Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 08-08-08, 16:51
Το avatar του χρήστη Ματ11
Ματ11 Ο χρήστης Ματ11 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-07-2008
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή Φυλακας Αγγελος?!!!

Πριν μερικα χρονια, γυριζαμε με τον αντρα μου απο διασκεδαση οπως τρεχαμε στο δρομο αδειος και σκοτεινος μπροστα μας εμφανιστηκε ενα αυτοκινητο, τιποτα το ενδιαφερον ειχε βγει απο ενα στενο, τρεχαμαι απο πισω του για να κανουμε προσπεραση σχεδον ειχαμε κολληση, ξαφνικα με πιανει μια αποτομη αγαλιαση και μια ταχυπαλμια ταυτοχρονα (δεν μπορω να το αξηγησω με λογια) παντως ηταν σαν να αιωρουμε τοτε γυριζω και λεω του αντρα μου κοψε θα στριψει, παταει φρενο και το αυτοκινητο που ηταν μπροστα μας εστρψε αποτομα χωρις φλας νομιζω με χειροφρενο (εδω θα σας γελασω),ο αντρας μου εκοψε οχι επειδη με ακουει αλλα γυρισε και μου ειπε : δεν μιλησες εσυ αλλα ενας αντρας, δεν ηταν δικια σου φωνη. Φοβηθηκε γιαυτο εκοψε
Ειμαι 99% σιγουρη μετα απο πολυ σκεψη και διαφορα που διαβασα οτι ηταν φυλακας αγγελος, εσεις τι λετε?
Υ.Γ.... Το σηναισθημα που αναφερω παραπανω (αγαλιαση και ταχυκαρδια ταυτοχρονα) οτι ποιο κοντινο σε λογια που μπορω να το εξηγησω, το εχω νιωσει αρκετες φορες οταν εχουν κυνδηνευσει καποιοι δικοι μου (ειχαν ατυχημα)
__________________
mat11 ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ


http://anemothyella.forumup.gr
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-08-08, 13:35
Το avatar του χρήστη Μ.Φ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ
Μ.Φ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Ο χρήστης Μ.Φ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Διεγραμμένο μέλος
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή

Η Άγγελοι είναι δίπλα μας συνέχεια μας προστατεύουν και μας βοηθάνε….όντως ήταν ο φύλακας Άγγελος σου…ότι προβλήματα και αν έχουμε είναι καλό να τα μοιραζόμαστε με τους Αγγέλους μας ……..ΖΗΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΟΘΕΙ….

Με σεβασμό
Μ.Φ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 14-08-08, 17:56
Το avatar του χρήστη Ματ11
Ματ11 Ο χρήστης Ματ11 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-07-2008
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Ειμαι σιγουρη οτι ηταν φυλακας Αγγελος αλλα δεν ηξερα οτι μπορεις να μοιραστεις τα προβληματα σου, μονο για προστασια νομιζα αν και δεν ειμαι της γνωμης οτι για ψυλου πηδημα πρεπει να τους ενοχλεις. Ευχαριστω για την απαντηση στο θεμα μου
__________________
mat11 ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ


http://anemothyella.forumup.gr
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 15-08-08, 03:04
Hekatos89 Ο χρήστης Hekatos89 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-07-2008
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ματ11
Πριν μερικα χρονια, γυριζαμε με τον αντρα μου απο διασκεδαση οπως τρεχαμε στο δρομο αδειος και σκοτεινος μπροστα μας εμφανιστηκε ενα αυτοκινητο, τιποτα το ενδιαφερον ειχε βγει απο ενα στενο, τρεχαμαι απο πισω του για να κανουμε προσπεραση σχεδον ειχαμε κολληση, ξαφνικα με πιανει μια αποτομη αγαλιαση και μια ταχυπαλμια ταυτοχρονα (δεν μπορω να το αξηγησω με λογια) παντως ηταν σαν να αιωρουμε τοτε γυριζω και λεω του αντρα μου κοψε θα στριψει, παταει φρενο και το αυτοκινητο που ηταν μπροστα μας εστρψε αποτομα χωρις φλας νομιζω με χειροφρενο (εδω θα σας γελασω),ο αντρας μου εκοψε οχι επειδη με ακουει αλλα γυρισε και μου ειπε : δεν μιλησες εσυ αλλα ενας αντρας, δεν ηταν δικια σου φωνη. Φοβηθηκε γιαυτο εκοψε
Ειμαι 99% σιγουρη μετα απο πολυ σκεψη και διαφορα που διαβασα οτι ηταν φυλακας αγγελος, εσεις τι λετε?
Υ.Γ.... Το σηναισθημα που αναφερω παραπανω (αγαλιαση και ταχυκαρδια ταυτοχρονα) οτι ποιο κοντινο σε λογια που μπορω να το εξηγησω, το εχω νιωσει αρκετες φορες οταν εχουν κυνδηνευσει καποιοι δικοι μου (ειχαν ατυχημα)

Ήταν ο άγγελος σου. Και για να μπορέσει να σε χρησιμοποιήσει
ως Κανάλι, σημαίνει πως έχεις μια πολύ καλή καρδια και είσαι
ανοιχτή για τα πνεύματα του φωτός.

Χαίρομαι, πολύ όταν βλέπω ανθρώπους να έχουν επικοινωνία
με τους αγγέλους τους και τα καλά πνεύματα που τους τριγυρίζουν.

Φιλικά, Hekatos89
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 15-08-08, 18:17
Το avatar του χρήστη Ματ11
Ματ11 Ο χρήστης Ματ11 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-07-2008
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Ναι μπορει να ειναι και αυτο, οσοι με γνωριζουν οντως λενε οτι καρδια σαν την δικη μου δεν εχουν ξαναδει. ΅Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια
__________________
mat11 ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ


http://anemothyella.forumup.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.