Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Στα ίχνη της Πυθέας > Αποστολές - Ομάδα Πυθέας

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-04-06, 18:04
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Arrow Η αποστολή της Πυθέας στο βουνό των Θεών (SolonAimonas)

Τέλη Σεπτέμβρη του 2005, μέσα στα πλαίσια των συναντήσεων σε όλη την Ελλάδα των μελών της Κοινότητας του Μεταφυσικού, μέλη της ομάδας Gateway και της Πυθέας τόλμησαν να προσπαθήσουν να φτάσουν στην κορυφή της Ελλάδας.. και τα κατάφεραν.
Ακολουθήστε τους σε αυτό το κοπιαστικό και πάνω απ' όλα ψυχολογικό ταξίδι προς το ψηλότερο σημείο του Ολύμπου, τον Μύτικα, πραγματοποιώντας παράλληλα μία κατάδυση στην ιστορία του τόπου.



Μετα το αρθρο επικαιροτητας που δημοσιευτηκε προ ολιγων μηνων, ολοκληρη η αποστολη της Πυθεας στο http://www.metafysiko.gr/?p=2784
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 22-09-15 στις 20:09
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-04-06, 10:22
Το avatar του χρήστη CaveMan
CaveMan Ο χρήστης CaveMan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2005
Μηνύματα: 65
Προεπιλογή

όπως σίγουρα δεν γνωρίζετε, ο όλυμπος εγκυμονεί ένα σωρό κινδύνους, που ακόμα και έμπειροι ορειβάτες εμπλέκονται σε ατυχήματα, συχνά θανάσιμα. αναζητήστε την στατιστική ατυχημάτων, για να διαπιστώσετε πόσα γίνονται.

η όλη υπόθεση μου μοιάζει περισσότερο με μια απερισκεψία σας, παρά με συνετό και οργανωμένο επιχείρημα. ίσως να θέλήσατε να απιβαβαιώσετε κάτι, να αποδείξετε κάτι ή να πείσετε το εγώ σας για κάτι, βάζοντας τη ζωή σας σε κίνδυνο.

δεδομένου ότι δεν είστε ορειβάτες και δεν έχετε άλλες εμπειρείς από ανάβαση σε άλλα βουνά ή αντίστοιχα αναρριχητική ή ορειβατική κατάρτηση, μάλλον τυχεροί ήσασταν που δεν σκοτωθήκατε.

η τύχη του αρχάριου.

σημείωση.
επειδή έχετε την τάση να διαστερβλώνετε και να διαγράφετε όσα δεν ταιριάζουν με την νοοτροπία αυτοπροβολής σας και φιμώνετε κάθε κριτική που δείχνει το πραγματικό επίπεδό σας, σας ενημερώνω ότι αντίγραφο του παρόντος θα φυλαχτεί, με την ημερομηνία ανάρτησης στο παρόν φόρουμ και ενδεχομένως να κοινοποιηθεί σε όποιον κρίνω αρμόδιο.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 14-04-06, 11:50
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Αφου "με τη σειρα σου" προεβαλες το εγω σου και ικανοποιησες το ρολο του "κακου", μπορεις να κοιμηθεις ηρεμος. Παντως το επιπεδο που βρισκομασταν εκεινη τη μερα προσδιοριζεται στα 2917 μ. Το δικο σου; .

Οσο για την κοινοποιηση μπορεις να το πας ακομη και στον προεδρο της Δημοκρατιας!

Για να σοβαρευτουμε και λιγο, κουραζεις πλεον(καθοτι τοσα χρονια αμφιταλαντευεσαι αποκλειστικα αναμεσα στη στειρα αρνητικη κριτικη και στην ειρωνια, οχι τοσο στους διαχειριστες, αλλα κυριως στα απλα μελη) και μαλλον εχεις καταντησει γραφικος με τη συμπεριφορα σου..Σαν τους καλεσμενους της Τατιανας ενα πραγμα (με το συμπαθειο)

Ευχαριστουμε για την κριτικη της αποστολης του Σολων!
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 14-04-06 στις 12:00
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 14-04-06, 13:59
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Και εγώ με τη σειρά μου να πω ότι είναι αλήθεια, δεν έχουμε καμία αντίστοιχη εμπειρία ανάβασης σε βουνό(εγώ τουλάχιστον). Η μόνη σχετική προσωπική μου πείρα είναι ότι από 9 ετών και για κάθε χρόνο επισκεπτόμουν καταφύγια της Μακεδονίας με τον πατέρα μου όπου και προσπαθούσαμε να "κατακτήσουμε" μικρότερες κορυφές.

Τώρα ως προς τον Όλυμπο. Πιστεύω χρήστη caveman ότι υπερβάλεις ως προς τη δυσκολία του εγχειρήματος. Σε κανένα σημείο δεν χρειάστηκε να κάνουμε κατακόρυφη αναρίχηση, όπως και σε κανένα σημείο δεν ήταν δυνατό η χρήση σκηνιών κλπ(όχι τουλάχιστον για τη διαδρομή Σκάλα- Μύτηκας. Υπάρχει μία ακόμα κατακόρυφη διαδρομή πολύ πιο επικίνδυνη).
Δεν γνωρίζεις τις προφυλάξεις που λάβαμε, ούτε για το αν συζητήσαμε με άτομα που έχουν ήδη πατήσει.
Οι υποθέσεις σου περί "απερισκεψίας" λοιπόν προσωπικά τις κρίνω αβάσιμες. Δεν είναι θέμα απερισκεψίας αλλά θέμα να αποφασίσεις να κάνεις κάτι που κάνουν λίγοι και να μπεις στη διαδικασία να μάθεις για τον τρόπο με τον οποίο θα το επιτύχεις.

Πιθανόν ουδέποτε μπήκες σε αυτή τη διαδικασία, ως προς τον Όλυμπο τουλάχιστον, και γι' αυτόν το λόγο τα λόγια σου μοιάζουν άκυρα σε όσους τον έχουν επισκεφτεί.
Πάντως, το ενδιαφέρον σου(και εδώ δεν υπάρχει ίχνος ειρωνείας) είναι αρκετές φορές θεμιτό, απλά έχεις μάθει να τον εκδηλώνεις με ένα συγκεκριμένο τρόπο(όπως όλοι μας άλλωστε και όσο μεγαλώνουμε ο τρόπος γίνεται πιο συγκεκριμένος) που συχνά σε οδηγεί σε λανθασμένες κρίσεις.
Καλό είναι να έχουμε μία άλφα εμπειρία ως προς κάτι(π.χ. ως προς τις καταβάσεις σε στοές, όπως εσύ), όμως όταν προσπαθούμε να εξηγήσουμε και να κρίνουμε τα πάντα με αυτή μας την εξιδικευμένη εμπειρία τότε το μόνο που καταφέρνουμε είναι λανθασμένες γενικεύσεις και άκυρη χαρακτηρισμοί.

Εγώ προσωπικά που έτυχε να έχω την εμπειρία της ανάβασης στον Μύτηκα δεν θα μιλήσω όπως εσύ, δεν θα προσπαθήσω να φοβήσω τους υπόλοιπους λέγοντας πόσο επικίνδυνο είναι και το πόσο εκπαίδευση και δύναμη θέλει να κάνεις κάτι τέτοιο. Δεν θα προσπαθήσω να το μεγαλοποιήσω για να κάνω ακόμα μεγαλύτερο το κατόρθωμα μου.. η αξία που ήδη έχει είναι αρκετή για κάθε έναν που έχει πατήσει στα 2917 του Ολύμπου.
Το μόνο που χρειάζεται είναι υπευθυνότητα(όση χρειάζεται και όταν περπατάς στο δρόμο για να μην πέφτεις μπροστά σε διερχόμενα αυτοκίνητα) και αρκετή θέληση, από εκεί και πέρα είναι σχεδόν σίγουρο ότι από το πρώτο μισάωρο θα ξεπεράσεις τον εαυτό σου και τα σωματικά σου όρια θα μεγαλώσουν στο έπακρο.
Αρκεί βέβαια να το αποφασίσεις και να οργανώσεις ένα τέτοιο ταξίδι. Έως τότε, δεν υπάρχει κανένας λόγος να μειώσουμε ένα κατόρθωμα κάποιου άλλου απλά επειδή έχουμε μία άσχετη εμπειρία ή επειδή δεν επιδιώξαμε ποτέ να το κάνουμε και εμείς.

Όπως και να έχει, ελπίζω να διάβασες την αποστολή ώστε να μου πεις και την άποψη σου για τις φωτογραφίες και το κείμενο. Η αξία του εγχειρήματος μας με την αναρίχηση στον Μύτηκα είναι δεδομένη, εδώ το μόνο που περιμένω είναι κριτική για το επίπεδο των αποστολών που παρουσιάζω στην κοινότητα μας.
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 14-04-06, 14:12
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2005
Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Solon Aimonas Eautou
Τώρα ως προς τον Όλυμπο. Πιστεύω χρήστη caveman ότι υπερβάλεις ως προς τη δυσκολία του εγχειρήματος. Σε κανένα σημείο δεν χρειάστηκε να κάνουμε κατακόρυφη αναρίχηση, όπως και σε κανένα σημείο δεν ήταν δυνατό η χρήση σκηνιών κλπ(όχι τουλάχιστον για τη διαδρομή Σκάλα- Μύτηκας. Υπάρχει μία ακόμα κατακόρυφη διαδρομή πολύ πιο επικίνδυνη).
Καθ'ότι απ' την περιοχή και σχεδόν κάθε χρόνο (μια φορά τουλάχιστον) ανεβαίνω με την παρέα μου στην κορυφή του Ολύμπου, φίλε cave man υπερβάλλεις θα έλεγα..
Αν ισχυριστεί κανείς ότι η όλη διαδρομή είναι δύσβατη και απαιτεί ειδικές γνώσεις και προφυλάξεις κλπ κλπ κλπ, μάλλον ή δεν ανέβηκε ποτέ, ή προσπάθησε να ανέβει απ' τις όντως δύσβατες διαδρομές (που έχει, έτσι;; ) και μάλιστα Χειμώνα....
Η ανάβαση του Ολύμπου από τέλη Ιούνη και έπειτα είναι (με σχετική προσοχή πάντα) άνετη..
Βέβαια για κάποιον χωρίς καθόλου αντοχή, μιας και περίπου 3 ώρες περπάτημα (αναλόγως τη διαδρομή βέβαια) δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο..
Θα συμφωνήσω με τον Σόλων ότι δε πρέπει να φοβάται κανένας.
Θέληση και εννοείται σχετική υπευθυνότητα χρειάζεται για την πραγματοποίηση αυτής της απίστευτης εμπειρίας που νιώθει κανείς από κει ψηλά...
__________________
Quid tibi opus est, ut sis bonus? Velle!


blog:
mantri


blog:
adioristos


radio station
dRadio


Τα καλύτερα έρχονται ! ! !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsilof : 14-04-06 στις 14:19
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 14-04-06, 14:21
Το avatar του χρήστη CaveMan
CaveMan Ο χρήστης CaveMan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2005
Μηνύματα: 65
Προεπιλογή

Απαντώ και στους δύο σας, και σας προτρέπω να ξαναδιαβάσετε το κείμενό μου όπως το έγραψα.

Αναλογιστείτε άν όλα αυτά που γράφετε, περί "μείωσης του επιχειρήματος" ή "το επίπεδό μου ήταν στα 2.917 και το δικό σου" κλπ κλπ, μήπως βγάζουν προς τα έξω ένα κομμάτι του εαυτού σας, μια νοοτροπία σας, που εσείς δεν την έχετε αντιληφθεί ακόμα.

Αντικειμενικά, ο Όλυμπος θεωρείται από τους ανθρώπους του ορειβατικού χώρου ένα επικίνδυνο βουνό, άποψη την οποία συμμερίζομαι. Άν εγώ δεν θέλω ακόμα να το επιχειρήσω, είναι από σύνεση και αυτογνωσία και όχι αυτό που προσπαθείτε να πείτε εσείς. Αυτό το λέω, επειδή εγώ προσωπικά ίσως να είμαι πιο κοντά στον χώρο των extreme sports, που εσείς αγνοείτε.

'Ησασταν απλά τυχεροί.

Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 14-04-06, 14:23
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Και κάτι τελευταίο που θα ήθελα να προτείνω στον Caveman και σε όλα τα μέλη της κοινότητας.
Καλή είναι η κριτική, ακόμα και όταν είναι άσχημη, όμως καλύτερα είναι τα έργα. Εδώ και λίγες ημέρες το νέο site της Πυθέας βρίσκεται online και πλέον η ομάδα έχει τις ίδιες δυνατότητες με αυτές της Gateway ώστε να μεγαλουργήσει στο ελληνικό internet, να κάνει αποστολές, να τις παρουσιάσει σε χιλιάδες επισκέπτες μηνιαίως κλπ..
Μέσα όμως στην προσπάθεια βελτίωσης της διαδικτυακής υποστήριξης της εξερευνητικής μας προσπάθειας, πρέπει να προσπαθήσουμε να ανεβάσουμε και το επίπεδο των αποστολών και των κειμένων που αναρτώνται στην ιστοσελίδα.
Προς αυτή την κατεύθυνση λοιπόν χρειάζομαστε άτομα με εμπειρίες, άτομα που έχουν ταξιδέψει και βιώσει πράγματα που λιγοστοί έχουν ζήσει. Οπότε, χρήστη Caveman γνωρίζω ότι έχεις μία σχετική πείρα και έχεις επισκεφτεί αρκετές σπηλιές.
Η δική μου πρόταση είναι αντί να προχωράς μόνο σε κριτική των προσπαθειών μας να παρουσιάσεις και εσύ κάτι δικό σου(κάποια αποστολή, κάποιο συμβουλευτικό κείμενο, κλπ), έτσι ώστε να μας δώσεις τη δυνατότητα να εξελιχθούμε και εμείς μέσα από τις δικές σου εμπειρίες και γνώσεις. Επίσης, πίστεψε με, μέσα από αυτή την ενασχόληση θα κερδίσεις και εσύ από τις εμπειρίες άλλων μελών.
Έλα όμως που η απλή κριτική δεν θέλει χρόνο και κόπο, όμως το δεύτερο θέλει. Στο χέρι σου είναι το τι θα αποφασίσεις, πάντως η προσπάθεια μας χρειάζεται άτομα με πείρα και γνώσεις.

Η παραπάνω πρόταση είναι ανοικτή και ισχύει για όλα τα μέλη. Επισκεφτείτε το νέο site www.metafysiko.gr/pytheas, δείτε τη δουλειά που γίνεται και επικοινωνήστε αν πιστεύετε ότι μπορείτε ή απλά θέλετε να προσφέρετε. Αυτές οι προσπάθειες δεν γίνονται για να τις βλέπουμε και να χαιρόμαστε, αλλά για να δραστηριοποιήσουμε τα μέλη της κοινότητας μας, δηλαδή εσάς.
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-04-06, 14:31
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Και εγώ απλά θα σου απαντήσω ότι όντως, ο Όλυμπος είναι επικίνδυνο βουνό. Αν μπεις όμως στη διαδικασία να ενημερωθείς και να ρωτήσεις, να οργανώσεις ένα ταξίδι σου, θα δεις ότι δεν υπάρχουν διαδρομές μόνο για ορειβάτες.
Δεν βρισκόμαστε στις αρχές του αιώνα που προσπαθούσαν να τον πατήσουν. Πλέον υπάρχουν καθορισμένα μονοπάτια, από τη Σκάλα έως το Μύτηκα υπάρχει και ένα σημάδι σχεδόν για κάθε βήμα.
Δεν ξέρω ποια είναι η προσωπική σου αντίληψη ως προς τα extreme sports, πάντως όπως σε κάθε τι που κάνουμε στη ζωή μας έτσι και εδώ όντως υπήρχε κίνδυνος ατυχήματος. Όμως ο κίνδυνος ήταν εφάμιλος(εντάξει, ίσως ελαφρά πιο μεγάλος) με αυτόν που βιώνουμε κάθε φορά που βγαίνουμε έξω στην πόλη πεζοί ή με αυτοκίνητο.

Αυτά από εμένα. Ανέφερες την άποψη σου, διάβασες τη δική μου και απλά διαφωνούμε. Φυσιολικό είναι και σεβαστό. Ας το αφήσουμε εδώ..
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-04-06, 14:34
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2005
Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από CaveMan
Αντικειμενικά, ο Όλυμπος θεωρείται από τους ανθρώπους του ορειβατικού χώρου ένα επικίνδυνο βουνό, άποψη την οποία συμμερίζομαι.
Προσωπικά δεν είπα ότι είναι και "παραλία".. Εννοείται φίλε μου ότι είναι επικίνδυνο βουνό και δε θέλει να το υποτιμήσεις κλπ κλπ..
Αυτό όμως για το οποίο εγω παρενέβην, είναι το γεγονός ότι από πολύ μικρός έχω άποψη για το θέμα της προσσέγγισης στην κορυφή.
Από τη διαδρομή που πήρε ο Σόλων και οι άλλοι φίλοι, δεν είναι έτσι όπως άφησες να διαφανεί στα μυνήματά σου..
Παράθεση:
Άν εγώ δεν θέλω ακόμα να το επιχειρήσω, είναι από σύνεση και αυτογνωσία
Όταν το κάνεις, που στο εύχομαι, θα δεις για ποιο λόγο υπερβάλλεις..
Βέβαια, για να μην παρεξηγηθώ, οι κανόνες ασφαλείας είναι το Α και το Ω..
Αλλά η συγκεκριμμένη διαδρομή θέλει καλή παρέα και πνευμόνια... (Όχι περιόδους που έχει χιόνια κλπ, πιστεύω να γίνομαι κατανοητός)..

Παράθεση:
'Ησασταν απλά τυχεροί.
__________________
Quid tibi opus est, ut sis bonus? Velle!


blog:
mantri


blog:
adioristos


radio station
dRadio


Τα καλύτερα έρχονται ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 14-04-06, 14:49
Το avatar του χρήστη Antonia
Antonia Ο χρήστης Antonia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 928
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από CaveMan
'Ησασταν απλά τυχεροί.
Αγαπητέ μου, τυχερή είμαι κι εγώ που περπατώ κάθε μέρα στους δρόμους και δε μου πέφτει μια κεραμίδα στο κεφάλι να μείνω στον τόπο! Εντάξει, καταλάβαμε τι θες να πεις κι ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου.

Μηνά και Νίκο σας συγχαίρω για το εγχείρημά σας. Αυτό που χρειάζεται νομίζω σε τέτοιες περιπτώσεις πέρα από σιδερένια θέληση και μπόλικο πείσμα, είναι η άψογη συνεργασία μεταξύ των ατόμων που επιχειρούν τέτοιες αποστολές. Ελπίζω να καταφέρω κι εγώ κάποια στιγμή να ανέβω στην κορφή, ίσως πάμε όλοι μαζί μια μέρα.

Όσο για αποστολές με αφετηρία την ομάδα Πυθέας και καύσιμο την όρεξη για αναζήτηση και το κέφι, περιμένω να οργανωθεί κάποια εδώ στην Αθήνα για να λάβω κι εγώ μέρος! Ή να ξεκινήσουμε από δω και να εξερευνήσουμε την Ελλάδα! Όπως και να 'χει, εσείς συνεχίστε την καλή δουλειά και πάντα θα βρίσκετε υποστήριξη στα πρόσωπά μας.
__________________
Εις το επανιδείν...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.