Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 09-01-09, 14:34
Το avatar του χρήστη despedida
despedida Ο χρήστης despedida δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2009
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Εχεις δίκιο,πράγματι ξεφύγαμε. Πόσο εύκολο είναι τελικά. Πάντα βέβαια από αλλού ξεκινάμε κι αλλού καταλήγουμε τελικά. Αλλα ας μην ξεφύγω πάλι.
Ξεκίνησα αυτό το θέμα για να μοιραστώ μαζί σας αυτό που προσωπικά βίωσα ως το μεγαλύτερο θαύμα,την Αγάπη. Όχι για να δώσω κάποιον ορισμο περί του τι είναι. Αλλά για να σας πώ οτι κατά τη γνώμη μου είναι το μεγαλύτερο θαύμα που υπάρχει σε αυτό τον κόσμο. Δεν ξέρω τι άλλο να γράψω. Όσα είχα να πω,τα έγραψα. Δεν ξέρω αν κάποιος έχει κάτι να πει,να σχολιάσει. Δεν είναι κάτι το ανεξήγητο ωστε να περιμένω απαντήσεις. Ούτε είναι κάποιο θέμα μυστηρίου που να ζητά λύσεις. Απλά ήθελα να το γράψω. Δεν ξέρω ούτε σε ποια κατηγορία ανήκει.
Να στε όλοι καλά!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 09-01-09, 15:49
Το avatar του χρήστη ELPINIKI
ELPINIKI Ο χρήστης ELPINIKI δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-09-2007
Μηνύματα: 776
Προεπιλογή

Παράθεση:
τελος,οπως και να χει,δεν μπορει η συζητηση μας ετσι οπως αρχισε να εξελισεται,να βρισκεται στην κατηγορια "προσωπικες εμπειριες",αλλα και ο τιτλος του θεματος δεν μπορει να ειναι "το μεγαλυτερο θαυμα απ ολα".σκεφτειτε εναν αναγνωστη οπου ξεκιναει να διαβαζει ενα θεμα για καποιο θαυμα που εγινε και τελικα μονο αυτο να μην βλεπει.
Δεν νομίζω πως όλοι οι τίτλοι των θεματων κυριολεκτούν ή θα έπρεπε να κυριολεκτούν απέναντι σε αυτό που περιγράφουν και μάλιστα όταν έχουν να κάνουν με την κατηγορία "προσωπικές εμπειρίες"..
άλλωστε το θέμα της φίλης μας είναι μικρό και απο την αρχή του μας εμφανίζει ξεκάθαρα το περιεχόμενό του, οπότε ο αναγνώστης βρίσκετε στην εύκολη θέση να αποφασίσει εάν θα το παρακολουθήσει.
Το πως αντιλαμβάνεται κάποιος τον τίτλο του συγκεκριμένου θέματος είναι καθαρά προσωπική του άποψη και τρόπος σκέψης, όπως και το πως βίωσε η φίλη μας τις σκέψεις τις που περιγράφει παραπάνω.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.