Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Πλανήτης Γη Online > Το ανεξήγητο στο διαδίκτυο

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 06-06-06, 23:47
anti-esoterica Ο χρήστης anti-esoterica δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2006
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή anti-esoterica forum

-----To αντιεσωτεριστικό forum------

Loud your Speakers
click* Enter for forum
Plug and Pray

[/CENTER]


Παρατηρηση απο beetlejuice: Μετα τους διαλογισμους αλλο ενα αναλογο ( ; ) site μας προεκυψε. Μονο που αν κρινω απο τον τιτλο του στρεφεστε εναντιον ενος συγκεκριμενου site αναζητησης (iισως να κανω λαθος εδω διορθωστε με).. Δεν μπορω να καταλαβω τι θα κερδισετε απο αυτο.

Περα απο το χιουμορ και τη σατυρα (που ειναι παντα ευπροσδεκτη!), εφ' οσων κανετε μια τετοια κινηση σημαινει οτι ειστε (ή υπηρξατε) μελη του συγκεκριμενου φορουμ, αρα μοιραζεστε κι εσεις τις ιδιες ανησυχιες μαζι με τα χιλιαδες μελη του. Πως ειναι δυνατον να επιθυμειτε τη βελτιωση ενος χωρου (εχοντας τα οποια πραπονα) οταν ειστε διατιθειμενοι να ξοδευετε ως ομαδα ( ) τοση "φαια" ουσια σε ενα "αντι-" site?

Η φωτογραφια με το ...δακτυλο σβηστηκε διοτι θεωρειται προσβλητικη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 10-08-07 στις 01:05
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 07-06-06, 14:01
anti-esoterica Ο χρήστης anti-esoterica δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2006
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

καλημέρα σου μεταφορουμίστα!

δεν καταλαβαίνουμε γιατί είστε όλοι τόσο μα τόσο αστοιχείωτοι
τι σημαίνει anti-esoterica, bro;
αυτό που γράψαμε σαν επεξήγηση για να μην έχουμε παρανοήσεις:
"αντι-εσωτεριστικό φόρουμ"


Ποιος είπε πως η λέξη ειναι ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ του forum που έχεις κατά νου;;;
Έχεις μπεί ποτέ σε φόρουμ τους εξωτερικού;γνωρίζεις την αγγλικήν;
(π.χ. υπάρχει μια κοπέλα με το νικ"esoterica",σε κάποιο αγγλόφωνο φόρουμ,κ αν κρίνουμε από το άβαταρ που χρησιμοποεί ω!ναι!ταιριάζει στο φόρουμ που esoterica, αλλά όχι στην ουσία του όρου![πάρε μια ιδέα :ολόσωμη φωτο να φαι΄νονται τα καλλη από τη μινι φουστα]..)

Πότε χρησιμοποιούμε τον όρο esoterica, βρε αδερφέ;
>>όταν αναφερόμαστε σε θέματα που απασχολούσαν κάποτε το φόρουμ που υπονοείς (και που τωρα αποσχολούν και όλους τους κλώνους του!)

Μόνο που η λέξη esoterica ,αλλά και anti-esoterica,δεν είναι ιδιοκτησία KANENOΣ!
Είμαστε ελεύθεροι να τη χρησιμοποιήσουμε όλοι ΕΜΕΙΣ "οι εκεί έξω",όλοι εμείς που δεν φοράμε "τα προσωπεία της εσωτερικής αναζήτησης"!


Κατανοητά ως εδώ ,αγαπητό πρώην μέλος του εν λόγω φόρουμ;

Εμείς είμαστε εδώ για να γίνουν καλοί-καλύτεροι όλοι όσοι έχουν αναγάγει εαυτόν εσωτεριστή!
ή έστω να δώσουμε μια ευκαιρία στους τόσους μασκοφορεμένους "και καλά εσωτεριστάς ",να δουν πως είναι να είσαι όντως ένας τέτοιος!
(αυτό θα πει κ*λ*δάχτυλο χμ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΜΑΣ (ΑΡΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΜΑΣ ΚΟΣΚΙΝΟ):
Το λογοτυπό μας είναι "υβριστικό" μονάχα για όσους φοβούνται τη διείσδυση(κάτι που εμείς δεν θα κάνουμε αν δεν το θελούν),καθώς και για όσους έχουν σχηματισμένες ΗΔΗ εντυπώσεις,πργμ που σημαίνει πως δεν είναι ελεύθεροι να δουν νέα πργμτ και καταστάσεις καθώς και να αναπνεύσουν καθαρό αέρα ακόμη και αν φυσάει στα μούτρα τους.


Αέρα στα πανιά μας λοιπόν!
(κ στα δικά σας, αν βέβαια... έχετε!)
β ά ι! β ά ι!

οι φίλοι σας,
οι αντι-εσωτεριστές

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anti-esoterica : 07-06-06 στις 14:10
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 07-06-06, 14:08
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Παράθεση:
Ποιος είπε πως η λέξη ΕΊΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ του forum που έχεις κατά νου;;;
Kανενας!


Παράθεση:
Μόνο που η λέξη esoterica ,αλλά και anti-esoterica δεν είναι ιδιοκτησία KANENOΣ! Είμαστε ελεύθεροι να τη χρησιμοποιήσουμε όλοι ΕΜΕΙςΣ "οι εκεί έξω".
Σαφως!

Παράθεση:
Εμείς είμαστε εδώ για να γίνουν καλοί-καλύτεροι όλοι όσοι έχουν αναγάγει εαυτόν εσωτεριστή//ή έστω να δώσουμε μια ευκαιρία στους τόσους μασκοφορεμένους "και καλά" εσωτεριστάς ,να δουν πως είναι να είσαι όντως ένας τέτοιος.
Εδω πεφτεις σε αντιφαση. Απο τη μια χρησιμοποιεις τη λεξη "αντι-εσωτερικα" (εαν δεν απατωμαι το αντι δηλωνει αντιθεση ή τελος παντων ενα ειδους αποστροφης) και απο την αλλη δηλωνετε "υγιεις" εσωτεριστες θελοντας κατα καποιο τροπο να διορθωσετε τα πραγματα(χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειστε σε θεση να το κανετε αυτο).

Παράθεση:
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΜΑΣ (ΑΡΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΜΑΣ ΚΟΣΚΙΝΟ):
Δεν ηξερα οτι οι εσωτεριστες εχουν αναγαγει σε τεχνη τις ασεμνες χειρονομιες

Παράθεση:
Αέρα στα πανιά μας λοιπόν!
(κ στα δικά σας, αν βέβαια... έχετε!)
Εχουμε κι απο αυτα μην ανησυχεις.

Καλη δυναμη στη νεα σας προσπαθεια
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 07-06-06, 14:22
anti-esoterica Ο χρήστης anti-esoterica δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2006
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

α! σε πετυχα αμέσως μεταφορουμίστα μου
που δηλώσαμε εμεις
Παράθεση:
Εδω πεφτεις σε αντιφαση. Απο τη μια χρησιμοποιεις τη λεξη "αντι-εσωτερικα" (εαν δεν απατωμαι το αντι δηλωνει αντιθεση ή τελος παντων ενα ειδους αποστροφης) και απο την αλλη δηλωνετε "υγιεις" εσωτεριστες θελοντας κατα καποιο τροπο να διορθωσετε τα πραγματα(χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειστε σε θεση να το κανετε αυτο).
Είδες πως όλα είναι τόσο μα τόσο υποκειμενικά ;
δικές σου οι φάσεις,δικές σου και οι αντιφάσεις!
ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ!

Συ είπας βρε!
Κ καλόν είναι να προσέχουμε ΤΙ διαβάζουμε και να μην αφήνουμε εντυπώσεις επι ματαίω!
ΤΙ λες κ συ,που σε θεωρούμε και "σοβαρό μεταφορουμίστα", χμ;

Είμαστε σε θέση να κάνουμε τόσα όσα δε "φαντάζεσαι"
(επιπροσθέτως,λάβε υπόψιν το κ*λ*δαχτυλο ,που μόλις εξαφάνισες=δλδ φοβηθηκες τις συνεπειες του, ..όπως όμως Εσύ τις φαντάστηκες!)

Άντε βάι!
(το κουτσομπολιό γαρ,είναι σπορ των εσωτεριστών και θα μας επιτρέψετε να αποσυρθούμε.)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anti-esoterica : 07-06-06 στις 14:27
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 07-06-06, 14:27
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Παράθεση:
Εμείς είμαστε εδώ για να γίνουν καλοί-καλύτεροι όλοι όσοι έχουν αναγάγει εαυτόν εσωτεριστή//ή έστω να δώσουμε μια ευκαιρία στους τόσους μασκοφορεμένους "και καλά" εσωτεριστάς ,να δουν πως είναι να είσαι όντως ένας τέτοιος.
Παράθεση:
ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΕΙΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ!



Παράθεση:
(επιπροσθέτως,λάβε υπόψιν το κ*λ*δαχτυλο ,που μόλις εξαφάνησες=δλδ φοβηθηκες τις συνεπειες του, ..΄΄οπως όμως εσύ τις φανταστηκες!)
Οποτε να περιμενω την συμβολικη-εσωτερικη σημασια του logo σας...

Καλο απογευμα!
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 11-06-06, 12:51
Το avatar του χρήστη Deva_Parinito
Deva_Parinito Ο χρήστης Deva_Parinito δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-11-2005
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Όταν τον Μάρτη του 2006, απέστειλα το Η κομματοποίηση του Εσωτερισμού σε γνωστή φιλοσοφική ομάδα, η απάντηση που πήρα ήταν μια σειρά από ερωτήσεις που αφορούσαν τις έννοιες της "αρχαίας γνώσης" και την έννοια του "εσωτερισμού". Δεν ήξεραν τι πραγματικά εννοούσα ή μήπως έκαναν πως δεν ήξεραν ? Απορίας άξιο & άξιο εστί το τίμημα.

Επίσης, κάποιος φίλος μου έγραψε πως παρουσιάζοντας εγώ αυτή την οπτική, ήταν σαν να συγκρίνω τον Φάντη με το ρετσινόλαδο.

Τώρα πλέον που το "θρίλερ" έκανε την πρεμιέρα του & o Φάντης άρχισε να πίνει το ρετσινόλαδό του, τι έχετε να πείτε ? Ερωτώ.

Το θέμα

Deva Parinito
__________________
deva_parinito@yahoo.gr

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 11-06-06 στις 21:37
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-06-06, 21:55
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Διαβασα με προσοχη το ποστ σου στο Mystica, αλλα ομολογω πως δεν καταλαβα τι εννοεις. Με αποκαλεσες καντηλαναφτη ( ) των φορουμς. Δεν μπορω να καταλαβω το λογο που το ειπες αυτο. Με βλεπεις να παιζω καποιον σημαινοντα ρολο στα ελληνικα φορουμς του χωρου; Μετα παλι με ενεπλεξες στη δημιουργια κομματος στο οποιο θα ηθελες να αναλαβεις την ονομασια του. Και παλι δεν μπορω να καταλαβω το λογο και την αιτια που το ειπες αυτο. Deva ειναι λαθος να μπλεκεις καταστασεις και εμπειριες που τυχον εχεις σε διαφορα φορουμς, να τα κανεις μια σαλατα και να δημιουργεις απο το πουθενα τη "διαδικτυακη θεωρια των παντων".
Ουτε μπορω να χαρακτηρισω "Θριλερ" τη δημιουργια ενος ιστοτοπου, που εμενα προσωπικα ως ατομο δε με αφορα ουτε στο ελαχιστο (και ουτε θα μπορουσε να απορροφησει το χρονο που ξοδευω στο διαδικτυο).
Απομονωσες τελος τη φραση μου "Δεν μπορω να καταλαβω τι θα κερδισετε απο αυτο" και δεν παρεθεσες ολοκληρο τον συλλογισμο μου : Μονο που αν κρινω απο τον τιτλο του στρεφεστε εναντιον ενος συγκεκριμενου site αναζητησης (iισως να κανω λαθος εδω διορθωστε με).. Δεν μπορω να καταλαβω τι θα κερδισετε απο αυτο.

Περα απο το χιουμορ και τη σατυρα (που ειναι παντα ευπροσδεκτη!), εφ' οσων κανετε μια τετοια κινηση σημαινει οτι ειστε (ή υπηρξατε) μελη του συγκεκριμενου φορουμ, αρα μοιραζεστε κι εσεις τις ιδιες ανησυχιες μαζι με τα χιλιαδες μελη του. Πως ειναι δυνατον να επιθυμειτε τη βελτιωση ενος χωρου (εχοντας τα οποια πραπονα) οταν ειστε διατιθειμενοι να ξοδευετε ως ομαδα τοση "φαια" ουσια σε ενα "αντι-" site?


Εαν για κατι ειμαστε υπερηφανοι Deva, ειναι διοτι μια ομαδα απο αγνωστους μεταξυ τους 17χρονους και 18χρονους ξεκινησε πριν 4,5 χρονια απο ενα καναλι chat και κατεληξε σημερα εδω. Τα παιδια αυτα κερδισαν σε γνωσεις, σε εμπειριες, σε νεες γνωριμιες, γιατι αυτο που εκαναν το γουσταραν πραγματικα, γιαυτο και συνεχιζουν. Γι αυτο σου ξαναλεω οτι τοποθετωντας τον χαρακτηρα του καθε site σε ενα καζανι με σκοπο να αναλυσεις φιλοσοφικα τη δημιουργια τοπων σαν το anti-esoterica ειναι κατι το εντελως ακυρο και ανουσιο.
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 12-06-06, 11:38
Το avatar του χρήστη Deva_Parinito
Deva_Parinito Ο χρήστης Deva_Parinito δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-11-2005
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Καλημέρα,

Γνωρίζεις αγαπητέ φίλε, πως όλα συνδέονται μεταξύ τους.

Κατανοώ το "απορείν" που εμπεριέχει η παραπάνω απάντησή σου και επειδή πάντα διακατέχομαι από την υποψία της ασυναρτησίας μου στα όσα γράφω, συμφωνώ εν μέρει στην τοποθέτησή σου.

Αυτό π.χ


Παράθεση:
Εαν για κατι ειμαστε υπερηφανοι Deva, ειναι διοτι μια ομαδα απο αγνωστους μεταξυ τους 17χρονους και 18χρονους ξεκινησε πριν 4,5 χρονια απο ενα καναλι chat και κατεληξε σημερα εδω. Τα παιδια αυτα κερδισαν σε γνωσεις, σε εμπειριες, σε νεες γνωριμιες, γιατι αυτο που εκαναν το γουσταραν πραγματικα, γιαυτο και συνεχιζουν.
μου φαίνεται πολύ φυσιολογικό να συμβαίνει ως "καθρέπτης" μιας ενέργειας που συμβαίνει και στην ζωή μας. Κάπως έτσι φτιάχνονται και οι ορειβατικοί όμιλοι, κάπως έτσι φτιάχονται και οι διάφοροι σύλλογοι, τα σωματεία και οι ομάδες. Δεν διαφωνώ.

Όλες οι απόψεις μου διακατέχονται από το "μικρόβιο της Απελευθέρωσης". Σε όλα τα κείμενά μου, σε όλα τα πόστα μου, ήταν πάντα ένα από τα βασικά μου θέματα. Η προσέγγισή μου ήταν να ενθαρρύνω τους αναγνώστες να αγκαλιάσουν την ζωή, με βάση την παραδοχή ότι όποιος λέει "ναι" στην ζωή, αυτόματα θα πει "όχι" σ' εκείνες τις δυνάμεις και τις πολιτικές που καταστρέφουν την ζωή, την περιορίζουν, την κάνουν βαρετή και δυστυχισμένη. Ως οπαδός είμαι πιο κοντά στον Ζορμπά, παρά στον Μίμη Ανδρουλάκη.

Ασφαλώς και είσαι ένα πρόσωπο που παίζεις σημαίνοντα ρόλο στα φόρουμς εσωτερισμού και τούτο δεν το λέω μόνον εγώ.

Θα ήθελα λοιπόν να ξεκινήσουμε έναν διάλογο εδώ - αν θέλεις κι εσύ - αρχίζοντας με την απάντηση που θα μου δώσεις στο εξής ερώτημα :

Αποδεχόμενοι την πολύ απλή και φυσιολογική δυναμική μιας ομάδος (σύμφωνα με την παραπάνω τοποθέτησή σου με την οποία συμφωνώ), τι είναι αυτό που κάνει την "κυρα-Κατίνα" να βγάζει όλο το άχτι της στο παρασκηνιακό θέατρο μιας φιλοσοφικής ομάδος ?

Γιατί, ούτε κι εσύ - αν είναι ειλικρινής η τοποθέτησή σου - μπορείς να αρνηθείς τα πισώπλατα μαχαιρώματα των συναδέλφων σου ή των συνεργατών σου.

Θα ήθελα να μιλήσουμε λίγο γι' αυτά.

Με εκτίμηση,

Deva Parinito
__________________
deva_parinito@yahoo.gr
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 12-06-06, 12:40
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Παράθεση:
Κατανοώ το "απορείν" που εμπεριέχει η παραπάνω απάντησή σου και επειδή πάντα διακατέχομαι από την υποψία της ασυναρτησίας μου στα όσα γράφω, συμφωνώ εν μέρει στην τοποθέτησή σου.
Αχμμ εχεις καταλαβει τι μου ειπες παραπανω;

Τελος παντων.. Το προσπερνω.

Παράθεση:
Γνωρίζεις αγαπητέ φίλε, πως όλα συνδέονται μεταξύ τους.
Οχι φιλε μου δεν συνδεονται ολα μεταξυ τους. Ειναι μια εξωφρενικη γενικευση αυτη που κανεις και σου εξηγησα παραπανω γιατι εισαι λαθος. Ο χαρακτηρας και η εναρξη της καθε νεας προσπαθειας μεσα στο διαδικτυο, γινεται απο διαφορετικους ανθρωπους, με διαφορετικους στοχους, με διαφορετικες εμπειριες και γνωσεις.

Παράθεση:
Αποδεχόμενοι την πολύ απλή και φυσιολογική δυναμική μιας ομάδος (σύμφωνα με την παραπάνω τοποθέτησή σου με την οποία συμφωνώ), τι είναι αυτό που κάνει την "κυρα-Κατίνα" να βγάζει όλο το άχτι της στο παρασκηνιακό θέατρο μιας φιλοσοφικής ομάδος ?
Αυτη ειναι μια συζητηση που χωρα μεγαλη κουβεντα... Δε ξερω ομως εαν εχει θεση εδω μεσα και εαν αφορα και τα υπολοιπα μελη του φορουμ. Τα αιτια στο ερωτημα σου μπορει να ειναι πολλα. Δεν ειμαι αρμοδιος να μιλησω για αλλους δικτυακους τοπους διοτι δε γνωριζω προσωπα και πραγματα.
Θα πω μονο αυτα τα πολυ απλα. Ενας ανθρωπος βρισκεται σε εναν δικτυακο τοπο οπου θα μπορει να διαβαζει καποια πραγματα και να συμμετεχει σε συζητησεις . Εχει ηδη ξεκινησει με ορεξη και μερακι να εκφραζει τις αποψεις του και να παιρνει ερεθισματα για περαιτερω ερευνα.
Οταν λιγα χρονια αργοτερα "μετατρεπεται μαζι με αλλους σε κυρα-Κατινα και βγαζει το αχτι της στο κουτσομπολιο" (οπως λες και εσυ), τοτε κρινω πως οι αρχικες του προθεσεις εχουν χαθει, μαζι με το ενδιαφερον του για τη θεματολογια που καποτε τον ενδιεφερε.

Τα αιτια θα μπορουσαν να ειναι πολλα( και ως συντονιστης σε πληροφορω οτι θα μπορουσαν να αφορουν και το ιδιο το ατομ, αλλα και την ιδια την "πολιτικη" του δικτυακου τοπου), αλλα δε θα ηθελα να αναφερθω σε αυτα (νομιζω αυτη η συζητηση ταιριαζει γαντι σε εναν ψυχολογο ή ακομη και κοινωνιολογο, τουλαχιστον με τον τροπο που την εθεσες).

Σε οτι αφορα τη τελευταια σου φραση, σε πληροφορω οτι μαχαιρωματα απο συνεργατες μου (με την κυριολεκτικη εννοια) δεν εχω δεχθει ακομη, αν και ολα μεσα στη ζωη ειναι.

Ελπιζω να πηρες τις απαντησεις που ηθελες. Θα μου επιτρεψεις να αποχωρησω απο τη συζητηση, την οποια εαν θες μπορουμε να συνεχισουμε μεσω π.μ (εξηγησα τους λογους παραπανω)
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 12-06-06 στις 13:13
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 12-06-06, 13:23
Το avatar του χρήστη Deva_Parinito
Deva_Parinito Ο χρήστης Deva_Parinito δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-11-2005
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Πολύ καλά. Θα περιμένω.

Deva Parinito
__________________
deva_parinito@yahoo.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.