, 18:37
ΟΠΑΒ Ο χρήστης ΟΠΑΒ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 26-01-2012
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Φίλε OANNHSEA,

δε μπορούμε να έχουμε όλες τις απαντήσεις έτοιμες και ξεκάθαρες για διαφόρους λόγους.
Μπορούμε όμως να καταλάβουμε την αξία κάποιας πρότασης ή όχι, από τα συμφραζόμενα και τι προσανατολισμό δείχνει, αν είναι καθαρός και έντιμος
Αν είμαστε έντιμοι (στο λόγο) και ειλικρινείς (δεν υπονοοώ κάτι για σένα ή οποιονδήποτε) θα καταλάβουμε κάτι περισσότερο για την εγκυρότητα ή όχι μιας πρότασης, από τη στιγμή που δεν έχουμε άλλα στοιχεία...

Φιλικά!
Απάντηση με παράθεση
  #134  
Παλιά 31-05-12, 10:15
Το avatar του χρήστη OANNHSEA
OANNHSEA Ο χρήστης OANNHSEA δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2007
Μηνύματα: 1.182
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΟΠΑΒ Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε OANNHSEA,

δε μπορούμε να έχουμε όλες τις απαντήσεις έτοιμες και ξεκάθαρες για διαφόρους λόγους.
Μπορούμε όμως να καταλάβουμε την αξία κάποιας πρότασης ή όχι, από τα συμφραζόμενα και τι προσανατολισμό δείχνει, αν είναι καθαρός και έντιμος
Αν είμαστε έντιμοι (στο λόγο) και ειλικρινείς (δεν υπονοοώ κάτι για σένα ή οποιονδήποτε) θα καταλάβουμε κάτι περισσότερο για την εγκυρότητα ή όχι μιας πρότασης, από τη στιγμή που δεν έχουμε άλλα στοιχεία...

Φιλικά!
Εφόσον δεν έχεις στοιχεία, τότε πως γράφεις ωσάν να παραθέτεις στοιχεία;
Και μάλιστα στοιχεία για τα οποία είσαι σίγουρος για αυτά;
__________________

ΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΠΛΕΙΝ ΕΙΣ ΚΟΡΙΝΘΟΝ
BELLUM OMNEUM CONTRA OMNE - ΦΩΤΙΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη OANNHSEA : 31-05-12 στις 10:16
Απάντηση με παράθεση
  #135  
Παλιά 28-06-12, 16:15
ΟΠΑΒ Ο χρήστης ΟΠΑΒ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 26-01-2012
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή Στοιχεία...

Φίλε OANNHSEA

Όταν λέω ότι "δεν έχουμε στοιχεία" εννοώ στη προκειμένη περίπτωση ότι "εσύ" δεν έχεις τα στοιχεία , αν και νομίζω σε προηγούμενα ποστ έχω αναφέρει αρκετά στοιχεία σχετικά με το θέμα μας.

Το "εμείς" πήγαινε σα κανόνα, δηλ. σαν αρχή: Δε μπορούμε να τα έχουμε όλα "έτοιμα στο πιάτο", αλλά πρέπει να κάνουμε κι εμείς προσπάθεια στη κατεύθυνση αυτή και σίγουρα τότε θα συναντηθούμε κάποτε.

σαν οδηγό στη προπάθεια αυτά προτείνω ότι:
Παράθεση:
πρέπει να είμαστε σε θέση "να καταλάβουμε την αξία κάποιας πρότασης ή όχι, από τα συμφραζόμενα και τι προσανατολισμό δείχνει, αν είναι καθαρός και έντιμος"
αρκεί
Παράθεση:
να "είμαστε έντιμοι (στο λόγο) και ειλικρινείς (δεν υπονοοώ κάτι για σένα ή οποιονδήποτε) θα καταλάβουμε κάτι περισσότερο για την εγκυρότητα ή όχι μιας πρότασης, από τη στιγμή που δεν έχουμε άλλα στοιχεία..."
Σε κάθε περίπτωση νομίζω ότι από το είδος των ερωτήσεων που έκανες φαίνεται ότι έχεις υψηλό δείκτη κατανόησης και χαίρομαι ιδιαίτερα για αυτό!!
Οπότε ελπίζω τώρα να έγινα (τουλάχιστον περισσότερο) κατανοητός!

Φιλικά!
Απάντηση με παράθεση
  #136  
Παλιά 28-06-12, 18:00
ΟΠΑΒ Ο χρήστης ΟΠΑΒ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 26-01-2012
Μηνύματα: 25
Smile Απαντήσεις στο φίλο "Vakryle"

Φίλε Varkyle,

αν και καθυστέρησα πολύ να σου απαντήσω... απολογούμαι για αυτό!

κατ' αρχάς χαίρομαι πάρα πολύ για τις ερωτήσεις που έθεσες. Δείχνει επίσης πολύ υψηλό δείκτη κατανόησης και είναι πολύ ευχάριστο να γνωρίζεις έστω και με αυτό τον απρόσωπο τρόπο τέτοιους ανθρώπους.

σε ένα μεγάλο μέρος των ερωτήσεων, ταιριάζει η ίδια η απάντηση, που έδωσα πριν λίγο στο φίλο OANNHSEA.

Επειδή όμως θέλω να δώσω μία ουσιαστική απάντηση και στους δυο σας, θα πω το εξής:
Έτυχε στη ζωή μου να γνωρίσω κάποιους πολύ αξιόλογους και κατα τη γνώμη μου αληθινούς Δασκάλους για τους οποίους είμαι βαθιά ευγνώμων, τους οποίους για κάποιους λόγους, στη παρούσα φάση, δε θέλω να τους μνημονεύσω. Από εκεί είναι οι πηγές μου...

Ένας από τους κύριους λόγους όπου δεν τους αναφέρω είναι ότι συνήθως κάνουμε το λάθος σε ένα πράγμα να κοιτάμε το περιτύλιγμα και όχι το περιεχόμενο που είναι η ουσία και η αξία του πράγματος.
Ελπίζω αυτό να είναι κατανοητό ή τουλάχιστον σεβαστό!!


Τώρα όσον αφορά στο ψυχολογικό κομμάτι... οι απαντήσεις προέρχονται μέσα από τις ίδιες πηγές-πληροφορίες, αλλά και τη προσωπική μου εμπειρία μέσα από τη πρακτική εφαρμογή των πληροφοριών και των πρακτικών αυτογνωσίας και Πνευματικής ΑυτοΒελτίωσης, όπου παρουσιάζονται στην αντίστοιχη Ομάδα...

Προφανώς δε μπορώ να σου απαντήσω σε όλες τις ερωτήσεις καθώς νομίζω (και το καταλαβαίνεις κι εσύ) η απάντηση σε μία μπορεί να είναι έμμεση απάντηση και σε άλλη/ες

Λοιπόν...
1. "
Παράθεση:
Συναισθήματα όπως η κακία, το μίσος, ο θυμός, ο φόβος, η βία και όλα τ' άλλα τα μαύρα, πνευματικές καταστάσεις δεν είναι; Ψυχικές > Ψυχολογικές > Πνευματικές. Επομένως, πως θα μεταδοθεί κάτι το πνευματικό, αν εσύ δεν είσαι πνευματικό όν;"
Επέτρεψε μου να σου πω ότι: η κακία, το μίσος, ο θυμός, ο φόβος, η βία και όλα τ' άλλα τα μαύρα είναι Ψυχικές > Ψυχολογικές καταστάσεις (στο σύνολό του αποτελούν το Υποσυνείδητό μας) αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι Πνευματικές. Οι Πνευματικές καταστάσεις εμφανίζονται μέσα μας όταν είμαστε συνειδητοί δηλ. είναι απόροοια της λειτουργίας της Συνείδησής μας!!

2. [QUOTE]"Οπότε αν δεχτούμε ότι όντως είναι πνευματικά, τότε τι νομίζεις ότι θα θέλουν να κάνουν ανώτερα πνευματικά όντα-εξωγήινοι σε αυτό το πλανήτη όταν βλέπουν όλα αυτά τα άσχημα πράγματα εδώ στη γη; Παρά μόνο να βοηθήσουν αφιλοκερδώς..." από ΟΠΑΒ

"Σε μία τέτοια περίπτωση, με όλες αυτές τις παραμέτρους, ακριβώς όπως τις θέτεις, εγώ θα σου έλεγα "να το εκμεταλλευτούν", πειραματιζόμενοι πάνω σ' αυτές τις κακές συνήθειες που έχουμε, έτσι ώστε να εξελιχθούν περισσότερο."[/QUOTE]

Αν το κάνανε αυτό θα παραβιάζανε το πρώτο κανόνα της Αυτοβελτίωσης. Η αυτογνωσία ξεκινά στρέφοντας το ενδιαφέρον μας στο να γνωρίσουμε και να πειραματιστούμε πάνω στον ίδιο τον ευαυτο μας και όχι πάνω στους άλλους!!

3.
Παράθεση:
Ακόμη κι αν ο πυρήνας είναι ο ίδιος, λες: "σε γενικές γραμμές πέτυχε τους σκοπούς της, καθώς δεν ήρθε η αφύπνιση στη συντριπτική πλειονότητα των ανθρώπων, συμπεριλαμβανομένου κι εμάς". Ζούμε σε μία χώρα όπου για πολλά χρόνια επικρατούσε το Πάνθεον και για άλλα πολλά χρόνια ο Χριστιανισμός. Στην περίπτωσή μας, ποιος πέτυχε τον σκοπό του;
Η απάντηση βρίσκεται στο εξής:
Άλλο η διδασκαλία του Χριστού και άλλο πώς εμείς βλέπουμε, κατανούμε και εφαρμόζουμε (εδώ κι αν είναι θέμα...) τη διδασκαλία Του!
Άλλο το Πάνθεον και άλλο πως βλέπανε το Πάνθεον οι Αρχαίοι ημών πρόγονοι και οι νυν απόγονοι τους.
Νομίζω αυτοί κάνανε αυτό που έπρεπε να κάνουνε με το καλύτερο τρόπο! Ποιο εποικοδομητικό είναι να κατανοήσουμε και να διορθώσουμε αυτά που κάνουμε εμείς και να διοτθώσουμε τον ίδιο τον ευατό μας!

4.
Παράθεση:
Ποιος έδωσε το "ok" για την θεϊκή αποστολή και με ποιανού βοήθεια και καθοδήγηση; Ο Χριστός είχε τον Θεό, ο Μωάμεθ τον Αλλάχ και ο Δαλάι Λάμα τον Βούδα. Αν κατάλαβα καλά, εσύ υποστηρίζεις ότι όλοι έχουν δίκιο (μιας και ο πυρήνας είναι ο ίδιος) και ότι όλοι οι εκάστοτε Θεοί της εκάστοτε θρησκείας έστειλαν τους απεσταλμένους τους για ένα σκοπό. Δηλαδή; Όλοι αυτοί γνωρίζονται μεταξύ τους; Ή μήπως μόνο ΕΝΑΣ τους έστειλε σε διαφορετικές εποχές, με διαφορετικό τρόπο; Δεν βγάζω νόημα!
Κατ' αρχήν Αλλάχ σημαίνει Θεός στα αραβικά!
Έχεις ήδη πολύ σωστά απαντήσει, απλά βάλτα σε σειρά...
ο "ΕΝΑΣ τους έστειλε σε διαφορετικές εποχές, με διαφορετικό τρόπο" και "έστειλαν τους απεσταλμένους τους για ένα σκοπό."
Προφανώς αφού είναι συνειδητά και πνευματικά όντα "Όλοι αυτοί γνωρίζονται μεταξύ τους", όπως και εμείς αφού είμαστε αδέρφια, αλλά επειδή δεν είμαστε πνευματικά όντα, δεν έχουμε και τις αντιστοιχες ικανότητες να το διασταυρώσουμε και να το επαληθεύσουμε!

5.
Παράθεση:
Πειραματίσου…

Δεν μου απάντησες το "πως"!
Βρες την άκρη του νήματος... Βρίσκεται πριν την αρίθμηση...

6.
Παράθεση:
Άρα, οι εξωγήινοι με τα Θεία όντα (τα οποία εν τέλει είναι πολλά και όχι μόνο ένα, επομένως, όχι μόνο ο Θεός των Χριστιανών, ή ο Μωάμεθ των Μουσουλμάνων), έχουν σχέση μεταξύ τους. Και μάλιστα, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου, σχέση πολύ ιδιαίτερη μεταξύ τους, μιας και οι μεν (εξωγήινοι) φέρνουν το μύνημα στον υλικό κόσμο και οι δε (Θεοί) στον αστρικό. Θα 'λεγες ότι οι εξωγήινοι είναι οι απεσταλμένοι "αγγελιοφόροι";
Αφού είναι πνευματικά όντα (τουλάχιστον κατ'εμέ) είναι και αγγελιοφόροι στο φυσικό κόσμο, αφού δεν είμαστε ικανοί να πάρουμε μηνύματα στο αστρικό (πολύ σωστά!! Καταλαβαίνεις..., έρχονται οι εξωγήινοι να μας τα δώσουν στο φυσικό!

7.
Παράθεση:
Επομένως, η σκέψη σου απορρίπτει τον μύθο των Ελλήνων, οι οποίοι παρουσιάζονται ως οι μόνοι σωτήρες του κόσμου σε κάθε συζήτηση τέτοιου είδους. (Και αν όντως τον απορρίπτει, επιτέλους βλέπω φως στο τούνελ, γιατί βαρέθηκα αυτήν την ακαταμάχητη τεστοτερόνη μας)
Η ουσία είναι η εξής: Αυτοί που τον υποστηρίζουν, είναι σίγουροι ότι στη προηγούμενη ζωή τους δεν ήταν Έλληνες; και τότε τι;
Αν μισούν κάποιο έθνος, γνωρίζουν ότι στη προηγούμενη ζωή τους μπορεί να ανήκαν σε εκείνο το έθνος που μισούν τώρα, ώστε μέσω του σοφού Νόμου του Κάρματος να δούν και να κατανοήσουν τα λάθη τους που προξένησαν στη προηγούμενη ζωή τους, στο τωρινό "δικό" μας έθνος, ως τότε αλλοεθνείς; Αυτό βέβαια ισχύει αντίστροφα και για όσους αλλοεθνείς μας μισούν...
Το μίσος δεν έχει πατρίδα. Είναι τυφλό και μπορεί να μισήσει και να βλάψει το φίλο/ους της προηγούμενης ζωής μας...
Τέλος πάντως η ψυχή μας, η συνείδησή μας, ο αθάνατος πνευματικός μας σπινθήρας έχει πατρίδα;

Σε κάθε περίπτωση μπορούμε να είμαστε "υπερήφανοι" για τους Αρχαίους μας προγόνους, σε πολλούς τομείς. Προσωπικά είμαι αγαπώ την αρχαίαα ελληνική φιλοσοφία, μυθολογία και κάλος

Δε ξέρω όμως κατά πόσο "περήφανοι" μπορούμε να είμαστε για το τρόπο που κατανούμε και προσεγγίζουμε, την αρχαία ελληνική φιλοσοφία, μυθολογία και κάλος και κυρίως αν το κάνουμε πράξη... Αυτό που μετράει είναι πράξη και όχι τα λόγια!!

8.
Παράθεση:
Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο, η οποιαδήποτε επαφή εξωγήινου πολιτισμού (αν και εφ' όσον έγινε) να ήτο τυχαία; Από ένα τυχαίο λάθος, ή από ένα τυχαίο συμβάν, ή από οτιδήποτε τυχαίο να μας εντόπισαν και να τελικά να ... βρήκαν τον ψύλλο στ' άχυρα;
Το έχω σκεφτεί...
Έχεις σκεφτεί όμως ότι αυτό το σύμπαν το δημιούργησε μία Θεία οντότητα (δεν έχει σημασία το όνομα Αυτού, άλλωστε τι ξέρουμε πραγματικά περι Θεού, Δία Κοσμικού Πατέρα κλπ; Απλά αναφέρουμε ονόματα...) που δεν πέφτει άχυρο κάτω χωρίς να το αντιληφτεί;

Να είσαι πάντα καλά!!

Χαίρομαι πολύ για τη συζήτηση" και τις ερωτήσεις που έθεσες! Ήταν ουσιαστικές και εποικοδομητικές! Μπράβο σου!

Μερικές φορές οι αληθινές και ειλικρινές ερωτήσεις αξίζουν πολύ περισσότερο από τις ίδιες τις απαντήσεις...
διότι ίσως μπορούμε (π.χ. σε πρακτική συγκέντρωσης ή διαλογισμού) να πάρουμε αντικειμενικές απαντήσεις για κάτι πέρα από του νου!!

Καλή τύχη!

Χαιρετώ!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΟΠΑΒ : 28-06-12 στις 18:21
Απάντηση με παράθεση
  #137  
Παλιά 19-11-12, 10:57
Το avatar του χρήστη SAM_502
SAM_502 Ο χρήστης SAM_502 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Περιοχή: Β Προαστεια
Μηνύματα: 762
Προεπιλογή

Πως κατάφερε αυτό το νήμα να φτάσει 14-15 σελίδες όταν έχει απαντηθεί απο το δεύτερο κιόλας πόστ????Ρητορική η ερώτηση.
__________________
Απουσία αποδείξεων δε σημαίνει και απόδειξη απουσίας
Απάντηση με παράθεση
  #138  
Παλιά 05-12-12, 10:47
Το avatar του χρήστη OANNHSEA
OANNHSEA Ο χρήστης OANNHSEA δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2007
Μηνύματα: 1.182
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SAM_502 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως κατάφερε αυτό το νήμα να φτάσει 14-15 σελίδες όταν έχει απαντηθεί απο το δεύτερο κιόλας πόστ????Ρητορική η ερώτηση.
Η ερώτηση τώρα δικαιώνεται!!!
http://logioshermes.blogspot.com/2012/12/3.html

Αλλά ρε παιδί μου πολύ φρενάρισμα... Ενάμιση χρόνο και ακόμα φρενάρουν...
Μάλλον κάποιος λάδωσε το οδόστρωμα...
__________________

ΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΠΛΕΙΝ ΕΙΣ ΚΟΡΙΝΘΟΝ
BELLUM OMNEUM CONTRA OMNE - ΦΩΤΙΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
Απάντηση με παράθεση
  #139  
Παλιά 05-12-12, 11:26
AVATARGR
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Πράγματι φίλε OANNHSEA είναι καταλυτικό το θέμα που αναφέρει η ιστοσελίδα
http://logioshermes.blogspot.com/2012/12/3.html
Αλλά δεν ανέφερες και κάτι πολυ σπουδαίο που γράφεται στην σελίδα....
<<ο Αμερικανός αντιπρόεδρος ζήτησε την συνδρομή της Ρωσίας στη
δημιουργία ενός πλέγματος άμυνας του πλανήτη, μετα τον εντοπισμό από
αμερικανικούς δορυφόρους μιας - επί λέξη - "μαζικής εισβολής αρμάδας,
πλάτους μιλίων, εξωγήινων σκαφών", στο ηλιακό μας σύστημα, η άφιξη των
οποίων αναμένεται περί τα τέλη του 2012..!!
!!!!!!!!>>
Σάν κερασάκι στην τούρτα ήλθε και η αναφορά στο 2012 !!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ.
ΥΓ Φίλε OANNHSEA θα χρησιμοποιήσω την Ιστοσελίδα που παραθέτεις το
θέμα που έχω ανοίξει Ημερομηνίες του Φόβου...

http://www.metafysiko.gr/forum/showt...569#post100569
Απάντηση με παράθεση
  #140  
Παλιά 05-12-12, 11:43
Το avatar του χρήστη SAM_502
SAM_502 Ο χρήστης SAM_502 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Περιοχή: Β Προαστεια
Μηνύματα: 762
Προεπιλογή

Αυτός που έχει το συγκεκριμένο site καλύτερα να το σβήσει απο το σέρβερ γιατί πιάνει άσκοπο δικτυακό χώρο.


Μόλις είδα στη πρώτη γραμμή του άρθρου το whatdoesitmean σταμάτησα να διαβάζω.Ερευνα μηδέν.


Βέβαια πριν ένα μήνα είδα μια αγγελία εργασίας στην οποία έλεγε οτι ζητούνται άτομα για αναδημοσίευση άρθρων σε μπλογς.5 ευρώ η ώρα.Γιαυτό ξεπήδησαν σα μανιτάρια όλα τα άχρηστα μπλόγκς άχρηστων ανθρώπων που το μόνο που κάνουν είναι να μεταλαμπαδεύουν άγνοια και παραπληροφόρηση στο χώρο του μετραφυσικού.Εν ολίγοις, εαν ο λιακόπουλος είχε δάσκαλο αυτός ήταν ο κάτοχος του whatdoesitmean.
__________________
Απουσία αποδείξεων δε σημαίνει και απόδειξη απουσίας
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.