Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιά 18-08-13, 00:47
Το avatar του χρήστη xtabay
xtabay Ο χρήστης xtabay δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2012
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή

Παράθεση:
Γτ σκεφτείτε τι πρόκειται να συμβεί στο συμπαν αν πάρουν το σπέρμα του Βασίλη και τον κλονοποιησουν η φτιάξουν υβρίδια με αυτό..!!!
Τι εφιαλτικά σενάρια κοσμικής συντέλειας είναι αυτά;; Ξέρεις όμως τα κριτήρια σύμφωνα με τα οποία γίνεται η απόσπαση σπέρματος;; Υπάρχει κάποιο πρωτόκολλο δειγματοληψίας;; Γιατί αμα είναι έτσι μπορούμε και εμείς να βάλουμε σωληνάκι στον Vakryle και να φτιάξουμε τον δικό μας στρατό ενάντια στα υβρίδια του μπίλη!!

Παράθεση:
Ας μην κοροϊδευόμαστε.... Μοναδική λύση είναι ο ευνουχισμός!
Όχι αγαπητέ εγώ δεν θα παραδώσω τα όπλα τόσο γρήγορα...

Παράθεση:
Διαβασα αρκετο καιρο το φορουμ πριν γραφτω.Οχι χρονο παντως οπως εσυ.Τι εννοεις ;Ειπα κατιπου δεν επρεπε ;
Το έγραψα σχετικά με το ποστ στο οποίο απορουσες τι θα σκέφτεται ο διαχειριστής και θεώρησα οτι αν διαβαζες το φόρουμ και τις επικές λεκτικές μάχες που έχουν λάβει χώρα κατα καιρούς ούτε καν θα έμπαινες στον κόπο να ανησυχήσεις για μια χαλαρή καλοκαιρινή χιουμοριστική κουβέντα. Αυτό που κάνουμε σίγουρα δεν συμφωνεί με τους κανονισμούς όμως όλα είναι σχετικά. Απο εκεί και έπειτα ελευθερία λόγου έχουμε οπότε μέσα στα πλάίσια της κοσμιότητας ο καθένας γράφει ό,τι θέλει.
Απάντηση με παράθεση
  #142  
Παλιά 18-08-13, 08:33
Το avatar του χρήστη biki
biki Ο χρήστης biki δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-05-2013
Μηνύματα: 112
Lightbulb

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xtabay Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι εφιαλτικά σενάρια κοσμικής συντέλειας είναι αυτά;; Ξέρεις όμως τα κριτήρια σύμφωνα με τα οποία γίνεται η απόσπαση σπέρματος;; Υπάρχει κάποιο πρωτόκολλο δειγματοληψίας;; Γιατί αμα είναι έτσι μπορούμε και εμείς να βάλουμε σωληνάκι στον Vakryle και να φτιάξουμε τον δικό μας στρατό ενάντια στα υβρίδια του μπίλη!!
Απο τις λίγες γνώσεις που έχω επί του θέματος δεν υπάρχουν κριτήρια. Παίρνουν απο όλους αρκεί να κρίνουν ότι θα τους φανεί χρήσιμο!!

Μόλις μου έδωσες την απόλυτη ιδέα φονικού όπλου!!! ()

Στην ουσία το μεγαλύτερο όπλο μας είναι ο Βασίλης γτ ουσιαστικά είναι αθάνατος!!!! Δεν πεθαίνει ο άτιμος! Οποτε θα πάρουμε το σπέρμα του θα πάρουμε και το σπέρμα του καλού μας vakryle ( εδω μπορεί ο καθένας να προσθέσει το όνομα κάποιου εξτα ώστε να δυναμώσει και άλλο το υβρίδιο μας , η να προσφέρει το δικό του εθελοντικά) και θα φτιάξουμε το απόλυτο όπλο-υβρίδιο!! Θα εχει δύο κεφάλια ( ένα του Βασίλη ένα του vakryle ) και το πιο βασικό δεν θα πεθαίνει!!!!!! Πως θα δουλεύει τώρα. Αρχικά θα πλησιάζει τον εχθρό με φιλική διάθεση. Θα του λει το κεφάλι του Βασίλη " γεια-σου" "we-are-coming-in-peace" και μετά.. "ο-θεός-έφτιαξε-τον-κόσμο" "ο-θεός-έπλασε-τον-Αδάμ-και-την-Εύα" και εκεί που ο εχθρός
α απορεί τι είναι αυτό που έχει απέναντι του... Ο vakryle θα ανοίγει το στόμα του και θα εκτοξεύει τοξική μπύρα που θα καίει τον εχθρό!!!!!!

Ε;;; τρομερή ιδέα;;;


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xtabay Εμφάνιση μηνυμάτων

Όχι αγαπητέ εγώ δεν θα παραδώσω τα όπλα τόσο γρήγορα...

Έτσι δεν παρετουμαστε εμείς!!!

Υ.Γ. να φαιρεστε καλά στον Βασίλη γτ όπως ήρθαν τα πράγματα τον θέλουμε με το μέρος μας!! Ιδού ο λόγος ύπαρξης του!!!
Απάντηση με παράθεση
  #143  
Παλιά 18-08-13, 12:21
ΑΦΡΑΓΚΟΣ Ο χρήστης ΑΦΡΑΓΚΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2013
Μηνύματα: 12
Talking ΚΟΙΝΑ ΣΗΜΕΙΑ

Πιθανώς έχουν κοινή βάση ερμηνείας ή λειτουργίας ανάλογα αν πιστεύεις πως είναι οράματα ή παράδοξα φαινόμενα.

Αν δεν εμπιστεύεσαι καθόλου τέτοιες υποθέσεις, τότε δεν υπάρχει τίποτε το παράξενο άρα και το ανεξήγητο...

Πάντως η μνήμη και το σώμα πρέπει να έχουν διαφορετική ανάδραση και συμπεριφορά εν ύπνωσει. Για περισσότερα σε σχετικά βιβλία.
Απάντηση με παράθεση
  #144  
Παλιά 18-08-13, 14:14
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Δε μπορώ να συνυπάρξω με θεοσεβούμενο.

Αυτό δε γίνεται ούτε σε sci-fi ταινίες...

Να βρείτε αλλού να με βάλετε
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.
Απάντηση με παράθεση
  #145  
Παλιά 18-08-13, 14:24
Το avatar του χρήστη biki
biki Ο χρήστης biki δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-05-2013
Μηνύματα: 112
Exclamation

Μα δεν θα σαι εσύ βρε! Θα είναι ένα υβρίδιο το οποίο θα αποτελείτε απο τα DNA σας ! Βέβαια δεν σκεφτικα το ενδεχόμενο τα δικά σου αθεα κύτταρα να αυτοκαταστρεφονται επειδή δεν θα αντέχουν τα θεοσεβουμενα κύτταρα του Βασίλη.. ομως αξίζει μια προσπαθεια! Ω μέγα vakryle μην τσακίζεις τις ελπίδες μας!!!

Είναι ο μόνος αθάνατος ! Μόνο αυτός θα μπορέσει να ψαρονει τους εχθρούς με τα διαμάντια που θα πετά όσο το δικό σου κλονοποιημενο κεφάλι θα εκτοξεύει την τοξική μπύρα! Και μόνο το δικό σου κλονοποιημενο στομάχι αντέχει τέτοια μπύρα!! Ω σε παρακαλούμε! Μην μας αφήνεις έτσι απροστάτευτους! Υποχωρησε για το παγκόσμιο καλό!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη biki : 18-08-13 στις 14:26
Απάντηση με παράθεση
  #146  
Παλιά 17-10-13, 02:59
PsyGreek Ο χρήστης PsyGreek δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Περιοχή: Ρέντης
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από marie-marie Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα! Σήμερα ανακάλυψα το φορουμ και γράφω για πρώτη φορά. Θα ήθελα να σας αναφέρω κάποια περιστατικά που μου συνέβαιναν όταν ήμουν πιο μικρή και θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε αυτά γιατί είμαι λίγο μπερδεμένη και δεν έχω ασχοληθεί πολύ με αυτά τα θέματα.
Πάντα μου έλεγε η μητέρα μου πως απο τότε που άρχισα να μπουσουλάω συνέβαιναν παράξενα περιστατικά σε σημείο που είχαν τρομάξει πολύ οι γονείς μου. Για παράδειγμα, με άφηνε η μητέρα μου στο σαλόνι ωστε να πάει για 2 λεπτά στην κουζίνα (απο το σαλόνι για την κουζίνα ο μόνος 'δρόμος' είναι ένας μακρύς διάδρομος χωρίς πόρτες )και με έβρισκε πάνω στο τραπέζι (!) της κουζίνας να την κοιτάω.. Πώς ανέβηκε ενα μωρό 9-10 μηνών ΑΠΑΝΩ στο τραπέζι; απο ενα δωμάτιο που δεν μπορούσα να έχω πρόσβαση χωρίς να με έβλεπε η μητέρα μου, και εκτός αυτού, με τι ταχύτητα να μπουσουλάει ένα μωρό ώστε να προσπεράσει την μητέρα του χωρίς να το δει; αυτό γινόταν συχνά. Aπο ότι μου λένε όποτε με άφηναν σε ένα δωμάτιο, εγω εμφανιζόμουν σε αυτό που πηγαίνανε. Η μητέρα μου , μου είπε οτι πολλές φορές φοβήθηκε τόσο που έβαλε τα κλάματα και δεν ήξερε τι να κάνει.. Η αλήθεια είναι πως και εγω θυμάμαι ορισμένες τέτοιες καταστάσεις (ηλικίας 2-3 ετών )και απορούσα γιατί τους φαίνεται παράξενο.. Ξαφνηκά, σε ηλικία 4 ετών σταμάτησα να έχω την 'ικανότητα' να μεταφέρομαι απο το ένα δωμάτιο στο άλλο και θυμάμαι ΠΑΡΑ πολυ έντονα οτι χτύπαγα συνέχεια στους τοίχους... Ήταν παράλογο.. Απλα κατευθηνόμουν προς τον τοίχο, κάτι με τράβαγε... Σαν να μου είχε μείνει η συνήθεια... Να αναφέρω οτι έχω ορισμένες ικανότητες που όμως δεν έψαξα ποτέ γιατί πίστευα οτι όλοι το κάνουν πάνω κάτω και δεν είχα μιλήσει ποτέ σε κανέναν για αυτα.. Όπως, βλέπω φωτεινά όνειρα απο τότε που με θυμάμαι, μπορώ μέσα απο όνειρα να δω γεγονότα για το μέλλον μου, καταστάσεις που πάντα βγαίνουν αληθινές έχω σχεδόν πάντα σωστά προαισθήματα και μπορώ να καταλάβω αμέσως αν κάποιος είναι ειλικρινής ή όχι μαζί μου. Επικοινωνώ με τον νεκρό παππού μου μέσω ονείρων, σε σημείο που μου λέει ποιοι συγγενείς πήγαν στον τάφο του την προηγούμενη μέρα κτλ.. Ειχα και μια επιθανάτια εμπειρία.. Σίγουρα δεν τα γράφω καλά, γιατί πραγματικά δεν έχω ασχοληθεί ποτέ .. Άν γνωρίζει κάποιος για το 'πέρασμα μέσα απο τοίχο' ή κάποια αντίστοιχη εμπειρία παρακαλώ ας με βοηθήσει.. Όπως όλοι καταλάβατε... είναι όλα πολύ μπερδεμένα στο μυαλό μου.. Συγνώμη αν σας κούρασα..
Είναι συναρπαστικό αυτο που μας λές!!! Ασχολούμε με τα μεταφυσικά θέματα και έχω διαβασει αρκετά πράγματα για την ηλικία μου.. Για αρχή να σου πω πως το ότι όταν είσουν μικρή πίστευες πως όλοι μπορούν να κάνουν ότι κάνεις είναι λογικό, διότι, όντως όλοι μπορούμε να τα κάνουμε αυτά. Δευτερον, μπορείς να διαλογιστής πάνω στην δυναμή σου. Κάθησε ήρεμη και διαλογίσου το θέμα με την αιωρηση για αρχή. Δεν θα γίνει κάτι με την πρώτη, κανονικα, αλλά άμα είσαι τόσο δυνατή κάτι ίσως να γίνει. Στην συνέχεια διαλογίσου και στα υπόλοιπα. ΠΡΟΣΕΧΕ ΟΜΩΣ!!! Υπάρχουν αρνητικές ενέργειες που βρίσκονται στο γενικό περιβάλλον αλλά και σε ανθρώπους. Προσπάθησε να αποφεύγεις καταστάσεις που σε κάνουν να συγχήζεσε. Εγώ όταν είμουν μικρός ένοιωθα κάθε φορά που ξύπναγα πως πέφτω λες και αιωρουμαι. Ακόμα, θα ήθελα να μου πείς και άλλα πιο αναλυτικά πάνω σε αυτά που σε συνδέουν. Τέλος, πρόσεχε αυτά που σου λέει ο παππούς σου και μην τον ρωτήσεις για Θεό και άλλα τέτοιά καλό είναι να μην τα ρωτάμε αυτά στους νεκρόυς.
Απάντηση με παράθεση
  #147  
Παλιά 24-02-16, 08:46
valkiria Ο χρήστης valkiria δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-05-2014
Μηνύματα: 79
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andromeas Εμφάνιση μηνυμάτων
να ξερής εγω έχω δοση σπερμα σε δαιμόνια(εβαλαν σωληνάκι απο υλη και το πιρανε). και δεν είναι αστεία αυτά.
δεν ηξερες οτι σε καμια περιπτωση δεν επρεπε να δεχτεις κατι τετοιο??ειναι παρα πολυ σοβαρο.
με αυτο που σου πηραν μπορουν να σου κανουν πολλα,χωρις να θελω να σε τρομαξω..
επικαλεσου τον Ιησου και τον αρχαγγελο Μιχαηλ με ολη την δυναμη της ψυχης σου
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.